SUPER LIGA 2018/2019 ( Ž )

3.stupanj natjecanja ( Ž )

select
Dogiravanje za prvaka Hrvatske ( Ž ) Dogiravanje za prvaka Hrvatske ( Ž ) Matches

Četvrtfinale ( 1/4 ) ( Ž ) 1.utakmica

13.3.2019. - 17:15

GD Kaštela

13.3.2019. - 17:15

13.3.2019. - 17:15

OK Kaštela

3 - 0

ŽOK Osijek

Ivković Toni
Jukić Ante

13.3.2019. - 17:15

3 - 0

OK Kaštela

ŽOK Osijek

13.3.2019. - 19:15

ŠSD Trnsko

13.3.2019. - 19:15

13.3.2019. - 19:15

OK Olimpik

3 - 2

OK Brda

Kranjc Igor
Pavičić Antonio

13.3.2019. - 19:15

3 - 2

OK Olimpik

OK Brda

13.3.2019. - 19:30

Dom odbojke

13.3.2019. - 19:30

13.3.2019. - 19:30

HAOK Mladost

3 - 0

OK Split

Tota Dalibor
Kušljić Želimir

13.3.2019. - 19:30

3 - 0

HAOK Mladost

OK Split

13.3.2019. - 20:00

Dvorana Mladosti

13.3.2019. - 20:00

13.3.2019. - 20:00

HAOK Rijeka CO

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar

Ramić Jasmin
Jurković Ksenija

13.3.2019. - 20:00

3 - 0

HAOK Rijeka CO

ŽOK Enna Vukovar



Četvrtfinale ( 1/4 ) ( Ž ) 2.utakmica

16.3.2019. - 18:00

NŠD Gradski vrt

16.3.2019. - 18:00

16.3.2019. - 18:00

ŽOK Osijek

2 - 3

OK Kaštela

Pišćak Damir
Horvat Damir

16.3.2019. - 18:00

2 - 3

ŽOK Osijek

OK Kaštela

16.3.2019. - 19:00

OŠ Ravne njive

16.3.2019. - 19:00

16.3.2019. - 19:00

OK Brda

1 - 3

OK Olimpik

Perajica Joško
Jakovac Marija

16.3.2019. - 19:00

1 - 3

OK Brda

OK Olimpik

16.3.2019. - 19:00

OŠ D.Tadijanović

16.3.2019. - 19:00

16.3.2019. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

1 - 3

HAOK Rijeka CO

Mijić Anto
Dubac Ernesta

16.3.2019. - 19:00

1 - 3

ŽOK Enna Vukovar

HAOK Rijeka CO

17.3.2019. - 19:00

OŠ Ravne njive

17.3.2019. - 19:00

17.3.2019. - 19:00

OK Split

0 - 3

HAOK Mladost

Ninić Dinko
Špadina Ivica

17.3.2019. - 19:00

0 - 3

OK Split

HAOK Mladost



Polufinale ( 1/2 ) ( Ž ) 1.utakmica

23.3.2019. - 17:00

GD Kaštela

23.3.2019. - 17:00

23.3.2019. - 17:00

OK Kaštela

3 - 1

OK Olimpik

Jurković Ksenija
Ramić Jasmin

23.3.2019. - 17:00

3 - 1

OK Kaštela

OK Olimpik

23.3.2019. - 19:30

Dom odbojke

23.3.2019. - 19:30

23.3.2019. - 19:30

HAOK Mladost

3 - 0

HAOK Rijeka CO

Bardić Bojan
Muha Bruno

23.3.2019. - 19:30

3 - 0

HAOK Mladost

HAOK Rijeka CO



Polufinale ( 1/2 ) ( Ž ) 2.utakmica

27.3.2019. - 19:15

ŠSD Trnsko

27.3.2019. - 19:15

27.3.2019. - 19:15

OK Olimpik

0 - 3

OK Kaštela

Rajković Milan
Brozić Goran

27.3.2019. - 19:15

0 - 3

OK Olimpik

OK Kaštela

27.3.2019. - 20:00

Dvorana Mladosti

27.3.2019. - 20:00

27.3.2019. - 20:00

HAOK Rijeka CO

1 - 3

HAOK Mladost

Jurković Ksenija
Ramić Jasmin

27.3.2019. - 20:00

1 - 3

HAOK Rijeka CO

HAOK Mladost



Finale ( Ž ) 1.utakmica

3.4.2019. - 20:30

Dom odbojke

3.4.2019. - 20:30

3.4.2019. - 20:30

HAOK Mladost

3 - 1

OK Kaštela


3.4.2019. - 20:30

3 - 1

HAOK Mladost

OK Kaštela



Finale ( Ž ) 2.utakmica

6.4.2019. - 20:30

GD Kaštela

6.4.2019. - 20:30

6.4.2019. - 20:30

OK Kaštela

0 - 3

HAOK Mladost

Brlas Bojan
Tota Dalibor

6.4.2019. - 20:30

0 - 3

OK Kaštela

HAOK Mladost



Finale ( Ž ) 3.utakmica

10.4.2019. - 17:00

Dom odbojke

10.4.2019. - 17:00

10.4.2019. - 17:00

HAOK Mladost

3 - 0

OK Kaštela

Jurković Ksenija
Brlas Bojan

10.4.2019. - 17:00

3 - 0

HAOK Mladost

OK Kaštela

Dogiravanje za popunu Superlige ( Ž ) Dogiravanje za popunu Superlige ( Ž ) Matches

1.utakmica

17.3.2019. - 18:30

SRC Veli Jože

17.3.2019. - 18:30

17.3.2019. - 18:30

OK Poreč

2 - 3

OK Zadar

Brlas Bojan
Rajković Milan

17.3.2019. - 18:30

2 - 3

OK Poreč

OK Zadar



2.utakmica

24.3.2019. - 16:00

ŠD Krešimir Ćosić

24.3.2019. - 16:00

24.3.2019. - 16:00

OK Zadar

1 - 3

OK Poreč

Rajković Milan
Brlas Bojan

24.3.2019. - 16:00

1 - 3

OK Zadar

OK Poreč



3.utakmica

31.3.2019. - 20:00

SRC Veli Jože

31.3.2019. - 20:00

31.3.2019. - 20:00

OK Poreč

3 - 2

OK Zadar

Brlas Bojan
Rajković Milan

31.3.2019. - 20:00

3 - 2

OK Poreč

OK Zadar