SUPER LIGA - ŽENE


  • 24.10.2020. - 16:00

    ŽOK Dubrovnik

    OK Kaštela

    0 - 3

    12/25  14/25  18/25

  • 24.10.2020. - 19:00

    OK Split (Ž)

    OK Dinamo

  • 24.10.2020. - 19:00

    ŽOK Enna Vukovar

    HAOK Rijeka CO

    3 - 0

    25/19  25/19  25/19

  • 24.10.2020. - 19:00

    OK Split (Ž)

    ŽOK Osijek

    3 - 1

    25/19  24/26  25/16  25/22

  • 24.10.2020. - 20:00

    HAOK Mladost (Ž)

    OK Olimpik

    3 - 0

    25/11  25/12  25/11

  • 25.10.2020. - 17:00

    OK Brda

    ŽOK Osijek

    1 - 3

    23/25  25/20  19/25  21/25

  • 25.10.2020. - 18:00

    OK Poreč

    OK Marina Kaštela

    0 - 3

    13/25  11/25  17/25

  • 18:00 

    ŽOK Dubrovnik

    HAOK Mladost (Ž)

  • 31.10.2020. - 00:00

    OK Olimpik

    OK Poreč

  • 31.10.2020. - 16:00

    HAOK Rijeka CO

    HAOK Mladost (Ž)

  • 31.10.2020. - 17:05

    OK Marina Kaštela

    ŽOK Dubrovnik

  • 31.10.2020. - 18:00

    OK Brda

    OK Split (Ž)

  • 31.10.2020. - 18:30

    ŽOK Osijek

    OK Kaštela

  • 31.10.2020. - 19:00

    OK Dinamo

    ŽOK Enna Vukovar

    
24.10.2020. - 16:00

ŽOK Dubrovnik

OK Kaštela

0 - 3

12/25  14/25  18/25

24.10.2020. - 19:00

OK Split (Ž)

OK Dinamo

24.10.2020. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

HAOK Rijeka CO

3 - 0

25/19  25/19  25/19

24.10.2020. - 19:00

OK Split (Ž)

ŽOK Osijek

3 - 1

25/19  24/26  25/16  25/22

24.10.2020. - 20:00

HAOK Mladost (Ž)

OK Olimpik

3 - 0

25/11  25/12  25/11

25.10.2020. - 17:00

OK Brda

ŽOK Osijek

1 - 3

23/25  25/20  19/25  21/25

25.10.2020. - 18:00

OK Poreč

OK Marina Kaštela

0 - 3

13/25  11/25  17/25

18:00 

ŽOK Dubrovnik

HAOK Mladost (Ž)

31.10.2020. - 00:00

OK Olimpik

OK Poreč

31.10.2020. - 16:00

HAOK Rijeka CO

HAOK Mladost (Ž)

31.10.2020. - 17:05

OK Marina Kaštela

ŽOK Dubrovnik

31.10.2020. - 18:00

OK Brda

OK Split (Ž)

31.10.2020. - 18:30

ŽOK Osijek

OK Kaštela

31.10.2020. - 19:00

OK Dinamo

ŽOK Enna Vukovar

best scorer(points / sets)

#11

ElenaVukić 5,6(84/15)

#3

JelenaĆirić 5(45/9)

#2

NikaStanović 4,87(73/15)

#6

LunaBečić 4,83(87/18)

#6

EmaKolarić 4,72(85/18)

best server(serve ace / sets)

#14

MariaLovrić 1(2/2)

#6

MatejaTomić 0,9(9/10)

#1

LarisaPauletić 0,83(10/12)

#7

MikaGrbavica 0,8(4/5)

#9

DeaFatorić 0,78(7/9)

best bloker(winning blocks / sets)

#8

TatjanaGajić 0,83(15/18)

#6

MatejaTomić 0,8(8/10)

#7

MarijetaMajer 0,78(7/9)

best scorer(points)

#6

EmaKolarić 85

#11

ElenaVukić 84

best server(serve ace)

#10

SaraBarać 11

#10

DinkaKulić 10

#13

AnaBurilović 10

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#2

AnamarijaMarić 62%(13/21)

#1

LarisaPauletić 56%(41/73)

#13

IzabelaŠtimac 55%(29/53)

#5

IvanaLovrić 53%(44/83)

#11

ElenaVukić 53%(54/102)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#15

AnjaJurić 63%(43/68)

#9

JosipaMarković 57%(17/30)

#4

BarbaraKelava 55%(17/31)

#6

MatejaTomić 55%(18/33)

#5

IvaDeak 54%(19/35)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kulić D.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 2  
Kelava B.
(ŽOK Enna Vukovar)
SPIKER 1  
Bečić L.
(OK Split (Ž))

SPIKER 2  
Maretić B.
(OK Brda)
MIDDLE B. 1  
Kačić B.T.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 1  
Perić K.
(HAOK Mladost (Ž))
LIBERO 1  
Marić A.
(OK Dinamo)
  • LIBERO 2  
    Matas D.
    (OK Kaštela)
  • SETTER 2  
    Antunović K.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • MIDDLE B. 3  
    Tomić M.
    (OK Dinamo)
  • MIDDLE B. 4  
    Gajić T.
    (ŽOK Osijek)
  • OPPOSITE 2  
    Maretić V.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Vukić E.
    (OK Marina Kaštela)
  • SPIKER 4  
    Pavičić K.
    (HAOK Mladost (Ž))

Standing

SLŽ 20/21 - I

PRVI KRUG - LIGA SUSTAV PRVI KRUG - LIGA SUSTAV Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

OK Kaštela

12

5

4

1

12

3

358

310

4

0

0

0

0

1

4,00

1,155

-

OK Marina Kaštela

12

5

4

1

14

6

448

407

2

1

1

1

0

0

2,33

1,101

-

HAOK Mladost (Ž)

10

4

3

1

11

3

338

228

3

0

0

1

0

0

3,67

1,482

-

OK Dinamo

9

3

3

0

9

1

263

218

2

1

0

0

0

0

9,00

1,206

-

ŽOK Osijek

9

5

3

2

11

7

422

390

2

1

0

0

2

0

1,57

1,082

-

ŽOK Enna Vukovar

8

4

3

1

9

5

316

278

2

0

1

0

0

1

1,80

1,137

-

OK Split (Ž)

7

5

2

3

8

10

407

390

1

1

0

1

0

2

0,80

1,044

-

OK Brda

3

3

1

2

5

7

271

267

0

1

0

0

2

0

0,71

1,015

-

ŽOK Dubrovnik

3

4

1

3

3

9

227

284

1

0

0

0

0

3

0,33

0,799

-

HAOK Rijeka CO

2

4

1

3

3

11

262

320

0

0

1

0

0

3

0,27

0,819

-

OK Olimpik

0

4

0

4

1

12

225

330

0

0

0

0

1

3

0,08

0,682

-

OK Poreč

0

4

0

4

0

12

185

300

0

0

0

0

0

4

0,00

0,617

-




PRVI KRUG - LIGA SUSTAV PRVI KRUG - LIGA SUSTAV Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVI KRUG - LIGA SUSTAV

Equipo Visitante

HAOK MLADOST (Z

HAOK RIJEKA CO

OK BRDA

OK DINAMO

OK KASTELA

OK MARINA KAŠTE

OK OLIMPIK

OK POREC

OK SPLIT (Ž)

ŽOK DUBROVNIK

ŽOK ENNA VUKOVA

ŽOK OSIJEK

Equipo Local

HAOK Mladost (Ž) (HAOK MLADOST (Z)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

HAOK Rijeka CO (HAOK RIJEKA CO)

0 - 3

3 - 2

0 - 3

OK Brda (OK BRDA)

1 - 3

1 - 3

OK Dinamo (OK DINAMO)

3 - 0

3 - 1

OK Kaštela (OK KASTELA)

3 - 0

3 - 0

OK Marina Kaštela (OK MARINA KAŠTE)

3 - 2

3 - 0

OK Olimpik (OK OLIMPIK)

1 - 3

OK Poreč (OK POREC)

0 - 3

0 - 3

OK Split (Ž) (OK SPLIT (Ž))

0 - 3

3 - 0

3 - 1

ŽOK Dubrovnik (ŽOK DUBROVNIK)

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar (ŽOK ENNA VUKOVA)

3 - 0

3 - 2

3 - 0

ŽOK Osijek (ŽOK OSIJEK)

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kulić D.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 2  
Kelava B.
(ŽOK Enna Vukovar)
SPIKER 1  
Bečić L.
(OK Split (Ž))

SPIKER 2  
Maretić B.
(OK Brda)
MIDDLE B. 1  
Kačić B.T.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 1  
Perić K.
(HAOK Mladost (Ž))
LIBERO 1  
Marić A.
(OK Dinamo)
  • LIBERO 2  
    Matas D.
    (OK Kaštela)
  • SETTER 2  
    Antunović K.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • MIDDLE B. 3  
    Tomić M.
    (OK Dinamo)
  • MIDDLE B. 4  
    Gajić T.
    (ŽOK Osijek)
  • OPPOSITE 2  
    Maretić V.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Vukić E.
    (OK Marina Kaštela)
  • SPIKER 4  
    Pavičić K.
    (HAOK Mladost (Ž))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kulić D.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 2  
Kelava B.
(ŽOK Enna Vukovar)
SPIKER 1  
Bečić L.
(OK Split (Ž))

SPIKER 2  
Maretić B.
(OK Brda)
MIDDLE B. 1  
Kačić B.T.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 1  
Perić K.
(HAOK Mladost (Ž))
LIBERO 1  
Marić A.
(OK Dinamo)
LIBERO 2  
Matas D.
(OK Kaštela)
SETTER 2  
Antunović K.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 3  
Tomić M.
(OK Dinamo)
SPIKER 3  
Vukić E.
(OK Marina Kaštela)
MIDDLE B. 4  
Gajić T.
(ŽOK Osijek)
SPIKER 4  
Pavičić K.
(HAOK Mladost (Ž))
OPPOSITE 2  
Maretić V.
(OK Brda)