PRVA LIGA 2018/2019 ( Ž )

1.stupanj natjecanja ( Ž )

select
PLŽ1819 / I dio 1.stupanj natjecanja ( Ž ) Matches

1.kolo

6.10.2018. - 17:30

NŠD Gradski vrt

6.10.2018. - 17:30

6.10.2018. - 17:30

ŽOK Osijek

3 - 0

OK Kostrena

Pavičić Antonio
Jurković Ksenija

6.10.2018. - 17:30

3 - 0

ŽOK Osijek

OK Kostrena

6.10.2018. - 18:00

SD Dinko Lukarić

6.10.2018. - 18:00

6.10.2018. - 18:00

ŽOK Drenova

0 - 3

OK Dinamo

Bingula Toni
Raca Dominik

6.10.2018. - 18:00

0 - 3

ŽOK Drenova

OK Dinamo

6.10.2018. - 19:00

ŠD Krešimir Ćosić

6.10.2018. - 19:00

6.10.2018. - 19:00

OK Zadar

3 - 0

ŽOK Azena Velika Gorica

Perajica Joško
Jakovac Marija

6.10.2018. - 19:00

3 - 0

OK Zadar

ŽOK Azena Velika Gorica

7.10.2018. - 18:00

Elektro-tehnička škola

7.10.2018. - 18:00

7.10.2018. - 18:00

ŽOK Nova Gradiška

3 - 1

OK Split

Bardić Bojan
Muha Bruno

7.10.2018. - 18:00

3 - 1

ŽOK Nova Gradiška

OK Split



2.kolo

13.10.2018. - 14:30

SD Peščenica

13.10.2018. - 14:30

13.10.2018. - 14:30

OK Dinamo

2 - 3

OK Zadar

Ramić Jasmin
Pavičić Antonio

13.10.2018. - 14:30

2 - 3

OK Dinamo

OK Zadar

13.10.2018. - 18:00

SD Kostrena

13.10.2018. - 18:00

13.10.2018. - 18:00

OK Kostrena

3 - 0

ŽOK Azena Velika Gorica

Kranjc Igor
Grgas Željko

13.10.2018. - 18:00

3 - 0

OK Kostrena

ŽOK Azena Velika Gorica

13.10.2018. - 19:30

NŠD Gradski vrt

13.10.2018. - 19:30

13.10.2018. - 19:30

ŽOK Osijek

3 - 2

ŽOK Nova Gradiška

Pišćak Damir
Horvat Damir

13.10.2018. - 19:30

3 - 2

ŽOK Osijek

ŽOK Nova Gradiška

13.10.2018. - 20:00

SC Poljud

13.10.2018. - 20:00

13.10.2018. - 20:00

OK Split

3 - 0

ŽOK Drenova

Špadina Ivica
Juravić Vedran

13.10.2018. - 20:00

3 - 0

OK Split

ŽOK Drenova



3.kolo

20.10.2018. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

20.10.2018. - 17:00

20.10.2018. - 17:00

OK Zadar

3 - 0

OK Split

Jakovac Marija
Perajica Joško

20.10.2018. - 17:00

3 - 0

OK Zadar

OK Split

20.10.2018. - 19:15

SD Dinko Lukarić

20.10.2018. - 19:15

20.10.2018. - 19:15

ŽOK Drenova

0 - 3

ŽOK Osijek

Vedriš Tin
Kramar Šandl Tajana

20.10.2018. - 19:15

0 - 3

ŽOK Drenova

ŽOK Osijek

21.10.2018. - 16:00

GSD Velika Gorica

21.10.2018. - 16:00

21.10.2018. - 16:00

ŽOK Azena Velika Gorica

0 - 3

OK Dinamo

Raca Dominik
Babić Mario

21.10.2018. - 16:00

0 - 3

ŽOK Azena Velika Gorica

OK Dinamo

21.10.2018. - 17:00

Elektro-tehnička škola

21.10.2018. - 17:00

21.10.2018. - 17:00

ŽOK Nova Gradiška

3 - 1

OK Kostrena

Muha Bruno
Bardić Bojan

21.10.2018. - 17:00

3 - 1

ŽOK Nova Gradiška

OK Kostrena



4.kolo

27.10.2018. - 18:00

SD Kostrena

27.10.2018. - 18:00

27.10.2018. - 18:00

OK Kostrena

0 - 3

OK Dinamo

Kranjc Igor
Grgas Željko

27.10.2018. - 18:00

0 - 3

OK Kostrena

OK Dinamo

27.10.2018. - 19:00

Elektro-tehnička škola

27.10.2018. - 19:00

27.10.2018. - 19:00

ŽOK Nova Gradiška

3 - 0

ŽOK Drenova

Bardić Bojan
Mijić Anto

27.10.2018. - 19:00

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška

ŽOK Drenova

28.10.2018. - 16:30

SC Gripe

28.10.2018. - 16:30

28.10.2018. - 16:30

OK Split

3 - 0

ŽOK Azena Velika Gorica

Špadina Ivica
Juravić Vedran

28.10.2018. - 16:30

3 - 0

OK Split

ŽOK Azena Velika Gorica

28.10.2018. - 17:00

NŠD Gradski vrt

28.10.2018. - 17:00

28.10.2018. - 17:00

ŽOK Osijek

3 - 0

OK Zadar

Horvat Damir
Pišćak Damir

28.10.2018. - 17:00

3 - 0

ŽOK Osijek

OK Zadar



5.kolo

3.11.2018. - 15:45

SD Peščenica

3.11.2018. - 15:45

3.11.2018. - 15:45

OK Dinamo

2 - 3

OK Split

Vurušić Boris
Stanojević Dario

3.11.2018. - 15:45

2 - 3

OK Dinamo

OK Split

3.11.2018. - 16:15

GSD Velika Gorica

3.11.2018. - 16:15

3.11.2018. - 16:15

ŽOK Azena Velika Gorica

0 - 3

ŽOK Osijek

Gvozden Ilija
Kranjc Igor

3.11.2018. - 16:15

0 - 3

ŽOK Azena Velika Gorica

ŽOK Osijek

3.11.2018. - 18:30

SD Dinko Lukarić

3.11.2018. - 18:30

3.11.2018. - 18:30

ŽOK Drenova

1 - 3

OK Kostrena

Tota Dalibor
Kušljić Želimir

3.11.2018. - 18:30

1 - 3

ŽOK Drenova

OK Kostrena

4.11.2018. - 15:00

ŠD Krešimir Ćosić

4.11.2018. - 15:00

4.11.2018. - 15:00

OK Zadar

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška

Jukić Ante
Ivković Toni

4.11.2018. - 15:00

3 - 0

OK Zadar

ŽOK Nova Gradiška



6.kolo

10.11.2018. - 15:00

SD Dinko Lukarić

10.11.2018. - 15:00

10.11.2018. - 15:00

ŽOK Drenova

0 - 3

OK Zadar

Raca Dominik
Bingula Toni

10.11.2018. - 15:00

0 - 3

ŽOK Drenova

OK Zadar

10.11.2018. - 18:00

Elektro-tehnička škola

10.11.2018. - 18:00

10.11.2018. - 18:00

ŽOK Nova Gradiška

3 - 2

ŽOK Azena Velika Gorica

Bardić Bojan
Dubac Ernesta

10.11.2018. - 18:00

3 - 2

ŽOK Nova Gradiška

ŽOK Azena Velika Gorica

11.11.2018. - 16:00

SD Kostrena

11.11.2018. - 16:00

11.11.2018. - 16:00

OK Kostrena

1 - 3

OK Split

Babić Mario
Humski Luka

11.11.2018. - 16:00

1 - 3

OK Kostrena

OK Split

11.11.2018. - 17:00

NŠD Gradski vrt

11.11.2018. - 17:00

11.11.2018. - 17:00

ŽOK Osijek

3 - 0

OK Dinamo

Pišćak Damir
Horvat Damir

11.11.2018. - 17:00

3 - 0

ŽOK Osijek

OK Dinamo



7.kolo

17.11.2018. - 13:00

GSD Velika Gorica

17.11.2018. - 13:00

17.11.2018. - 13:00

ŽOK Azena Velika Gorica

3 - 1

ŽOK Drenova

Babić Mario
Gvozden Ilija

17.11.2018. - 13:00

3 - 1

ŽOK Azena Velika Gorica

ŽOK Drenova

17.11.2018. - 17:30

SD Peščenica

17.11.2018. - 17:30

17.11.2018. - 17:30

OK Dinamo

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška

Jurković Ksenija
Pavičić Antonio

17.11.2018. - 17:30

3 - 0

OK Dinamo

ŽOK Nova Gradiška

17.11.2018. - 19:00

ŠD Krešimir Ćosić

17.11.2018. - 19:00

17.11.2018. - 19:00

OK Zadar

3 - 0

OK Kostrena

Jakovac Marija
Perajica Joško

17.11.2018. - 19:00

3 - 0

OK Zadar

OK Kostrena

18.11.2018. - 16:00

SC Poljud

18.11.2018. - 16:00

18.11.2018. - 16:00

OK Split

3 - 1

ŽOK Osijek

Rajković Milan
Brlas Bojan

18.11.2018. - 16:00

3 - 1

OK Split

ŽOK Osijek



8.kolo

24.11.2018. - 15:00

SD Peščenica

24.11.2018. - 15:00

24.11.2018. - 15:00

OK Dinamo

3 - 0

ŽOK Drenova

Jurković Ksenija
Pavičić Antonio

24.11.2018. - 15:00

3 - 0

OK Dinamo

ŽOK Drenova

24.11.2018. - 15:30

SD Kostrena

24.11.2018. - 15:30

24.11.2018. - 15:30

OK Kostrena

0 - 3

ŽOK Osijek

Gvozden Ilija
Babić Mario

24.11.2018. - 15:30

0 - 3

OK Kostrena

ŽOK Osijek

25.11.2018. - 16:30

GSD Velika Gorica

25.11.2018. - 16:30

25.11.2018. - 16:30

ŽOK Azena Velika Gorica

0 - 3

OK Zadar

Kranjc Igor
Grgas Željko

25.11.2018. - 16:30

0 - 3

ŽOK Azena Velika Gorica

OK Zadar

25.11.2018. - 18:00

OŠ Ravne njive

25.11.2018. - 18:00

25.11.2018. - 18:00

OK Split

3 - 1

ŽOK Nova Gradiška

Humski Luka
Adamek Tomislav

25.11.2018. - 18:00

3 - 1

OK Split

ŽOK Nova Gradiška



9.kolo

1.12.2018. - 15:00

GSD Velika Gorica

1.12.2018. - 15:00

1.12.2018. - 15:00

ŽOK Azena Velika Gorica

1 - 3

OK Kostrena

Grgas Željko
Kranjc Igor

1.12.2018. - 15:00

1 - 3

ŽOK Azena Velika Gorica

OK Kostrena

1.12.2018. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

1.12.2018. - 17:00

1.12.2018. - 17:00

OK Zadar

3 - 1

OK Dinamo

Ninić Dinko
Špadina Ivica

1.12.2018. - 17:00

3 - 1

OK Zadar

OK Dinamo

1.12.2018. - 18:00

SD Dinko Lukarić

1.12.2018. - 18:00

1.12.2018. - 18:00

ŽOK Drenova

1 - 3

OK Split

Humski Luka
Bingula Toni

1.12.2018. - 18:00

1 - 3

ŽOK Drenova

OK Split

1.12.2018. - 19:00

Elektro-tehnička škola

1.12.2018. - 19:00

1.12.2018. - 19:00

ŽOK Nova Gradiška

2 - 3

ŽOK Osijek

Pihler Igor
Babić Mario

1.12.2018. - 19:00

2 - 3

ŽOK Nova Gradiška

ŽOK Osijek



10.kolo

8.12.2018. - 15:00

SD Peščenica

8.12.2018. - 15:00

8.12.2018. - 15:00

OK Dinamo

3 - 0

ŽOK Azena Velika Gorica

Kramar Šandl Tajana
Vedriš Tin

8.12.2018. - 15:00

3 - 0

OK Dinamo

ŽOK Azena Velika Gorica

8.12.2018. - 17:00

NŠD Gradski vrt

8.12.2018. - 17:00

8.12.2018. - 17:00

ŽOK Osijek

3 - 0

ŽOK Drenova

Pišćak Damir
Horvat Damir

8.12.2018. - 17:00

3 - 0

ŽOK Osijek

ŽOK Drenova

9.12.2018. - 15:00

SD Kostrena

9.12.2018. - 15:00

9.12.2018. - 15:00

OK Kostrena

1 - 3

ŽOK Nova Gradiška

Markulin Paolo
Poropat Dean

9.12.2018. - 15:00

1 - 3

OK Kostrena

ŽOK Nova Gradiška

9.12.2018. - 19:00

OŠ Ravne njive

9.12.2018. - 19:00

9.12.2018. - 19:00

OK Split

3 - 1

OK Zadar

Jakovac Marija
Perajica Joško

9.12.2018. - 19:00

3 - 1

OK Split

OK Zadar



11.kolo

15.12.2018. - 00:00

GSD Velika Gorica

15.12.2018. - 00:00

15.12.2018. - 00:00

ŽOK Azena Velika Gorica

0 - 3

OK Split


15.12.2018. - 00:00

0 - 3

ŽOK Azena Velika Gorica

OK Split

15.12.2018. - 18:00

SD Dinko Lukarić

15.12.2018. - 18:00

15.12.2018. - 18:00

ŽOK Drenova

0 - 3

ŽOK Nova Gradiška

Miškulin Dajana
Poropat Dean

15.12.2018. - 18:00

0 - 3

ŽOK Drenova

ŽOK Nova Gradiška

15.12.2018. - 19:00

ŠD Krešimir Ćosić

15.12.2018. - 19:00

15.12.2018. - 19:00

OK Zadar

0 - 3

ŽOK Osijek

Perajica Joško
Ivković Toni

15.12.2018. - 19:00

0 - 3

OK Zadar

ŽOK Osijek

15.12.2018. - 20:00

SD Peščenica

15.12.2018. - 20:00

15.12.2018. - 20:00

OK Dinamo

3 - 0

OK Kostrena

Jurković Ksenija
Pavičić Antonio

15.12.2018. - 20:00

3 - 0

OK Dinamo

OK Kostrena



12.kolo

19.12.2018. - 20:45

SD Kostrena

19.12.2018. - 20:45

19.12.2018. - 20:45

OK Kostrena

3 - 0

ŽOK Drenova

Kušljić Želimir
Brlas Bojan

19.12.2018. - 20:45

3 - 0

OK Kostrena

ŽOK Drenova

22.12.2018. - 16:15

NŠD Gradski vrt

22.12.2018. - 16:15

22.12.2018. - 16:15

ŽOK Osijek

3 - 0

ŽOK Azena Velika Gorica

Pišćak Damir
Horvat Damir

22.12.2018. - 16:15

3 - 0

ŽOK Osijek

ŽOK Azena Velika Gorica

22.12.2018. - 19:00

OŠ Ravne njive

22.12.2018. - 19:00

22.12.2018. - 19:00

OK Split

3 - 0

OK Dinamo

Jakovac Marija
Perajica Joško

22.12.2018. - 19:00

3 - 0

OK Split

OK Dinamo

22.12.2018. - 20:00

Elektro-tehnička škola

22.12.2018. - 20:00

22.12.2018. - 20:00

ŽOK Nova Gradiška

3 - 0

OK Zadar

Humski Luka
Adamek Tomislav

22.12.2018. - 20:00

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška

OK Zadar



13.kolo

19.1.2019. - 17:00

SD Peščenica

19.1.2019. - 17:00

19.1.2019. - 17:00

OK Dinamo