PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA (Z) 2022./2023.

PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA

select
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA Matches

1. kolo

8.10.2022. - 15:00

GD Sinj Ivica Glavan

8.10.2022. - 15:00

8.10.2022. - 15:00

ŽOK SINJ

2 - 3

OK KITRO VARAŽDIN


Patrun Jelena

8.10.2022. - 15:00

2 - 3

ŽOK SINJ

OK KITRO VARAŽDIN

8.10.2022. - 15:15

OŠ Bartol Kašić

8.10.2022. - 15:15

8.10.2022. - 15:15

OK DON BOSCO

3 - 2

HAOK MLADOST II

Lipić Aleksandra
Vizner Petra

8.10.2022. - 15:15

3 - 2

OK DON BOSCO

HAOK MLADOST II

8.10.2022. - 16:15

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

8.10.2022. - 16:15

8.10.2022. - 16:15

OK OLIMPIK

3 - 0

ŽOK DUBROVNIK

Gerić Hrvoje
Hamer Dominik

8.10.2022. - 16:15

3 - 0

OK OLIMPIK

ŽOK DUBROVNIK

8.10.2022. - 20:00

SD Dinko Lukarić

8.10.2022. - 20:00

8.10.2022. - 20:00

ŽOK DRENOVA

3 - 1

OK PULA

Andrijanić Miroslav
Markulin Paolo

8.10.2022. - 20:00

3 - 1

ŽOK DRENOVA

OK PULA

9.10.2022. - 18:00

OŠ Borovje

9.10.2022. - 18:00

9.10.2022. - 18:00

HAOK ZAGREB

3 - 0

OK ZADAR

Ptiček Mislav
Novak Martina

9.10.2022. - 18:00

3 - 0

HAOK ZAGREB

OK ZADAR



2. kolo

15.10.2022. - 16:00

ŠD Krešimir Ćosić

15.10.2022. - 16:00

15.10.2022. - 16:00

OK ZADAR

1 - 2

ŽOK DRENOVA

Žaja Sanda
Ivković Toni

15.10.2022. - 16:00

1 - 2

OK ZADAR

ŽOK DRENOVA

15.10.2022. - 16:00

SD Gospino polje

15.10.2022. - 16:00

15.10.2022. - 16:00

ŽOK DUBROVNIK

0 - 3

ŽOK SINJ

Hrabrov Ivan
Belić Stipe

15.10.2022. - 16:00

0 - 3

ŽOK DUBROVNIK

ŽOK SINJ

15.10.2022. - 19:00

Elektro-tehnička škola

15.10.2022. - 19:00

15.10.2022. - 19:00

ŽOK NOVA GRADIŠKA

3 - 1

OK OLIMPIK

Pišćak Damir
Odobašić Antun

15.10.2022. - 19:00

3 - 1

ŽOK NOVA GRADIŠKA

OK OLIMPIK

16.10.2022. - 18:00

GSD Varaždin

16.10.2022. - 18:00

16.10.2022. - 18:00

OK KITRO VARAŽDIN

3 - 0

OK DON BOSCO

Majstorović Kristina
Baltić Mirela

16.10.2022. - 18:00

3 - 0

OK KITRO VARAŽDIN

OK DON BOSCO

17.10.2022. - 21:00

Dom odbojke Bojan Stranić

17.10.2022. - 21:00

17.10.2022. - 21:00

HAOK MLADOST II

1 - 3

HAOK ZAGREB

Gvozden Ilija
Adamek Tomislav

17.10.2022. - 21:00

1 - 3

HAOK MLADOST II

HAOK ZAGREB



3. kolo

22.10.2022. - 16:00

GD Sinj Ivica Glavan

22.10.2022. - 16:00

22.10.2022. - 16:00

ŽOK SINJ

3 - 1

ŽOK NOVA GRADIŠKA

Sladić Marin
Perajica Joško

22.10.2022. - 16:00

3 - 1

ŽOK SINJ

ŽOK NOVA GRADIŠKA

22.10.2022. - 16:45

OŠ Borovje

22.10.2022. - 16:45

22.10.2022. - 16:45

HAOK ZAGREB

1 - 3

OK KITRO VARAŽDIN

Baltić Mirela
Majstorović Kristina

22.10.2022. - 16:45

1 - 3

HAOK ZAGREB

OK KITRO VARAŽDIN

22.10.2022. - 18:00

SD Dinko Lukarić

22.10.2022. - 18:00

22.10.2022. - 18:00

ŽOK DRENOVA

2 - 3

HAOK MLADOST II

Markulin Paolo
Andrijanić Miroslav

22.10.2022. - 18:00

2 - 3

ŽOK DRENOVA

HAOK MLADOST II

23.10.2022. - 18:00

OŠ Bartol Kašić

23.10.2022. - 18:00

23.10.2022. - 18:00

OK DON BOSCO

3 - 1

ŽOK DUBROVNIK

Gerić Hrvoje
Ptiček Mislav

23.10.2022. - 18:00

3 - 1

OK DON BOSCO

ŽOK DUBROVNIK

23.10.2022. - 18:00

SC Mirna

23.10.2022. - 18:00

23.10.2022. - 18:00

OK PULA

3 - 0

OK ZADAR

Curać Mihaela
Mikuličić Filip

23.10.2022. - 18:00

3 - 0

OK PULA

OK ZADAR



4. kolo

29.10.2022. - 14:00

Dom odbojke Bojan Stranić

29.10.2022. - 14:00

29.10.2022. - 14:00

HAOK MLADOST II

3 - 1

OK PULA

Ptiček Mislav
Gerić Hrvoje

29.10.2022. - 14:00

3 - 1

HAOK MLADOST II

OK PULA

29.10.2022. - 16:00

OŠ Župa dubrovačka

29.10.2022. - 16:00

29.10.2022. - 16:00

ŽOK DUBROVNIK

1 - 3

HAOK ZAGREB


Patrun Jelena

29.10.2022. - 16:00

1 - 3

ŽOK DUBROVNIK

HAOK ZAGREB

29.10.2022. - 18:00

GSD Varaždin

29.10.2022. - 18:00

29.10.2022. - 18:00

OK KITRO VARAŽDIN

3 - 1

ŽOK DRENOVA

Antolić Marko

29.10.2022. - 18:00

3 - 1

OK KITRO VARAŽDIN

ŽOK DRENOVA

29.10.2022. - 19:30

Elektro-tehnička škola

29.10.2022. - 19:30

29.10.2022. - 19:30

ŽOK NOVA GRADIŠKA

0 - 3

OK DON BOSCO

Odobašić Antun

29.10.2022. - 19:30

0 - 3

ŽOK NOVA GRADIŠKA

OK DON BOSCO

29.10.2022. - 20:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

29.10.2022. - 20:00

29.10.2022. - 20:00

OK OLIMPIK

3 - 1

ŽOK SINJ

Majstorović Kristina
Baltić Mirela

29.10.2022. - 20:00

3 - 1

OK OLIMPIK

ŽOK SINJ



5. kolo

5.11.2022. - 18:00

ŠD Krešimir Ćosić

5.11.2022. - 18:00

5.11.2022. - 18:00

OK ZADAR

0 - 3

HAOK MLADOST II

Sladić Marin
Hrabrov Ivan

5.11.2022. - 18:00

0 - 3

OK ZADAR

HAOK MLADOST II

5.11.2022. - 18:45

OŠ Borovje

5.11.2022. - 18:45

5.11.2022. - 18:45

HAOK ZAGREB

2 - 3

ŽOK NOVA GRADIŠKA

Ptiček Mislav
Vizner Petra

5.11.2022. - 18:45

2 - 3

HAOK ZAGREB

ŽOK NOVA GRADIŠKA

5.11.2022. - 19:00

SC Mirna

5.11.2022. - 19:00

5.11.2022. - 19:00

OK PULA

1 - 3

OK KITRO VARAŽDIN

Curać Mihaela
Mikuličić Filip

5.11.2022. - 19:00

1 - 3

OK PULA

OK KITRO VARAŽDIN

5.11.2022. - 19:30

SD Dinko Lukarić

5.11.2022. - 19:30

5.11.2022. - 19:30

ŽOK DRENOVA

3 - 0

ŽOK DUBROVNIK

Markulin Paolo
Andrijanić Miroslav

5.11.2022. - 19:30

3 - 0

ŽOK DRENOVA

ŽOK DUBROVNIK

6.11.2022. - 15:30

OŠ Bartol Kašić

6.11.2022. - 15:30

6.11.2022. - 15:30

OK DON BOSCO

3 - 1

OK OLIMPIK

Lipić Aleksandra

6.11.2022. - 15:30

3 - 1

OK DON BOSCO

OK OLIMPIK



6. kolo

12.11.2022. - 15:00

GSD Varaždin

12.11.2022. - 15:00

12.11.2022. - 15:00

OK KITRO VARAŽDIN

3 - 1

OK ZADAR

Adamek Tomislav
Gvozden Ilija

12.11.2022. - 15:00

3 - 1

OK KITRO VARAŽDIN

OK ZADAR

12.11.2022. - 16:00

SD Gospino polje

12.11.2022. - 16:00

12.11.2022. - 16:00

ŽOK DUBROVNIK

2 - 3

OK PULA

Jukić Ivan
Žaja Sanda

12.11.2022. - 16:00

2 - 3

ŽOK DUBROVNIK

OK PULA

12.11.2022. - 17:30

GD Sinj Ivica Glavan

12.11.2022. - 17:30

12.11.2022. - 17:30

ŽOK SINJ

1 - 3

OK DON BOSCO

Hrabrov Ivan
Belić Stipe

12.11.2022. - 17:30

1 - 3

ŽOK SINJ

OK DON BOSCO

12.11.2022. - 18:00

Elektro-tehnička škola

12.11.2022. - 18:00

12.11.2022. - 18:00

ŽOK NOVA GRADIŠKA

3 - 2

ŽOK DRENOVA


Antolić Marko

12.11.2022. - 18:00

3 - 2

ŽOK NOVA GRADIŠKA

ŽOK DRENOVA

12.11.2022. - 20:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

12.11.2022. - 20:00

12.11.2022. - 20:00

OK OLIMPIK

3 - 2

HAOK ZAGREB

Nižić Antica
Lipić Aleksandra

12.11.2022. - 20:00

3 - 2

OK OLIMPIK

HAOK ZAGREB



7. kolo

19.11.2022. - 17:00

Dvorana Mladosti

19.11.2022. - 17:00

19.11.2022. - 17:00

ŽOK DRENOVA

0 - 3

OK OLIMPIK

Bišćan Mihael
Mikuličić Filip

19.11.2022. - 17:00

0 - 3

ŽOK DRENOVA

OK OLIMPIK

19.11.2022. - 17:30

Dom odbojke Bojan Stranić

19.11.2022. - 17:30

19.11.2022. - 17:30

HAOK MLADOST II

3 - 0

OK KITRO VARAŽDIN

Gvozden Ilija
Vizner Petra

19.11.2022. - 17:30

3 - 0

HAOK MLADOST II

OK KITRO VARAŽDIN

19.11.2022. - 18:30

ŠD Krešimir Ćosić

19.11.2022. - 18:30

19.11.2022. - 18:30

OK ZADAR

0 - 3

ŽOK DUBROVNIK

Raca Dominik
Humski Luka

19.11.2022. - 18:30

0 - 3

OK ZADAR

ŽOK DUBROVNIK

20.11.2022. - 16:45

OŠ Borovje

20.11.2022. - 16:45

20.11.2022. - 16:45

HAOK ZAGREB

1 - 3

ŽOK SINJ

Gerić Hrvoje
Adamek Tomislav

20.11.2022. - 16:45

1 - 3

HAOK ZAGREB

ŽOK SINJ

20.11.2022. - 18:00

SC Mirna

20.11.2022. - 18:00

20.11.2022. - 18:00

OK PULA

2 - 3

ŽOK NOVA GRADIŠKA

Andrijanić Miroslav
Markulin Paolo

20.11.2022. - 18:00

2 - 3

OK PULA

ŽOK NOVA GRADIŠKA



8. kolo

26.11.2022. - 15:15

OŠ Bartol Kašić

26.11.2022. - 15:15

26.11.2022. - 15:15

OK DON BOSCO

3 - 0

HAOK ZAGREB

Nižić Antica

26.11.2022. - 15:15

3 - 0

OK DON BOSCO

HAOK ZAGREB

26.11.2022. - 16:00

SD Gospino polje

26.11.2022. - 16:00

26.11.2022. - 16:00

ŽOK DUBROVNIK

3 - 1

HAOK MLADOST II

Žaja Sanda
Sladić Marin

26.11.2022. - 16:00

3 - 1

ŽOK DUBROVNIK

HAOK MLADOST II

26.11.2022. - 18:30

GD Sinj Ivica Glavan

26.11.2022. - 18:30

26.11.2022. - 18:30

ŽOK SINJ

3 - 2

ŽOK DRENOVA

Patrun Jelena

26.11.2022. - 18:30

3 - 2

ŽOK SINJ

ŽOK DRENOVA

26.11.2022. - 19:00

Elektro-tehnička škola

26.11.2022. - 19:00

26.11.2022. - 19:00

ŽOK NOVA GRADIŠKA

3 - 0

OK ZADAR


Pišćak Damir

26.11.2022. - 19:00

3 - 0

ŽOK NOVA GRADIŠKA

OK ZADAR

27.11.2022. - 17:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

27.11.2022. - 17:00

27.11.2022. - 17:00

OK OLIMPIK

3 - 0

OK PULA

Baltić Mirela
Antolić Marko

27.11.2022. - 17:00

3 - 0

OK OLIMPIK

OK PULA



9. kolo

3.12.2022. - 15:00

GSD Varaždin

3.12.2022. - 15:00

3.12.2022. - 15:00

OK KITRO VARAŽDIN

3 - 0

ŽOK DUBROVNIK

Lipić Aleksandra
Novak Martina

3.12.2022. - 15:00

3 - 0

OK KITRO VARAŽDIN

ŽOK DUBROVNIK

3.12.2022. - 15:30

Dvorana Mladosti

3.12.2022. - 15:30

3.12.2022. - 15:30

ŽOK DRENOVA

1 - 3

OK DON BOSCO

Markulin Paolo
Curać Mihaela

3.12.2022. - 15:30

1 - 3

ŽOK DRENOVA

OK DON BOSCO

3.12.2022. - 16:00

ŠD Krešimir Ćosić

3.12.2022. - 16:00

3.12.2022. - 16:00

OK ZADAR

3 - 2

OK OLIMPIK


Belić Stipe

3.12.2022. - 16:00

3 - 2

OK ZADAR

OK OLIMPIK

3.12.2022. - 20:00

Dom odbojke Bojan Stranić

3.12.2022. - 20:00

3.12.2022. - 20:00

HAOK MLADOST II

3 - 2

ŽOK NOVA GRADIŠKA

Majstorović Kristina

3.12.2022. - 20:00

3 - 2

HAOK MLADOST II

ŽOK NOVA GRADIŠKA

4.12.2022. - 16:30

SC Mirna

4.12.2022. - 16:30

4.12.2022. - 16:30

OK PULA

0 - 3

ŽOK SINJ

Mikuličić Filip
Andrijanić Miroslav

4.12.2022. - 16:30

0 - 3

OK PULA

ŽOK SINJ



10. kolo

10.12.2022. - 15:15

OŠ Bartol Kašić

10.12.2022. - 15:15

10.12.2022. - 15:15

OK DON BOSCO