PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK (Z) 2022./2023.

PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK

select
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK Matches

1. kolo

8.10.2022. - 17:00

8.10.2022. - 17:00

8.10.2022. - 17:00

OK ČEPIN

-

OK BELIŠĆE


Kopić Goran

8.10.2022. - 17:00

-

OK ČEPIN

OK BELIŠĆE

9.10.2022. - 14:15

OŠ Višnjevac

9.10.2022. - 14:15

9.10.2022. - 14:15

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

-

ŽOK OSIJEK II


9.10.2022. - 14:15

-

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

ŽOK OSIJEK II

9.10.2022. - 16:00

NŠD Gradski vrt

9.10.2022. - 16:00

9.10.2022. - 16:00

OK LINGA

-

OK POSAVINA BROD

Šarić Lukrecija
Šutalo Marin

9.10.2022. - 16:00

-

OK LINGA

OK POSAVINA BROD

9.10.2022. - 18:00

Gimnazija M.A. Reljković

9.10.2022. - 18:00

9.10.2022. - 18:00

ŽOK VINKOVCI

-

ŽOK NAŠICE

Tomić Zvonimir

9.10.2022. - 18:00

-

ŽOK VINKOVCI

ŽOK NAŠICE

9.10.2022. - 18:30

NŠD Gradski vrt

9.10.2022. - 18:30

9.10.2022. - 18:30

AOK OSIJEK

-

OK ĐAKOVO


Šarić Lukrecija

9.10.2022. - 18:30

-

AOK OSIJEK

OK ĐAKOVO

20.10.2022. - 20:30

OŠ Đuro Pilar

20.10.2022. - 20:30

20.10.2022. - 20:30

OK KOLONIJA

-

OK VALPOVKA


Glas Anka

20.10.2022. - 20:30

-

OK KOLONIJA

OK VALPOVKA



2. kolo

14.10.2022. - 20:30

OŠ Višnjevac

14.10.2022. - 20:30

14.10.2022. - 20:30

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

-

ŽOK VINKOVCI


Kopić Goran

14.10.2022. - 20:30

-

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

ŽOK VINKOVCI

15.10.2022. - 13:00

NŠD Gradski vrt

15.10.2022. - 13:00

15.10.2022. - 13:00

ŽOK OSIJEK II

-

OK BELIŠĆE

Dubac Ernesta
Kajunić Zvonko

15.10.2022. - 13:00

-

ŽOK OSIJEK II

OK BELIŠĆE

15.10.2022. - 15:30

OŠ Kolonija

15.10.2022. - 15:30

15.10.2022. - 15:30

ŽOK NAŠICE

-

OK KOLONIJA

Astaloš Andrea

15.10.2022. - 15:30

-

ŽOK NAŠICE

OK KOLONIJA

15.10.2022. - 16:00

ŠD Đakovo

15.10.2022. - 16:00

15.10.2022. - 16:00

OK ĐAKOVO

-

OK LINGA


Šarić Lukrecija

15.10.2022. - 16:00

-

OK ĐAKOVO

OK LINGA

15.10.2022. - 19:00

SD Vijuš

15.10.2022. - 19:00

15.10.2022. - 19:00

OK POSAVINA BROD

-

OK ČEPIN

Radojičić Sara

15.10.2022. - 19:00

-

OK POSAVINA BROD

OK ČEPIN

16.10.2022. - 15:00

GŠD Valpovo

16.10.2022. - 15:00

16.10.2022. - 15:00

OK VALPOVKA

-

AOK OSIJEK

Kajunić Zvonko
Šarić Lukrecija

16.10.2022. - 15:00

-

OK VALPOVKA

AOK OSIJEK



3. kolo

22.10.2022. - 13:00

NŠD Gradski vrt

22.10.2022. - 13:00

22.10.2022. - 13:00

OK LINGA

-

OK VALPOVKA

Šarić Lukrecija
Astaloš Andrea

22.10.2022. - 13:00

-

OK LINGA

OK VALPOVKA

22.10.2022. - 18:00

OŠ Đuro Pilar

22.10.2022. - 18:00

22.10.2022. - 18:00

OK KOLONIJA

-

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

Odobašić Antun
Radojičić Sara

22.10.2022. - 18:00

-

OK KOLONIJA

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

22.10.2022. - 18:00

22.10.2022. - 18:00

22.10.2022. - 18:00

OK ČEPIN

-

OK ĐAKOVO


22.10.2022. - 18:00

-

OK ČEPIN

OK ĐAKOVO

23.10.2022. - 17:00

SD Belišće

23.10.2022. - 17:00

23.10.2022. - 17:00

OK BELIŠĆE

-

OK POSAVINA BROD

Šimac Marko
Kajunić Zvonko

23.10.2022. - 17:00

-

OK BELIŠĆE

OK POSAVINA BROD

23.10.2022. - 18:00

Gimnazija M.A. Reljković

23.10.2022. - 18:00

23.10.2022. - 18:00

ŽOK VINKOVCI

-

ŽOK OSIJEK II

Pišćak Damir
Tomić Zvonimir

23.10.2022. - 18:00

-

ŽOK VINKOVCI

ŽOK OSIJEK II

25.10.2022. - 17:30

25.10.2022. - 17:30

25.10.2022. - 17:30

ŽOK NAŠICE

-

AOK OSIJEK

Kajunić Zvonko
Šarić Lukrecija

25.10.2022. - 17:30

-

ŽOK NAŠICE

AOK OSIJEK



4. kolo

27.10.2022. - 20:45

OŠ Višnjevac

27.10.2022. - 20:45

27.10.2022. - 20:45

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

-

AOK OSIJEK

Astaloš Andrea
Kopić Goran

27.10.2022. - 20:45

-

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

AOK OSIJEK

29.10.2022. - 18:00

GŠD Valpovo

29.10.2022. - 18:00

29.10.2022. - 18:00

OK VALPOVKA

-

OK ČEPIN

Kajunić Zvonko
Horvat Damir

29.10.2022. - 18:00

-

OK VALPOVKA

OK ČEPIN

30.10.2022. - 16:00

ŠD Đakovo

30.10.2022. - 16:00

30.10.2022. - 16:00

OK ĐAKOVO

-

OK BELIŠĆE

Astaloš Andrea

30.10.2022. - 16:00

-

OK ĐAKOVO

OK BELIŠĆE

30.10.2022. - 16:00

30.10.2022. - 16:00

30.10.2022. - 16:00

ŽOK NAŠICE

-

OK LINGA

Odobašić Antun
Kožul Ivana

30.10.2022. - 16:00

-

ŽOK NAŠICE

OK LINGA

30.10.2022. - 17:00

NŠD Gradski vrt

30.10.2022. - 17:00

30.10.2022. - 17:00

ŽOK OSIJEK II

-

OK POSAVINA BROD


Šarić Lukrecija

30.10.2022. - 17:00

-

ŽOK OSIJEK II

OK POSAVINA BROD

30.10.2022. - 18:00

Gimnazija M.A. Reljković

30.10.2022. - 18:00

30.10.2022. - 18:00

ŽOK VINKOVCI

-

OK KOLONIJA


Tomić Zvonimir

30.10.2022. - 18:00

-

ŽOK VINKOVCI

OK KOLONIJA



5. kolo

5.11.2022. - 13:45

NŠD Gradski vrt

5.11.2022. - 13:45

5.11.2022. - 13:45

OK LINGA

-

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC


Astaloš Andrea

5.11.2022. - 13:45

-

OK LINGA

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

5.11.2022. - 16:30

SD Belišće

5.11.2022. - 16:30

5.11.2022. - 16:30

OK BELIŠĆE

-

OK VALPOVKA

Kopić Goran
Šarić Lukrecija

5.11.2022. - 16:30

-

OK BELIŠĆE

OK VALPOVKA

5.11.2022. - 19:30

NŠD Gradski vrt

5.11.2022. - 19:30

5.11.2022. - 19:30

AOK OSIJEK

-

ŽOK VINKOVCI


Šimac Marko

5.11.2022. - 19:30

-

AOK OSIJEK

ŽOK VINKOVCI

6.11.2022. - 13:00

SD Vijuš

6.11.2022. - 13:00

6.11.2022. - 13:00

OK POSAVINA BROD

-

OK ĐAKOVO

Kožul Ivana

6.11.2022. - 13:00

-

OK POSAVINA BROD

OK ĐAKOVO

6.11.2022. - 14:00

6.11.2022. - 14:00

6.11.2022. - 14:00

OK ČEPIN

-

ŽOK NAŠICE

Kopić Goran

6.11.2022. - 14:00

-

OK ČEPIN

ŽOK NAŠICE

6.11.2022. - 15:15

SD Vijuš

6.11.2022. - 15:15

6.11.2022. - 15:15

OK KOLONIJA

-

ŽOK OSIJEK II

Odobašić Antun
Radojičić Sara

6.11.2022. - 15:15

-

OK KOLONIJA

ŽOK OSIJEK II



6. kolo

10.11.2022. - 20:30

OŠ Đuro Pilar

10.11.2022. - 20:30

10.11.2022. - 20:30

OK KOLONIJA

-

AOK OSIJEK

Odobašić Antun
Kožul Ivana

10.11.2022. - 20:30

-

OK KOLONIJA

AOK OSIJEK

12.11.2022. - 16:00

OŠ Višnjevac

12.11.2022. - 16:00

12.11.2022. - 16:00

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

-

OK ČEPIN

Astaloš Andrea

12.11.2022. - 16:00

-

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

OK ČEPIN

12.11.2022. - 16:30

12.11.2022. - 16:30

12.11.2022. - 16:30

ŽOK NAŠICE

-

OK BELIŠĆE

Šimac Marko
Šarić Lukrecija

12.11.2022. - 16:30

-

ŽOK NAŠICE

OK BELIŠĆE

15.11.2022. - 20:00

Gimnazija M.A. Reljković

15.11.2022. - 20:00

15.11.2022. - 20:00

ŽOK VINKOVCI

-

OK LINGA


Tomić Zvonimir

15.11.2022. - 20:00

-

ŽOK VINKOVCI

OK LINGA

23.11.2022. - 20:15

23.11.2022. - 20:15

23.11.2022. - 20:15

OK VALPOVKA

-

OK POSAVINA BROD

Kopić Goran
Kajunić Zvonko

23.11.2022. - 20:15

-

OK VALPOVKA

OK POSAVINA BROD

1.12.2022. - 17:00

NŠD Gradski vrt

1.12.2022. - 17:00

1.12.2022. - 17:00

ŽOK OSIJEK II

-

OK ĐAKOVO

Dubac Ernesta
Astaloš Andrea

1.12.2022. - 17:00

-

ŽOK OSIJEK II

OK ĐAKOVO



7. kolo

19.11.2022. - 16:00

ŠD Đakovo

19.11.2022. - 16:00

19.11.2022. - 16:00

OK ĐAKOVO

-

OK VALPOVKA


Šarić Lukrecija

19.11.2022. - 16:00

-

OK ĐAKOVO

OK VALPOVKA

20.11.2022. - 14:00

SD Vijuš

20.11.2022. - 14:00

20.11.2022. - 14:00

OK POSAVINA BROD

-

ŽOK NAŠICE

Kožul Ivana

20.11.2022. - 14:00

-

OK POSAVINA BROD

ŽOK NAŠICE

20.11.2022. - 15:00

NŠD Gradski vrt

20.11.2022. - 15:00

20.11.2022. - 15:00

AOK OSIJEK

-

ŽOK OSIJEK II


Astaloš Andrea

20.11.2022. - 15:00

-

AOK OSIJEK

ŽOK OSIJEK II

20.11.2022. - 17:30

NŠD Gradski vrt

20.11.2022. - 17:30

20.11.2022. - 17:30

OK LINGA

-

OK KOLONIJA

Astaloš Andrea
Šarić Lukrecija

20.11.2022. - 17:30

-

OK LINGA

OK KOLONIJA

20.11.2022. - 18:00

OŠ Belišće - I. Kukuljević

20.11.2022. - 18:00

20.11.2022. - 18:00

OK BELIŠĆE

-

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

Šimac Marko
Kajunić Zvonko

20.11.2022. - 18:00

-

OK BELIŠĆE

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

17.2.2023. - 20:00

17.2.2023. - 20:00

17.2.2023. - 20:00

OK ČEPIN

-

ŽOK VINKOVCI

Šarić Lukrecija
Kopić Goran

17.2.2023. - 20:00

-

OK ČEPIN

ŽOK VINKOVCI



8. kolo

26.11.2022. - 13:30

NŠD Gradski vrt

26.11.2022. - 13:30

26.11.2022. - 13:30

ŽOK OSIJEK II

-

OK VALPOVKA

Kopić Goran
Šimac Marko

26.11.2022. - 13:30

-

ŽOK OSIJEK II

OK VALPOVKA

26.11.2022. - 18:00

Gimnazija M.A. Reljković

26.11.2022. - 18:00

26.11.2022. - 18:00

ŽOK VINKOVCI

-

OK BELIŠĆE


26.11.2022. - 18:00

-

ŽOK VINKOVCI

OK BELIŠĆE

26.11.2022. - 18:00

OŠ Đuro Pilar

26.11.2022. - 18:00

26.11.2022. - 18:00

OK KOLONIJA

-

OK ČEPIN

Glas Anka

26.11.2022. - 18:00

-

OK KOLONIJA

OK ČEPIN

27.11.2022. - 14:30

OŠ Višnjevac

27.11.2022. - 14:30

27.11.2022. - 14:30

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

-

OK POSAVINA BROD

Šarić Lukrecija
Astaloš Andrea

27.11.2022. - 14:30

-

ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC

OK POSAVINA BROD

27.11.2022. - 15:00

27.11.2022. - 15:00

27.11.2022. - 15:00

ŽOK NAŠICE

-

OK ĐAKOVO

Kajunić Zvonko

27.11.2022. - 15:00

-

ŽOK NAŠICE

OK ĐAKOVO

27.11.2022. - 15:00

NŠD Gradski vrt

27.11.2022. - 15:00

27.11.2022. - 15:00