PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG (Z) 2022./2023.

PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG

select
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG Matches

1. kolo

8.10.2022. - 15:00

OŠ Župa dubrovačka

8.10.2022. - 15:00

8.10.2022. - 15:00

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

-

OK SPLIT II


8.10.2022. - 15:00

-

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

OK SPLIT II

8.10.2022. - 15:00

ŠD Krešimir Ćosić

8.10.2022. - 15:00

8.10.2022. - 15:00

OK ZADAR II

-

OK BRDA II


Surać Marko

8.10.2022. - 15:00

-

OK ZADAR II

OK BRDA II

8.10.2022. - 15:45

GD Kaštela

8.10.2022. - 15:45

8.10.2022. - 15:45

OK MARINA KAŠTELA II

-

OK ŠIBENIK '91

Peslać Petra
Lučić Mate

8.10.2022. - 15:45

-

OK MARINA KAŠTELA II

OK ŠIBENIK '91

9.10.2022. - 10:45

GD Kaštela

9.10.2022. - 10:45

9.10.2022. - 10:45

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

-

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

Jukić Ante
Jukić Ivan

9.10.2022. - 10:45

-

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

9.10.2022. - 17:00

9.10.2022. - 17:00

9.10.2022. - 17:00

OK VODICE

-

OK GUSAR

Žaja Sanda

9.10.2022. - 17:00

-

OK VODICE

OK GUSAR



2. kolo

15.10.2022. - 13:30

15.10.2022. - 13:30

15.10.2022. - 13:30

OK GUSAR

0 - 3

OK MARINA KAŠTELA II

Lučić Mate
Patrun Jelena

15.10.2022. - 13:30

0 - 3

OK GUSAR

OK MARINA KAŠTELA II

15.10.2022. - 16:00

SC Poljud

15.10.2022. - 16:00

15.10.2022. - 16:00

OK SPLIT II

3 - 0

OK ZADAR II


15.10.2022. - 16:00

3 - 0

OK SPLIT II

OK ZADAR II

15.10.2022. - 16:00

OŠ Meterize

15.10.2022. - 16:00

15.10.2022. - 16:00

OK ŠIBENIK '91

-

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

Surać Marko
Peslać Petra

15.10.2022. - 16:00

-

OK ŠIBENIK '91

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

16.10.2022. - 13:30

OŠ Ravne njive

16.10.2022. - 13:30

16.10.2022. - 13:30

OK BRDA II

0 - 3

OK KAŠTEL LUKŠIĆ


Lučić Mate

16.10.2022. - 13:30

0 - 3

OK BRDA II

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

16.10.2022. - 15:15

SD Vinko Kandija

16.10.2022. - 15:15

16.10.2022. - 15:15

ŽOK TROGIR

3 - 0

OK VODICE

Peslać Petra
Patrun Jelena

16.10.2022. - 15:15

3 - 0

ŽOK TROGIR

OK VODICE



3. kolo

22.10.2022. - 19:45

GD Kaštela

22.10.2022. - 19:45

22.10.2022. - 19:45

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

-

OK SPLIT II


22.10.2022. - 19:45

-

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

OK SPLIT II

23.10.2022. - 13:00

OŠ Župa dubrovačka

23.10.2022. - 13:00

23.10.2022. - 13:00

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

-

OK GUSAR


Ivković Toni

23.10.2022. - 13:00

-

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

OK GUSAR

23.10.2022. - 15:45

GD Kaštela

23.10.2022. - 15:45

23.10.2022. - 15:45

OK MARINA KAŠTELA II

-

ŽOK TROGIR

Lučić Mate
Peslać Petra

23.10.2022. - 15:45

-

OK MARINA KAŠTELA II

ŽOK TROGIR

23.10.2022. - 18:45

GD Kaštela

23.10.2022. - 18:45

23.10.2022. - 18:45

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

-

OK BRDA II

Patrun Jelena
Žaja Sanda

23.10.2022. - 18:45

-

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

OK BRDA II



4. kolo

29.10.2022. - 14:00

SC Poljud

29.10.2022. - 14:00

29.10.2022. - 14:00

OK SPLIT II

3 - 1

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

Lučić Mate
Peslać Petra

29.10.2022. - 14:00

3 - 1

OK SPLIT II

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

29.10.2022. - 18:00

OŠ Meterize

29.10.2022. - 18:00

29.10.2022. - 18:00

OK ŠIBENIK '91

-

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

Surać Marko
Belić Stipe

29.10.2022. - 18:00

-

OK ŠIBENIK '91

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

30.10.2022. - 17:00

SD Vinko Kandija

30.10.2022. - 17:00

30.10.2022. - 17:00

ŽOK TROGIR

3 - 0

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

Sladić Marin
Perajica Joško

30.10.2022. - 17:00

3 - 0

ŽOK TROGIR

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

30.10.2022. - 18:00

30.10.2022. - 18:00

30.10.2022. - 18:00

OK VODICE

-

OK MARINA KAŠTELA II


30.10.2022. - 18:00

-

OK VODICE

OK MARINA KAŠTELA II



5. kolo

15.10.2022. - 13:00

OŠ Čista Velika

15.10.2022. - 13:00

15.10.2022. - 13:00

OK VODICE

-

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

Peslać Petra
Surać Marko

15.10.2022. - 13:00

-

OK VODICE

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

5.11.2022. - 16:00

OŠ Ravne njive

5.11.2022. - 16:00

5.11.2022. - 16:00

OK BRDA II

-

OK SPLIT II

Patrun Jelena

5.11.2022. - 16:00

-

OK BRDA II

OK SPLIT II

6.11.2022. - 14:45

GD Kaštela

6.11.2022. - 14:45

6.11.2022. - 14:45

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

-

OK ŠIBENIK '91

Peslać Petra
Perajica Joško

6.11.2022. - 14:45

-

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

OK ŠIBENIK '91

6.11.2022. - 17:45

GD Kaštela

6.11.2022. - 17:45

6.11.2022. - 17:45

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

-

OK GUSAR

Žaja Sanda
Lučić Mate

6.11.2022. - 17:45

-

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

OK GUSAR



6. kolo

12.11.2022. - 13:30

12.11.2022. - 13:30

12.11.2022. - 13:30

OK GUSAR

0 - 3

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

Perajica Joško
Patrun Jelena

12.11.2022. - 13:30

0 - 3

OK GUSAR

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

12.11.2022. - 15:00

GD Kaštela

12.11.2022. - 15:00

12.11.2022. - 15:00

OK MARINA KAŠTELA II

-

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

Lučić Mate

12.11.2022. - 15:00

-

OK MARINA KAŠTELA II

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

13.11.2022. - 15:00

SD Vinko Kandija

13.11.2022. - 15:00

13.11.2022. - 15:00

ŽOK TROGIR

2 - 3

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

Surać Marko

13.11.2022. - 15:00

2 - 3

ŽOK TROGIR

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

13.11.2022. - 17:00

OŠ Meterize

13.11.2022. - 17:00

13.11.2022. - 17:00

OK ŠIBENIK '91

-

OK BRDA II

Patrun Jelena
Peslać Petra

13.11.2022. - 17:00

-

OK ŠIBENIK '91

OK BRDA II



7. kolo

20.11.2022. - 15:45

GD Kaštela

20.11.2022. - 15:45

20.11.2022. - 15:45

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

-

ŽOK TROGIR

Patrun Jelena
Sladić Marin

20.11.2022. - 15:45

-

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

ŽOK TROGIR

20.11.2022. - 17:00

SC Poljud

20.11.2022. - 17:00

20.11.2022. - 17:00

OK SPLIT II

3 - 0

OK ŠIBENIK '91

Jukić Ivan

20.11.2022. - 17:00

3 - 0

OK SPLIT II

OK ŠIBENIK '91

20.11.2022. - 18:00

OŠ Ravne njive

20.11.2022. - 18:00

20.11.2022. - 18:00

OK BRDA II

3 - 0

OK GUSAR


Lučić Mate

20.11.2022. - 18:00

3 - 0

OK BRDA II

OK GUSAR

11.12.2022. - 14:45

GD Kaštela

11.12.2022. - 14:45

11.12.2022. - 14:45

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

-

OK VODICE

Peslać Petra
Lučić Mate

11.12.2022. - 14:45

-

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

OK VODICE



8. kolo

26.11.2022. - 14:00

26.11.2022. - 14:00

26.11.2022. - 14:00

OK GUSAR

0 - 3

OK SPLIT II

Jukić Ante
Peslać Petra

26.11.2022. - 14:00

0 - 3

OK GUSAR

OK SPLIT II

27.11.2022. - 14:00

GD Kaštela

27.11.2022. - 14:00

27.11.2022. - 14:00

OK MARINA KAŠTELA II

-

OK KAŠTEL LUKŠIĆ


Jukić Ante

27.11.2022. - 14:00

-

OK MARINA KAŠTELA II

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

27.11.2022. - 18:45

GD Kaštela

27.11.2022. - 18:45

27.11.2022. - 18:45

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

-

OK VODICE

Jukić Ivan
Lučić Mate

27.11.2022. - 18:45

-

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

OK VODICE

4.2.2023. - 20:00

SD Vinko Kandija

4.2.2023. - 20:00

4.2.2023. - 20:00

ŽOK TROGIR

3 - 0

OK BRDA II


Lučić Mate

4.2.2023. - 20:00

3 - 0

ŽOK TROGIR

OK BRDA II



9. kolo

3.12.2022. - 17:00

OŠ Meterize

3.12.2022. - 17:00

3.12.2022. - 17:00

OK ŠIBENIK '91

-

OK GUSAR


3.12.2022. - 17:00

-

OK ŠIBENIK '91

OK GUSAR

3.12.2022. - 20:30

OŠ Ravne njive

3.12.2022. - 20:30

3.12.2022. - 20:30

OK BRDA II

3 - 0

OK VODICE

Lučić Mate
Peslać Petra

3.12.2022. - 20:30

3 - 0

OK BRDA II

OK VODICE

4.12.2022. - 13:45

GD Kaštela

4.12.2022. - 13:45

4.12.2022. - 13:45

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

-

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

Perajica Joško

4.12.2022. - 13:45

-

OK KAŠTEL LUKŠIĆ

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

4.12.2022. - 16:45

GD Kaštela

4.12.2022. - 16:45

4.12.2022. - 16:45

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

-

OK MARINA KAŠTELA II

Sladić Marin
Jukić Ivan

4.12.2022. - 16:45

-

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

OK MARINA KAŠTELA II

4.12.2022. - 18:00

SC Poljud

4.12.2022. - 18:00

4.12.2022. - 18:00

OK SPLIT II

3 - 0

ŽOK TROGIR

Patrun Jelena
Lučić Mate

4.12.2022. - 18:00

3 - 0

OK SPLIT II

ŽOK TROGIR



10. kolo

7.12.2022. - 18:45

SD Vinko Kandija

7.12.2022. - 18:45

7.12.2022. - 18:45

ŽOK TROGIR

2 - 3

OK ŠIBENIK '91

Sladić Marin

7.12.2022. - 18:45

2 - 3

ŽOK TROGIR

OK ŠIBENIK '91

10.12.2022. - 17:00

10.12.2022. - 17:00

10.12.2022. - 17:00

OK VODICE

-

OK SPLIT II

Surać Marko

10.12.2022. - 17:00

-

OK VODICE

OK SPLIT II

11.12.2022. - 18:00

GD Kaštela

11.12.2022. - 18:00

11.12.2022. - 18:00

OK MARINA KAŠTELA II

-

OK BRDA II


Žaja Sanda

11.12.2022. - 18:00

-

OK MARINA KAŠTELA II

OK BRDA II

11.2.2023. - 11:00

OŠ Župa dubrovačka

11.2.2023. - 11:00

11.2.2023. - 11:00

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

-

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II

Špadina Ivica

11.2.2023. - 11:00

-

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

ŽOK RIBOLA KAŠTELA II



11. kolo

4.12.2022. - 18:00

OŠ Vidici

4.12.2022. - 18:00

4.12.2022. - 18:00

OK ŠIBENIK '91

-

OK VODICE

Belić Stipe
Surać Marko

4.12.2022. - 18:00

-

OK ŠIBENIK '91

OK VODICE

18.12.2022. - 12:00

OŠ Ravne njive

18.12.2022. - 12:00

18.12.2022. - 12:00

OK BRDA II

3 - 1

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

Jukić Ante
Lučić Mate

18.12.2022. - 12:00

3 - 1

OK BRDA II

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA

18.12.2022. - 14:00

SC Poljud

18.12.2022. - 14:00

18.12.2022. - 14:00

OK SPLIT II

3 - 1

OK MARINA KAŠTELA II

Peslać Petra
Perajica Joško

18.12.2022. - 14:00

3 - 1

OK SPLIT II

OK MARINA KAŠTELA II

19.12.2022. - 20:00

19.12.2022. - 20:00

19.12.2022. - 20:00

OK GUSAR

0 - 3

ŽOK TROGIR

Jukić Ivan
Sladić Marin

19.12.2022. - 20:00

0 - 3

OK GUSAR

ŽOK TROGIR



12. kolo

4.2.2023. - 14:00