SUPERLIGA (M) 2022./2023.

Prvi krug natjecanja

select
Prvi krug natjecanja Prvi krug natjecanja Matches

1. kolo

1.10.2022. - 18:00

Dvorana Mladosti

1.10.2022. - 18:00

1.10.2022. - 18:00

MOK RIJEKA

0 - 3

MOK MURSA - OSIJEK

Jurković Ksenija
Maganić Marin

1.10.2022. - 18:00

0 - 3

MOK RIJEKA

MOK MURSA - OSIJEK

1.10.2022. - 18:00

GD Kaštela

1.10.2022. - 18:00

1.10.2022. - 18:00

OK RIBOLA KAŠTELA

3 - 0

OK ZADAR

Šulc Matija
Humski Luka

1.10.2022. - 18:00

3 - 0

OK RIBOLA KAŠTELA

OK ZADAR

1.10.2022. - 19:00

SC Poljud

1.10.2022. - 19:00

1.10.2022. - 19:00

OK SPLIT

3 - 1

OK SISAK

Brozić Goran
Tomas Ana

1.10.2022. - 19:00

3 - 1

OK SPLIT

OK SISAK

3.10.2022. - 20:10

NCG Aton

3.10.2022. - 20:10

3.10.2022. - 20:10

OKM CENTROMETAL

3 - 0

OK KITRO VARAŽDIN

Kramar Šandl Tajana
Raca Dominik

3.10.2022. - 20:10

3 - 0

OKM CENTROMETAL

OK KITRO VARAŽDIN

24.10.2022. - 19:00

Dom odbojke Bojan Stranić

24.10.2022. - 19:00

24.10.2022. - 19:00

HAOK MLADOST

3 - 0

OK MEDICINAR TRNJE

Babić Mario
Nižić Antica

24.10.2022. - 19:00

3 - 0

HAOK MLADOST

OK MEDICINAR TRNJE

30.10.2022. - 14:00

SD Vijuš

30.10.2022. - 14:00

30.10.2022. - 14:00

MOK MARSONIA

0 - 3

OK ROVINJ

Šutalo Marin
Kopić Goran

30.10.2022. - 14:00

0 - 3

MOK MARSONIA

OK ROVINJ



2. kolo

7.10.2022. - 20:10

Dom odbojke Bojan Stranić

7.10.2022. - 20:10

7.10.2022. - 20:10

HAOK MLADOST

3 - 0

OK SPLIT

Stipaničev Matečić Ana
Kušljić Želimir

7.10.2022. - 20:10

3 - 0

HAOK MLADOST

OK SPLIT

8.10.2022. - 18:00

NŠD Gradski vrt

8.10.2022. - 18:00

8.10.2022. - 18:00

MOK MURSA - OSIJEK

3 - 0

MOK MARSONIA

Horvat Damir
Pišćak Damir

8.10.2022. - 18:00

3 - 0

MOK MURSA - OSIJEK

MOK MARSONIA

8.10.2022. - 20:00

GSD Varaždin

8.10.2022. - 20:00

8.10.2022. - 20:00

OK KITRO VARAŽDIN

3 - 0

MOK RIJEKA

Raca Dominik
Kramar Šandl Tajana

8.10.2022. - 20:00

3 - 0

OK KITRO VARAŽDIN

MOK RIJEKA

8.10.2022. - 20:00

8.10.2022. - 20:00

8.10.2022. - 20:00

OK SISAK

0 - 3

OKM CENTROMETAL

Brozić Goran
Tota Dalibor

8.10.2022. - 20:00

0 - 3

OK SISAK

OKM CENTROMETAL

9.10.2022. - 14:30

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

9.10.2022. - 14:30

9.10.2022. - 14:30

OK MEDICINAR TRNJE

3 - 0

OK ZADAR

Ramić Jasmin
Jurković Ksenija

9.10.2022. - 14:30

3 - 0

OK MEDICINAR TRNJE

OK ZADAR

15.10.2022. - 20:30

GD Kaštela

15.10.2022. - 20:30

15.10.2022. - 20:30

OK RIBOLA KAŠTELA

3 - 0

OK ROVINJ

Tomas Ana
Rajković Milan

15.10.2022. - 20:30

3 - 0

OK RIBOLA KAŠTELA

OK ROVINJ



3. kolo

14.10.2022. - 17:30

GD Kaštela

14.10.2022. - 17:30

14.10.2022. - 17:30

OK RIBOLA KAŠTELA

0 - 3

MOK MURSA - OSIJEK

Kušljić Želimir
Tota Dalibor

14.10.2022. - 17:30

0 - 3

OK RIBOLA KAŠTELA

MOK MURSA - OSIJEK

15.10.2022. - 17:00

Dvorana Mladosti

15.10.2022. - 17:00

15.10.2022. - 17:00

MOK RIJEKA

3 - 1

OK SISAK

Maganić Marin
Vedriš Tin

15.10.2022. - 17:00

3 - 1

MOK RIJEKA

OK SISAK

15.10.2022. - 17:00

SD Vijuš

15.10.2022. - 17:00

15.10.2022. - 17:00

MOK MARSONIA

0 - 3

OK KITRO VARAŽDIN

Horvat Damir
Kopić Goran

15.10.2022. - 17:00

0 - 3

MOK MARSONIA

OK KITRO VARAŽDIN

15.10.2022. - 19:00

SC Poljud

15.10.2022. - 19:00

15.10.2022. - 19:00

OK SPLIT

0 - 3

OK MEDICINAR TRNJE

Ninić Dinko
Špadina Ivica

15.10.2022. - 19:00

0 - 3

OK SPLIT

OK MEDICINAR TRNJE

15.10.2022. - 19:00

NCG Aton

15.10.2022. - 19:00

15.10.2022. - 19:00

OKM CENTROMETAL

0 - 3

HAOK MLADOST

Muha Bruno
Bardić Bojan

15.10.2022. - 19:00

0 - 3

OKM CENTROMETAL

HAOK MLADOST

16.10.2022. - 15:00

ŠD Krešimir Ćosić

16.10.2022. - 15:00

16.10.2022. - 15:00

OK ZADAR

0 - 3

OK ROVINJ

Ivković Toni
Žaja Sanda

16.10.2022. - 15:00

0 - 3

OK ZADAR

OK ROVINJ



4. kolo

22.10.2022. - 16:00

NŠD Gradski vrt

22.10.2022. - 16:00

22.10.2022. - 16:00

MOK MURSA - OSIJEK

3 - 0

OK ZADAR

Ptiček Mislav
Gerić Hrvoje

22.10.2022. - 16:00

3 - 0

MOK MURSA - OSIJEK

OK ZADAR

22.10.2022. - 16:30

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

22.10.2022. - 16:30

22.10.2022. - 16:30

OK MEDICINAR TRNJE

3 - 2

OK ROVINJ

Bardić Bojan
Šutalo Marin

22.10.2022. - 16:30

3 - 2

OK MEDICINAR TRNJE

OK ROVINJ

22.10.2022. - 17:00

Dom odbojke Bojan Stranić

22.10.2022. - 17:00

22.10.2022. - 17:00

HAOK MLADOST

3 - 0

MOK RIJEKA

Jukić Ivan
Jukić Ante

22.10.2022. - 17:00

3 - 0

HAOK MLADOST

MOK RIJEKA

22.10.2022. - 17:00

SC Poljud

22.10.2022. - 17:00

22.10.2022. - 17:00

OK SPLIT

2 - 3

OKM CENTROMETAL

Brozić Goran
Kušljić Želimir

22.10.2022. - 17:00

2 - 3

OK SPLIT

OKM CENTROMETAL

22.10.2022. - 20:00

22.10.2022. - 20:00

22.10.2022. - 20:00

OK SISAK

3 - 0

MOK MARSONIA

Hamer Dominik
Babić Mario

22.10.2022. - 20:00

3 - 0

OK SISAK

MOK MARSONIA

24.10.2022. - 20:10

GSD Varaždin

24.10.2022. - 20:10

24.10.2022. - 20:10

OK KITRO VARAŽDIN

2 - 3

OK RIBOLA KAŠTELA

Vedriš Tin
Kramar Šandl Tajana

24.10.2022. - 20:10

2 - 3

OK KITRO VARAŽDIN

OK RIBOLA KAŠTELA



5. kolo

29.10.2022. - 15:00

NCG Aton

29.10.2022. - 15:00

29.10.2022. - 15:00

OKM CENTROMETAL

3 - 0

OK MEDICINAR TRNJE

Kušljić Želimir
Tomas Ana

29.10.2022. - 15:00

3 - 0

OKM CENTROMETAL

OK MEDICINAR TRNJE

29.10.2022. - 16:30

SD Vijuš

29.10.2022. - 16:30

29.10.2022. - 16:30

MOK MARSONIA

0 - 3

HAOK MLADOST

Kopić Goran
Pišćak Damir

29.10.2022. - 16:30

0 - 3

MOK MARSONIA

HAOK MLADOST

29.10.2022. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

29.10.2022. - 17:00

29.10.2022. - 17:00

OK ZADAR

1 - 3

OK KITRO VARAŽDIN

Perajica Joško
Žaja Sanda

29.10.2022. - 17:00

1 - 3

OK ZADAR

OK KITRO VARAŽDIN

29.10.2022. - 18:00

Dvorana Mladosti

29.10.2022. - 18:00

29.10.2022. - 18:00

MOK RIJEKA

0 - 3

OK SPLIT

Raca Dominik
Humski Luka

29.10.2022. - 18:00

0 - 3

MOK RIJEKA

OK SPLIT

29.10.2022. - 18:00

GD Kaštela

29.10.2022. - 18:00

29.10.2022. - 18:00

OK RIBOLA KAŠTELA

3 - 0

OK SISAK

Špadina Ivica
Ninić Dinko

29.10.2022. - 18:00

3 - 0

OK RIBOLA KAŠTELA

OK SISAK

29.10.2022. - 20:00

NŠD Gradski vrt

29.10.2022. - 20:00

29.10.2022. - 20:00

MOK MURSA - OSIJEK

3 - 0

OK ROVINJ

Babić Mario
Maganić Marin

29.10.2022. - 20:00

3 - 0

MOK MURSA - OSIJEK

OK ROVINJ



6. kolo

Game Postponed

Dom odbojke Bojan Stranić

Game Postponed

Game Postponed

HAOK MLADOST

-

OK RIBOLA KAŠTELA


Game Postponed

-

HAOK MLADOST

OK RIBOLA KAŠTELA

5.11.2022. - 17:00

5.11.2022. - 17:00

5.11.2022. - 17:00

OK MEDICINAR TRNJE

0 - 3

MOK MURSA - OSIJEK

Bišćan Mihael
Brozić Goran

5.11.2022. - 17:00

0 - 3

OK MEDICINAR TRNJE

MOK MURSA - OSIJEK

5.11.2022. - 18:00

GSD Varaždin

5.11.2022. - 18:00

5.11.2022. - 18:00

OK KITRO VARAŽDIN

3 - 0

OK ROVINJ

Muha Bruno
Pišćak Damir

5.11.2022. - 18:00

3 - 0

OK KITRO VARAŽDIN

OK ROVINJ

5.11.2022. - 19:00

NCG Aton

5.11.2022. - 19:00

5.11.2022. - 19:00

OKM CENTROMETAL

3 - 0

MOK RIJEKA

Vedriš Tin
Maganić Marin

5.11.2022. - 19:00

3 - 0

OKM CENTROMETAL

MOK RIJEKA

5.11.2022. - 20:00

5.11.2022. - 20:00

5.11.2022. - 20:00

OK SISAK

3 - 0

OK ZADAR

Bardić Bojan
Šutalo Marin

5.11.2022. - 20:00

3 - 0

OK SISAK

OK ZADAR

5.11.2022. - 20:00

SC Poljud

5.11.2022. - 20:00

5.11.2022. - 20:00

OK SPLIT

3 - 0

MOK MARSONIA

Belić Stipe
Ninić Dinko

5.11.2022. - 20:00

3 - 0

OK SPLIT

MOK MARSONIA



7. kolo

12.11.2022. - 16:00

ŠD Krešimir Ćosić

12.11.2022. - 16:00

12.11.2022. - 16:00

OK ZADAR

0 - 3

HAOK MLADOST

Tomas Ana
Mujakić Elena

12.11.2022. - 16:00

0 - 3

OK ZADAR

HAOK MLADOST

12.11.2022. - 16:30

SD Vijuš

12.11.2022. - 16:30

12.11.2022. - 16:30

MOK MARSONIA

0 - 3

OKM CENTROMETAL

Babić Mario
Hamer Dominik

12.11.2022. - 16:30

0 - 3

MOK MARSONIA

OKM CENTROMETAL

12.11.2022. - 18:00

Dvorana Mladosti

12.11.2022. - 18:00

12.11.2022. - 18:00

MOK RIJEKA

0 - 3

OK MEDICINAR TRNJE

Jukić Ante
Ivković Toni

12.11.2022. - 18:00

0 - 3

MOK RIJEKA

OK MEDICINAR TRNJE

12.11.2022. - 18:00

SD Gimnasium

12.11.2022. - 18:00

12.11.2022. - 18:00

OK ROVINJ

3 - 2

OK SISAK

Ninić Dinko
Špadina Ivica

12.11.2022. - 18:00

3 - 2

OK ROVINJ

OK SISAK

12.11.2022. - 19:00

GD Kaštela

12.11.2022. - 19:00

12.11.2022. - 19:00

OK RIBOLA KAŠTELA

3 - 1

OK SPLIT

Kušljić Želimir
Rajković Milan

12.11.2022. - 19:00

3 - 1

OK RIBOLA KAŠTELA

OK SPLIT

12.11.2022. - 20:00

NŠD Gradski vrt

12.11.2022. - 20:00

12.11.2022. - 20:00

MOK MURSA - OSIJEK

3 - 0

OK KITRO VARAŽDIN

Maganić Marin
Pihler Igor

12.11.2022. - 20:00

3 - 0

MOK MURSA - OSIJEK

OK KITRO VARAŽDIN



8. kolo

26.11.2022. - 16:00

SC Poljud

26.11.2022. - 16:00

26.11.2022. - 16:00

OK SPLIT

3 - 2

OK ZADAR

Stipaničev Matečić Ana
Brozić Goran

26.11.2022. - 16:00

3 - 2

OK SPLIT

OK ZADAR

26.11.2022. - 16:30

Dom odbojke Bojan Stranić

26.11.2022. - 16:30

26.11.2022. - 16:30

HAOK MLADOST

3 - 0

OK ROVINJ

Šutalo Marin
Horvat Damir

26.11.2022. - 16:30

3 - 0

HAOK MLADOST

OK ROVINJ

26.11.2022. - 17:00

NCG Aton

26.11.2022. - 17:00

26.11.2022. - 17:00

OKM CENTROMETAL

0 - 3

OK RIBOLA KAŠTELA

Ramić Jasmin
Vedriš Tin

26.11.2022. - 17:00

0 - 3

OKM CENTROMETAL

OK RIBOLA KAŠTELA

26.11.2022. - 17:00