SUPERLIGA (Z) 2021./2022.


  • 16.10.2021. - 16:15

    OK MARINA KAŠTELA

    ŽOK DUBROVNIK

    3 - 0

    25/22  25/19  25/18

  • 16.10.2021. - 17:00

    ŽOK OSIJEK

    OK VELI VRH

    3 - 0

    25/9  25/19  25/23

  • 16.10.2021. - 18:00

    OK BRDA

    ŽOK ENNA VUKOVAR

    0 - 3

    17/25  12/25  23/25

  • 17.10.2021. - 17:00

    OK KAŠTELA

    OK KARLOVAC

    1 - 3

    19/25  15/25  25/19  20/25

  • 17.10.2021. - 18:00

    HAOK RIJEKA CO

    OK SPLIT

    3 - 2

    23/25  25/19  27/29  25/15  15/10

  • 17.10.2021. - 19:30

    OK DINAMO

    HAOK MLADOST

    2 - 3

    25/23  16/25  20/25  25/19  19/21

  • 23.10.2021. - 00:00

    OK BRDA

    ŽOK DUBROVNIK

  • 23.10.2021. - 16:30

    OK MARINA KAŠTELA

    OK DINAMO

  • 23.10.2021. - 18:30

    HAOK MLADOST

    ŽOK OSIJEK

  • 23.10.2021. - 19:00

    OK VELI VRH

    OK KAŠTELA

  • 23.10.2021. - 19:00

    ŽOK ENNA VUKOVAR

    OK SPLIT

  • 23.10.2021. - 20:00

    OK KARLOVAC

    HAOK RIJEKA CO

    
16.10.2021. - 16:15

OK MARINA KAŠTELA

ŽOK DUBROVNIK

3 - 0

25/22  25/19  25/18

16.10.2021. - 17:00

ŽOK OSIJEK

OK VELI VRH

3 - 0

25/9  25/19  25/23

16.10.2021. - 18:00

OK BRDA

ŽOK ENNA VUKOVAR

0 - 3

17/25  12/25  23/25

17.10.2021. - 17:00

OK KAŠTELA

OK KARLOVAC

1 - 3

19/25  15/25  25/19  20/25

17.10.2021. - 18:00

HAOK RIJEKA CO

OK SPLIT

3 - 2

23/25  25/19  27/29  25/15  15/10

17.10.2021. - 19:30

OK DINAMO

HAOK MLADOST

2 - 3

25/23  16/25  20/25  25/19  19/21

23.10.2021. - 00:00

OK BRDA

ŽOK DUBROVNIK

23.10.2021. - 16:30

OK MARINA KAŠTELA

OK DINAMO

23.10.2021. - 18:30

HAOK MLADOST

ŽOK OSIJEK

23.10.2021. - 19:00

OK VELI VRH

OK KAŠTELA

23.10.2021. - 19:00

ŽOK ENNA VUKOVAR

OK SPLIT

23.10.2021. - 20:00

OK KARLOVAC

HAOK RIJEKA CO

best scorer(points / sets)

#91

IvanaMarinović 5,67(51/9)

#85

DorisBarić 5,58(67/12)

#90

MaraŠtiglić 5,17(62/12)

#7

NinaStrize 4,93(69/14)

#78

AndreaMihaljević 4,91(54/11)

best server(serve ace / sets)

#85

DorisBarić 0,92(11/12)

#96

KlaraPerić 0,78(7/9)

#16

TeaKojundžić 0,78(7/9)

#98

MajaPejaković 0,73(8/11)

#5

DijanaKaratović 0,71(10/14)

best bloker(winning blocks / sets)

#14

IvanaPrkačin 1,17(7/6)

#86

AuroraPapac 1(3/3)

#89

Viktoria AnaTrcol 0,87(13/15)

#85

AnjaJurić 0,85(11/13)

#7

LaraDežulović 0,78(7/9)

best scorer(points)

#85

DorisBarić 67

#97

AnaBurilović 65

#90

MaraŠtiglić 62

#94

AndreaKoraca 61

best server(serve ace)

#7

NinaStrize 9

best bloker(winning blocks)

#85

AnjaJurić 11

#92

TatjanaGajić 10

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#19

ReneSain 53%(17/32)

#82

RebeccaScoria 52%(17/33)

#96

AntoniaVolmut 51%(20/39)

#95

IvanaLovrić 48%(29/60)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#92

MartinaŠamadan 63%(17/27)

#88

VitaOrlić 53%(32/60)

#90

MaraŠtiglić 50%(56/113)

#13

ElenaVukić 49%(22/45)

#16

TeaKojundžić 48%(27/56)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kojundžić T.
(OK MARINA KAŠTELA)
MIDDLE B. 2  
Dežulović L.
(OK MARINA KAŠTELA)
SPIKER 1  
Lovrić I.
(ŽOK OSIJEK)

SPIKER 2  
Burilović A.
(OK SPLIT)
MIDDLE B. 1  
Prkačin I.
(OK MARINA KAŠTELA)
SETTER 1  
Brčić Z.
(MŽ1)
LIBERO 1  
Štimac I.
(HAOK MLADOST )
  • LIBERO 2  
    Sain R.
    (OK MARINA KAŠTELA)
  • SETTER 2  
    Đolonga T.
    (KAŽ)
  • MIDDLE B. 3  
    Gajić T.
    (ŽOK OSIJEK)
  • MIDDLE B. 4  
    Kalister B.
    (OK VELI VRH)
  • OPPOSITE 2  
    Barić D.
    (OK KARLOVAC)
  • SPIKER 3  
    Strize N.
    (OK KAŠTELA)
  • SPIKER 4  
    Tomić N.
    (HAOK MLADOST )

Standing

SLZ2122 - I

Prvi krug natjecanja Prvi krug natjecanja Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

OK MARINA KAŠTELA

9

3

3

0

9

0

225

140

3

0

0

0

0

0

-

1,607

-

HAOK MLADOST

8

3

3

0

9

3

283

225

1

1

1

0

0

0

3,00

1,258

-

OK DINAMO

7

3

2

1

8

3

255

219

2

0

0

1

0

0

2,67

1,164

-

ŽOK OSIJEK

6

3

2

1

8

5

293

276

1

0

1

1

0

0

1,60

1,062

-

ŽOK ENNA VUKOVAR

5

3

2

1

6

5

252

248

1

0

1

0

0

1

1,20

1,016

-

HAOK RIJEKA CO

5

3

2

1

8

7

337

332

0

0

2

1

0

0

1,14

1,015

-

OK KARLOVAC

5

3

2

1

6

6

265

266

0

1

1

0

0

1

1,00

0,996

-

OK SPLIT

4

3

1

2

7

8

306

319

0

0

1

2

0

0

0,88

0,959

-

OK VELI VRH

3

3

1

2

3

6

181

209

1

0

0

0

0

2

0,50

0,866

-

OK KAŠTELA

2

3

0

3

5

9

285

298

0

0

0

2

1

0

0,56

0,956

-

OK BRDA

0

3

0

3

1

9

153

245

0

0

0

0

1

2

0,11

0,624

-

ŽOK DUBROVNIK

0

3

0

3

0

9

167

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,742

-




Prvi krug natjecanja Prvi krug natjecanja Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Prvi krug natjecanja

Equipo Visitante

Equipo Local

HAOK MLADOST ()

3 - 0

HAOK RIJEKA CO ()

3 - 2

OK BRDA ()

1 - 3

0 - 3

OK DINAMO ()

2 - 3

3 - 0

OK KARLOVAC ()

3 - 2

OK KAŠTELA ()

2 - 3

1 - 3

OK MARINA KAŠTELA ()

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OK SPLIT ()

3 - 2

OK VELI VRH ()

0 - 3

ŽOK DUBROVNIK ()

0 - 3

ŽOK ENNA VUKOVAR ()

3 - 2

ŽOK OSIJEK ()

3 - 2

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kojundžić T.
(OK MARINA KAŠTELA)
MIDDLE B. 2  
Dežulović L.
(OK MARINA KAŠTELA)
SPIKER 1  
Lovrić I.
(ŽOK OSIJEK)

SPIKER 2  
Burilović A.
(OK SPLIT)
MIDDLE B. 1  
Prkačin I.
(OK MARINA KAŠTELA)
SETTER 1  
Brčić Z.
(MŽ1)
LIBERO 1  
Štimac I.
(HAOK MLADOST )
  • LIBERO 2  
    Sain R.
    (OK MARINA KAŠTELA)
  • SETTER 2  
    Đolonga T.
    (KAŽ)
  • MIDDLE B. 3  
    Gajić T.
    (ŽOK OSIJEK)
  • MIDDLE B. 4  
    Kalister B.
    (OK VELI VRH)
  • OPPOSITE 2  
    Barić D.
    (OK KARLOVAC)
  • SPIKER 3  
    Strize N.
    (OK KAŠTELA)
  • SPIKER 4  
    Tomić N.
    (HAOK MLADOST )

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kojundžić T.
(OK MARINA KAŠTELA)
MIDDLE B. 2  
Dežulović L.
(OK MARINA KAŠTELA)
SPIKER 1  
Lovrić I.
(ŽOK OSIJEK)

SPIKER 2  
Burilović A.
(OK SPLIT)
MIDDLE B. 1  
Prkačin I.
(OK MARINA KAŠTELA)
SETTER 1  
Brčić Z.
(MŽ1)
LIBERO 1  
Štimac I.
(HAOK MLADOST )
LIBERO 2  
Sain R.
(OK MARINA KAŠTELA)
SETTER 2  
Đolonga T.
(KAŽ)
MIDDLE B. 3  
Gajić T.
(ŽOK OSIJEK)
SPIKER 3  
Strize N.
(OK KAŠTELA)
MIDDLE B. 4  
Kalister B.
(OK VELI VRH)
SPIKER 4  
Tomić N.
(HAOK MLADOST )
OPPOSITE 2  
Barić D.
(OK KARLOVAC)