HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP (M) 2021/2022


  • 8.12.2021. - 20:00

    OKM CENTROMETAL

    OK RIBOLA KAŠTELA

    1 - 3

    23/25  25/18  22/25  19/25

  • 14.12.2021. - 18:00

    MOK RIJEKA

    HAOK MLADOST

  • 15.12.2021. - 19:15

    MOK MARSONIA

    MOK MURSA - OSIJEK

    
8.12.2021. - 20:00

OKM CENTROMETAL

OK RIBOLA KAŠTELA

1 - 3

23/25  25/18  22/25  19/25

14.12.2021. - 18:00

MOK RIJEKA

HAOK MLADOST

15.12.2021. - 19:15

MOK MARSONIA

MOK MURSA - OSIJEK

best scorer(points / sets)

#84

SandroDukić 6,33(19/3)

#94

IvanMatoković 5,33(16/3)

#99

LukaBuljat 5,25(21/4)

#88

BorisBuša 5(5/1)

#5

MarkoOršolić 4,33(13/3)

best server(serve ace / sets)

#12

LovroKoprek 1,33(4/3)

#94

IvanMatoković 1,33(4/3)

#96

MarkoMarošević 1,33(4/3)

#84

MislavKaračić 1(1/1)

#88

BorisBuša 1(1/1)

best blocker(winning blocks / sets)

#94

IvanMatoković 2(6/3)

#87

TihomirGajić 1,67(5/3)

#99

AnteColić 1,33(4/3)

#91

AndreaFatorić 1(1/1)

#86

KrešimirKutija 1(1/1)

best scorer(points)

#99

LukaBuljat 21

#84

SandroDukić 19

#91

MateGlaurdić 16

best blocker(winning blocks)

#99

AnteColić 4

#99

LukaBuljat 4

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#94

LukaBlaslov 92%(12/13)

#94

JosipAračić 80%(8/10)

#88

MaurizioBanko 79%(11/14)

#96

DinoBusak Vidaković 75%(9/12)

#8

LukaSomođi 75%(9/12)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#89

KrešimirPrlić 83%(5/6)

#10

MarinČilaš 80%(4/5)

#99

JosipIlić 70%(7/10)

#92

KarloJakovac 64%(9/14)

#85

SvenŠarčević 60%(6/10)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matoković I.
(MOK MURSA - OSIJEK)
MIDDLE B. 2  
Colić A.
(OK BIBINJE (M))
SPIKER 1  
Jakovac K.
(HAOK MLADOST)

SPIKER 2  
Banko M.
(MOK RIJEKA)
MIDDLE B. 1  
Gajić T.
(HAOK MLADOST)
SETTER 1  
Mišlov T.
(VŽM)
LIBERO 1  
Aračić J.
(MOK MARSONIA)
  • LIBERO 2  
    Busak V.D.
    (MOK MURSA - OSIJEK)
  • SETTER 2  
    Maglica L.
    (RIM)
  • MIDDLE B. 3  
    Šućur K.
    (OKM CENTROMETAL)
  • MIDDLE B. 4  
    Ćosić I.
    (OK SPLIT)
  • OPPOSITE 2  
    Koprek L.
    (OK KITRO VARAŽDIN )
  • SPIKER 3  
    Juras A.
    (OKM CENTROMETAL)
  • SPIKER 4  
    Bogdanović D.
    (MOK MURSA - OSIJEK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matoković I.
(MOK MURSA - OSIJEK)
MIDDLE B. 2  
Colić A.
(OK BIBINJE (M))
SPIKER 1  
Jakovac K.
(HAOK MLADOST)

SPIKER 2  
Banko M.
(MOK RIJEKA)
MIDDLE B. 1  
Gajić T.
(HAOK MLADOST)
SETTER 1  
Mišlov T.
(VŽM)
LIBERO 1  
Aračić J.
(MOK MARSONIA)
  • LIBERO 2  
    Busak V.D.
    (MOK MURSA - OSIJEK)
  • SETTER 2  
    Maglica L.
    (RIM)
  • MIDDLE B. 3  
    Šućur K.
    (OKM CENTROMETAL)
  • MIDDLE B. 4  
    Ćosić I.
    (OK SPLIT)
  • OPPOSITE 2  
    Koprek L.
    (OK KITRO VARAŽDIN )
  • SPIKER 3  
    Juras A.
    (OKM CENTROMETAL)
  • SPIKER 4  
    Bogdanović D.
    (MOK MURSA - OSIJEK)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matoković I.
(MOK MURSA - OSIJEK)
MIDDLE B. 2  
Colić A.
(OK BIBINJE (M))
SPIKER 1  
Jakovac K.
(HAOK MLADOST)

SPIKER 2  
Banko M.
(MOK RIJEKA)
MIDDLE B. 1  
Gajić T.
(HAOK MLADOST)
SETTER 1  
Mišlov T.
(VŽM)
LIBERO 1  
Aračić J.
(MOK MARSONIA)
LIBERO 2  
Busak V.D.
(MOK MURSA - OSIJEK)
SETTER 2  
Maglica L.
(RIM)
MIDDLE B. 3  
Šućur K.
(OKM CENTROMETAL)
SPIKER 3  
Juras A.
(OKM CENTROMETAL)
MIDDLE B. 4  
Ćosić I.
(OK SPLIT)
SPIKER 4  
Bogdanović D.
(MOK MURSA - OSIJEK)
OPPOSITE 2  
Koprek L.
(OK KITRO VARAŽDIN )