SUPER LIGA 2018/2019 ( M )


best scorer(points / sets)

#15

DavorBogdanović 4,81(322/67)

#7

MarkoSedlaček 4,51(338/75)

#6

IvanMatoković 4,48(426/95)

#7

LukaOsojnak 4,4(251/57)

#3

DraženVincek 4,29(236/55)

best server(serve ace / sets)

#15

DavorBogdanović 0,91(61/67)

#7

MarkoSedlaček 0,6(45/75)

#13

MarinoMarelić 0,49(37/76)

#6

IvanMatoković 0,46(44/95)

#18

AnteGiljanović 0,46(26/57)

best bloker(winning blocks / sets)

#17

IvanMihalj 1(21/21)

#3

StipePerić 0,88(80/91)

#16

LukaHrgović 0,67(2/3)

#9

LukaSomođi 0,67(4/6)

#16

SandroDukić 0,66(50/76)

best scorer(points)

#13

MarinoMarelić 277

#7

LukaOsojnak 251

best server(serve ace)

#9

AnteŠuker 32

best bloker(winning blocks)

#16

SandroDukić 50

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#15

DavorBogdanović 67%(226/335)

#6

AntonioJuras 67%(225/334)

#8

FilipSilić 67%(6/9)

#12

MarkoSabljić 66%(134/203)

#6

DavorHrelja 65%(125/192)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#13

MarinoMarelić 56%(223/396)

#4

KrunoNikačević 56%(190/338)

#7

MarkoSedlaček 54%(250/460)

#1

IvanĆosić 50%(126/252)

#13

IvanZeljković 47%(96/203)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matoković I.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Perić S.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
SPIKER 1  
Sedlaček M.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Marelić M.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Dukić S.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Devald T.
(MED)
LIBERO 1  
Matić M.
(OK Rovinj)
  • LIBERO 2  
    Sabljić M.
    (OK Split)
  • SETTER 2  
    Bakonji B.
    (MLM)
  • MIDDLE B. 3  
    Mihalj I.
    (HAOK Mladost)
  • MIDDLE B. 4  
    Sabljak M.
    (HAOK Mladost)
  • OPPOSITE 2  
    Rendić F.
    (OK Medicinar Trnje)
  • SPIKER 3  
    Bogdanović D.
    (MOK Rijeka)
  • SPIKER 4  
    Šuker A.
    (OK Mladost Ribola Kaštela)

Standing

SLM1819 / I

  

Puntos

HAOK Mladost

42

OK Mladost Ribola Kaštela

32

MOK Rijeka

31

MOK Mursa - Osijek

21

OK Split

20

OKM Centrometal

14

OK Sisak

5

OK Rovinj

3

1.Skupina

  

Puntos

HAOK Mladost

35

OK Mladost Ribola Kaštela

18

MOK Rijeka

16

MOK Mursa - Osijek

3

2.Skupina

  

Puntos

OKM Centrometal

30

OK Split

23

OK Sisak

14

OK Rovinj

5

Standing

SLM1819 / I

SLM1819 I dio 1.stupanj natjecanja ( M ) Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

HAOK Mladost

42

14

14

0

42

1

1080

689

13

1

0

0

0

0

42,00

1,568

-

OK Mladost Ribola Kaštela

32

14

11

3

34

14

1126

944

7

3

1

0

1

2

2,43

1,193

-

MOK Rijeka

31

14

11

3

34

15

1101

1016

7

2

2

0

1

2

2,27

1,084

-

MOK Mursa - Osijek

21

14

7

7

24

26

1082

1110

3

3

1

1

1

5

0,92

0,975

-

OK Split

20

14

6

8

25

26

1115

1092

4

2

0

2

3

3

0,96

1,021

-

OKM Centrometal

14

14

4

10

17

32

1003

1112

2

2

0

2

1

7

0,53

0,902

-

OK Sisak

5

14

2

12

10

39

916

1162

0

1

1

0

4

8

0,26

0,788

-

OK Rovinj

3

14

1

13

6

39

801

1099

1

0

0

0

3

10

0,15

0,729

-




SLM1819 I dio 1.stupanj natjecanja ( M ) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SLM1819 I dio

Equipo Visitante

HAOK Ml

MOK Mur

MOK Rij

OK Mlad

OK Rovi

OK Sisa

OK Spli

OKM Cen

Equipo Local

HAOK Mladost (HAOK Ml)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

MOK Mursa - Osijek (MOK Mur)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

3 - 0

MOK Rijeka (MOK Rij)

1 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OK Mladost Ribola Kaštela (OK Mlad)

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

OK Rovinj (OK Rovi)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

OK Sisak (OK Sisa)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

OK Split (OK Spli)

0 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OKM Centrometal (OKM Cen)

0 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 1

1.Skupina

1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenaltyResultados Anteriores
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

HAOK Mladost

35

12

12

0

36

3

958

701

10

1

1

0

0

0

12,00

1,367

-

18

5

1

0

0

0

0

OK Mladost Ribola Kaštela

18

12

6

6

22

22

979

943

3

2

1

1

2

3

1,00

1,038

-

9

3

0

0

0

1

2

MOK Rijeka

16

12

5

7

20

25

942

1008

2

2

1

2

1

4

0,80

0,934

-

8

1

1

1

0

1

2

MOK Mursa - Osijek

3

12

1

11

7

35

425

531

0

0

1

1

2

8

0,20

0,800

-

1

0

0

0

1

0

5




1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja )

Equipo Visitante

HAOK Ml

OK Mlad

MOK Mur

MOK Rij

Equipo Local

HAOK Mladost (HAOK Ml)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OK Mladost Ribola Kaštela (OK Mlad)

2 - 3

3 - 1

3 - 2

MOK Mursa - Osijek (MOK Mur)

0 - 3

1 - 3

3 - 2

MOK Rijeka (MOK Rij)

0 - 3

3 - 1

3 - 0

2.Skupina

2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenaltyResultados Anteriores
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

OKM Centrometal

30

12

10

2

32

11

995

819

6

3

1

1

0

1

2,91

1,215

-

13

2

2

0

1

0

1

OK Split

23

12

7

5

27

16

969

860

6

1

0

2

2

1

1,69

1,127

-

15

4

1

0

0

1

0

OK Sisak

14

12

5

7

17

26

886

966

1

3

1

0

2

5

0,65

0,917

-

5

0

1

1

0

2

2

OK Rovinj

5

12

2

10

9

32

782

987

1

0

1

0

3

7

0,28

0,792

-

3

1

0

0

0

1

4




2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja )

Equipo Visitante

OKM Cen

OK Rovi

OK Sisa

OK Spli

Equipo Local

OKM Centrometal (OKM Cen)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

OK Rovinj (OK Rovi)

0 - 3

1 - 3

3 - 2

OK Sisak (OK Sisa)

0 - 3

3 - 0

3 - 1

OK Split (OK Spli)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matoković I.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Perić S.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
SPIKER 1  
Sedlaček M.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Marelić M.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Dukić S.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Devald T.
(MED)
LIBERO 1  
Matić M.
(OK Rovinj)
  • LIBERO 2  
    Sabljić M.
    (OK Split)
  • SETTER 2  
    Bakonji B.
    (MLM)
  • MIDDLE B. 3  
    Mihalj I.
    (HAOK Mladost)
  • MIDDLE B. 4  
    Sabljak M.
    (HAOK Mladost)
  • OPPOSITE 2  
    Rendić F.
    (OK Medicinar Trnje)
  • SPIKER 3  
    Bogdanović D.
    (MOK Rijeka)
  • SPIKER 4  
    Šuker A.
    (OK Mladost Ribola Kaštela)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matoković I.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Perić S.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
SPIKER 1  
Sedlaček M.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Marelić M.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Dukić S.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Devald T.
(MED)
LIBERO 1  
Matić M.
(OK Rovinj)
LIBERO 2  
Sabljić M.
(OK Split)
SETTER 2  
Bakonji B.
(MLM)
MIDDLE B. 3  
Mihalj I.
(HAOK Mladost)
SPIKER 3  
Bogdanović D.
(MOK Rijeka)
MIDDLE B. 4  
Sabljak M.
(HAOK Mladost)
SPIKER 4  
Šuker A.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
OPPOSITE 2  
Rendić F.
(OK Medicinar Trnje)