SUPER LIGA 2018/2019 ( M )


Dogiravanje za prvaka Hrvatske ( M ) Dogiravanje za prvaka Hrvatske ( M ) Standing

best scorer(points / sets)

#15

DavorBogdanović 4,81(322/67)

#7

MarkoSedlaček 4,51(338/75)

#6

IvanMatoković 4,48(426/95)

#7

LukaOsojnak 4,4(251/57)

#3

DraženVincek 4,29(236/55)

best server(serve ace / sets)

#15

DavorBogdanović 0,91(61/67)

#7

MarkoSedlaček 0,6(45/75)

#13

MarinoMarelić 0,49(37/76)

#6

IvanMatoković 0,46(44/95)

#18

AnteGiljanović 0,46(26/57)

best bloker(winning blocks / sets)

#17

IvanMihalj 1(21/21)

#3

StipePerić 0,88(80/91)

#16

LukaHrgović 0,67(2/3)

#9

LukaSomođi 0,67(4/6)

#16

SandroDukić 0,66(50/76)

best scorer(points)

#13

MarinoMarelić 277

#7

LukaOsojnak 251

best server(serve ace)

#9

AnteŠuker 32

best bloker(winning blocks)

#16

SandroDukić 50

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#15

DavorBogdanović 67%(226/335)

#6

AntonioJuras 67%(225/334)

#8

FilipSilić 67%(6/9)

#12

MarkoSabljić 66%(134/203)

#6

DavorHrelja 65%(125/192)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#13

MarinoMarelić 56%(223/396)

#4

KrunoNikačević 56%(190/338)

#7

MarkoSedlaček 54%(250/460)

#1

IvanĆosić 50%(126/252)

#13

IvanZeljković 47%(96/203)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matoković I.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Perić S.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
SPIKER 1  
Sedlaček M.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Marelić M.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Dukić S.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Devald T.
(MED)
LIBERO 1  
Matić M.
(OK Rovinj)
  • LIBERO 2  
    Sabljić M.
    (OK Split)
  • SETTER 2  
    Bakonji B.
    (MLM)
  • MIDDLE B. 3  
    Mihalj I.
    (HAOK Mladost)
  • MIDDLE B. 4  
    Sabljak M.
    (HAOK Mladost)
  • OPPOSITE 2  
    Rendić F.
    (OK Medicinar Trnje)
  • SPIKER 3  
    Bogdanović D.
    (MOK Rijeka)
  • SPIKER 4  
    Šuker A.
    (OK Mladost Ribola Kaštela)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matoković I.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Perić S.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
SPIKER 1  
Sedlaček M.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Marelić M.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Dukić S.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Devald T.
(MED)
LIBERO 1  
Matić M.
(OK Rovinj)
  • LIBERO 2  
    Sabljić M.
    (OK Split)
  • SETTER 2  
    Bakonji B.
    (MLM)
  • MIDDLE B. 3  
    Mihalj I.
    (HAOK Mladost)
  • MIDDLE B. 4  
    Sabljak M.
    (HAOK Mladost)
  • OPPOSITE 2  
    Rendić F.
    (OK Medicinar Trnje)
  • SPIKER 3  
    Bogdanović D.
    (MOK Rijeka)
  • SPIKER 4  
    Šuker A.
    (OK Mladost Ribola Kaštela)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matoković I.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Perić S.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
SPIKER 1  
Sedlaček M.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Marelić M.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Dukić S.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Devald T.
(MED)
LIBERO 1  
Matić M.
(OK Rovinj)
LIBERO 2  
Sabljić M.
(OK Split)
SETTER 2  
Bakonji B.
(MLM)
MIDDLE B. 3  
Mihalj I.
(HAOK Mladost)
SPIKER 3  
Bogdanović D.
(MOK Rijeka)
MIDDLE B. 4  
Sabljak M.
(HAOK Mladost)
SPIKER 4  
Šuker A.
(OK Mladost Ribola Kaštela)
OPPOSITE 2  
Rendić F.
(OK Medicinar Trnje)