SUPER LIGA 2018/2019 ( Ž )


Dogiravanje za prvaka Hrvatske ( Ž ) Dogiravanje za prvaka Hrvatske ( Ž ) Standing

best scorer(points / sets)

#2

JosipaMarković 5,64(79/14)

#2

NikaStanović 5,13(426/83)

#5

EmaKolarić 4,46(290/65)

#9

LenaBurilo 4,37(297/68)

#8

BarabaraMaretić 4,14(58/14)

best server(serve ace / sets)

#96

SaraBačvarova 1(4/4)

#13

NelliĆopić 0,84(16/19)

#13

DoraGadžić 0,83(5/6)

#15

JelenaZdilar 0,8(53/66)

#11

MirtaFreund 0,78(7/9)

best bloker(winning blocks / sets)

#4

BožanaButigan 1,26(97/77)

#11

MirtaFreund 0,89(8/9)

#15

AnjaJurić 0,88(7/8)

#3

TeaKačić Bartulović 0,87(20/23)

#7

LaraDežulović 0,78(47/60)

best scorer(points)

#9

LenaBurilo 297

#5

EmaKolarić 290

#7

NataliaTomić 270

best server(serve ace)

#6

LaraŠtimac 44

best bloker(winning blocks)

#4

MajaŠandrk 56

#10

LeaBoban 54

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#96

SaraBačvarova 87%(13/15)

#12

KarlaŠimunec 63%(27/43)

#12

NikolinaKlarić 52%(245/475)

#5

EmaKolarić 51%(158/310)

#15

DoraMatas 51%(218/428)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#96

SaraBačvarova 57%(8/14)

#11

KatarinaBilić 57%(165/291)

#3

AstridPopić 53%(121/230)

#10

LeaBoban 43%(89/207)

#3

IvanaPrkačin 42%(113/266)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pauletić L.
(OK Poreč)
MIDDLE B. 2  
Freund M.
(HAOK Mladost)
SPIKER 1  
Vrbanc V.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Pavičić K.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Barać S.
(RIŽ)
LIBERO 1  
Šimunec K.
(ŽOK Osijek)
  • LIBERO 2  
    Matas D.
    (OK Kaštela Cemex)
  • SETTER 2  
    Štimac L.
    (MLŽ)
  • MIDDLE B. 3  
    Popić A.
    (HAOK Rijeka CO)
  • MIDDLE B. 4  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Vukasović S.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Volmut A.
    (HAOK Mladost)
  • SPIKER 4  
    Tomić N.
    (HAOK Rijeka CO)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pauletić L.
(OK Poreč)
MIDDLE B. 2  
Freund M.
(HAOK Mladost)
SPIKER 1  
Vrbanc V.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Pavičić K.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Barać S.
(RIŽ)
LIBERO 1  
Šimunec K.
(ŽOK Osijek)
  • LIBERO 2  
    Matas D.
    (OK Kaštela Cemex)
  • SETTER 2  
    Štimac L.
    (MLŽ)
  • MIDDLE B. 3  
    Popić A.
    (HAOK Rijeka CO)
  • MIDDLE B. 4  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Vukasović S.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Volmut A.
    (HAOK Mladost)
  • SPIKER 4  
    Tomić N.
    (HAOK Rijeka CO)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pauletić L.
(OK Poreč)
MIDDLE B. 2  
Freund M.
(HAOK Mladost)
SPIKER 1  
Vrbanc V.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Pavičić K.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Barać S.
(RIŽ)
LIBERO 1  
Šimunec K.
(ŽOK Osijek)
LIBERO 2  
Matas D.
(OK Kaštela Cemex)
SETTER 2  
Štimac L.
(MLŽ)
MIDDLE B. 3  
Popić A.
(HAOK Rijeka CO)
SPIKER 3  
Volmut A.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 4  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 4  
Tomić N.
(HAOK Rijeka CO)
OPPOSITE 2  
Vukasović S.
(OK Brda)