SUPER LIGA 2018/2019 ( Ž )


best scorer(points / sets)

#2

JosipaMarković 5,64(79/14)

#2

NikaStanović 5,13(426/83)

#5

EmaKolarić 4,46(290/65)

#9

LenaBurilo 4,37(297/68)

#8

BarabaraMaretić 4,14(58/14)

best server(serve ace / sets)

#96

SaraBačvarova 1(4/4)

#13

NelliĆopić 0,84(16/19)

#13

DoraGadžić 0,83(5/6)

#15

JelenaZdilar 0,8(53/66)

#11

MirtaFreund 0,78(7/9)

best bloker(winning blocks / sets)

#4

BožanaButigan 1,26(97/77)

#11

MirtaFreund 0,89(8/9)

#15

AnjaJurić 0,88(7/8)

#3

TeaKačić Bartulović 0,87(20/23)

#7

LaraDežulović 0,78(47/60)

best scorer(points)

#9

LenaBurilo 297

#5

EmaKolarić 290

#7

NataliaTomić 270

best server(serve ace)

#6

LaraŠtimac 44

best bloker(winning blocks)

#4

MajaŠandrk 56

#10

LeaBoban 54

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#96

SaraBačvarova 87%(13/15)

#12

KarlaŠimunec 63%(27/43)

#12

NikolinaKlarić 52%(245/475)

#5

EmaKolarić 51%(158/310)

#15

DoraMatas 51%(218/428)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#96

SaraBačvarova 57%(8/14)

#11

KatarinaBilić 57%(165/291)

#3

AstridPopić 53%(121/230)

#10

LeaBoban 43%(89/207)

#3

IvanaPrkačin 42%(113/266)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pauletić L.
(OK Poreč)
MIDDLE B. 2  
Freund M.
(HAOK Mladost)
SPIKER 1  
Vrbanc V.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Pavičić K.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Barać S.
(RIŽ)
LIBERO 1  
Šimunec K.
(ŽOK Osijek)
  • LIBERO 2  
    Matas D.
    (OK Kaštela Cemex)
  • SETTER 2  
    Štimac L.
    (MLŽ)
  • MIDDLE B. 3  
    Popić A.
    (HAOK Rijeka CO)
  • MIDDLE B. 4  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Vukasović S.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Volmut A.
    (HAOK Mladost)
  • SPIKER 4  
    Tomić N.
    (HAOK Rijeka CO)

Standing

SLŽ1819 / I

  

Puntos

HAOK Mladost

41

OK Olimpik

28

HAOK Rijeka CO

27

OK Kaštela Cemex

27

ŽOK Enna Vukovar

15

OK Brda

12

OK Marina Kaštela

9

OK Poreč

9

1.Skupina

  

Puntos

HAOK Mladost

33

OK Kaštela

13

OK Olimpik

13

HAOK Rijeka CO

13

2.Skupina

  

Puntos

ŽOK Enna Vukovar

29

OK Brda

19

OK Marina Kaštela

18

OK Poreč

6

Standing

SLŽ1819 / I

SLŽ1819 I dio 1.stupanj natjecanja ( Ž ) Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

HAOK Mladost

41

14

14

0

42

3

1109

724

12

1

1

0

0

0

14,00

1,532

-

OK Olimpik

28

14

10

4

32

22

1199

1131

2

6

2

0

2

2

1,45

1,060

-

HAOK Rijeka CO

27

14

9

5

31

21

1143

1028

4

4

1

1

2

2

1,48

1,112

-

OK Kaštela Cemex

27

14

8

6

32

22

1186

1123

4

4

0

3

2

1

1,45

1,056

-

ŽOK Enna Vukovar

15

14

5

9

21

30

1079

1156

3

1

1

1

4

4

0,70

0,933

-

OK Brda

12

14

4

10

17

32

970

1104

3

0

1

1

3

6

0,53

0,879

-

OK Marina Kaštela

9

14

3

11

13

35

896

1110

2

0

1

1

2

8

0,37

0,807

-

OK Poreč

9

14

3

11

13

36

949

1155

0

3

0

0

4

7

0,36

0,822

-




SLŽ1819 I dio 1.stupanj natjecanja ( Ž ) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SLŽ1819 I dio

Equipo Visitante

HAOK Ml

HAOK Ri

OK Brda

OK Kašt

OK Mari

OK Olim

OK Pore

ŽOK Enn

Equipo Local

HAOK Mladost (HAOK Ml)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

HAOK Rijeka CO (HAOK Ri)

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

OK Brda (OK Brda)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

OK Kaštela Cemex (OK Kašt)

2 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

OK Marina Kaštela (OK Mari)

0 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

1 - 3

2 - 3

OK Olimpik (OK Olim)

0 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 1

1 - 3

3 - 1

OK Poreč (OK Pore)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar (ŽOK Enn)

1 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

1.Skupina

1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenaltyResultados Anteriores
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

HAOK Mladost

33

12

12

0

36

7

1031

761

8

1

3

0

0

0

5,14

1,355

-

17

5

0

1

0

0

0

OK Kaštela

13

12

3

9

21

28

1007

1067

2

1

0

4

4

1

0,75

0,944

-

5

0

1

0

2

2

1

OK Olimpik

13

12

5

7

20

27

924

1016

1

2

2

2

1

4

0,74

0,909

-

10

1

2

1

1

0

1

HAOK Rijeka CO

13

12

4

8

16

27

858

976

1

3

0

1

2

5

0,59

0,879

-

4

0

1

0

1

2

2




1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja )

Equipo Visitante

OK Kašt

HAOK Ml

OK Olim

HAOK Ri

Equipo Local

OK Kaštela (OK Kašt)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

HAOK Mladost (HAOK Ml)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

OK Olimpik (OK Olim)

3 - 2

2 - 3

1 - 3

HAOK Rijeka CO (HAOK Ri)

3 - 1

0 - 3

3 - 0

2.Skupina

2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenaltyResultados Anteriores
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

ŽOK Enna Vukovar

29

12

10

2

30

11

961

817

6

3

1

0

0

2

2,73

1,176

-

14

3

1

1

0

0

1

OK Brda

19

12

6

6

22

18

876

848

6

0

0

1

2

3

1,22

1,033

-

10

3

0

0

1

0

2

OK Marina Kaštela

18

12

6

6

22

22

673

934

3

2

1

1

2

3

1,00

0,721

-

9

2

0

1

1

1

1

OK Poreč

6

12

2

10

9

32

801

1012

0

2

0

0

3

7

0,28

0,792

-

3

0

1

0

0

1

4




2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja )

Equipo Visitante

OK Brda

OK Mari

OK Pore

ŽOK Enn

Equipo Local

OK Brda (OK Brda)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

OK Marina Kaštela (OK Mari)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

OK Poreč (OK Pore)

0 - 3

3 - 1

1 - 3

ŽOK Enna Vukovar (ŽOK Enn)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pauletić L.
(OK Poreč)
MIDDLE B. 2  
Freund M.
(HAOK Mladost)
SPIKER 1  
Vrbanc V.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Pavičić K.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Barać S.
(RIŽ)
LIBERO 1  
Šimunec K.
(ŽOK Osijek)
  • LIBERO 2  
    Matas D.
    (OK Kaštela Cemex)
  • SETTER 2  
    Štimac L.
    (MLŽ)
  • MIDDLE B. 3  
    Popić A.
    (HAOK Rijeka CO)
  • MIDDLE B. 4  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Vukasović S.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Volmut A.
    (HAOK Mladost)
  • SPIKER 4  
    Tomić N.
    (HAOK Rijeka CO)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pauletić L.
(OK Poreč)
MIDDLE B. 2  
Freund M.
(HAOK Mladost)
SPIKER 1  
Vrbanc V.
(HAOK Mladost)

SPIKER 2  
Pavičić K.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost)
SETTER 1  
Barać S.
(RIŽ)
LIBERO 1  
Šimunec K.
(ŽOK Osijek)
LIBERO 2  
Matas D.
(OK Kaštela Cemex)
SETTER 2  
Štimac L.
(MLŽ)
MIDDLE B. 3  
Popić A.
(HAOK Rijeka CO)
SPIKER 3  
Volmut A.
(HAOK Mladost)
MIDDLE B. 4  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 4  
Tomić N.
(HAOK Rijeka CO)
OPPOSITE 2  
Vukasović S.
(OK Brda)