PRVA LIGA 2018/2019 ( Ž )


best scorer(points / sets)

#5

DorisPišmaht 5(15/3)

#9

DorisKrivić 5(60/12)

#1

VanaMrduljaš 4,5(18/4)

#3

IvaPapac 4,44(40/9)

#7

LoriNikpalj 4(16/4)

best server(serve ace / sets)

#5

DorisPišmaht 1,67(5/3)

#14

AnaSunara 1,67(5/3)

#13

ŽaklinaBaković 1,33(4/3)

#14

MateaŽulj 1,17(7/6)

#9

DorisKrivić 1,17(14/12)

best bloker(winning blocks / sets)

#10

IvankaČuljak 1,33(4/3)

#7

LoriNikpalj 0,75(3/4)

#3

JanaGregorić 0,67(2/3)

#5

MagdalenaMioković 0,67(2/3)

#8

IvonaMatijević 0,67(2/3)

best scorer(points)

#15

AnjaJurić 55

#2

NoraĐurić 48

#3

IvaPapac 40

best server(serve ace)

#15

AnjaJurić 15

#3

IvaPapac 9

best bloker(winning blocks)

#15

AnjaJurić 12

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#1

JelenaGrgić 77%(10/13)

#1

PetraDugandžić 67%(12/18)

#10

MirnaBečić 64%(14/22)

#11

SaraBušljeta 63%(10/16)

#12

KarlaŠimunec 58%(45/77)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#13

LucijaStankovsky 50%(5/10)

#18

MirnaMatković 50%(9/18)

#5

IvanaLovrić 48%(10/21)

#9

DorisKrivić 45%(46/102)

#3

AndreaŠahinović 44%(4/9)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pišmaht D.
(OK Dinamo)
MIDDLE B. 2  
Kovač L.
(ŽOK Nova Gradiška)
SPIKER 1  
Petrović H.
(OK Dinamo)

SPIKER 2  
Papac I.
(ŽOK Nova Gradiška)
MIDDLE B. 1  
Sunara A.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Grahovac L.
(OSŽ)
LIBERO 1  
Grgić J.
(OK Dinamo)
  • LIBERO 2  
    Bušljeta S.
    (ŽOK Drenova)
  • SETTER 2  
    Pavlaković M.
    (DIN)
  • MIDDLE B. 3  
    Jurić A.
    (ŽOK Osijek)
  • MIDDLE B. 4  
    Zrin K.
    (ŽOK Nova Gradiška)
  • OPPOSITE 2  
    Lovrić I.
    (ŽOK Osijek)
  • SPIKER 3  
    Baković Ž.
    (ŽOK Azena Velika Gorica)
  • SPIKER 4  
    Čeliković A.
    (ŽOK Nova Gradiška)

Standing

PLŽ1819 / I

  

Puntos

ŽOK Osijek

37

OK Split

32

OK Zadar

29

ŽOK Nova Gradiška

28

OK Dinamo

23

OK Kostrena

12

ŽOK Azena Velika Gorica

5

ŽOK Drenova

1

3.Skupina

  

Puntos

ŽOK Osijek

26

OK Split

20

OK Zadar

18

ŽOK Nova Gradiška

8

4.Skupina

  

Puntos

OK Dinamo

36

OK Kostrena

20

ŽOK Azena Velika Gorica

9

ŽOK Drenova

7

Standing

PLŽ1819 / I

PLŽ1819 / I dio 1.stupanj natjecanja ( Ž ) Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

ŽOK Osijek

37

14

13

1

40

9

1167

773

9

2

2

0

1

0

4,44

1,510

-

OK Split

32

14

11

3

35

16

1181

1032

5

5

1

0

2

1

2,19

1,144

-

OK Zadar

29

14

10

4

31

15

1063

906

8

1

1

0

1

3

2,07

1,173

-

ŽOK Nova Gradiška

28

14

9

5

32

22

1172

1134

3

5

1

2

1

2

1,45

1,034

-

OK Dinamo

23

14

7

7

28

21

1073

949

7

0

0

2

3

2

1,33

1,131

-

OK Kostrena

12

14

4

10

15

32

871

1075

2

2

0

0

3

7

0,47

0,810

-

ŽOK Azena Velika Gorica

5

14

2

12

10

39

839

1162

0

1

1

1

2

9

0,26

0,722

-1

ŽOK Drenova

1

14

0

14

5

42

792

1127

0

0

0

1

3

10

0,12

0,703

-




PLŽ1819 / I dio 1.stupanj natjecanja ( Ž ) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PLŽ1819 / I dio

Equipo Visitante

OK Dina

OK Kost

OK Spli

OK Zada

ŽOK Aze

ŽOK Dre

ŽOK Nov

ŽOK Osi

Equipo Local

OK Dinamo (OK Dina)

3 - 0

2 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

OK Kostrena (OK Kost)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

0 - 3

OK Split (OK Spli)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

OK Zadar (OK Zada)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

ŽOK Azena Velika Gorica (ŽOK Aze)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

1 - 3

0 - 3

ŽOK Drenova (ŽOK Dre)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

ŽOK Nova Gradiška (ŽOK Nov)

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

2 - 3

ŽOK Osijek (ŽOK Osi)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3.Skupina

3.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 3.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenaltyResultados Anteriores
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

ŽOK Osijek

26

12

9

3

31

15

1062

899

5

2

2

1

2

0

2,07

1,181

-

13

2

1

2

0

1

0

OK Split

20

12

7

5

23

21

971

948

2

4

1

0

2

3

1,10

1,024

-

9

0

3

0

0

2

1

OK Zadar

18

12

6

6

22

21

939

933

4

1

1

1

2

3

1,05

1,006

-

6

2

0

0

0

1

3

ŽOK Nova Gradiška

8

12

2

10

12

31

830

1022

1

1

0

2

2

6

0,39

0,812

-

8

1

1

0

2

1

1




3.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 3.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

3.Skupina ( 2.stupanj natjecanja )

Equipo Visitante

ŽOK Nov

ŽOK Osi

OK Spli

OK Zada

Equipo Local

ŽOK Nova Gradiška (ŽOK Nov)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

ŽOK Osijek (ŽOK Osi)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

OK Split (OK Spli)

3 - 0

3 - 1

3 - 2

OK Zadar (OK Zada)

3 - 0

3 - 2

3 - 0

4.Skupina

4.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 4.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenaltyResultados Anteriores
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

OK Dinamo

36

12

12

0

36

1

923

526

11

1

0

0

0

0

36,00

1,755

-

18

6

0

0

0

0

0

OK Kostrena

20

12

7

5

23

20

911

916

3

3

1

0

2

3

1,15

0,994

-

12

2

2

0

0

0

2

ŽOK Azena Velika Gorica

9

12

3

9

13

31

786

1017

0

2

1

1

2

6

0,42

0,773

-

5

0

1

1

0

1

3

ŽOK Drenova

7

11

2

9

11

29

840

1001

0

2

0

1

3

5

0,38

0,839

-

1

0

0

0

1

1

3




4.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 4.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

4.Skupina ( 2.stupanj natjecanja )

Equipo Visitante

ŽOK Aze

OK Dina

ŽOK Dre

OK Kost

Equipo Local

ŽOK Azena Velika Gorica (ŽOK Aze)

0 - 3

1 - 3

2 - 3

OK Dinamo (OK Dina)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ŽOK Drenova (ŽOK Dre)

1 - 3

0 - 3

3 - 1

OK Kostrena (OK Kost)

3 - 0

1 - 3

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pišmaht D.
(OK Dinamo)
MIDDLE B. 2  
Kovač L.
(ŽOK Nova Gradiška)
SPIKER 1  
Petrović H.
(OK Dinamo)

SPIKER 2  
Papac I.
(ŽOK Nova Gradiška)
MIDDLE B. 1  
Sunara A.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Grahovac L.
(OSŽ)
LIBERO 1  
Grgić J.
(OK Dinamo)
  • LIBERO 2  
    Bušljeta S.
    (ŽOK Drenova)
  • SETTER 2  
    Pavlaković M.
    (DIN)
  • MIDDLE B. 3  
    Jurić A.
    (ŽOK Osijek)
  • MIDDLE B. 4  
    Zrin K.
    (ŽOK Nova Gradiška)
  • OPPOSITE 2  
    Lovrić I.
    (ŽOK Osijek)
  • SPIKER 3  
    Baković Ž.
    (ŽOK Azena Velika Gorica)
  • SPIKER 4  
    Čeliković A.
    (ŽOK Nova Gradiška)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Pišmaht D.
(OK Dinamo)
MIDDLE B. 2  
Kovač L.
(ŽOK Nova Gradiška)
SPIKER 1  
Petrović H.
(OK Dinamo)

SPIKER 2  
Papac I.
(ŽOK Nova Gradiška)
MIDDLE B. 1  
Sunara A.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Grahovac L.
(OSŽ)
LIBERO 1  
Grgić J.
(OK Dinamo)
LIBERO 2  
Bušljeta S.
(ŽOK Drenova)
SETTER 2  
Pavlaković M.
(DIN)
MIDDLE B. 3  
Jurić A.
(ŽOK Osijek)
SPIKER 3  
Baković Ž.
(ŽOK Azena Velika Gorica)
MIDDLE B. 4  
Zrin K.
(ŽOK Nova Gradiška)
SPIKER 4  
Čeliković A.
(ŽOK Nova Gradiška)
OPPOSITE 2  
Lovrić I.
(ŽOK Osijek)