SUPER LIGA 2018/2019 ( M )

2.stupanj natjecanja ( M )

select
1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Matches

7.kolo

2.2.2019. - 00:00

GD Kaštela

2.2.2019. - 00:00

2.2.2019. - 00:00

OK Mladost Ribola Kaštela

3 - 1

MOK Mursa - Osijek

Ivković Toni
Jukić Ante

2.2.2019. - 00:00

3 - 1

OK Mladost Ribola Kaštela

MOK Mursa - Osijek

2.2.2019. - 18:30

Dvorana Mladosti

2.2.2019. - 18:30

2.2.2019. - 18:30

MOK Rijeka

0 - 3

HAOK Mladost

Poropat Dean
Andrijanić Miroslav

2.2.2019. - 18:30

0 - 3

MOK Rijeka

HAOK Mladost



8.kolo

9.2.2019. - 17:00

NŠD Gradski vrt

9.2.2019. - 17:00

9.2.2019. - 17:00

MOK Mursa - Osijek

3 - 2

MOK Rijeka

Pišćak Damir
Horvat Damir

9.2.2019. - 17:00

3 - 2

MOK Mursa - Osijek

MOK Rijeka

11.2.2019. - 20:00

Dom odbojke

11.2.2019. - 20:00

11.2.2019. - 20:00

HAOK Mladost

3 - 0

OK Mladost Ribola Kaštela

Rajković Milan
Brlas Bojan

11.2.2019. - 20:00

3 - 0

HAOK Mladost

OK Mladost Ribola Kaštela



9.kolo

16.2.2019. - 18:00

GD Kaštela

16.2.2019. - 18:00

16.2.2019. - 18:00

OK Mladost Ribola Kaštela

3 - 2

MOK Rijeka

Špadina Ivica
Ninić Dinko

16.2.2019. - 18:00

3 - 2

OK Mladost Ribola Kaštela

MOK Rijeka

16.2.2019. - 19:15

NŠD Gradski vrt

16.2.2019. - 19:15

16.2.2019. - 19:15

MOK Mursa - Osijek

0 - 3

HAOK Mladost

Pišćak Damir
Horvat Damir

16.2.2019. - 19:15

0 - 3

MOK Mursa - Osijek

HAOK Mladost



10.kolo

23.2.2019. - 18:00

Dom odbojke

23.2.2019. - 18:00

23.2.2019. - 18:00

HAOK Mladost

3 - 0

MOK Mursa - Osijek

Brlas Bojan
Kušljić Želimir

23.2.2019. - 18:00

3 - 0

HAOK Mladost

MOK Mursa - Osijek

25.2.2019. - 20:00

Dvorana Mladosti

25.2.2019. - 20:00

25.2.2019. - 20:00

MOK Rijeka

3 - 1

OK Mladost Ribola Kaštela

Vedriš Tin
Kramar Šandl Tajana

25.2.2019. - 20:00

3 - 1

MOK Rijeka

OK Mladost Ribola Kaštela



11.kolo

2.3.2019. - 18:00

NŠD Gradski vrt

2.3.2019. - 18:00

2.3.2019. - 18:00

MOK Mursa - Osijek

1 - 3

OK Mladost Ribola Kaštela

Pišćak Damir
Horvat Damir

2.3.2019. - 18:00

1 - 3

MOK Mursa - Osijek

OK Mladost Ribola Kaštela

2.3.2019. - 18:00

Dom odbojke

2.3.2019. - 18:00

2.3.2019. - 18:00

HAOK Mladost

3 - 0

MOK Rijeka

Vurušić Boris
Stanojević Dario

2.3.2019. - 18:00

3 - 0

HAOK Mladost

MOK Rijeka



12.kolo

9.3.2019. - 17:00

GD Kaštela

9.3.2019. - 17:00

9.3.2019. - 17:00

OK Mladost Ribola Kaštela

2 - 3

HAOK Mladost

Brlas Bojan
Rajković Milan

9.3.2019. - 17:00

2 - 3

OK Mladost Ribola Kaštela

HAOK Mladost

9.3.2019. - 19:00

Dvorana Mladosti

9.3.2019. - 19:00

9.3.2019. - 19:00

MOK Rijeka

3 - 0

MOK Mursa - Osijek

Kramar Šandl Tajana
Adamek Tomislav

9.3.2019. - 19:00

3 - 0

MOK Rijeka

MOK Mursa - Osijek

2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Matches

7.kolo

2.2.2019. - 15:00

OŠ Štrigova

2.2.2019. - 15:00

2.2.2019. - 15:00

OKM Centrometal

3 - 0

OK Sisak

Milinović Miroslav
Vedriš Tin

2.2.2019. - 15:00

3 - 0

OKM Centrometal

OK Sisak

2.2.2019. - 19:00

OŠ Ravne njive

2.2.2019. - 19:00

2.2.2019. - 19:00

OK Split

3 - 0

OK Rovinj

Špadina Ivica
Ninić Dinko

2.2.2019. - 19:00

3 - 0

OK Split

OK Rovinj



8.kolo

9.2.2019. - 19:00

SD Gimnasium

9.2.2019. - 19:00

9.2.2019. - 19:00

OK Rovinj

0 - 3

OKM Centrometal

Brozić Goran
Brlas Bojan

9.2.2019. - 19:00

0 - 3

OK Rovinj

OKM Centrometal

10.2.2019. - 19:00

SD Brezovica

10.2.2019. - 19:00

10.2.2019. - 19:00

OK Sisak

3 - 1

OK Split

Raca Dominik
Gvozden Ilija

10.2.2019. - 19:00

3 - 1

OK Sisak

OK Split



9.kolo

16.2.2019. - 00:00

SD Gimnasium

16.2.2019. - 00:00

16.2.2019. - 00:00

OK Rovinj

1 - 3

OK Sisak

Kušljić Želimir
Brozić Goran

16.2.2019. - 00:00

1 - 3

OK Rovinj

OK Sisak

16.2.2019. - 15:00

OŠ Ravne njive

16.2.2019. - 15:00

16.2.2019. - 15:00

OK Split

2 - 3

OKM Centrometal

Juravić Vedran
Hrabrov Ivan

16.2.2019. - 15:00

2 - 3

OK Split

OKM Centrometal



10.kolo

23.2.2019. - 19:00

SD Brezovica

23.2.2019. - 19:00

23.2.2019. - 19:00

OK Sisak

3 - 0

OK Rovinj

Pihler Igor
Adamek Tomislav

23.2.2019. - 19:00

3 - 0

OK Sisak

OK Rovinj

23.2.2019. - 19:00

NCG Aton

23.2.2019. - 19:00

23.2.2019. - 19:00

OKM Centrometal

3 - 0

OK Split

Stanojević Dario
Vurušić Boris

23.2.2019. - 19:00

3 - 0

OKM Centrometal

OK Split



11.kolo

2.3.2019. - 19:00

SD Gimnasium

2.3.2019. - 19:00

2.3.2019. - 19:00

OK Rovinj

3 - 2

OK Split

Tota Dalibor
Brozić Goran

2.3.2019. - 19:00

3 - 2

OK Rovinj

OK Split

2.3.2019. - 19:00

SD Brezovica

2.3.2019. - 19:00

2.3.2019. - 19:00

OK Sisak

0 - 3

OKM Centrometal

Milinović Miroslav
Raca Dominik

2.3.2019. - 19:00

0 - 3

OK Sisak

OKM Centrometal



12.kolo

9.3.2019. - 19:00

NCG Aton

9.3.2019. - 19:00

9.3.2019. - 19:00

OKM Centrometal

3 - 1

OK Rovinj

Pihler Igor
Milinović Miroslav

9.3.2019. - 19:00

3 - 1

OKM Centrometal

OK Rovinj

10.3.2019. - 16:00

OŠ Ravne njive

10.3.2019. - 16:00

10.3.2019. - 16:00

OK Split

3 - 0

OK Sisak

Špadina Ivica
Ninić Dinko

10.3.2019. - 16:00

3 - 0

OK Split

OK Sisak