SUPER LIGA 2018/2019 ( M )

3.stupanj natjecanja ( M )

select
Dogiravanje za prvaka Hrvatske ( M ) Dogiravanje za prvaka Hrvatske ( M ) Matches

Četvrtfinale ( 1/4 ) ( M ) 1.utakmica

13.3.2019. - 17:00

Dom odbojke

13.3.2019. - 17:00

13.3.2019. - 17:00

HAOK Mladost

3 - 0

OK Medicinar Trnje

Pihler Igor
Babić Mario

13.3.2019. - 17:00

3 - 0

HAOK Mladost

OK Medicinar Trnje

13.3.2019. - 19:30

GD Kaštela

13.3.2019. - 19:30

13.3.2019. - 19:30

OK Mladost Ribola Kaštela

3 - 0

OK Kitro Varaždin

Jukić Ante
Ivković Toni

13.3.2019. - 19:30

3 - 0

OK Mladost Ribola Kaštela

OK Kitro Varaždin

13.3.2019. - 20:00

NŠD Gradski vrt

13.3.2019. - 20:00

13.3.2019. - 20:00

MOK Mursa - Osijek

1 - 3

OKM Centrometal

Pišćak Damir
Horvat Damir

13.3.2019. - 20:00

1 - 3

MOK Mursa - Osijek

OKM Centrometal

14.3.2019. - 20:00

Dvorana Mladosti

14.3.2019. - 20:00

14.3.2019. - 20:00

MOK Rijeka

3 - 1

OK Split

Adamek Tomislav
Milinović Miroslav

14.3.2019. - 20:00

3 - 1

MOK Rijeka

OK Split



Četvrtfinale ( 1/4 ) ( M ) 2.utakmica

16.3.2019. - 19:00

ŠSD Trnsko

16.3.2019. - 19:00

16.3.2019. - 19:00

OK Medicinar Trnje

0 - 3

HAOK Mladost

Babić Mario
Kramar Šandl Tajana

16.3.2019. - 19:00

0 - 3

OK Medicinar Trnje

HAOK Mladost

16.3.2019. - 19:30

NCG Aton

16.3.2019. - 19:30

16.3.2019. - 19:30

OKM Centrometal

3 - 2

MOK Mursa - Osijek

Adamek Tomislav
Raca Dominik

16.3.2019. - 19:30

3 - 2

OKM Centrometal

MOK Mursa - Osijek

17.3.2019. - 16:00

OŠ Ravne njive

17.3.2019. - 16:00

17.3.2019. - 16:00

OK Split

1 - 3

MOK Rijeka

Špadina Ivica
Ninić Dinko

17.3.2019. - 16:00

1 - 3

OK Split

MOK Rijeka

17.3.2019. - 18:30

GSD Varaždin

17.3.2019. - 18:30

17.3.2019. - 18:30

OK Kitro Varaždin

0 - 3

OK Mladost Ribola Kaštela

Babić Mario
Humski Luka

17.3.2019. - 18:30

0 - 3

OK Kitro Varaždin

OK Mladost Ribola Kaštela



Polufinale ( 1/2 ) ( M ) 1.utakmica

23.3.2019. - 17:00

Dom odbojke

23.3.2019. - 17:00

23.3.2019. - 17:00

HAOK Mladost

3 - 0

OKM Centrometal

Muha Bruno
Bardić Bojan

23.3.2019. - 17:00

3 - 0

HAOK Mladost

OKM Centrometal

23.3.2019. - 19:30

GD Kaštela

23.3.2019. - 19:30

23.3.2019. - 19:30

OK Mladost Ribola Kaštela

3 - 0

MOK Rijeka

Ramić Jasmin
Jurković Ksenija

23.3.2019. - 19:30

3 - 0

OK Mladost Ribola Kaštela

MOK Rijeka



Polufinale ( 1/2 ) ( M ) 2.utakmica

27.3.2019. - 17:00

Dvorana Mladosti

27.3.2019. - 17:00

27.3.2019. - 17:00

MOK Rijeka

0 - 3

OK Mladost Ribola Kaštela

Ramić Jasmin
Jurković Ksenija

27.3.2019. - 17:00

0 - 3

MOK Rijeka

OK Mladost Ribola Kaštela

27.3.2019. - 19:00

NCG Aton

27.3.2019. - 19:00

27.3.2019. - 19:00

OKM Centrometal

0 - 3

HAOK Mladost

Horvat Damir
Pišćak Damir

27.3.2019. - 19:00

0 - 3

OKM Centrometal

HAOK Mladost



Finale ( M ) 1.utakmica

2.4.2019. - 20:30

Dom odbojke

2.4.2019. - 20:30

2.4.2019. - 20:30

HAOK Mladost

3 - 0

OK Mladost Ribola Kaštela

Brlas Bojan
Kušljić Želimir

2.4.2019. - 20:30

3 - 0

HAOK Mladost

OK Mladost Ribola Kaštela



Finale ( M ) 2.utakmica

6.4.2019. - 17:00

GD Kaštela

6.4.2019. - 17:00

6.4.2019. - 17:00

OK Mladost Ribola Kaštela

3 - 1

HAOK Mladost

Rajković Milan
Brozić Goran

6.4.2019. - 17:00

3 - 1

OK Mladost Ribola Kaštela

HAOK Mladost



Finale ( M ) 3.utakmica

10.4.2019. - 19:30

Dom odbojke

10.4.2019. - 19:30

10.4.2019. - 19:30

HAOK Mladost

3 - 0

OK Mladost Ribola Kaštela

Rajković Milan
Brozić Goran

10.4.2019. - 19:30

3 - 0

HAOK Mladost

OK Mladost Ribola Kaštela



Finale ( M ) 4.utakmica

13.4.2019. - 20:00

GD Kaštela

13.4.2019. - 20:00

13.4.2019. - 20:00

OK Mladost Ribola Kaštela

1 - 3

HAOK Mladost

Rajković Milan
Brozić Goran

13.4.2019. - 20:00

1 - 3

OK Mladost Ribola Kaštela

HAOK Mladost



Finale ( M ) 5.utakmica

No Matches Appointed Yet