SUPERLIGA (Ž)


  • 22.2.2020. - 18:00

    OK Poreč

    ŽOK Osijek

    3 - 0

    25/10  25/21  25/22

  • 22.2.2020. - 19:45

    OK Marina Kaštela

    HAOK Mladost (Ž)

    1 - 3

    22/25  20/25  25/23  10/25

  • 22.2.2020. - 20:00

    OK Split (Ž)

    OK Olimpik

    3 - 0

    25/21  25/21  25/17

  • 23.2.2020. - 17:30

    HAOK Rijeka CO

    ŽOK Enna Vukovar

    3 - 2

    23/25  21/25  25/21  25/15  15/13

  • 18:00 

    HAOK Mladost (Ž)

    HAOK Rijeka CO

  • 18:00 

    OK Kaštela

    OK Marina Kaštela

  • 19:30 

    ŽOK Osijek

    OK Split (Ž)

  • 19:30 

    OK Brda

    OK Poreč

  • 7.3.2020. - 00:00

    OK Split (Ž)

    OK Brda

  • 7.3.2020. - 00:00

    OK Olimpik

    ŽOK Osijek

  • 7.3.2020. - 00:00

    ŽOK Enna Vukovar

    HAOK Mladost (Ž)

  • 7.3.2020. - 19:30

    HAOK Rijeka CO

    OK Kaštela

    
22.2.2020. - 18:00

OK Poreč

ŽOK Osijek

3 - 0

25/10  25/21  25/22

22.2.2020. - 19:45

OK Marina Kaštela

HAOK Mladost (Ž)

1 - 3

22/25  20/25  25/23  10/25

22.2.2020. - 20:00

OK Split (Ž)

OK Olimpik

3 - 0

25/21  25/21  25/17

23.2.2020. - 17:30

HAOK Rijeka CO

ŽOK Enna Vukovar

3 - 2

23/25  21/25  25/21  25/15  15/13

18:00 

HAOK Mladost (Ž)

HAOK Rijeka CO

18:00 

OK Kaštela

OK Marina Kaštela

19:30 

ŽOK Osijek

OK Split (Ž)

19:30 

OK Brda

OK Poreč

7.3.2020. - 00:00

OK Split (Ž)

OK Brda

7.3.2020. - 00:00

OK Olimpik

ŽOK Osijek

7.3.2020. - 00:00

ŽOK Enna Vukovar

HAOK Mladost (Ž)

7.3.2020. - 19:30

HAOK Rijeka CO

OK Kaštela

best scorer(points / sets)

#13

MarinaĆorić 6,3(145/23)

#95

AnamarijaĆosić 5,12(82/16)

#8

AndreaKalman 4,74(294/62)

#6

IsidoraUbavić 4,5(261/58)

#91

DorisBarić 4,45(147/33)

best server(serve ace / sets)

#2

KatarinaPavičić 1,25(5/4)

#2

NikaStanović 1,17(7/6)

#8

AntoniaVolmut 1(4/4)

#4

BožanaButigan 0,71(5/7)

#12

SaraBarać 0,7(16/23)

best bloker(winning blocks / sets)

#4

BožanaButigan 1,43(10/7)

#7

LaraDežulović 0,98(61/62)

#1

IvonaBakarčić 0,81(43/53)

#15

AnjaJurić 0,75(40/53)

best scorer(points)

#5

EmaKolarić 231

best server(serve ace)

#14

MartaLukić 42

best bloker(winning blocks)

#15

JelenaZdilar 43

#15

AnjaJurić 40

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#19

ElenaVukić 61%(14/23)

#13

LeaUcović 55%(74/134)

#12

NikolinaKlarić 54%(172/318)

#8

AnaMioč 52%(96/185)

#5

EmaKolarić 51%(138/272)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#7

LaraDežulović 59%(143/243)

#1

KatarinaBilić 53%(132/251)

#6

AndreaKoraca 47%(102/215)

#95

AnamarijaĆosić 47%(72/153)

#19

Broke MarieMorgan 46%(86/186)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Ubavić I.
(ŽOK Osijek)
MIDDLE B. 2  
Dežulović L.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 1  
Volmut A.
(HAOK Mladost (Ž))

SPIKER 2  
Koraca A.
(HAOK Rijeka CO)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 1  
Kovač K.
(ŽOK Enna Vukova)
LIBERO 1  
Ucović L.
(OK Olimpik)
  • LIBERO 2  
    Klarić N.
    (OK Brda)
  • SETTER 2  
    Šuta J.
    (OK Brda)
  • MIDDLE B. 3  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • MIDDLE B. 4  
    Jurić A.
    (ŽOK Osijek)
  • OPPOSITE 2  
    Vukasović S.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Stanović N.
    (OK Kaštela)
  • SPIKER 4  
    Cvitković M.
    (HAOK Rijeka CO)

Standing

SLŽ 19/20 S1

SLŽ 19/20 S2

SL (Ž) - I dio

Standing

SLŽ 19/20 S1

SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

HAOK Mladost (Ž)

6

2

2

0

6

1

174

131

1

1

0

0

0

0

6,00

1,328

-

OK Marina Kaštela

5

3

2

1

7

6

269

281

0

1

1

0

1

0

1,17

0,957

-

OK Kaštela

3

2

1

1

3

3

130

124

1

0

0

0

0

1

1,00

1,048

-

HAOK Rijeka CO

2

2

1

1

4

5

186

196

0

0

1

0

1

0

0,80

0,949

-

ŽOK Enna Vukovar

2

3

0

3

4

9

253

280

0

0

0

2

0

1

0,44

0,904

-




SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1

Equipo Visitante

HAOK Ml

HAOK Ri

OK Kašt

OK Mari

ŽOK Enn

Equipo Local

HAOK Mladost (Ž) (HAOK Ml)

3 - 0

HAOK Rijeka CO (HAOK Ri)

3 - 2

OK Kaštela (OK Kašt)

3 - 0

OK Marina Kaštela (OK Mari)

1 - 3

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar (ŽOK Enn)

2 - 3

SLŽ 19/20 S2

SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

OK Poreč

9

3

3

0

9

2

267

209

1

2

0

0

0

0

4,50

1,278

-

OK Split (Ž)

3

2

1

1

4

3

150

153

1

0

0

0

1

0

1,33

0,980

-

OK Brda

3

2

1

1

3

3

137

120

1

0

0

0

0

1

1,00

1,142

-

ŽOK Osijek

3

2

1

1

3

3

131

137

1

0

0

0

0

1

1,00

0,956

-

OK Olimpik

0

3

0

3

1

9

182

248

0

0

0

0

1

2

0,11

0,734

-




SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2

Equipo Visitante

OK Brda

OK Olim

OK Pore

OK Spli

ŽOK Osi

Equipo Local

OK Brda (OK Brda)

3 - 0

OK Olimpik (OK Olim)

1 - 3

OK Poreč (OK Pore)

3 - 1

3 - 0

OK Split (Ž) (OK Spli)

3 - 0

ŽOK Osijek (ŽOK Osi)

3 - 0

SL (Ž) - I dio

SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

OK Marina Kaštela

31

14

11

3

34

15

1147

1007

7

2

2

0

1

2

2,27

1,139

-

HAOK Rijeka CO

31

14

11

3

36

19

1256

1109

4

4

3

1

1

1

1,89

1,133

-

ŽOK Enna Vukovar

30

14

9

5

35

19

1205

1072

6

2

1

4

0

1

1,84

1,124

-

ŽOK Osijek

21

14

7

7

26

26

1131

1097

4

1

2

2

1

4

1,00

1,031

-

OK Brda

19

14

6

8

24

29

1157

1162

2

3

1

2

2

4

0,83

0,996

-

OK Poreč

13

14

4

10

19

32

1043

1169

3

0

1

2

3

5

0,59

0,892

-

OK Split (Ž)

13

14

4

10

20

35

1140

1231

1

1

2

3

2

5

0,57

0,926

-

OK Olimpik

10

14

4

10

16

35

950

1182

1

1

2

0

4

6

0,46

0,804

-




SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja

Equipo Visitante

OK Brda

OK Mari

OK Olim

ŽOK Osi

OK Pore

HAOK Ri

OK Spli

ŽOK Enn

Equipo Local

OK Brda (OK Brda)

0 - 3

1 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 1

3 - 0

0 - 3

OK Marina Kaštela (OK Mari)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

0 - 3

1 - 3

OK Olimpik (OK Olim)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

0 - 3

ŽOK Osijek (ŽOK Osi)

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

0 - 3

OK Poreč (OK Pore)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

HAOK Rijeka CO (HAOK Ri)

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 2

OK Split (Ž) (OK Spli)

3 - 2

2 - 3

3 - 1

2 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 2

ŽOK Enna Vukovar (ŽOK Enn)

3 - 1

0 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 0

2 - 3

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Ubavić I.
(ŽOK Osijek)
MIDDLE B. 2  
Dežulović L.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 1  
Volmut A.
(HAOK Mladost (Ž))

SPIKER 2  
Koraca A.
(HAOK Rijeka CO)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 1  
Kovač K.
(ŽOK Enna Vukova)
LIBERO 1  
Ucović L.
(OK Olimpik)
  • LIBERO 2  
    Klarić N.
    (OK Brda)
  • SETTER 2  
    Šuta J.
    (OK Brda)
  • MIDDLE B. 3  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • MIDDLE B. 4  
    Jurić A.
    (ŽOK Osijek)
  • OPPOSITE 2  
    Vukasović S.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Stanović N.
    (OK Kaštela)
  • SPIKER 4  
    Cvitković M.
    (HAOK Rijeka CO)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Ubavić I.
(ŽOK Osijek)
MIDDLE B. 2  
Dežulović L.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 1  
Volmut A.
(HAOK Mladost (Ž))

SPIKER 2  
Koraca A.
(HAOK Rijeka CO)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 1  
Kovač K.
(ŽOK Enna Vukova)
LIBERO 1  
Ucović L.
(OK Olimpik)
LIBERO 2  
Klarić N.
(OK Brda)
SETTER 2  
Šuta J.
(OK Brda)
MIDDLE B. 3  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 3  
Stanović N.
(OK Kaštela)
MIDDLE B. 4  
Jurić A.
(ŽOK Osijek)
SPIKER 4  
Cvitković M.
(HAOK Rijeka CO)
OPPOSITE 2  
Vukasović S.
(OK Brda)