SUPERLIGA (Ž)


HAOK Mladost (Ž)


OK Kaštela

 
 

OK Marina Kaštela

SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

HAOK Mladost (Ž)

12

4

4

0

12

1

324

220

3

1

0

0

0

0

12,00

1,473

-

OK Kaštela

10

5

3

2

11

7

407

365

2

1

0

1

0

1

1,57

1,115

-

OK Marina Kaštela

7

4

3

1

10

8

373

387

0

1

2

0

1

0

1,25

0,964

-

HAOK Rijeka CO

2

4

1

3

5

11

310

367

0

0

1

0

2

1

0,45

0,845

-

ŽOK Enna Vukovar

2

5

0

5

4

15

355

430

0

0

0

2

0

3

0,27

0,826

-




SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1

Equipo Visitante

HAOK Ml

HAOK Ri

OK Kašt

OK Mari

ŽOK Enn

Equipo Local

HAOK Mladost (Ž) (HAOK Ml)

3 - 0

3 - 0

HAOK Rijeka CO (HAOK Ri)

1 - 3

3 - 2

OK Kaštela (OK Kašt)

2 - 3

3 - 0

OK Marina Kaštela (OK Mari)

1 - 3

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar (ŽOK Enn)

0 - 3

0 - 3

2 - 3

best scorer(points / sets)

#13

MarinaĆorić 5,85(152/26)

#95

AnamarijaĆosić 5,12(82/16)

#19

ElenaVukić 5(75/15)

#8

AndreaKalman 4,76(319/67)

#6

IsidoraUbavić 4,7(310/66)

best server(serve ace / sets)

#11

MirtaFreund 1,5(3/2)

#4

VrankovićTea 0,87(13/15)

#2

KatarinaPavičić 0,71(5/7)

#4

BožanaButigan 0,64(7/11)

#3

MartaCvitković 0,63(45/71)

best bloker(winning blocks / sets)

#4

BožanaButigan 1,82(20/11)

#7

LaraDežulović 0,97(65/67)

#15

AnjaJurić 0,84(48/57)

#1

IvonaBakarčić 0,73(44/60)

best scorer(points)

#5

EmaKolarić 274

best server(serve ace)

#14

MartaLukić 42

#15

JelenaZdilar 42

best bloker(winning blocks)

#15

AnjaJurić 48

#15

JelenaZdilar 43

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#19

ElenaVukić 64%(32/50)

#13

LeaUcović 53%(84/160)

#12

NikolinaKlarić 52%(189/364)

#8

AnaMioč 52%(110/212)

#5

EmaKolarić 48%(157/325)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#7

LaraDežulović 57%(150/261)

#1

KatarinaBilić 51%(134/261)

#95

AnamarijaĆosić 47%(72/153)

#6

AndreaKoraca 47%(107/228)

#19

Broke MarieMorgan 46%(91/197)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Tea V.
(OK Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Dežulović L.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 1  
Koraca A.
(HAOK Rijeka CO)

SPIKER 2  
Cvitković M.
(HAOK Rijeka CO)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 1  
Kovač K.
(ŽOK Enna Vukova)
LIBERO 1  
Ucović L.
(OK Olimpik)
  • LIBERO 2  
    Klarić N.
    (OK Brda)
  • SETTER 2  
    Šuta J.
    (OK Brda)
  • MIDDLE B. 3  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • MIDDLE B. 4  
    Jurić A.
    (ŽOK Osijek)
  • OPPOSITE 2  
    Ubavić I.
    (ŽOK Osijek)
  • SPIKER 3  
    Kalman A.
    (OK Marina Kaštela)
  • SPIKER 4  
    Bečić M.
    (OK Split (Ž))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Tea V.
(OK Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Dežulović L.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 1  
Koraca A.
(HAOK Rijeka CO)

SPIKER 2  
Cvitković M.
(HAOK Rijeka CO)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 1  
Kovač K.
(ŽOK Enna Vukova)
LIBERO 1  
Ucović L.
(OK Olimpik)
  • LIBERO 2  
    Klarić N.
    (OK Brda)
  • SETTER 2  
    Šuta J.
    (OK Brda)
  • MIDDLE B. 3  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • MIDDLE B. 4  
    Jurić A.
    (ŽOK Osijek)
  • OPPOSITE 2  
    Ubavić I.
    (ŽOK Osijek)
  • SPIKER 3  
    Kalman A.
    (OK Marina Kaštela)
  • SPIKER 4  
    Bečić M.
    (OK Split (Ž))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Tea V.
(OK Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Dežulović L.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 1  
Koraca A.
(HAOK Rijeka CO)

SPIKER 2  
Cvitković M.
(HAOK Rijeka CO)
MIDDLE B. 1  
Butigan B.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 1  
Kovač K.
(ŽOK Enna Vukova)
LIBERO 1  
Ucović L.
(OK Olimpik)
LIBERO 2  
Klarić N.
(OK Brda)
SETTER 2  
Šuta J.
(OK Brda)
MIDDLE B. 3  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 3  
Kalman A.
(OK Marina Kaštela)
MIDDLE B. 4  
Jurić A.
(ŽOK Osijek)
SPIKER 4  
Bečić M.
(OK Split (Ž))
OPPOSITE 2  
Ubavić I.
(ŽOK Osijek)