PRVA HOL (Ž)


  • 28.3.2020. - 00:00

    OK Karlovac (Ž)

    OK Kostrena

  • 28.3.2020. - 00:00

    ŽOK Nova Gradiška

    OK Veli Vrh

  • 28.3.2020. - 00:00

    OK Zadar (Ž)

    OK Don Bosco

  • 28.3.2020. - 00:00

    HAOK Mladost II (Ž)

    OK Dinamo

  • 1.4.2020. - 00:00

    OK Veli Vrh

    OK Karlovac (Ž)

  • 1.4.2020. - 00:00

    OK Kostrena

    ŽOK Drenova

  • 1.4.2020. - 00:00

    OK Don Bosco

    ŽOK Dubrovnik

  • 1.4.2020. - 19:00

    OK Dinamo

    OK Zadar (Ž)

  • 4.4.2020. - 00:00

    ŽOK Dubrovnik

    OK Dinamo

  • 4.4.2020. - 00:00

    OK Zadar (Ž)

    HAOK Mladost II (Ž)

  • 4.4.2020. - 00:00

    ŽOK Drenova

    OK Veli Vrh

  • 4.4.2020. - 00:00

    OK Karlovac (Ž)

    ŽOK Nova Gradiška

  • 8.4.2020. - 19:30

    OK Dinamo

    OK Don Bosco

    
28.3.2020. - 00:00

OK Karlovac (Ž)

OK Kostrena

28.3.2020. - 00:00

ŽOK Nova Gradiška

OK Veli Vrh

28.3.2020. - 00:00

OK Zadar (Ž)

OK Don Bosco

28.3.2020. - 00:00

HAOK Mladost II (Ž)

OK Dinamo

1.4.2020. - 00:00

OK Veli Vrh

OK Karlovac (Ž)

1.4.2020. - 00:00

OK Kostrena

ŽOK Drenova

1.4.2020. - 00:00

OK Don Bosco

ŽOK Dubrovnik

1.4.2020. - 19:00

OK Dinamo

OK Zadar (Ž)

4.4.2020. - 00:00

ŽOK Dubrovnik

OK Dinamo

4.4.2020. - 00:00

OK Zadar (Ž)

HAOK Mladost II (Ž)

4.4.2020. - 00:00

ŽOK Drenova

OK Veli Vrh

4.4.2020. - 00:00

OK Karlovac (Ž)

ŽOK Nova Gradiška

8.4.2020. - 19:30

OK Dinamo

OK Don Bosco

best scorer(points / sets)

#5

AndreaMihaljević 6,2(93/15)

#98

VanaMrduljaš 5,38(156/29)

#6

IvanaMarinović 4,64(51/11)

#13

NataniaLevak 4,45(138/31)

#6

AuroraPapac 4,25(17/4)

best server(serve ace / sets)

#8

TihanaBraut 1(1/1)

#1

IvonaMatijević 1(3/3)

#13

NikaTodorović 1(4/4)

#10

SaraGrujić 1(6/6)

#6

MatejaTomić 0,8(8/10)

best bloker(winning blocks / sets)

#9

DeaFatorić 1(1/1)

#11

EmiliMakovac 1(6/6)

#7

AnamarijaKezerić 0,85(23/27)

#1

KarlaAntunović 0,85(11/13)

#19

IvanaKalebić 0,67(2/3)

best scorer(points)

#13

NataniaLevak 138

#99

LoriNikpalj 102

#18

AnaMatuško 96

best server(serve ace)

#94

KristinaGolem 16

#98

VanaMrduljaš 15

#13

NataniaLevak 12

best bloker(winning blocks)

#5

IvaDeak 15

#13

NataniaLevak 15

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#14

IzabelaŠtimac 61%(56/92)

#3

MiaBilušić 45%(32/71)

#84

ŠeilaIkanović 44%(4/9)

#10

AnaIštuk 43%(46/108)

#1

JelenaGrgić 42%(54/130)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#17

KatjaKalinić 67%(2/3)

#6

AuroraPapac 63%(15/24)

#19

IvanaKalebić 57%(8/14)

#4

RitaBogati Pantelić 56%(9/16)

#2

DorisBuzolić 48%(15/31)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Šahinović A.
(ŽOK Drenova)
MIDDLE B. 2  
Grujić S.
(OK Kostrena)
SPIKER 1  
Levak N.
(OK Dinamo)

SPIKER 2  
Nikpalj L.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 1  
Matijević I.
(ŽOK Drenova)
SETTER 1  
Brčić Z.
(HAOK Mladost II)
LIBERO 1  
Štimac I.
(HAOK Mladost II (Ž))
  • LIBERO 2  
    Licul E.
    (OK Dinamo)
  • SETTER 2  
    Stipanović G.
    (ŽOK Dubrovnik)
  • MIDDLE B. 3  
    Kalister B.
    (OK Veli Vrh)
  • MIDDLE B. 4  
    Makovac E.
    (OK Dinamo)
  • OPPOSITE 2  
    Mihaljević A.
    (HAOK Mladost II (Ž))
  • SPIKER 3  
    Mrduljaš V.
    (OK Zadar (Ž))
  • SPIKER 4  
    Bilušić M.
    (HAOK Mladost II (Ž))

Standing

PLŽ 19/20 S1

PLŽ 19/20 S2

PL (Ž) - I dio

Standing

PLŽ 19/20 S1

PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

HAOK Mladost II (Ž)

28

3

3

0

9

0

229

172

3

0

0

0

0

0

-

1,331

-

OK Dinamo

26

3

2

1

6

3

215

177

2

0

0

0

0

1

2,00

1,215

-

ŽOK Dubrovnik

11

3

2

1

6

3

205

191

2

0

0

0

0

1

2,00

1,073

-

OK Don Bosco

10

3

1

2

3

6

179

212

1

0

0

0

0

2

0,50

0,844

-

OK Zadar (Ž)

9

4

0

4

0

12

225

301

0

0

0

0

0

4

0,00

0,748

-




PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1

Equipo Visitante

HAOK Ml

OK Dina

OK Don

OK Zada

ŽOK Dub

Equipo Local

HAOK Mladost II (Ž) (HAOK Ml)

3 - 0

3 - 0

OK Dinamo (OK Dina)

0 - 3

3 - 0

OK Don Bosco (OK Don )

3 - 0

OK Zadar (Ž) (OK Zada)

0 - 3

0 - 3

ŽOK Dubrovnik (ŽOK Dub)

3 - 0

PLŽ 19/20 S2

PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

OK Veli Vrh

26

3

3

0

9

3

274

237

1

1

1

0

0

0

3,00

1,156

-

ŽOK Nova Gradiška

23

3

1

2

5

6

219

227

1

0

0

1

0

1

0,83

0,965

-

OK Karlovac (Ž)

17

3

2

1

6

4

232

197

1

1

0

0

0

1

1,50

1,178

-

ŽOK Drenova

15

3

1

2

5

7

251

264

0

1

0

0

2

0

0,71

0,951

-

OK Kostrena

0

2

0

2

1

6

121

172

0

0

0

0

1

1

0,17

0,704

-




PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2

Equipo Visitante

OK Karl

OK Kost

OK Veli

ŽOK Dre

ŽOK Nov

Equipo Local

OK Karlovac (Ž) (OK Karl)

0 - 3

3 - 1

OK Kostrena (OK Kost)

OK Veli Vrh (OK Veli)

3 - 1

3 - 2

ŽOK Drenova (ŽOK Dre)

3 - 1

ŽOK Nova Gradiška (ŽOK Nov)

0 - 3

3 - 0

PL (Ž) - I dio

PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

OK Dinamo

49

18

17

1

52

10

1493

1167

12

3

2

0

1

0

5,20

1,279

-

HAOK Mladost II (Ž)

49

18

16

2

51

14

1548

1199

8

8

0

1

1

0

3,64

1,291

-

OK Zadar (Ž)

33

18

12

6

37

29

1452

1398

4

5

3

0

1

5

1,28

1,039

-

ŽOK Dubrovnik

31

18

9

9

37

29

1464

1329

7

2

0

4

2

3

1,28

1,102

-

OK Don Bosco

28

18

8

10

36

35

1558

1472

3

5

0

4

4

2

1,03

1,058

-

OK Veli Vrh

26

18

9

9

35

35

1505

1504

3

4

2

1

6

2

1,00

1,001

-

ŽOK Nova Gradiška

25

18

8

10

30

34

1350

1456

4

4

0

1

4

5

0,88

0,927

-

OK Karlovac (Ž)

17

18

7

11

27

42

1427

1562

2

1

4

0

6

5

0,64

0,914

-

ŽOK Drenova

12

18

4

14

18

45

1164

1477

2

1

1

1

4

9

0,40

0,788

-

OK Kostrena

0

18

0

18

4

54

1041

1438

0

0

0

0

4

14

0,07

0,724

-




PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja

Equipo Visitante

OK Dina

OK Don

ŽOK Dre

ŽOK Dub

OK Karl

OK Kost

HAOK Ml

ŽOK Nov

OK Veli

OK Zada

Equipo Local

OK Dinamo (OK Dina)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

OK Don Bosco (OK Don )

1 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

ŽOK Drenova (ŽOK Dre)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 2

1 - 3

0 - 3

ŽOK Dubrovnik (ŽOK Dub)

0 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

OK Karlovac (Ž) (OK Karl)

0 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 2

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 1

1 - 3

OK Kostrena (OK Kost)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

HAOK Mladost II (Ž) (HAOK Ml)

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška (ŽOK Nov)

0 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

OK Veli Vrh (OK Veli)

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 1

OK Zadar (Ž) (OK Zada)

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Šahinović A.
(ŽOK Drenova)
MIDDLE B. 2  
Grujić S.
(OK Kostrena)
SPIKER 1  
Levak N.
(OK Dinamo)

SPIKER 2  
Nikpalj L.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 1  
Matijević I.
(ŽOK Drenova)
SETTER 1  
Brčić Z.
(HAOK Mladost II)
LIBERO 1  
Štimac I.
(HAOK Mladost II (Ž))
  • LIBERO 2  
    Licul E.
    (OK Dinamo)
  • SETTER 2  
    Stipanović G.
    (ŽOK Dubrovnik)
  • MIDDLE B. 3  
    Kalister B.
    (OK Veli Vrh)
  • MIDDLE B. 4  
    Makovac E.
    (OK Dinamo)
  • OPPOSITE 2  
    Mihaljević A.
    (HAOK Mladost II (Ž))
  • SPIKER 3  
    Mrduljaš V.
    (OK Zadar (Ž))
  • SPIKER 4  
    Bilušić M.
    (HAOK Mladost II (Ž))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Šahinović A.
(ŽOK Drenova)
MIDDLE B. 2  
Grujić S.
(OK Kostrena)
SPIKER 1  
Levak N.
(OK Dinamo)

SPIKER 2  
Nikpalj L.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 1  
Matijević I.
(ŽOK Drenova)
SETTER 1  
Brčić Z.
(HAOK Mladost II)
LIBERO 1  
Štimac I.
(HAOK Mladost II (Ž))
LIBERO 2  
Licul E.
(OK Dinamo)
SETTER 2  
Stipanović G.
(ŽOK Dubrovnik)
MIDDLE B. 3  
Kalister B.
(OK Veli Vrh)
SPIKER 3  
Mrduljaš V.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 4  
Makovac E.
(OK Dinamo)
SPIKER 4  
Bilušić M.
(HAOK Mladost II (Ž))
OPPOSITE 2  
Mihaljević A.
(HAOK Mladost II (Ž))