SUPER LIGA - ŽENE


HAOK Mladost (Ž)


OK Marina Kaštela

 
 

OK Kaštela

PRVI KRUG - LIGA SUSTAV PRVI KRUG - LIGA SUSTAV Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

HAOK Mladost (Ž)

61

22

20

2

64

9

1772

1247

18

1

1

2

0

0

7,11

1,421

-

OK Marina Kaštela

56

22

19

3

59

17

1783

1431

13

4

2

1

0

2

3,47

1,246

-

OK Kaštela

52

22

18

4

57

21

1822

1524

12

3

3

1

1

2

2,71

1,196

-

OK Dinamo

40

22

13

9

46

33

1790

1667

8

4

1

2

3

4

1,39

1,074

-

OK Brda

35

22

12

10

45

43

1903

1882

2

7

3

2

5

3

1,05

1,011

-

OK Split (Ž)

31

22

9

13

40

45

1856

1820

4

4

1

5

3

5

0,89

1,020

-

HAOK Rijeka CO

31

22

11

11

39

45

1730

1760

4

2

5

3

0

8

0,87

0,983

-

ŽOK Enna Vukovar

29

22

10

12

38

43

1716

1732

6

1

3

2

4

6

0,88

0,991

-

ŽOK Osijek

28

22

10

12

35

41

1612

1719

6

3

1

0

5

7

0,85

0,938

-1

ŽOK Dubrovnik

24

22

8

14

31

48

1566

1774

4

2

2

2

3

9

0,65

0,883

-

OK Olimpik

5

22

1

21

13

63

1446

1812

1

0

0

2

6

13

0,21

0,798

-

OK Poreč

3

22

1

21

6

65

1111

1739

0

0

1

1

1

19

0,09

0,639

-




PRVI KRUG - LIGA SUSTAV PRVI KRUG - LIGA SUSTAV Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVI KRUG - LIGA SUSTAV

Equipo Visitante

HAOK MLADOST (Z

HAOK RIJEKA CO

OK BRDA

OK DINAMO

OK KASTELA

OK MARINA KAŠTE

OK OLIMPIK

OK POREC

OK SPLIT (Ž)

ŽOK DUBROVNIK

ŽOK ENNA VUKOVA

ŽOK OSIJEK

Equipo Local

HAOK Mladost (Ž) (HAOK MLADOST (Z)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

HAOK Rijeka CO (HAOK RIJEKA CO)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

2 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 0

0 - 3

OK Brda (OK BRDA)

0 - 3

1 - 3

3 - 1

2 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 2

1 - 3

OK Dinamo (OK DINAMO)

2 - 3

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 1

OK Kaštela (OK KASTELA)

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OK Marina Kaštela (OK MARINA KAŠTE)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

OK Olimpik (OK OLIMPIK)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

OK Poreč (OK POREC)

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

OK Split (Ž) (OK SPLIT (Ž))

0 - 3

3 - 2

2 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

2 - 3

3 - 1

ŽOK Dubrovnik (ŽOK DUBROVNIK)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

2 - 3

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar (ŽOK ENNA VUKOVA)

0 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

ŽOK Osijek (ŽOK OSIJEK)

0 - 3

3 - 2

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

best scorer(points / sets)

#2

NikaStanović 5,29(434/82)

#13

ElenaVukić 5,25(420/80)

#22

AndreaMihaljević 5,24(215/41)

#10

DinkaKulić 4,82(342/71)

#13

LarisaPauletić 4,82(183/38)

best server(serve ace / sets)

#11

MilanaMacura 1(1/1)

#4

IvaPažin 1(3/3)

#14

KlaraJureta 0,75(3/4)

#9

AnaŠverko 0,71(5/7)

#10

IvanaŠćulac 0,71(5/7)

best bloker(winning blocks / sets)

#17

DoroteaĆosić 1,43(10/7)

#7

LaraDežulović 0,72(63/88)

#13

VitaOrlić 0,7(50/71)

#13

IvanaČubelić 0,69(52/75)

#14

KatarinaBogdanović 0,68(60/88)

best scorer(points)

#13

ElenaVukić 420

#5

LunaBečić 370

#11

AndreaKoraca 369

#10

DinkaKulić 342

best bloker(winning blocks)

#13

VitaOrlić 50

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#13

LarisaPauletić 62%(138/224)

#17

LarisaPauletić 50%(77/155)

#13

IzabelaŠtimac 49%(97/198)

#8

RebeccaScoria 44%(149/341)

#12

AleksandraSavić 43%(122/282)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#7

LaraDežulović 60%(178/297)

#16

AnjaJurić 54%(146/271)

#3

IvanaPrkačin 53%(132/247)

#5

IvaDeak 53%(153/288)

#13

VitaOrlić 52%(150/291)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kulić D.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 2  
Kačić B.T.
(HAOK Mladost (Ž))
SPIKER 1  
Pavičić K.
(HAOK Mladost (Ž))

SPIKER 2  
Vukić E.
(OK Marina Kaštela)
MIDDLE B. 1  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SETTER 1  

()
LIBERO 1  
Botić B.
(OK Marina Kaštela)
  • LIBERO 2  
    Štimac I.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • SETTER 2  
    Devčić V.
    (RIŽ)
  • MIDDLE B. 3  
    Orlić V.
    (ŽOK Enna Vukovar)
  • MIDDLE B. 4  
    Prkačin I.
    (OK Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Maretić V.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Bečić L.
    (OK Split (Ž))
  • SPIKER 4  
    Stanović N.
    (OK Kaštela)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kulić D.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 2  
Kačić B.T.
(HAOK Mladost (Ž))
SPIKER 1  
Pavičić K.
(HAOK Mladost (Ž))

SPIKER 2  
Vukić E.
(OK Marina Kaštela)
MIDDLE B. 1  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SETTER 1  

()
LIBERO 1  
Botić B.
(OK Marina Kaštela)
  • LIBERO 2  
    Štimac I.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • SETTER 2  
    Devčić V.
    (RIŽ)
  • MIDDLE B. 3  
    Orlić V.
    (ŽOK Enna Vukovar)
  • MIDDLE B. 4  
    Prkačin I.
    (OK Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Maretić V.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Bečić L.
    (OK Split (Ž))
  • SPIKER 4  
    Stanović N.
    (OK Kaštela)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kulić D.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 2  
Kačić B.T.
(HAOK Mladost (Ž))
SPIKER 1  
Pavičić K.
(HAOK Mladost (Ž))

SPIKER 2  
Vukić E.
(OK Marina Kaštela)
MIDDLE B. 1  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SETTER 1  

()
LIBERO 1  
Botić B.
(OK Marina Kaštela)
LIBERO 2  
Štimac I.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 2  
Devčić V.
(RIŽ)
MIDDLE B. 3  
Orlić V.
(ŽOK Enna Vukovar)
SPIKER 3  
Bečić L.
(OK Split (Ž))
MIDDLE B. 4  
Prkačin I.
(OK Kaštela)
SPIKER 4  
Stanović N.
(OK Kaštela)
OPPOSITE 2  
Maretić V.
(OK Brda)