SUPERLIGA (Ž)

SUPERLIGA 19/20 (Ž)

select
SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 Matches

1.kolo

8.2.2020. - 17:00

GD Kaštela

8.2.2020. - 17:00

8.2.2020. - 17:00

OK Kaštela

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar

Jurković Ksenija
Vedriš Tin

8.2.2020. - 17:00

3 - 0

OK Kaštela

ŽOK Enna Vukovar

9.2.2020. - 18:00

GD Kaštela

9.2.2020. - 18:00

9.2.2020. - 18:00

OK Marina Kaštela

3 - 1

HAOK Rijeka CO

Vedriš Tin
Jurković Ksenija

9.2.2020. - 18:00

3 - 1

OK Marina Kaštela

HAOK Rijeka CO



2.kolo

15.2.2020. - 19:00

OŠ D. Tadijanović

15.2.2020. - 19:00

15.2.2020. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

2 - 3

OK Marina Kaštela

Pihler Igor
Grgas Željko

15.2.2020. - 19:00

2 - 3

ŽOK Enna Vukovar

OK Marina Kaštela

15.2.2020. - 19:00

Dom odbojke Bojan Stranić

15.2.2020. - 19:00

15.2.2020. - 19:00

HAOK Mladost (Ž)

3 - 0

OK Kaštela

Rajković Milan
Tota Dalibor

15.2.2020. - 19:00

3 - 0

HAOK Mladost (Ž)

OK Kaštela



3.kolo

22.2.2020. - 19:45

GD Kaštela

22.2.2020. - 19:45

22.2.2020. - 19:45

OK Marina Kaštela

1 - 3

HAOK Mladost (Ž)

Brlas Bojan
Brozić Goran

22.2.2020. - 19:45

1 - 3

OK Marina Kaštela

HAOK Mladost (Ž)

23.2.2020. - 17:30

Dvorana Mladosti

23.2.2020. - 17:30

23.2.2020. - 17:30

HAOK Rijeka CO

3 - 2

ŽOK Enna Vukovar

Jurković Ksenija
Grgas Željko

23.2.2020. - 17:30

3 - 2

HAOK Rijeka CO

ŽOK Enna Vukovar



4.kolo

29.2.2020. - 18:00

Dom odbojke Bojan Stranić

29.2.2020. - 18:00

29.2.2020. - 18:00

HAOK Mladost (Ž)

3 - 0

HAOK Rijeka CO

Ivković Toni
Perajica Joško

29.2.2020. - 18:00

3 - 0

HAOK Mladost (Ž)

HAOK Rijeka CO

29.2.2020. - 18:00

GD Kaštela

29.2.2020. - 18:00

29.2.2020. - 18:00

OK Kaštela

2 - 3

OK Marina Kaštela

Rajković Milan
Tota Dalibor

29.2.2020. - 18:00

2 - 3

OK Kaštela

OK Marina Kaštela



5.kolo

7.3.2020. - 19:00

OŠ D. Tadijanović

7.3.2020. - 19:00

7.3.2020. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

0 - 3

HAOK Mladost (Ž)

Ramić Jasmin
Pavičić Antonio

7.3.2020. - 19:00

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar

HAOK Mladost (Ž)

7.3.2020. - 19:30

Dvorana Mladosti

7.3.2020. - 19:30

7.3.2020. - 19:30

HAOK Rijeka CO

1 - 3

OK Kaštela

Kramar Šandl Tajana
Jurković Ksenija

7.3.2020. - 19:30

1 - 3

HAOK Rijeka CO

OK Kaštela



6.kolo

11.3.2020. - 19:30

OŠ D. Tadijanović

11.3.2020. - 19:30

11.3.2020. - 19:30

ŽOK Enna Vukovar

0 - 3

OK Kaštela

Muha Bruno
Horvat Damir

11.3.2020. - 19:30

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar

OK Kaštela

SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 SUPERLIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 Matches

1.kolo

8.2.2020. - 18:00

OŠ Ravne njive

8.2.2020. - 18:00

8.2.2020. - 18:00

OK Brda

3 - 0

OK Olimpik

Špadina Ivica
Ninić Dinko

8.2.2020. - 18:00

3 - 0

OK Brda

OK Olimpik

9.2.2020. - 18:00

SRC Veli Jože

9.2.2020. - 18:00

9.2.2020. - 18:00

OK Poreč

3 - 1

OK Split (Ž)

Stipaničev Matečić Ana
Rajković Milan

9.2.2020. - 18:00

3 - 1

OK Poreč

OK Split (Ž)



2.kolo

15.2.2020. - 19:30

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

15.2.2020. - 19:30

15.2.2020. - 19:30

OK Olimpik

1 - 3

OK Poreč

Brlas Bojan
Brozić Goran

15.2.2020. - 19:30

1 - 3

OK Olimpik

OK Poreč

16.2.2020. - 17:00

NŠD Gradski vrt

16.2.2020. - 17:00

16.2.2020. - 17:00

ŽOK Osijek

3 - 0

OK Brda

Vedriš Tin
Humski Luka

16.2.2020. - 17:00

3 - 0

ŽOK Osijek

OK Brda



3.kolo

22.2.2020. - 18:00

SRC Veli Jože

22.2.2020. - 18:00

22.2.2020. - 18:00

OK Poreč

3 - 0

ŽOK Osijek

Stipaničev Matečić Ana
Tota Dalibor

22.2.2020. - 18:00

3 - 0

OK Poreč

ŽOK Osijek

22.2.2020. - 20:00

SC Poljud

22.2.2020. - 20:00

22.2.2020. - 20:00

OK Split (Ž)

3 - 0

OK Olimpik

Markulin Paolo
Poropat Dean

22.2.2020. - 20:00

3 - 0

OK Split (Ž)

OK Olimpik



4.kolo

29.2.2020. - 19:30

NŠD Gradski vrt

29.2.2020. - 19:30

29.2.2020. - 19:30

ŽOK Osijek

3 - 1

OK Split (Ž)

Pišćak Damir
Horvat Damir

29.2.2020. - 19:30

3 - 1

ŽOK Osijek

OK Split (Ž)

29.2.2020. - 19:30

OŠ Ravne njive

29.2.2020. - 19:30

29.2.2020. - 19:30

OK Brda

3 - 0

OK Poreč

Adamek Tomislav
Gvozden Ilija

29.2.2020. - 19:30

3 - 0

OK Brda

OK Poreč



5.kolo

7.3.2020. - 17:30

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

7.3.2020. - 17:30

7.3.2020. - 17:30

OK Olimpik

1 - 3

ŽOK Osijek

Stipaničev Matečić Ana
Brozić Goran

7.3.2020. - 17:30

1 - 3

OK Olimpik

ŽOK Osijek

7.3.2020. - 20:00

SC Poljud

7.3.2020. - 20:00

7.3.2020. - 20:00

OK Split (Ž)

3 - 1

OK Brda

Špadina Ivica
Ninić Dinko

7.3.2020. - 20:00

3 - 1

OK Split (Ž)

OK Brda



6.kolo

11.3.2020. - 19:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

11.3.2020. - 19:00

11.3.2020. - 19:00

OK Olimpik

0 - 3

OK Brda

Brlas Bojan
Rajković Milan

11.3.2020. - 19:00

0 - 3

OK Olimpik

OK Brda

11.3.2020. - 20:00

SC Poljud

11.3.2020. - 20:00

11.3.2020. - 20:00

OK Split (Ž)

2 - 3

OK Poreč

Grgas Željko
Ninić Dinko

11.3.2020. - 20:00

2 - 3

OK Split (Ž)

OK Poreč

SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja Matches

1.kolo

12.10.2019. - 18:00

OŠ Ravne njive

12.10.2019. - 18:00

12.10.2019. - 18:00

OK Brda

3 - 0

OK Split (Ž)

Ivković Toni
Perajica Joško

12.10.2019. - 18:00

3 - 0

OK Brda

OK Split (Ž)

12.10.2019. - 18:00

GD Kaštela

12.10.2019. - 18:00

12.10.2019. - 18:00

OK Marina Kaštela

3 - 0

ŽOK Osijek

Adamek Tomislav
Humski Luka

12.10.2019. - 18:00

3 - 0

OK Marina Kaštela

ŽOK Osijek

12.10.2019. - 19:00

OŠ Finida

12.10.2019. - 19:00

12.10.2019. - 19:00

OK Poreč

0 - 3

HAOK Rijeka CO

Vedriš Tin
Gvozden Ilija

12.10.2019. - 19:00

0 - 3

OK Poreč

HAOK Rijeka CO

12.10.2019. - 19:30

OŠ D. Tadijanović

12.10.2019. - 19:30

12.10.2019. - 19:30

ŽOK Enna Vukovar

2 - 3

OK Olimpik

Mijić Anto
Dubac Ernesta

12.10.2019. - 19:30

2 - 3

ŽOK Enna Vukovar

OK Olimpik



2.kolo

19.10.2019. - 13:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

19.10.2019. - 13:00

19.10.2019. - 13:00

OK Olimpik

0 - 3

ŽOK Osijek

Ivković Toni
Jukić Ante

19.10.2019. - 13:00

0 - 3

OK Olimpik

ŽOK Osijek

19.10.2019. - 19:00

OŠ D. Tadijanović

19.10.2019. - 19:00

19.10.2019. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

3 - 1

OK Brda

Horvat Damir
Pišćak Damir

19.10.2019. - 19:00

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar

OK Brda

19.10.2019. - 19:30

Dvorana Mladosti

19.10.2019. - 19:30

19.10.2019. - 19:30

HAOK Rijeka CO

2 - 3

OK Marina Kaštela

Jurković Ksenija
Pavičić Antonio

19.10.2019. - 19:30

2 - 3

HAOK Rijeka CO

OK Marina Kaštela

20.10.2019. - 17:00

SC Poljud

20.10.2019. - 17:00

20.10.2019. - 17:00

OK Split (Ž)

2 - 3

OK Poreč

Humski Luka
Vedriš Tin

20.10.2019. - 17:00

2 - 3

OK Split (Ž)

OK Poreč



3.kolo

26.10.2019. - 17:00

OŠ Ravne njive

26.10.2019. - 17:00

26.10.2019. - 17:00

OK Brda

1 - 3

OK Olimpik

Brlas Bojan
Stipaničev Matečić Ana

26.10.2019. - 17:00

1 - 3

OK Brda

OK Olimpik

26.10.2019. - 17:00

NŠD Gradski vrt

26.10.2019. - 17:00

26.10.2019. - 17:00

ŽOK Osijek

1 - 3

HAOK Rijeka CO

Bingula Toni
Kramar Šandl Tajana

26.10.2019. - 17:00

1 - 3

ŽOK Osijek

HAOK Rijeka CO

26.10.2019. - 19:00

SRC Veli Jože

26.10.2019. - 19:00

26.10.2019. - 19:00

OK Poreč

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar

Špadina Ivica
Ninić Dinko

26.10.2019. - 19:00

0 - 3

OK Poreč

ŽOK Enna Vukovar

26.10.2019. - 19:00

GD Kaštela

26.10.2019. - 19:00

26.10.2019. - 19:00

OK Marina Kaštela

0 - 3

OK Split (Ž)

Rajković Milan
Tota Dalibor

26.10.2019. - 19:00

0 - 3

OK Marina Kaštela

OK Split (Ž)



4.kolo

2.11.2019. - 18:00

SC Poljud

2.11.2019. - 18:00

2.11.2019. - 18:00

OK Split (Ž)

2 - 3

ŽOK Osijek

Tota Dalibor
Kušljić Želimir

2.11.2019. - 18:00

2 - 3

OK Split (Ž)

ŽOK Osijek

2.11.2019. - 18:00

OŠ Ravne njive

2.11.2019. - 18:00

2.11.2019. - 18:00

OK Brda

3 - 1

OK Poreč

Gvozden Ilija
Adamek Tomislav

2.11.2019. - 18:00

3 - 1

OK Brda

OK Poreč

2.11.2019. - 19:00

OŠ D. Tadijanović

2.11.2019. - 19:00

2.11.2019. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

0 - 3

OK Marina Kaštela

Vedriš Tin
Humski Luka

2.11.2019. - 19:00

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar

OK Marina Kaštela

3.11.2019. - 16:45

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

3.11.2019. - 16:45

3.11.2019. - 16:45

OK Olimpik

1 - 3

HAOK Rijeka CO

Bardić Bojan
Muha Bruno

3.11.2019. - 16:45

1 - 3

OK Olimpik

HAOK Rijeka CO



5.kolo

9.11.2019. - 19:00

OŠ Finida

9.11.2019. - 19:00

9.11.2019. - 19:00

OK Poreč

3 - 0

OK Olimpik

Brozić Goran
Kušljić Želimir

9.11.2019. - 19:00

3 - 0

OK Poreč

OK Olimpik

9.11.2019. - 19:00

GD Kaštela

9.11.2019. - 19:00

9.11.2019. - 19:00

OK Marina Kaštela

3 - 0

OK Brda

Ivković Toni
Jukić Ante

9.11.2019. - 19:00

3 - 0

OK Marina Kaštela

OK Brda

9.11.2019. - 19:30

NŠD Gradski vrt

9.11.2019. - 19:30

9.11.2019. - 19:30

HAOK Rijeka CO

3 - 0

OK Split (Ž)

Juravić Vedran
Pavičić Antonio

9.11.2019. - 19:30

3 - 0

HAOK Rijeka CO

OK Split (Ž)

10.11.2019. - 17:00

NŠD Gradski vrt

10.11.2019. - 17:00

10.11.2019. - 17:00

ŽOK Osijek

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar

Bingula Toni
Babić Mario

10.11.2019. - 17:00

0 - 3

ŽOK Osijek

ŽOK Enna Vukovar



6.kolo

16.11.2019. - 13:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

16.11.2019. - 13:00

16.11.2019. - 13:00

OK Olimpik

3 - 0

OK Split (Ž)

Grgas Željko
Kranjc Igor

16.11.2019. - 13:00

3 - 0

OK Olimpik

OK Split (Ž)

16.11.2019. - 18:00

SRC Veli Jože

16.11.2019. - 18:00

16.11.2019. - 18:00

OK Poreč

3 - 0

OK Marina Kaštela

Raca Dominik
Gvozden Ilija

16.11.2019. - 18:00

3 - 0

OK Poreč

OK Marina Kaštela

16.11.2019. - 19:00

OŠ D. Tadijanović

16.11.2019. - 19:00

16.11.2019. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

2 - 3

HAOK Rijeka CO

Ramić Jasmin
Pavičić Antonio