PRVA HOL (Ž)

PRVALIGA 19/20 (Ž)

select
PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 1 Matches

1.kolo

15.2.2020. - 14:00

Dom odbojke Bojan Stranić

15.2.2020. - 14:00

15.2.2020. - 14:00

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 0

OK Don Bosco

Tota Dalibor
Rajković Milan

15.2.2020. - 14:00

3 - 0

HAOK Mladost II (Ž)

OK Don Bosco

16.2.2020. - 15:00

ŠD Krešimir Ćosić

16.2.2020. - 15:00

16.2.2020. - 15:00

OK Zadar (Ž)

0 - 3

ŽOK Dubrovnik

Ivković Toni
Žaja Sanda

16.2.2020. - 15:00

0 - 3

OK Zadar (Ž)

ŽOK Dubrovnik



2.kolo

22.2.2020. - 15:00

OŠ Bartol Kašić

22.2.2020. - 15:00

22.2.2020. - 15:00

OK Don Bosco

3 - 0

OK Zadar (Ž)

Horvat Damir
Mijić Anto

22.2.2020. - 15:00

3 - 0

OK Don Bosco

OK Zadar (Ž)

22.2.2020. - 18:00

SD Peščenica

22.2.2020. - 18:00

22.2.2020. - 18:00

OK Dinamo

0 - 3

HAOK Mladost II (Ž)

Humski Luka
Pihler Igor

22.2.2020. - 18:00

0 - 3

OK Dinamo

HAOK Mladost II (Ž)



3.kolo

29.2.2020. - 16:00

ŠD Krešimir Ćosić

29.2.2020. - 16:00

29.2.2020. - 16:00

OK Zadar (Ž)

0 - 3

OK Dinamo

Špadina Ivica
Ninić Dinko

29.2.2020. - 16:00

0 - 3

OK Zadar (Ž)

OK Dinamo

29.2.2020. - 16:00

SD Gospino polje

29.2.2020. - 16:00

29.2.2020. - 16:00

ŽOK Dubrovnik

3 - 0

OK Don Bosco

Jukić Ante
Žaja Sanda

29.2.2020. - 16:00

3 - 0

ŽOK Dubrovnik

OK Don Bosco



4.kolo

7.3.2020. - 13:30

Dom odbojke Bojan Stranić

7.3.2020. - 13:30

7.3.2020. - 13:30

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 0

OK Zadar (Ž)

Kušljić Želimir
Rajković Milan

7.3.2020. - 13:30

3 - 0

HAOK Mladost II (Ž)

OK Zadar (Ž)

8.3.2020. - 19:00

SD Peščenica

8.3.2020. - 19:00

8.3.2020. - 19:00

OK Dinamo

3 - 0

ŽOK Dubrovnik

Andrijanić Miroslav
Poropat Dean

8.3.2020. - 19:00

3 - 0

OK Dinamo

ŽOK Dubrovnik

PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 PRVALIGA 19/20 (Ž) drugi dio natjecanja Skupina 2 Matches

1.kolo

15.2.2020. - 18:00

OŠ Vladimir Nazor

15.2.2020. - 18:00

15.2.2020. - 18:00

ŽOK Nova Gradiška

3 - 0

OK Kostrena

Bingula Toni
Vedriš Tin

15.2.2020. - 18:00

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška

OK Kostrena

15.2.2020. - 20:00

ŠSD Mladost

15.2.2020. - 20:00

15.2.2020. - 20:00

OK Karlovac (Ž)

3 - 1

ŽOK Drenova

Jurković Ksenija
Ramić Jasmin

15.2.2020. - 20:00

3 - 1

OK Karlovac (Ž)

ŽOK Drenova



2.kolo

16.2.2020. - 17:00

OŠ Veli Vrh

16.2.2020. - 17:00

16.2.2020. - 17:00

OK Veli Vrh

3 - 2

ŽOK Nova Gradiška

Brlas Bojan
Stipaničev Matačić Ana

16.2.2020. - 17:00

3 - 2

OK Veli Vrh

ŽOK Nova Gradiška



3.kolo

29.2.2020. - 18:30

SD Dinko Lukarić

29.2.2020. - 18:30

29.2.2020. - 18:30

ŽOK Drenova

3 - 1

OK Kostrena

Poropat Dean
Brlas Bojan

29.2.2020. - 18:30

3 - 1

ŽOK Drenova

OK Kostrena

29.2.2020. - 19:30

ŠSD Mladost

29.2.2020. - 19:30

29.2.2020. - 19:30

OK Karlovac (Ž)

0 - 3

OK Veli Vrh

Kramar Šandl Tajana
Stanojević Dario

29.2.2020. - 19:30

0 - 3

OK Karlovac (Ž)

OK Veli Vrh



4.kolo

7.3.2020. - 17:00

OŠ Veli Vrh

7.3.2020. - 17:00

7.3.2020. - 17:00

OK Veli Vrh

3 - 1

ŽOK Drenova

Jukić Ante
Perajica Joško

7.3.2020. - 17:00

3 - 1

OK Veli Vrh

ŽOK Drenova

7.3.2020. - 18:00

OŠ Vladimir Nazor

7.3.2020. - 18:00

7.3.2020. - 18:00

ŽOK Nova Gradiška

0 - 3

OK Karlovac (Ž)

Bardić Bojan
Mijić Anto

7.3.2020. - 18:00

0 - 3

ŽOK Nova Gradiška

OK Karlovac (Ž)

PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja Matches

1.kolo

12.10.2019. - 13:30

Dom odbojke Bojan Stranić

12.10.2019. - 13:30

12.10.2019. - 13:30

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 1

ŽOK Dubrovnik

Grgas Željko
Kranjc Igor

12.10.2019. - 13:30

3 - 1

HAOK Mladost II (Ž)

ŽOK Dubrovnik

12.10.2019. - 18:30

SD Peščenica

12.10.2019. - 18:30

12.10.2019. - 18:30

OK Dinamo

3 - 2

OK Veli Vrh

Stanojević Dario
Ramić Jasmin

12.10.2019. - 18:30

3 - 2

OK Dinamo

OK Veli Vrh

12.10.2019. - 19:00

ŠD Krešimir Ćosić

12.10.2019. - 19:00

12.10.2019. - 19:00

OK Zadar (Ž)

3 - 1

OK Don Bosco

Ninić Dinko
Jukić Ante

12.10.2019. - 19:00

3 - 1

OK Zadar (Ž)

OK Don Bosco

12.10.2019. - 20:00

SD Dinko Lukarić

12.10.2019. - 20:00

12.10.2019. - 20:00

ŽOK Drenova

3 - 2

ŽOK Nova Gradiška

Poropat Dean
Andrijanić Miroslav

12.10.2019. - 20:00

3 - 2

ŽOK Drenova

ŽOK Nova Gradiška

13.10.2019. - 17:00

SD Kostrena

13.10.2019. - 17:00

13.10.2019. - 17:00

OK Kostrena

0 - 3

OK Karlovac

Markulin Paolo
Miškulin Dajana

13.10.2019. - 17:00

0 - 3

OK Kostrena

OK Karlovac



2.kolo

19.10.2019. - 15:00

OŠ Bartol Kašić

19.10.2019. - 15:00

19.10.2019. - 15:00

OK Don Bosco

3 - 1

OK Veli Vrh

Stanojević Dario
Kranjc Igor

19.10.2019. - 15:00

3 - 1

OK Don Bosco

OK Veli Vrh

19.10.2019. - 16:00

SD Gospino polje

19.10.2019. - 16:00

19.10.2019. - 16:00

ŽOK Dubrovnik

3 - 0

ŽOK Drenova

Ninić Dinko
Špadina Ivica

19.10.2019. - 16:00

3 - 0

ŽOK Dubrovnik

ŽOK Drenova

19.10.2019. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

19.10.2019. - 17:00

19.10.2019. - 17:00

OK Zadar (Ž)

0 - 3

HAOK Mladost II (Ž)

Žaja Sanda
Perajica Joško

19.10.2019. - 17:00

0 - 3

OK Zadar (Ž)

HAOK Mladost II (Ž)

19.10.2019. - 18:00

Elektro-tehnička škola

19.10.2019. - 18:00

19.10.2019. - 18:00

ŽOK Nova Gradiška

3 - 0

OK Kostrena

Babić Mario
Kramar Šandl Tajana

19.10.2019. - 18:00

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška

OK Kostrena

19.10.2019. - 18:30

ŠSD Mladost

19.10.2019. - 18:30

19.10.2019. - 18:30

OK Karlovac

0 - 3

OK Dinamo

Poropat Dean
Markulin Paolo

19.10.2019. - 18:30

0 - 3

OK Karlovac

OK Dinamo



3.kolo

23.10.2019. - 17:30

SD Dinko Lukarić

23.10.2019. - 17:30

23.10.2019. - 17:30

ŽOK Drenova

0 - 3

OK Zadar (Ž)

Raca Dominik
Gvozden Ilija

23.10.2019. - 17:30

0 - 3

ŽOK Drenova

OK Zadar (Ž)

23.10.2019. - 19:00

SD Peščenica

23.10.2019. - 19:00

23.10.2019. - 19:00

OK Dinamo

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška

Brozić Goran
Kušljić Želimir

23.10.2019. - 19:00

3 - 0

OK Dinamo

ŽOK Nova Gradiška

23.10.2019. - 19:00

OŠ Veli Vrh

23.10.2019. - 19:00

23.10.2019. - 19:00

OK Veli Vrh

3 - 1

OK Karlovac

Stipaničev Matačić Ana
Tota Dalibor

23.10.2019. - 19:00

3 - 1

OK Veli Vrh

OK Karlovac

23.10.2019. - 20:00

Dom odbojke Bojan Stranić

23.10.2019. - 20:00

23.10.2019. - 20:00

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 1

OK Don Bosco

Pihler Igor
Babić Mario

23.10.2019. - 20:00

3 - 1

HAOK Mladost II (Ž)

OK Don Bosco

3.11.2019. - 15:00

SD Kostrena

3.11.2019. - 15:00

3.11.2019. - 15:00

OK Kostrena

0 - 3

ŽOK Dubrovnik

Grgas Željko
Kranjc Igor

3.11.2019. - 15:00

0 - 3

OK Kostrena

ŽOK Dubrovnik



4.kolo

26.10.2019. - 15:00

OŠ Bartol Kašić

26.10.2019. - 15:00

26.10.2019. - 15:00

OK Don Bosco

2 - 3

OK Karlovac

Kušljić Želimir
Brozić Goran

26.10.2019. - 15:00

2 - 3

OK Don Bosco

OK Karlovac

26.10.2019. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

26.10.2019. - 17:00

26.10.2019. - 17:00

OK Zadar (Ž)

3 - 0

OK Kostrena

Markulin Paolo
Andrijanić Miroslav

26.10.2019. - 17:00

3 - 0

OK Zadar (Ž)

OK Kostrena

26.10.2019. - 17:00

Dom odbojke Bojan Stranić

26.10.2019. - 17:00

26.10.2019. - 17:00

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 0

ŽOK Drenova

Dubac Ernesta
Mijić Anto

26.10.2019. - 17:00

3 - 0

HAOK Mladost II (Ž)

ŽOK Drenova

26.10.2019. - 18:00

OŠ Vladimir Nazor

26.10.2019. - 18:00

26.10.2019. - 18:00

ŽOK Nova Gradiška

3 - 1

OK Veli Vrh

Humski Luka
Stanojević Dario

26.10.2019. - 18:00

3 - 1

ŽOK Nova Gradiška

OK Veli Vrh

27.10.2019. - 14:00

SD Gospino polje

27.10.2019. - 14:00

27.10.2019. - 14:00

ŽOK Dubrovnik

0 - 3

OK Dinamo

Jukić Ante
Ivković Toni

27.10.2019. - 14:00

0 - 3

ŽOK Dubrovnik

OK Dinamo



5.kolo

2.11.2019. - 17:00

SD Peščenica

2.11.2019. - 17:00

2.11.2019. - 17:00

OK Dinamo

3 - 0

OK Zadar (Ž)

Dubac Ernesta
Horvat Damir

2.11.2019. - 17:00

3 - 0

OK Dinamo

OK Zadar (Ž)

2.11.2019. - 18:00

SD Kostrena

2.11.2019. - 18:00

2.11.2019. - 18:00

OK Kostrena

0 - 3

HAOK Mladost II (Ž)

Andrijanić Miroslav
Markulin Paolo

2.11.2019. - 18:00

0 - 3

OK Kostrena

HAOK Mladost II (Ž)

2.11.2019. - 18:00

OŠ Veli Vrh

2.11.2019. - 18:00

2.11.2019. - 18:00

OK Veli Vrh

3 - 2

ŽOK Dubrovnik

Rajković Milan
Brozić Goran

2.11.2019. - 18:00

3 - 2

OK Veli Vrh

ŽOK Dubrovnik

2.11.2019. - 19:00

SD Dinko Lukarić

2.11.2019. - 19:00

2.11.2019. - 19:00

ŽOK Drenova

0 - 3

OK Don Bosco

Ninić Dinko
Špadina Ivica

2.11.2019. - 19:00

0 - 3

ŽOK Drenova

OK Don Bosco

3.11.2019. - 18:00

ŠSD Mladost

3.11.2019. - 18:00

3.11.2019. - 18:00

OK Karlovac

1 - 3

ŽOK Nova Gradiška

Poropat Dean
Andrijanić Miroslav

3.11.2019. - 18:00

1 - 3

OK Karlovac

ŽOK Nova Gradiška



6.kolo

9.11.2019. - 13:00

Dom odbojke Bojan Stranić

9.11.2019. - 13:00

9.11.2019. - 13:00

HAOK Mladost II (Ž)

2 - 3

OK Dinamo

Gvozden Ilija
Pihler Igor

9.11.2019. - 13:00

2 - 3

HAOK Mladost II (Ž)

OK Dinamo

9.11.2019. - 15:00

SD Peščenica

9.11.2019. - 15:00

9.11.2019. - 15:00

OK Don Bosco

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška

Stipaničev Matačić Ana
Stanojević Dario

9.11.2019. - 15:00

3 - 0

OK Don Bosco

ŽOK Nova Gradiška

9.11.2019. - 16:00

SD Gospino polje

9.11.2019. - 16:00

9.11.2019. - 16:00

ŽOK Dubrovnik

3 - 0

OK Karlovac

Žaja Sanda
Perajica Joško

9.11.2019. - 16:00

3 - 0

ŽOK Dubrovnik

OK Karlovac

9.11.2019. - 19:00

SD Dinko Lukarić

9.11.2019. - 19:00

9.11.2019. - 19:00

ŽOK Drenova

3 - 0

OK Kostrena

Andrijanić Miroslav
Markulin Paolo

9.11.2019. - 19:00

3 - 0

ŽOK Drenova

OK Kostrena

10.11.2019. - 16:00

ŠD Krešimir Ćosić

10.11.2019. - 16:00

10.11.2019. - 16:00

OK Zadar (Ž)

3 - 1

OK Veli Vrh

Perajica Joško
Žaja Sanda

10.11.2019. - 16:00