PRVA B HOL SJEVER (Ž)

IB HOL SJEVER 19/20 (Ž)

select
IB HOL SJEVER 19/20 (Ž) IB HOL SJEVER 19/20 (Ž) Matches

1.kolo

12.10.2019. - 13:00

GSD Velika Gorica

12.10.2019. - 13:00

12.10.2019. - 13:00

HOK Gorica

3 - 1

OK Velika Gorica

Antolić Marko
Lipić Aleksandra

12.10.2019. - 13:00

3 - 1

HOK Gorica

OK Velika Gorica

12.10.2019. - 14:30

OŠ Bukovac

12.10.2019. - 14:30

12.10.2019. - 14:30

OK Medveščak

2 - 3

OK Olimpik II (Ž)

Bibić Maja
Vujičić Denis

12.10.2019. - 14:30

2 - 3

OK Medveščak

OK Olimpik II (Ž)

12.10.2019. - 16:00

SD Peščenica

12.10.2019. - 16:00

12.10.2019. - 16:00

OK Dinamo II (Ž)

1 - 3

OK Nebo

Lipić Aleksandra
Maganić Marin

12.10.2019. - 16:00

1 - 3

OK Dinamo II (Ž)

OK Nebo

12.10.2019. - 19:30

Dom odbojke Bojan Stranić

12.10.2019. - 19:30

12.10.2019. - 19:30

HAOK Mladost III (Ž)

0 - 3

OK Kitro Varaždin (Ž)

Šulc Matija
Vizner Petra

12.10.2019. - 19:30

0 - 3

HAOK Mladost III (Ž)

OK Kitro Varaždin (Ž)

13.10.2019. - 15:00

Srednja škola Vrbovec

13.10.2019. - 15:00

13.10.2019. - 15:00

ŽOK Vrbovec

1 - 3

OK Novi Zagreb

Maganić Marin

13.10.2019. - 15:00

1 - 3

ŽOK Vrbovec

OK Novi Zagreb

13.10.2019. - 19:00

OŠ Belica

13.10.2019. - 19:00

13.10.2019. - 19:00

ŽOK Kaštel

3 - 0

OK Sisak (Ž)

Kopačević Pejo
Kozjak Orlando

13.10.2019. - 19:00

3 - 0

ŽOK Kaštel

OK Sisak (Ž)



2.kolo

19.10.2019. - 13:00

OŠ Belica

19.10.2019. - 13:00

19.10.2019. - 13:00

ŽOK Kaštel

2 - 3

ŽOK Vrbovec

Katalenić Martina
Gerić Hudoletnjak Hrvoje

19.10.2019. - 13:00

2 - 3

ŽOK Kaštel

ŽOK Vrbovec

19.10.2019. - 14:30

OŠ Bukovac

19.10.2019. - 14:30

19.10.2019. - 14:30

OK Medveščak

1 - 3

HOK Gorica

Maganić Marin
Šulc Matija

19.10.2019. - 14:30

1 - 3

OK Medveščak

HOK Gorica

19.10.2019. - 19:30

SD Brezovica

19.10.2019. - 19:30

19.10.2019. - 19:30

OK Sisak (Ž)

0 - 3

OK Nebo

Baltić Mirela
Gojačić Dino

19.10.2019. - 19:30

0 - 3

OK Sisak (Ž)

OK Nebo

20.10.2019. - 16:00

GSD Velika Gorica

20.10.2019. - 16:00

20.10.2019. - 16:00

OK Velika Gorica

1 - 3

HAOK Mladost III (Ž)

Antolić Marko
Vizner Petra

20.10.2019. - 16:00

1 - 3

OK Velika Gorica

HAOK Mladost III (Ž)

20.10.2019. - 18:00

OŠ Borovje

20.10.2019. - 18:00

20.10.2019. - 18:00

OK Novi Zagreb

3 - 1

OK Olimpik II (Ž)

Lipić Aleksandra
Nižić Antica

20.10.2019. - 18:00

3 - 1

OK Novi Zagreb

OK Olimpik II (Ž)

21.10.2019. - 19:45

GSD Varaždin

21.10.2019. - 19:45

21.10.2019. - 19:45

OK Kitro Varaždin (Ž)

3 - 0

OK Dinamo II (Ž)

Ptiček Mislav
Kopačević Pejo

21.10.2019. - 19:45

3 - 0

OK Kitro Varaždin (Ž)

OK Dinamo II (Ž)



3.kolo

25.10.2019. - 21:00

Dom odbojke Bojan Stranić

25.10.2019. - 21:00

25.10.2019. - 21:00

HAOK Mladost III (Ž)

3 - 0

OK Medveščak

Maganić Marin
Nižić Antica

25.10.2019. - 21:00

3 - 0

HAOK Mladost III (Ž)

OK Medveščak

26.10.2019. - 15:00

OŠ Gornje Vrapče

26.10.2019. - 15:00

26.10.2019. - 15:00

OK Olimpik II (Ž)

3 - 2

ŽOK Kaštel

Šulc Matija
Vizner Petra

26.10.2019. - 15:00

3 - 2

OK Olimpik II (Ž)

ŽOK Kaštel

26.10.2019. - 16:00

GSD Velika Gorica

26.10.2019. - 16:00

26.10.2019. - 16:00

HOK Gorica

2 - 3

OK Novi Zagreb

Antolić Marko
Lipić Aleksandra

26.10.2019. - 16:00

2 - 3

HOK Gorica

OK Novi Zagreb

26.10.2019. - 19:00

SD Peščenica

26.10.2019. - 19:00

26.10.2019. - 19:00

OK Dinamo II (Ž)

3 - 0

OK Velika Gorica

Vizner Petra
Šulc Matija

26.10.2019. - 19:00

3 - 0

OK Dinamo II (Ž)

OK Velika Gorica

26.10.2019. - 19:00

OŠ Pušća

26.10.2019. - 19:00

26.10.2019. - 19:00

OK Nebo

1 - 3

OK Kitro Varaždin (Ž)

Lipić Aleksandra
Antolić Marko

26.10.2019. - 19:00

1 - 3

OK Nebo

OK Kitro Varaždin (Ž)

27.10.2019. - 15:00

Srednja škola Vrbovec

27.10.2019. - 15:00

27.10.2019. - 15:00

ŽOK Vrbovec

3 - 0

OK Sisak (Ž)

Nižić Antica
Maganić Marin

27.10.2019. - 15:00

3 - 0

ŽOK Vrbovec

OK Sisak (Ž)



4.kolo

31.10.2019. - 20:00

SD Brezovica

31.10.2019. - 20:00

31.10.2019. - 20:00

OK Sisak (Ž)

0 - 3

OK Kitro Varaždin (Ž)

Gojačić Dino
Baltić Mirela

31.10.2019. - 20:00

0 - 3

OK Sisak (Ž)

OK Kitro Varaždin (Ž)

2.11.2019. - 16:00

OŠ Bukovac

2.11.2019. - 16:00

2.11.2019. - 16:00

OK Medveščak

3 - 2

OK Dinamo II (Ž)

Hamer Dominik
Bibić Maja

2.11.2019. - 16:00

3 - 2

OK Medveščak

OK Dinamo II (Ž)

2.11.2019. - 16:30

GSD Velika Gorica

2.11.2019. - 16:30

2.11.2019. - 16:30

OK Velika Gorica

0 - 3

OK Nebo

Lipić Aleksandra
Maganić Marin

2.11.2019. - 16:30

0 - 3

OK Velika Gorica

OK Nebo

2.11.2019. - 18:00

OŠ Belica

2.11.2019. - 18:00

2.11.2019. - 18:00

ŽOK Kaštel

0 - 3

HOK Gorica

Kopačević Pejo
Kozjak Orlando

2.11.2019. - 18:00

0 - 3

ŽOK Kaštel

HOK Gorica

3.11.2019. - 15:00

Srednja škola Vrbovec

3.11.2019. - 15:00

3.11.2019. - 15:00

ŽOK Vrbovec

3 - 0

OK Olimpik II (Ž)

Lipić Aleksandra
Vizner Petra

3.11.2019. - 15:00

3 - 0

ŽOK Vrbovec

OK Olimpik II (Ž)

3.11.2019. - 16:00

OŠ Borovje

3.11.2019. - 16:00

3.11.2019. - 16:00

OK Novi Zagreb

3 - 1

HAOK Mladost III (Ž)

Nižić Antica
Antolić Marko

3.11.2019. - 16:00

3 - 1

OK Novi Zagreb

HAOK Mladost III (Ž)



5.kolo

7.11.2019. - 21:00

OŠ Pušća

7.11.2019. - 21:00

7.11.2019. - 21:00

OK Nebo

3 - 0

OK Medveščak

Vizner Petra
Erak Mila

7.11.2019. - 21:00

3 - 0

OK Nebo

OK Medveščak

9.11.2019. - 14:00

GSD Varaždin

9.11.2019. - 14:00

9.11.2019. - 14:00

OK Kitro Varaždin (Ž)

3 - 0

OK Velika Gorica

Gerić Hudoletnjak Hrvoje
Ptiček Mislav

9.11.2019. - 14:00

3 - 0

OK Kitro Varaždin (Ž)

OK Velika Gorica

9.11.2019. - 16:30

Dom odbojke Bojan Stranić

9.11.2019. - 16:30

9.11.2019. - 16:30

HAOK Mladost III (Ž)

1 - 3

ŽOK Kaštel

Bibić Maja
Nižić Antica

9.11.2019. - 16:30

1 - 3

HAOK Mladost III (Ž)

ŽOK Kaštel

9.11.2019. - 19:00

SD Peščenica

9.11.2019. - 19:00

9.11.2019. - 19:00

OK Dinamo II (Ž)

1 - 3

OK Novi Zagreb

Antolić Marko
Hamer Dominik

9.11.2019. - 19:00

1 - 3

OK Dinamo II (Ž)

OK Novi Zagreb

10.11.2019. - 13:00

GSD Velika Gorica

10.11.2019. - 13:00

10.11.2019. - 13:00

HOK Gorica

1 - 3

ŽOK Vrbovec

Šulc Matija
Lipić Aleksandra

10.11.2019. - 13:00

1 - 3

HOK Gorica

ŽOK Vrbovec

10.11.2019. - 16:00

OŠ Gornje Vrapče

10.11.2019. - 16:00

10.11.2019. - 16:00

OK Olimpik II (Ž)

3 - 0

OK Sisak (Ž)

Vizner Petra
Hamer Dominik

10.11.2019. - 16:00

3 - 0

OK Olimpik II (Ž)

OK Sisak (Ž)



6.kolo

16.11.2019. - 14:30

OŠ Bukovac

16.11.2019. - 14:30

16.11.2019. - 14:30

OK Medveščak

0 - 3

OK Kitro Varaždin (Ž)

Hamer Dominik
Vizner Petra

16.11.2019. - 14:30

0 - 3

OK Medveščak

OK Kitro Varaždin (Ž)

16.11.2019. - 16:00

OŠ Gornje Vrapče

16.11.2019. - 16:00

16.11.2019. - 16:00

OK Olimpik II (Ž)

3 - 0

HOK Gorica

Nižić Antica
Lipić Aleksandra

16.11.2019. - 16:00

3 - 0

OK Olimpik II (Ž)

HOK Gorica

16.11.2019. - 16:30

SD Brezovica

16.11.2019. - 16:30

16.11.2019. - 16:30

OK Sisak (Ž)

0 - 3

OK Velika Gorica

Bišćan Luka
Baltić Mirela

16.11.2019. - 16:30

0 - 3

OK Sisak (Ž)

OK Velika Gorica

16.11.2019. - 18:30

OŠ Belica

16.11.2019. - 18:30

16.11.2019. - 18:30

ŽOK Kaštel

3 - 2

OK Dinamo II (Ž)

Kozjak Orlando
Kopačević Pejo

16.11.2019. - 18:30

3 - 2

ŽOK Kaštel

OK Dinamo II (Ž)

17.11.2019. - 15:00

Srednja škola Vrbovec

17.11.2019. - 15:00

17.11.2019. - 15:00

ŽOK Vrbovec

3 - 2

HAOK Mladost III (Ž)

Bibić Maja
Erak Mila

17.11.2019. - 15:00

3 - 2

ŽOK Vrbovec

HAOK Mladost III (Ž)

21.11.2019. - 20:30

OŠ Borovje

21.11.2019. - 20:30

21.11.2019. - 20:30

OK Novi Zagreb

3 - 1

OK Nebo

Antolić Marko
Šulc Matija

21.11.2019. - 20:30

3 - 1

OK Novi Zagreb

OK Nebo



7.kolo

22.11.2019. - 20:45

Dom odbojke Bojan Stranić

22.11.2019. - 20:45

22.11.2019. - 20:45

HAOK Mladost III (Ž)

3 - 0

OK Olimpik II (Ž)

Nižić Antica
Šulc Matija

22.11.2019. - 20:45

3 - 0

HAOK Mladost III (Ž)

OK Olimpik II (Ž)

23.11.2019. - 16:00

SD Peščenica

23.11.2019. - 16:00

23.11.2019. - 16:00

OK Dinamo II (Ž)

3 - 2

ŽOK Vrbovec

Vizner Petra
Šulc Matija

23.11.2019. - 16:00

3 - 2

OK Dinamo II (Ž)

ŽOK Vrbovec

24.11.2019. - 14:00

GSD Velika Gorica

24.11.2019. - 14:00

24.11.2019. - 14:00

OK Velika Gorica

1 - 3

OK Medveščak

Hamer Dominik
Bibić Maja

24.11.2019. - 14:00

1 - 3

OK Velika Gorica

OK Medveščak

24.11.2019. - 16:30

GSD Velika Gorica

24.11.2019. - 16:30

24.11.2019. - 16:30

HOK Gorica

3 - 0

OK Sisak (Ž)

Bibić Maja
Hamer Dominik

24.11.2019. - 16:30

3 - 0

HOK Gorica

OK Sisak (Ž)

24.11.2019. - 17:00

OŠ Pušća

24.11.2019. - 17:00

24.11.2019. - 17:00

OK Nebo

3 - 2

ŽOK Kaštel

Nižić Antica
Lipić Aleksandra

24.11.2019. - 17:00

3 - 2

OK Nebo

ŽOK Kaštel

24.11.2019. - 18:00

GSD Varaždin

24.11.2019. - 18:00

24.11.2019. - 18:00

OK Kitro Varaždin (Ž)

3 - 1

OK Novi Zagreb

Ptiček Mislav
Katalenić Martina

24.11.2019. - 18:00

3 - 1

OK Kitro Varaždin (Ž)

OK Novi Zagreb



8.kolo

30.11.2019. - 15:00

OŠ Gornje Vrapče

30.11.2019. - 15:00

30.11.2019. - 15:00

OK Olimpik II (Ž)

0 - 3

OK Dinamo II (Ž)

Šulc Matija
Hamer Dominik

30.11.2019. - 15:00

0 - 3

OK Olimpik II (Ž)

OK Dinamo II (Ž)

1.12.2019. - 16:45

OŠ Borovje

1.12.2019. - 16:45

1.12.2019. - 16:45

OK Novi Zagreb

3 - 0

OK Velika Gorica

Erak Mila
Nižić Antica

1.12.2019. - 16:45

3 - 0

OK Novi Zagreb

OK Velika Gorica

1.12.2019. - 17:00

GSD Velika Gorica

1.12.2019. - 17:00

1.12.2019. - 17:00

HOK Gorica

2 - 3

HAOK Mladost III (Ž)

Maganić Marin
Antolić Marko

1.12.2019. - 17:00

2 - 3

HOK Gorica

HAOK Mladost III (Ž)

1.12.2019. - 19:00

OŠ Belica

1.12.2019. - 19:00

1.12.2019. - 19:00

ŽOK Kaštel

2 - 3

OK Kitro Varaždin (Ž)

Kozjak Orlando
Kopačević Pejo

1.12.2019. - 19:00

2 - 3