PRVA B HOL JUG (Ž)

IB HOL JUG 19/20 (Ž)

select
IB HOL JUG 19/20 (Ž) IB HOL JUG 19/20 (Ž) Matches

1.kolo

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

OK Kaštel Lukšić

3 - 0

OK Makarska


12.10.2019. - 00:00

3 - 0

OK Kaštel Lukšić

OK Makarska

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

OK Zadar II (Ž)

1 - 3

ŽOK Sinj


12.10.2019. - 00:00

1 - 3

OK Zadar II (Ž)

ŽOK Sinj

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

ŽOK Trogir

3 - 0

OK Kaštela II (Ž)


12.10.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Trogir

OK Kaštela II (Ž)

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

OK Split II (Ž)

3 - 2

OK Šibenik 91 (Ž)


12.10.2019. - 00:00

3 - 2

OK Split II (Ž)

OK Šibenik 91 (Ž)

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

OK Brda II (Ž)

3 - 0

OŽK Split Volley Team


12.10.2019. - 00:00

3 - 0

OK Brda II (Ž)

OŽK Split Volley Team



2.kolo

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

OK Šibenik 91 (Ž)

3 - 2

OK Brda II (Ž)


19.10.2019. - 00:00

3 - 2

OK Šibenik 91 (Ž)

OK Brda II (Ž)

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

OK Kaštela II (Ž)

2 - 3

OK Split II (Ž)


19.10.2019. - 00:00

2 - 3

OK Kaštela II (Ž)

OK Split II (Ž)

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

ŽOK Sinj

3 - 1

ŽOK Trogir


19.10.2019. - 00:00

3 - 1

ŽOK Sinj

ŽOK Trogir

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

OK Makarska

0 - 3

OK Zadar II (Ž)


19.10.2019. - 00:00

0 - 3

OK Makarska

OK Zadar II (Ž)

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

OK Marina Kaštela II (Ž)

1 - 3

OK Kaštel Lukšić


19.10.2019. - 00:00

1 - 3

OK Marina Kaštela II (Ž)

OK Kaštel Lukšić



3.kolo

26.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

26.10.2019. - 00:00

26.10.2019. - 00:00

OK Zadar II (Ž)

0 - 3

OK Marina Kaštela II (Ž)


26.10.2019. - 00:00

0 - 3

OK Zadar II (Ž)

OK Marina Kaštela II (Ž)

26.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

26.10.2019. - 00:00

26.10.2019. - 00:00

ŽOK Trogir

3 - 0

OK Makarska


26.10.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Trogir

OK Makarska

26.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

26.10.2019. - 00:00

26.10.2019. - 00:00

OK Split II (Ž)

0 - 3

ŽOK Sinj


26.10.2019. - 00:00

0 - 3

OK Split II (Ž)

ŽOK Sinj

26.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

26.10.2019. - 00:00

26.10.2019. - 00:00

OK Brda II (Ž)

3 - 0

OK Kaštela II (Ž)


26.10.2019. - 00:00

3 - 0

OK Brda II (Ž)

OK Kaštela II (Ž)

26.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

26.10.2019. - 00:00

26.10.2019. - 00:00

OŽK Split Volley Team

3 - 1

OK Šibenik 91 (Ž)


26.10.2019. - 00:00

3 - 1

OŽK Split Volley Team

OK Šibenik 91 (Ž)



4.kolo

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

OK Kaštela II (Ž)

0 - 3

OŽK Split Volley Team


2.11.2019. - 00:00

0 - 3

OK Kaštela II (Ž)

OŽK Split Volley Team

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

ŽOK Sinj

3 - 0

OK Brda II (Ž)


2.11.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Sinj

OK Brda II (Ž)

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

OK Makarska

0 - 3

OK Split II (Ž)


2.11.2019. - 00:00

0 - 3

OK Makarska

OK Split II (Ž)

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

OK Marina Kaštela II (Ž)

3 - 0

ŽOK Trogir


2.11.2019. - 00:00

3 - 0

OK Marina Kaštela II (Ž)

ŽOK Trogir

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

OK Kaštel Lukšić

3 - 1

OK Zadar II (Ž)


2.11.2019. - 00:00

3 - 1

OK Kaštel Lukšić

OK Zadar II (Ž)



5.kolo

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

ŽOK Trogir

3 - 0

OK Kaštel Lukšić


9.11.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Trogir

OK Kaštel Lukšić

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Split II (Ž)

1 - 3

OK Marina Kaštela II (Ž)


9.11.2019. - 00:00

1 - 3

OK Split II (Ž)

OK Marina Kaštela II (Ž)

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Brda II (Ž)

3 - 2

OK Makarska


9.11.2019. - 00:00

3 - 2

OK Brda II (Ž)

OK Makarska

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OŽK Split Volley Team

0 - 3

ŽOK Sinj


9.11.2019. - 00:00

0 - 3

OŽK Split Volley Team

ŽOK Sinj

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Šibenik 91 (Ž)

3 - 0

OK Kaštela II (Ž)


9.11.2019. - 00:00

3 - 0

OK Šibenik 91 (Ž)

OK Kaštela II (Ž)



6.kolo

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

ŽOK Sinj

3 - 0

OK Šibenik 91 (Ž)


16.11.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Sinj

OK Šibenik 91 (Ž)

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

OK Makarska

3 - 1

OŽK Split Volley Team


16.11.2019. - 00:00

3 - 1

OK Makarska

OŽK Split Volley Team

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

OK Marina Kaštela II (Ž)

3 - 0

OK Brda II (Ž)


16.11.2019. - 00:00

3 - 0

OK Marina Kaštela II (Ž)

OK Brda II (Ž)

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

OK Kaštel Lukšić

2 - 3

OK Split II (Ž)


16.11.2019. - 00:00

2 - 3

OK Kaštel Lukšić

OK Split II (Ž)

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

OK Zadar II (Ž)

3 - 2

ŽOK Trogir


16.11.2019. - 00:00

3 - 2

OK Zadar II (Ž)

ŽOK Trogir



7.kolo

23.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

23.11.2019. - 00:00

23.11.2019. - 00:00

OK Split II (Ž)

3 - 0

OK Zadar II (Ž)


23.11.2019. - 00:00

3 - 0

OK Split II (Ž)

OK Zadar II (Ž)

23.11.2019. - 14:00

SC Poljud

23.11.2019. - 14:00

23.11.2019. - 14:00

OŽK Split Volley Team

2 - 3

OK Marina Kaštela II (Ž)

Surać Marko
Belić Stipe

23.11.2019. - 14:00

2 - 3

OŽK Split Volley Team

OK Marina Kaštela II (Ž)

23.11.2019. - 18:00

OŠ Meterize

23.11.2019. - 18:00

23.11.2019. - 18:00

OK Šibenik 91 (Ž)

3 - 1

OK Makarska

Bujas Krešimir
Šimac Marko

23.11.2019. - 18:00

3 - 1

OK Šibenik 91 (Ž)

OK Makarska

24.11.2019. - 16:00

GD Kaštela

24.11.2019. - 16:00

24.11.2019. - 16:00

OK Kaštela II (Ž)

0 - 3

ŽOK Sinj

Jukić Ivan
Sladić Marin

24.11.2019. - 16:00

0 - 3

OK Kaštela II (Ž)

ŽOK Sinj

24.11.2019. - 18:00

OŠ Ravne njive

24.11.2019. - 18:00

24.11.2019. - 18:00

OK Brda II (Ž)

2 - 3

OK Kaštel Lukšić

Lučić Mate
Šimac Marko

24.11.2019. - 18:00

2 - 3

OK Brda II (Ž)

OK Kaštel Lukšić



8.kolo

27.11.2019. - 20:30

SC Marine Kaštela

27.11.2019. - 20:30

27.11.2019. - 20:30

OK Marina Kaštela II (Ž)

3 - 0

OK Šibenik 91 (Ž)

Lučić Mate
Jukić Ivan

27.11.2019. - 20:30

3 - 0

OK Marina Kaštela II (Ž)

OK Šibenik 91 (Ž)

30.11.2019. - 17:00

SD Vinko Kandija

30.11.2019. - 17:00

30.11.2019. - 17:00

ŽOK Trogir

3 - 0

OK Split II (Ž)

Jukić Ivan
Grgurević Jelena

30.11.2019. - 17:00

3 - 0

ŽOK Trogir

OK Split II (Ž)

30.11.2019. - 19:00

ŠD Krešimir Ćosić

30.11.2019. - 19:00

30.11.2019. - 19:00

OK Zadar II (Ž)

3 - 0

OK Brda II (Ž)

Surać Marko
Belić Stipe

30.11.2019. - 19:00

3 - 0

OK Zadar II (Ž)

OK Brda II (Ž)

1.12.2019. - 14:15

GD Kaštela

1.12.2019. - 14:15

1.12.2019. - 14:15

OK Kaštel Lukšić

3 - 1

OŽK Split Volley Team

Grgurević Jelena
Šimac Marko

1.12.2019. - 14:15

3 - 1

OK Kaštel Lukšić

OŽK Split Volley Team

1.12.2019. - 16:30

GSD Makarska

1.12.2019. - 16:30

1.12.2019. - 16:30

OK Makarska

3 - 0

OK Kaštela II (Ž)

Lučić Mate
Sladić Marin

1.12.2019. - 16:30

3 - 0

OK Makarska

OK Kaštela II (Ž)



9.kolo

7.12.2019. - 15:00

SC Poljud

7.12.2019. - 15:00

7.12.2019. - 15:00

OŽK Split Volley Team

3 - 2

OK Zadar II (Ž)

Hrabrov Ivan
Belić Stipe

7.12.2019. - 15:00

3 - 2

OŽK Split Volley Team

OK Zadar II (Ž)

7.12.2019. - 19:00

OŠ Meterize

7.12.2019. - 19:00

7.12.2019. - 19:00

OK Šibenik 91 (Ž)

1 - 3

OK Kaštel Lukšić

Bujas Krešimir
Lučić Mate

7.12.2019. - 19:00

1 - 3

OK Šibenik 91 (Ž)

OK Kaštel Lukšić

7.12.2019. - 19:00

7.12.2019. - 19:00

7.12.2019. - 19:00

ŽOK Sinj

3 - 0

OK Makarska

Jukić Ivan
Jukić Ante

7.12.2019. - 19:00

3 - 0

ŽOK Sinj

OK Makarska

7.12.2019. - 20:30

OŠ Ravne njive

7.12.2019. - 20:30

7.12.2019. - 20:30

OK Brda II (Ž)

1 - 3

ŽOK Trogir

Grgurević Jelena
Žaja Sanda

7.12.2019. - 20:30

1 - 3

OK Brda II (Ž)

ŽOK Trogir

8.12.2019. - 13:00

GD Kaštela

8.12.2019. - 13:00

8.12.2019. - 13:00

OK Kaštela II (Ž)

0 - 3

OK Marina Kaštela II (Ž)

Lučić Mate
Jukić Ivan

8.12.2019. - 13:00

0 - 3

OK Kaštela II (Ž)

OK Marina Kaštela II (Ž)



10.kolo

14.12.2019. - 12:45

GD Kaštela

14.12.2019. - 12:45

14.12.2019. - 12:45

OK Marina Kaštela II (Ž)

2 - 3

ŽOK Sinj

Jukić Ivan
Lučić Mate

14.12.2019. - 12:45

2 - 3

OK Marina Kaštela II (Ž)

ŽOK Sinj