KUP RH 19/20 (M)

KUP RH 19/20 (M)

select
KUP RH 19/20 (M) KUP RH 19/20 (M) Matches

1.kolo

15.12.2019. - 17:00

GSD Varaždin

15.12.2019. - 17:00

15.12.2019. - 17:00

OK Kitro Varaždin (M)

0 - 3

OK Split (M)

Jurković Ksenija
Ramić Jasmin

15.12.2019. - 17:00

0 - 3

OK Kitro Varaždin (M)

OK Split (M)

17.12.2019. - 19:00

17.12.2019. - 19:00

17.12.2019. - 19:00

MOK Čazma

0 - 3

OKM Centrometal

Raca Dominik
Adamek Tomislav

17.12.2019. - 19:00

0 - 3

MOK Čazma

OKM Centrometal

17.12.2019. - 20:00

ŠD Krešimir Ćosić

17.12.2019. - 20:00

17.12.2019. - 20:00

OK Zadar (M)

0 - 3

MOK Rijeka

Špadina Ivica
Ninić Dinko

17.12.2019. - 20:00

0 - 3

OK Zadar (M)

MOK Rijeka

18.12.2019. - 18:45

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

18.12.2019. - 18:45

18.12.2019. - 18:45

OK Medicinar Trnje

3 - 0

OK Rovinj

Ramić Jasmin
Grgas Željko

18.12.2019. - 18:45

3 - 0

OK Medicinar Trnje

OK Rovinj

18.12.2019. - 19:00

OŠ Marije i Line

18.12.2019. - 19:00

18.12.2019. - 19:00

MOK Umag

1 - 3

OK Sisak

Andrijanić Miroslav
Miškulin Dajana

18.12.2019. - 19:00

1 - 3

MOK Umag

OK Sisak

19.12.2019. - 18:00

SD Vijuš

19.12.2019. - 18:00

19.12.2019. - 18:00

MOK Marsonia

0 - 3

MOK Mursa - Osijek

Pihler Igor
Bingula Toni

19.12.2019. - 18:00

0 - 3

MOK Marsonia

MOK Mursa - Osijek

12.1.2020. - 12:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

12.1.2020. - 12:00

12.1.2020. - 12:00

OK Croatia

0 - 3

OK Mladost Ribola Kaštela

Ramić Jasmin
Pavičić Antonio

12.1.2020. - 12:00

0 - 3

OK Croatia

OK Mladost Ribola Kaštela



2.kolo

19.2.2020. - 20:00

SC Poljud

19.2.2020. - 20:00

19.2.2020. - 20:00

OK Split (M)

3 - 1

MOK Rijeka

Vedriš Tin
Bingula Toni

19.2.2020. - 20:00

3 - 1

OK Split (M)

MOK Rijeka

19.2.2020. - 20:00

NCG Aton

19.2.2020. - 20:00

19.2.2020. - 20:00

OKM Centrometal

0 - 3

MOK Mursa - Osijek

Humski Luka
Raca Dominik

19.2.2020. - 20:00

0 - 3

OKM Centrometal

MOK Mursa - Osijek

27.2.2020. - 16:30

Dom odbojke Bojan Stranić

27.2.2020. - 16:30

27.2.2020. - 16:30

OK Medicinar Trnje

0 - 3

HAOK Mladost (M)

Pavičić Antonio
Grgas Željko

27.2.2020. - 16:30

0 - 3

OK Medicinar Trnje

HAOK Mladost (M)

27.2.2020. - 20:00

SD Brezovica

27.2.2020. - 20:00

27.2.2020. - 20:00

OK Sisak

0 - 3

OK Mladost Ribola Kaštela

Pihler Igor
Adamek Tomislav

27.2.2020. - 20:00

0 - 3

OK Sisak

OK Mladost Ribola Kaštela



Polufinale

18.3.2020. - 07:00

18.3.2020. - 07:00

18.3.2020. - 07:00

OK Mladost Ribola Kaštela

-

HAOK Mladost (M)


18.3.2020. - 07:00

-

OK Mladost Ribola Kaštela

HAOK Mladost (M)

18.3.2020. - 07:00

18.3.2020. - 07:00

18.3.2020. - 07:00

MOK Mursa - Osijek

-

OK Split (M)


18.3.2020. - 07:00

-

MOK Mursa - Osijek

OK Split (M)