DRUGA HOL - SJEVER (M)

2.HOL SJEVER 19/20 (M)

select
2.HOL SJEVER 19/20 (M) 2.HOL SJEVER 19/20 (M) Matches

1.kolo

12.10.2019. - 10:00

GSD Velika Gorica

12.10.2019. - 10:00

12.10.2019. - 10:00

OK Gorica (M)

1 - 3

OK Croatia


12.10.2019. - 10:00

1 - 3

OK Gorica (M)

OK Croatia

12.10.2019. - 11:30

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

12.10.2019. - 11:30

12.10.2019. - 11:30

OK Medicinar Trnje II

3 - 0

OK Quirin Sisak

Hamer Dominik
Nižić Antica

12.10.2019. - 11:30

3 - 0

OK Medicinar Trnje II

OK Quirin Sisak

12.10.2019. - 19:00

12.10.2019. - 19:00

12.10.2019. - 19:00

OK Plavi

0 - 3

OK Sheeft

Gerić Hudoletnjak Hrvoje

12.10.2019. - 19:00

0 - 3

OK Plavi

OK Sheeft

13.10.2019. - 17:00

GSD Daruvar

13.10.2019. - 17:00

13.10.2019. - 17:00

OK Daruvar

1 - 3

MOK Čazma

Gojačić Dino
Baltić Mirela

13.10.2019. - 17:00

1 - 3

OK Daruvar

MOK Čazma



2.kolo

19.10.2019. - 19:15

19.10.2019. - 19:15

19.10.2019. - 19:15

MOK Čazma

3 - 1

OK Croatia

Nižić Antica

19.10.2019. - 19:15

3 - 1

MOK Čazma

OK Croatia

20.10.2019. - 10:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

20.10.2019. - 10:00

20.10.2019. - 10:00

OK Sheeft

3 - 2

OK Medicinar Trnje II


20.10.2019. - 10:00

3 - 2

OK Sheeft

OK Medicinar Trnje II

20.10.2019. - 15:00

20.10.2019. - 15:00

20.10.2019. - 15:00

OK Petrinja (M)

2 - 3

OK Plavi

Bišćan Luka

20.10.2019. - 15:00

2 - 3

OK Petrinja (M)

OK Plavi

25.1.2020. - 18:00

SD Brezovica

25.1.2020. - 18:00

25.1.2020. - 18:00

OK Quirin Sisak

3 - 0

OK Gorica (M)

Gojačić Dino
Baltić Mirela

25.1.2020. - 18:00

3 - 0

OK Quirin Sisak

OK Gorica (M)



3.kolo

26.10.2019. - 13:00

GSD Velika Gorica

26.10.2019. - 13:00

26.10.2019. - 13:00

OK Gorica (M)

0 - 3

OK Sheeft


Lipić Aleksandra

26.10.2019. - 13:00

0 - 3

OK Gorica (M)

OK Sheeft

26.10.2019. - 13:30

Dom odbojke Bojan Stranić

26.10.2019. - 13:30

26.10.2019. - 13:30

OK Croatia

1 - 3

OK Quirin Sisak


26.10.2019. - 13:30

1 - 3

OK Croatia

OK Quirin Sisak

26.10.2019. - 14:45

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

26.10.2019. - 14:45

26.10.2019. - 14:45

OK Medicinar Trnje II

3 - 1

OK Petrinja (M)

Erak Mila

26.10.2019. - 14:45

3 - 1

OK Medicinar Trnje II

OK Petrinja (M)

26.10.2019. - 19:30

OŠ Mursko Središće

26.10.2019. - 19:30

26.10.2019. - 19:30

OK Plavi

3 - 0

OK Daruvar

Ptiček Mislav
Gerić Hudoletnjak Hrvoje

26.10.2019. - 19:30

3 - 0

OK Plavi

OK Daruvar



4.kolo

3.11.2019

3.11.2019

3.11.2019

OK Petrinja (M)

-

OK Gorica (M)


3.11.2019

-

OK Petrinja (M)

OK Gorica (M)

2.11.2019. - 19:00

GSD Daruvar

2.11.2019. - 19:00

2.11.2019. - 19:00

OK Daruvar

1 - 3

OK Medicinar Trnje II

Baltić Mirela
Gojačić Dino

2.11.2019. - 19:00

1 - 3

OK Daruvar

OK Medicinar Trnje II

2.11.2019. - 19:15

2.11.2019. - 19:15

2.11.2019. - 19:15

MOK Čazma

3 - 1

OK Quirin Sisak


2.11.2019. - 19:15

3 - 1

MOK Čazma

OK Quirin Sisak

3.11.2019. - 10:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

3.11.2019. - 10:00

3.11.2019. - 10:00

OK Sheeft

3 - 1

OK Croatia

Hamer Dominik
Antolić Marko

3.11.2019. - 10:00

3 - 1

OK Sheeft

OK Croatia



5.kolo

9.11.2019. - 12:00

GSD Velika Gorica

9.11.2019. - 12:00

9.11.2019. - 12:00

OK Gorica (M)

1 - 3

OK Daruvar

Antolić Marko

9.11.2019. - 12:00

1 - 3

OK Gorica (M)

OK Daruvar

9.11.2019. - 16:30

Dom odbojke Bojan Stranić

9.11.2019. - 16:30

9.11.2019. - 16:30

OK Croatia

3 - 1

OK Petrinja (M)


9.11.2019. - 16:30

3 - 1

OK Croatia

OK Petrinja (M)

9.11.2019. - 19:30

OŠ Mursko Središće

9.11.2019. - 19:30

9.11.2019. - 19:30

OK Plavi

2 - 3

MOK Čazma

Kopačević Pejo
Stanojević Dario

9.11.2019. - 19:30

2 - 3

OK Plavi

MOK Čazma

10.11.2019. - 19:00

SD Brezovica

10.11.2019. - 19:00

10.11.2019. - 19:00

OK Quirin Sisak

2 - 3

OK Sheeft

Bišćan Luka
Gojačić Dino

10.11.2019. - 19:00

2 - 3

OK Quirin Sisak

OK Sheeft



6.kolo

16.11.2019. - 18:00

OŠ Mursko Središće

16.11.2019. - 18:00

16.11.2019. - 18:00

OK Plavi

2 - 3

OK Medicinar Trnje II

Ptiček Mislav
Gerić Hudoletnjak Hrvoje

16.11.2019. - 18:00

2 - 3

OK Plavi

OK Medicinar Trnje II

16.11.2019. - 19:00

GSD Daruvar

16.11.2019. - 19:00

16.11.2019. - 19:00

OK Daruvar

1 - 3

OK Croatia

Šulc Matija

16.11.2019. - 19:00

1 - 3

OK Daruvar

OK Croatia

16.11.2019. - 19:15

16.11.2019. - 19:15

16.11.2019. - 19:15

MOK Čazma

3 - 1

OK Sheeft

Antolić Marko

16.11.2019. - 19:15

3 - 1

MOK Čazma

OK Sheeft

17.11.2019. - 15:30

Dvorana srednje škole Petrinja

17.11.2019. - 15:30

17.11.2019. - 15:30

OK Petrinja (M)

1 - 3

OK Quirin Sisak

Gojačić Dino

17.11.2019. - 15:30

1 - 3

OK Petrinja (M)

OK Quirin Sisak



7.kolo

23.11.2019. - 13:00

GSD Velika Gorica

23.11.2019. - 13:00

23.11.2019. - 13:00

OK Gorica (M)

1 - 3

OK Plavi


23.11.2019. - 13:00

1 - 3

OK Gorica (M)

OK Plavi

23.11.2019. - 17:00

SD Brezovica

23.11.2019. - 17:00

23.11.2019. - 17:00

OK Quirin Sisak

3 - 0

OK Daruvar

Gojačić Dino
Baltić Mirela

23.11.2019. - 17:00

3 - 0

OK Quirin Sisak

OK Daruvar

24.11.2019. - 14:30

24.11.2019. - 14:30

24.11.2019. - 14:30

OK Petrinja (M)

2 - 3

OK Sheeft

Bišćan Luka

24.11.2019. - 14:30

2 - 3

OK Petrinja (M)

OK Sheeft

30.11.2019. - 11:30

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

30.11.2019. - 11:30

30.11.2019. - 11:30

OK Medicinar Trnje II

0 - 3

MOK Čazma

Antolić Marko
Lipić Aleksandra

30.11.2019. - 11:30

0 - 3

OK Medicinar Trnje II

MOK Čazma



8.kolo

30.11.2019. - 18:30

OŠ Mursko Središće

30.11.2019. - 18:30

30.11.2019. - 18:30

OK Plavi

1 - 3

OK Croatia

Kopačević Pejo
Kozjak Orlando

30.11.2019. - 18:30

1 - 3

OK Plavi

OK Croatia

30.11.2019. - 19:00

GSD Daruvar

30.11.2019. - 19:00

30.11.2019. - 19:00

OK Daruvar

0 - 3

OK Sheeft

Baltić Mirela
Bišćan Luka

30.11.2019. - 19:00

0 - 3

OK Daruvar

OK Sheeft

1.12.2019. - 16:15

1.12.2019. - 16:15

1.12.2019. - 16:15

MOK Čazma

3 - 0

OK Petrinja (M)


Vizner Petra

1.12.2019. - 16:15

3 - 0

MOK Čazma

OK Petrinja (M)

3.3.2020. - 19:45

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

3.3.2020. - 19:45

3.3.2020. - 19:45

OK Medicinar Trnje II

3 - 2

OK Gorica (M)


Erak Mila

3.3.2020. - 19:45

3 - 2

OK Medicinar Trnje II

OK Gorica (M)



9.kolo

7.12.2019. - 11:30

Dvorana srednje škole Petrinja

7.12.2019. - 11:30

7.12.2019. - 11:30

OK Petrinja (M)

3 - 2

OK Daruvar

Baltić Mirela
Gojačić Dino

7.12.2019. - 11:30

3 - 2

OK Petrinja (M)

OK Daruvar

7.12.2019. - 16:30

SD Brezovica

7.12.2019. - 16:30

7.12.2019. - 16:30

OK Sheeft

3 - 0

OK Plavi

Gojačić Dino
Bišćan Luka

7.12.2019. - 16:30

3 - 0

OK Sheeft

OK Plavi

10.12.2019. - 21:00

GSD Velika Gorica

10.12.2019. - 21:00

10.12.2019. - 21:00

OK Gorica (M)

0 - 3

MOK Čazma

Lipić Aleksandra
Hamer Dominik

10.12.2019. - 21:00

0 - 3

OK Gorica (M)

MOK Čazma

18.1.2020. - 14:00

Dom odbojke Bojan Stranić

18.1.2020. - 14:00

18.1.2020. - 14:00

OK Croatia

3 - 0

OK Medicinar Trnje II


18.1.2020. - 14:00

3 - 0

OK Croatia

OK Medicinar Trnje II



10.kolo

1.2.2020. - 14:00

SD Brezovica

1.2.2020. - 14:00

1.2.2020. - 14:00

OK Quirin Sisak

3 - 1

OK Medicinar Trnje II

Baltić Mirela

1.2.2020. - 14:00

3 - 1

OK Quirin Sisak

OK Medicinar Trnje II

2.2.2020. - 10:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

2.2.2020. - 10:00

2.2.2020. - 10:00

OK Sheeft

3 - 1

OK Plavi


2.2.2020. - 10:00

3 - 1

OK Sheeft

OK Plavi

6.2.2020. - 19:00

6.2.2020. - 19:00

6.2.2020. - 19:00

MOK Čazma

3 - 1

OK Daruvar


6.2.2020. - 19:00

3 - 1

MOK Čazma

OK Daruvar



11.kolo

8.2.2020. - 13:00

GSD Velika Gorica

8.2.2020. - 13:00

8.2.2020. - 13:00

OK Gorica (M)

1 - 3

OK Quirin Sisak


Lipić Aleksandra

8.2.2020. - 13:00

1 - 3

OK Gorica (M)

OK Quirin Sisak

8.2.2020. - 15:00

Dom odbojke Bojan Stranić

8.2.2020. - 15:00

8.2.2020. - 15:00

OK Croatia

1 - 3

MOK Čazma


8.2.2020. - 15:00

1 - 3

OK Croatia

MOK Čazma

8.2.2020. - 19:00

OŠ Mursko Središće

8.2.2020. - 19:00

8.2.2020. - 19:00

OK Plavi

3 - 1

OK Petrinja (M)

Kozjak Orlando
Kopačević Pejo

8.2.2020. - 19:00

3 - 1

OK Plavi

OK Petrinja (M)



12.kolo

15.2.2020. - 11:00

GSD Daruvar

15.2.2020. - 11:00

15.2.2020. - 11:00

OK Daruvar

3 - 2

OK Plavi

Baltić Mirela
Majstorović Kristina

15.2.2020. - 11:00

3 - 2

OK Daruvar

OK Plavi

16.2.2020. - 11:00

SD Brezovica

16.2.2020. - 11:00

16.2.2020. - 11:00

OK Quirin Sisak

3 - 2

OK Croatia

Gojačić Dino
Baltić Mirela

16.2.2020. - 11:00

3 - 2

OK Quirin Sisak

OK Croatia

16.2.2020. - 12:45

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

16.2.2020. - 12:45

16.2.2020. - 12:45

OK Sheeft

3 - 0

OK Gorica (M)


16.2.2020. - 12:45

3 - 0

OK Sheeft

OK Gorica (M)

16.2.2020. - 17:00

Dvorana srednje škole Petrinja

16.2.2020. - 17:00

16.2.2020. - 17:00

OK Petrinja (M)

0 - 3

OK Medicinar Trnje II


Majstorović Kristina

16.2.2020. - 17:00

0 - 3

OK Petrinja (M)

OK Medicinar Trnje II



13.kolo

22.2.2020. - 15:00

SD Brezovica

22.2.2020. - 15:00

22.2.2020. - 15:00

OK Quirin Sisak

2 - 3

MOK Čazma

Gojačić Dino
Baltić Mirela

22.2.2020. - 15:00

2 - 3

OK Quirin Sisak

MOK Čazma

22.2.2020. - 15:30

Dom odbojke Bojan Stranić

22.2.2020. - 15:30

22.2.2020. - 15:30

OK Croatia