DRUGA HOL - ISTOK (Ž)

2.HOL - ISTOK (Ž)

select
2.HOL - ISTOK (Ž) 2.HOL - ISTOK (Ž) Matches

1.kolo

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

OK Đakovo

3 - 0

OK Slavonski Brod


12.10.2019. - 00:00

3 - 0

OK Đakovo

OK Slavonski Brod

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

ŽOK Ferivi Višnjevac II

2 - 3

OK Valpovka


12.10.2019. - 00:00

2 - 3

ŽOK Ferivi Višnjevac II

OK Valpovka

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

ŽOK Našice

3 - 0

OK Strizivojna


12.10.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Našice

OK Strizivojna

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

AOK Osijek

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar II


12.10.2019. - 00:00

0 - 3

AOK Osijek

ŽOK Enna Vukovar II

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

OK Čepin

3 - 1

ŽOK Osijek III (Ž)


12.10.2019. - 00:00

3 - 1

OK Čepin

ŽOK Osijek III (Ž)



2.kolo

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

OK Slavonski Brod

2 - 3

ŽOK Osijek III (Ž)


19.10.2019. - 00:00

2 - 3

OK Slavonski Brod

ŽOK Osijek III (Ž)

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

ŽOK Enna Vukovar II

3 - 0

OK Čepin


19.10.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar II

OK Čepin

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

OK Strizivojna

1 - 3

AOK Osijek


19.10.2019. - 00:00

1 - 3

OK Strizivojna

AOK Osijek

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

OK Valpovka

3 - 1

ŽOK Našice


19.10.2019. - 00:00

3 - 1

OK Valpovka

ŽOK Našice

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

OK Đakovo

3 - 1

ŽOK Ferivi Višnjevac II


19.10.2019. - 00:00

3 - 1

OK Đakovo

ŽOK Ferivi Višnjevac II



3.kolo

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

ŽOK Ferivi Višnjevac II

3 - 2

OK Slavonski Brod


2.11.2019. - 00:00

3 - 2

ŽOK Ferivi Višnjevac II

OK Slavonski Brod

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

ŽOK Našice

0 - 3

OK Đakovo


2.11.2019. - 00:00

0 - 3

ŽOK Našice

OK Đakovo

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

AOK Osijek

0 - 3

OK Valpovka


2.11.2019. - 00:00

0 - 3

AOK Osijek

OK Valpovka

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

OK Čepin

3 - 1

OK Strizivojna


2.11.2019. - 00:00

3 - 1

OK Čepin

OK Strizivojna

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

ŽOK Osijek III (Ž)

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar II


2.11.2019. - 00:00

0 - 3

ŽOK Osijek III (Ž)

ŽOK Enna Vukovar II



4.kolo

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Slavonski Brod

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar II


9.11.2019. - 00:00

3 - 1

OK Slavonski Brod

ŽOK Enna Vukovar II

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Strizivojna

2 - 3

ŽOK Osijek III (Ž)


9.11.2019. - 00:00

2 - 3

OK Strizivojna

ŽOK Osijek III (Ž)

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Valpovka

3 - 0

OK Čepin


9.11.2019. - 00:00

3 - 0

OK Valpovka

OK Čepin

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Đakovo

3 - 0

AOK Osijek


9.11.2019. - 00:00

3 - 0

OK Đakovo

AOK Osijek

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

ŽOK Ferivi Višnjevac II

3 - 1

ŽOK Našice


9.11.2019. - 00:00

3 - 1

ŽOK Ferivi Višnjevac II

ŽOK Našice



5.kolo

16.11.2019. - 00:00

OŠ Višnjevac

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

ŽOK Ferivi Višnjevac II

3 - 0

AOK Osijek


16.11.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Ferivi Višnjevac II

AOK Osijek

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

OK Čepin

0 - 3

OK Đakovo


16.11.2019. - 00:00

0 - 3

OK Čepin

OK Đakovo

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

ŽOK Osijek III (Ž)

3 - 0

OK Valpovka


16.11.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Osijek III (Ž)

OK Valpovka

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

ŽOK Enna Vukovar II

3 - 0

OK Strizivojna


16.11.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar II

OK Strizivojna

18.1.2020. - 15:00

18.1.2020. - 15:00

18.1.2020. - 15:00

ŽOK Našice

3 - 0

OK Slavonski Brod

Šutalo Marin
Šarić Lukrecija

18.1.2020. - 15:00

3 - 0

ŽOK Našice

OK Slavonski Brod



6.kolo

23.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

23.11.2019. - 00:00

23.11.2019. - 00:00

OK Slavonski Brod

3 - 1

OK Strizivojna


23.11.2019. - 00:00

3 - 1

OK Slavonski Brod

OK Strizivojna

23.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

23.11.2019. - 00:00

23.11.2019. - 00:00

OK Valpovka

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar II


23.11.2019. - 00:00

3 - 1

OK Valpovka

ŽOK Enna Vukovar II

23.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

23.11.2019. - 00:00

23.11.2019. - 00:00

ŽOK Ferivi Višnjevac II

1 - 3

OK Čepin


23.11.2019. - 00:00

1 - 3

ŽOK Ferivi Višnjevac II

OK Čepin

23.11.2019. - 16:00

ŠD Đakovo

23.11.2019. - 16:00

23.11.2019. - 16:00

OK Đakovo

3 - 0

ŽOK Osijek III (Ž)


23.11.2019. - 16:00

3 - 0

OK Đakovo

ŽOK Osijek III (Ž)

24.11.2019. - 17:00

24.11.2019. - 17:00

24.11.2019. - 17:00

ŽOK Našice

3 - 0

AOK Osijek

Mijić Anto

24.11.2019. - 17:00

3 - 0

ŽOK Našice

AOK Osijek



7.kolo

27.11.2019. - 20:00

Ekonomska škola Vukovar

27.11.2019. - 20:00

27.11.2019. - 20:00

ŽOK Enna Vukovar II

0 - 3

OK Đakovo

Tomić Zvonimir

27.11.2019. - 20:00

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar II

OK Đakovo

30.11.2019. - 11:45

30.11.2019. - 11:45

30.11.2019. - 11:45

AOK Osijek

3 - 1

OK Slavonski Brod


30.11.2019. - 11:45

3 - 1

AOK Osijek

OK Slavonski Brod

30.11.2019. - 18:00

30.11.2019. - 18:00

30.11.2019. - 18:00

OK Čepin

3 - 2

ŽOK Našice


Pavičić Ana

30.11.2019. - 18:00

3 - 2

OK Čepin

ŽOK Našice

1.12.2019. - 11:00

1.12.2019. - 11:00

1.12.2019. - 11:00

ŽOK Osijek III (Ž)

3 - 1

ŽOK Ferivi Višnjevac II


1.12.2019. - 11:00

3 - 1

ŽOK Osijek III (Ž)

ŽOK Ferivi Višnjevac II

1.12.2019. - 17:00

1.12.2019. - 17:00

1.12.2019. - 17:00

OK Strizivojna

2 - 3

OK Valpovka


1.12.2019. - 17:00

2 - 3

OK Strizivojna

OK Valpovka



8.kolo

5.12.2019. - 20:30

OŠ Matija Gubec

5.12.2019. - 20:30

5.12.2019. - 20:30

OK Đakovo

3 - 0

OK Strizivojna

Kopić Goran
Šarić Lukrecija

5.12.2019. - 20:30

3 - 0

OK Đakovo

OK Strizivojna

7.12.2019. - 00:00

biti će odlučeno

7.12.2019. - 00:00

7.12.2019. - 00:00

OK Slavonski Brod

2 - 3

OK Valpovka


7.12.2019. - 00:00

2 - 3

OK Slavonski Brod

OK Valpovka

7.12.2019. - 13:00

7.12.2019. - 13:00

7.12.2019. - 13:00

ŽOK Ferivi Višnjevac II

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar II

Šutalo Marin

7.12.2019. - 13:00

3 - 0

ŽOK Ferivi Višnjevac II

ŽOK Enna Vukovar II

7.12.2019. - 17:00

7.12.2019. - 17:00

7.12.2019. - 17:00

ŽOK Našice

3 - 2

ŽOK Osijek III (Ž)

Horvat Damir

7.12.2019. - 17:00

3 - 2

ŽOK Našice

ŽOK Osijek III (Ž)

8.12.2019. - 19:00

8.12.2019. - 19:00

8.12.2019. - 19:00

AOK Osijek

0 - 3

OK Čepin

Šutalo Marin
Šarić Lukrecija

8.12.2019. - 19:00

0 - 3

AOK Osijek

OK Čepin



9.kolo

14.12.2019. - 11:00

14.12.2019. - 11:00

14.12.2019. - 11:00

ŽOK Osijek III (Ž)

2 - 3

AOK Osijek

Pavičić Ana

14.12.2019. - 11:00

2 - 3

ŽOK Osijek III (Ž)

AOK Osijek

14.12.2019. - 16:00

14.12.2019. - 16:00

14.12.2019. - 16:00

OK Čepin

3 - 1

OK Slavonski Brod


14.12.2019. - 16:00

3 - 1

OK Čepin

OK Slavonski Brod

14.12.2019. - 18:00

14.12.2019. - 18:00

14.12.2019. - 18:00

OK Valpovka

2 - 3

OK Đakovo


Kopić Goran

14.12.2019. - 18:00

2 - 3

OK Valpovka

OK Đakovo

15.12.2019. - 19:00

15.12.2019. - 19:00

15.12.2019. - 19:00

OK Strizivojna

1 - 3

ŽOK Ferivi Višnjevac II

Astaloš Andrea
Šutalo Marin

15.12.2019. - 19:00

1 - 3

OK Strizivojna

ŽOK Ferivi Višnjevac II

12.1.2020. - 11:00

12.1.2020. - 11:00

12.1.2020. - 11:00

ŽOK Enna Vukovar II

2 - 3

ŽOK Našice

Tomić Zvonimir

12.1.2020. - 11:00

2 - 3

ŽOK Enna Vukovar II

ŽOK Našice



10.kolo

8.2.2020. - 11:00

8.2.2020. - 11:00

8.2.2020. - 11:00

ŽOK Osijek III (Ž)

2 - 3

OK Čepin


Šutalo Marin

8.2.2020. - 11:00

2 - 3

ŽOK Osijek III (Ž)

OK Čepin

8.2.2020. - 11:30

8.2.2020. - 11:30

8.2.2020. - 11:30

ŽOK Enna Vukovar II

0 - 3

AOK Osijek

Tomić Zvonimir

8.2.2020. - 11:30

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar II

AOK Osijek