DRUGA HOL - SJEVER (Ž)

2.HOL - SJEVER (Ž)

select
Poredak od 1. do 6. mjesta Poredak od 1. do 6. mjesta Matches

1.kolo

1.3.2020. - 19:15

OŠ grof Janko Drašković

1.3.2020. - 19:15

1.3.2020. - 19:15

OK Olimpik III

3 - 2

ŽOK Bjelovar

Erak Mila
Lipić Aleksandra

1.3.2020. - 19:15

3 - 2

OK Olimpik III

ŽOK Bjelovar

1.3.2020. - 19:30

OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski

1.3.2020. - 19:30

1.3.2020. - 19:30

ŽOK Ivanec

3 - 0

HAOK Dubrava

Gerić Hudoletnjak Hrvoje
Katalenić Martina

1.3.2020. - 19:30

3 - 0

ŽOK Ivanec

HAOK Dubrava



2.kolo

7.3.2020. - 16:00

OŠ Belica

7.3.2020. - 16:00

7.3.2020. - 16:00

ŽOK Kaštel II

2 - 3

OK Olimpik III

Kozjak Orlando
Kopačević Pejo

7.3.2020. - 16:00

2 - 3

ŽOK Kaštel II

OK Olimpik III

7.3.2020. - 16:00

Dvorana srednje škole Petrinja

7.3.2020. - 16:00

7.3.2020. - 16:00

OK Petrinja

0 - 3

ŽOK Ivanec

Gojačić Dino
Hodžić Azra

7.3.2020. - 16:00

0 - 3

OK Petrinja

ŽOK Ivanec

8.3.2020. - 10:30

I. osnovna škola Bjelovar

8.3.2020. - 10:30

8.3.2020. - 10:30

ŽOK Bjelovar

3 - 1

HAOK Dubrava

Kompes Branimir
Šarčević Azra

8.3.2020. - 10:30

3 - 1

ŽOK Bjelovar

HAOK Dubrava

Poredak od 7 do 10. mjesta Poredak od 7. do 10. mjesta Matches

1.kolo

1.3.2020. - 16:00

OŠ Štrigova

1.3.2020. - 16:00

1.3.2020. - 16:00

OK Štrigova

1 - 3

OK Feniks

Kozjak Orlando
Kopačević Pejo

1.3.2020. - 16:00

1 - 3

OK Štrigova

OK Feniks



2.kolo

8.3.2020. - 17:00

OŠ Štrigova

8.3.2020. - 17:00

8.3.2020. - 17:00

OK Štrigova

3 - 0

OK Kitro Varaždin II (Ž)

Gerić Hudoletnjak Hrvoje
Katalenić Martina

8.3.2020. - 17:00

3 - 0

OK Štrigova

OK Kitro Varaždin II (Ž)

9.3.2020. - 19:45

O. Š. Julije Klovića

9.3.2020. - 19:45

9.3.2020. - 19:45

OK Feniks

2 - 3

OK Plavi Zmaj

Josić Martina
Erak Mila

9.3.2020. - 19:45

2 - 3

OK Feniks

OK Plavi Zmaj

Poredak od 11 do 14. mjesta Poredak od 11. do 14. mjesta Matches

1.kolo

29.2.2020. - 14:00

OŠ Glina

29.2.2020. - 14:00

29.2.2020. - 14:00

OK Glina

2 - 3

ŽOK Lepoglava

Baltić Mirela
Culjega Sara

29.2.2020. - 14:00

2 - 3

OK Glina

ŽOK Lepoglava

1.3.2020. - 16:00

OŠ Stjepan Radić

1.3.2020. - 16:00

1.3.2020. - 16:00

OK Brcko

1 - 3

OK Don Bosco II

Kompes Branimir
Jugo Josipa

1.3.2020. - 16:00

1 - 3

OK Brcko

OK Don Bosco II



2.kolo

7.3.2020. - 17:00

OŠ Stjepan Radić

7.3.2020. - 17:00

7.3.2020. - 17:00

OK Brcko

3 - 1

OK Glina

Bešker Alka
Kompes Branimir

7.3.2020. - 17:00

3 - 1

OK Brcko

OK Glina

8.3.2020. - 14:30

OŠ Ante Starčevića

8.3.2020. - 14:30

8.3.2020. - 14:30

ŽOK Lepoglava

0 - 3

OK Don Bosco II

Stanojević Dario
Kešina Kristijan

8.3.2020. - 14:30

0 - 3

ŽOK Lepoglava

OK Don Bosco II

GRUPA -SJEVER GRUPA -SJEVER Matches

1.kolo

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

OK Brcko

1 - 3

OK Štrigova


12.10.2019. - 00:00

1 - 3

OK Brcko

OK Štrigova

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

ŽOK Ivanec

3 - 0

ŽOK Lepoglava


12.10.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Ivanec

ŽOK Lepoglava

12.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 00:00

12.10.2019. - 00:00

ŽOK Kaštel II

3 - 2

OK Kitro Varaždin II (Ž)


12.10.2019. - 00:00

3 - 2

ŽOK Kaštel II

OK Kitro Varaždin II (Ž)



2.kolo

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

ŽOK Lepoglava

0 - 3

ŽOK Kaštel II


19.10.2019. - 00:00

0 - 3

ŽOK Lepoglava

ŽOK Kaštel II

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

OK Štrigova

1 - 3

ŽOK Ivanec


19.10.2019. - 00:00

1 - 3

OK Štrigova

ŽOK Ivanec

19.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 00:00

19.10.2019. - 00:00

ŽOK Bjelovar

3 - 0

OK Brcko


19.10.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Bjelovar

OK Brcko



3.kolo

26.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

26.10.2019. - 00:00

26.10.2019. - 00:00

ŽOK Ivanec

3 - 0

ŽOK Bjelovar


26.10.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Ivanec

ŽOK Bjelovar

26.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

26.10.2019. - 00:00

26.10.2019. - 00:00

ŽOK Kaštel II

3 - 1

OK Štrigova


26.10.2019. - 00:00

3 - 1

ŽOK Kaštel II

OK Štrigova

26.10.2019. - 00:00

biti će odlučeno

26.10.2019. - 00:00

26.10.2019. - 00:00

OK Kitro Varaždin II (Ž)

3 - 0

ŽOK Lepoglava


26.10.2019. - 00:00

3 - 0

OK Kitro Varaždin II (Ž)

ŽOK Lepoglava



4.kolo

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

OK Štrigova

3 - 0

OK Kitro Varaždin II (Ž)


2.11.2019. - 00:00

3 - 0

OK Štrigova

OK Kitro Varaždin II (Ž)

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

ŽOK Bjelovar

1 - 3

ŽOK Kaštel II


2.11.2019. - 00:00

1 - 3

ŽOK Bjelovar

ŽOK Kaštel II

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

OK Brcko

0 - 3

ŽOK Ivanec


2.11.2019. - 00:00

0 - 3

OK Brcko

ŽOK Ivanec



5.kolo

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

ŽOK Kaštel II

3 - 2

OK Brcko


9.11.2019. - 00:00

3 - 2

ŽOK Kaštel II

OK Brcko

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Kitro Varaždin II (Ž)

3 - 1

ŽOK Bjelovar


9.11.2019. - 00:00

3 - 1

OK Kitro Varaždin II (Ž)

ŽOK Bjelovar

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

ŽOK Lepoglava

0 - 3

OK Štrigova


9.11.2019. - 00:00

0 - 3

ŽOK Lepoglava

OK Štrigova



6.kolo

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

ŽOK Bjelovar

3 - 1

ŽOK Lepoglava


16.11.2019. - 00:00

3 - 1

ŽOK Bjelovar

ŽOK Lepoglava

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

OK Brcko

3 - 2

OK Kitro Varaždin II (Ž)


16.11.2019. - 00:00

3 - 2

OK Brcko

OK Kitro Varaždin II (Ž)

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

ŽOK Ivanec

3 - 0

ŽOK Kaštel II


16.11.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Ivanec

ŽOK Kaštel II



7.kolo

23.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

23.11.2019. - 00:00

23.11.2019. - 00:00

OK Kitro Varaždin II (Ž)

1 - 3

ŽOK Ivanec


23.11.2019. - 00:00

1 - 3

OK Kitro Varaždin II (Ž)

ŽOK Ivanec

23.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

23.11.2019. - 00:00

23.11.2019. - 00:00

ŽOK Lepoglava

1 - 3

OK Brcko


23.11.2019. - 00:00

1 - 3

ŽOK Lepoglava

OK Brcko

24.11.2019. - 14:30

OŠ Štrigova

24.11.2019. - 14:30

24.11.2019. - 14:30

OK Štrigova

2 - 3

ŽOK Bjelovar

Kozjak Orlando
Kopačević Pejo

24.11.2019. - 14:30

2 - 3

OK Štrigova

ŽOK Bjelovar



8.kolo

30.11.2019. - 14:00

GSD Varaždin

30.11.2019. - 14:00

30.11.2019. - 14:00

OK Kitro Varaždin II (Ž)

3 - 2

ŽOK Kaštel II

Gerić Hudoletnjak Hrvoje
Ptiček Mislav

30.11.2019. - 14:00

3 - 2

OK Kitro Varaždin II (Ž)

ŽOK Kaštel II

30.11.2019. - 17:45

OŠ Ante Starčevića

30.11.2019. - 17:45

30.11.2019. - 17:45

ŽOK Lepoglava

0 - 3

ŽOK Ivanec

Ptiček Mislav

30.11.2019. - 17:45

0 - 3

ŽOK Lepoglava

ŽOK Ivanec

21.12.2019. - 18:00

OŠ Štrigova

21.12.2019. - 18:00

21.12.2019. - 18:00

OK Štrigova

3 - 0

OK Brcko


Gerić Hudoletnjak Hrvoje

21.12.2019. - 18:00

3 - 0

OK Štrigova

OK Brcko



9.kolo

7.12.2019. - 18:30

OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski

7.12.2019. - 18:30

7.12.2019. - 18:30

ŽOK Ivanec

3 - 0

OK Štrigova

Katalenić Martina
Gerić Hudoletnjak Hrvoje

7.12.2019. - 18:30

3 - 0

ŽOK Ivanec

OK Štrigova

10.12.2019. - 19:45

OŠ Belica

10.12.2019. - 19:45

10.12.2019. - 19:45

ŽOK Kaštel II

3 - 1

ŽOK Lepoglava

Kozjak Orlando
Kopačević Pejo

10.12.2019. - 19:45

3 - 1

ŽOK Kaštel II

ŽOK Lepoglava

14.12.2019. - 17:00

OŠ Stjepan Radić

14.12.2019. - 17:00

14.12.2019. - 17:00

OK Brcko

1 - 3

ŽOK Bjelovar


14.12.2019. - 17:00

1 - 3

OK Brcko

ŽOK Bjelovar



10.kolo

14.12.2019. - 12:00

OŠ Ante Starčevića

14.12.2019. - 12:00

14.12.2019. - 12:00

ŽOK Lepoglava

0 - 3

OK Kitro Varaždin II (Ž)

Gerić Hudoletnjak Hrvoje
Katalenić Martina

14.12.2019. - 12:00

0 - 3

ŽOK Lepoglava

OK Kitro Varaždin II (Ž)

19.1.2020. - 16:00

I. osnovna škola Bjelovar

19.1.2020. - 16:00

19.1.2020. - 16:00

ŽOK Bjelovar

1 - 3

ŽOK Ivanec


19.1.2020. - 16:00

1 - 3

ŽOK Bjelovar

ŽOK Ivanec

19.1.2020. - 16:00

OŠ Štrigova

19.1.2020. - 16:00

19.1.2020. - 16:00

OK Štrigova

3 - 1

ŽOK Kaštel II

Kozjak Orlando
Kopačević Pejo

19.1.2020. - 16:00

3 - 1

OK Štrigova

ŽOK Kaštel II



11.kolo

25.1.2020. - 19:00

OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski

25.1.2020. - 19:00

25.1.2020. - 19:00

ŽOK Ivanec

3 - 0

OK Brcko

Katalenić Martina
Gerić Hudoletnjak Hrvoje

25.1.2020. - 19:00

3 - 0

ŽOK Ivanec

OK Brcko

8.2.2020. - 14:00

GSD Varaždin

8.2.2020. - 14:00

8.2.2020. - 14:00

OK Kitro Varaždin II (Ž)

3 - 0

OK Štrigova


Katalenić Martina

8.2.2020. - 14:00

3 - 0

OK Kitro Varaždin II (Ž)