TREĆA HOL -SJEVER (Ž)

3.HOL - SLAVONSKA LIGA (Ž)

select
GRUPA A GRUPA A Matches

1.kolo

12.10.2019. - 11:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 11:00

12.10.2019. - 11:00

ŽOK Ferivi Višnjevac III

3 - 1

ŽOK Vitez 11


12.10.2019. - 11:00

3 - 1

ŽOK Ferivi Višnjevac III

ŽOK Vitez 11

13.10.2019. - 16:00

OŠ Matija Gubec

13.10.2019. - 16:00

13.10.2019. - 16:00

OK Đakovo II

1 - 3

ŽOK Baranja


13.10.2019. - 16:00

1 - 3

OK Đakovo II

ŽOK Baranja

13.10.2019. - 17:00

biti će odlučeno

13.10.2019. - 17:00

13.10.2019. - 17:00

OK Belišće II

3 - 0

ŽOK Vallis Aurea Ii


13.10.2019. - 17:00

3 - 0

OK Belišće II

ŽOK Vallis Aurea Ii

23.12.2019. - 20:00

23.12.2019. - 20:00

23.12.2019. - 20:00

ŽOK Enna Vukovar III

0 - 3

OK Kolonija II


23.12.2019. - 20:00

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar III

OK Kolonija II



2.kolo

19.10.2019. - 15:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 15:00

19.10.2019. - 15:00

ŽOK Baranja

3 - 0

ŽOK Ferivi Višnjevac III


19.10.2019. - 15:00

3 - 0

ŽOK Baranja

ŽOK Ferivi Višnjevac III

20.10.2019. - 11:30

OŠ Đuro Pilar

20.10.2019. - 11:30

20.10.2019. - 11:30

OK Kolonija II

0 - 3

OK Đakovo II


20.10.2019. - 11:30

0 - 3

OK Kolonija II

OK Đakovo II

20.10.2019. - 15:00

biti će odlučeno

20.10.2019. - 15:00

20.10.2019. - 15:00

OK Donji Miholjac

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar III


20.10.2019. - 15:00

3 - 1

OK Donji Miholjac

ŽOK Enna Vukovar III

20.10.2019. - 18:00

biti će odlučeno

20.10.2019. - 18:00

20.10.2019. - 18:00

ŽOK Vitez 11

3 - 0

OK Belišće II


20.10.2019. - 18:00

3 - 0

ŽOK Vitez 11

OK Belišće II



3.kolo

2.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 00:00

2.11.2019. - 00:00

OK Belišće II

0 - 3

ŽOK Baranja


2.11.2019. - 00:00

0 - 3

OK Belišće II

ŽOK Baranja

3.11.2019. - 10:30

OŠ Višnjevac

3.11.2019. - 10:30

3.11.2019. - 10:30

ŽOK Ferivi Višnjevac III

3 - 1

OK Kolonija II


3.11.2019. - 10:30

3 - 1

ŽOK Ferivi Višnjevac III

OK Kolonija II

3.11.2019. - 15:00

biti će odlučeno

3.11.2019. - 15:00

3.11.2019. - 15:00

ŽOK Vallis Aurea Ii

0 - 3

ŽOK Vitez 11


3.11.2019. - 15:00

0 - 3

ŽOK Vallis Aurea Ii

ŽOK Vitez 11

3.11.2019. - 16:00

ŠD Đakovo

3.11.2019. - 16:00

3.11.2019. - 16:00

OK Đakovo II

3 - 1

OK Donji Miholjac


3.11.2019. - 16:00

3 - 1

OK Đakovo II

OK Donji Miholjac



4.kolo

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

ŽOK Baranja

3 - 0

ŽOK Vallis Aurea Ii


9.11.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Baranja

ŽOK Vallis Aurea Ii

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Kolonija II

0 - 3

OK Belišće II


9.11.2019. - 00:00

0 - 3

OK Kolonija II

OK Belišće II

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

OK Donji Miholjac

0 - 3

ŽOK Ferivi Višnjevac III


9.11.2019. - 00:00

0 - 3

OK Donji Miholjac

ŽOK Ferivi Višnjevac III

9.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

9.11.2019. - 00:00

9.11.2019. - 00:00

ŽOK Enna Vukovar III

0 - 3

OK Đakovo II


9.11.2019. - 00:00

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar III

OK Đakovo II



5.kolo

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

ŽOK Ferivi Višnjevac III

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar III


16.11.2019. - 00:00

3 - 0

ŽOK Ferivi Višnjevac III

ŽOK Enna Vukovar III

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

OK Belišće II

3 - 0

OK Donji Miholjac


16.11.2019. - 00:00

3 - 0

OK Belišće II

OK Donji Miholjac

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

ŽOK Vallis Aurea Ii

0 - 3

OK Kolonija II


16.11.2019. - 00:00

0 - 3

ŽOK Vallis Aurea Ii

OK Kolonija II

16.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

16.11.2019. - 00:00

16.11.2019. - 00:00

ŽOK Vitez 11

3 - 1

ŽOK Baranja


16.11.2019. - 00:00

3 - 1

ŽOK Vitez 11

ŽOK Baranja



6.kolo

23.11.2019. - 00:00

biti će odlučeno

23.11.2019. - 00:00

23.11.2019. - 00:00

ŽOK Enna Vukovar III

0 - 3

OK Belišće II


23.11.2019. - 00:00

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar III

OK Belišće II

24.11.2019. - 14:00

24.11.2019. - 14:00

24.11.2019. - 14:00

OK Kolonija II

3 - 0

ŽOK Vitez 11


Odobašić Antun

24.11.2019. - 14:00

3 - 0

OK Kolonija II

ŽOK Vitez 11

24.11.2019. - 16:00

24.11.2019. - 16:00

24.11.2019. - 16:00

OK Donji Miholjac

3 - 2

ŽOK Vallis Aurea Ii


24.11.2019. - 16:00

3 - 2

OK Donji Miholjac

ŽOK Vallis Aurea Ii

24.11.2019. - 16:00

OŠ Matija Gubec

24.11.2019. - 16:00

24.11.2019. - 16:00

OK Đakovo II

3 - 1

ŽOK Ferivi Višnjevac III


24.11.2019. - 16:00

3 - 1

OK Đakovo II

ŽOK Ferivi Višnjevac III



7.kolo

30.11.2019. - 19:00

30.11.2019. - 19:00

30.11.2019. - 19:00

ŽOK Baranja

3 - 2

OK Kolonija II


30.11.2019. - 19:00

3 - 2

ŽOK Baranja

OK Kolonija II

1.12.2019. - 10:00

1.12.2019. - 10:00

1.12.2019. - 10:00

OK Belišće II

3 - 1

OK Đakovo II

Kajunić Zvonko

1.12.2019. - 10:00

3 - 1

OK Belišće II

OK Đakovo II

1.12.2019. - 11:00

1.12.2019. - 11:00

1.12.2019. - 11:00

ŽOK Vitez 11

3 - 0

OK Donji Miholjac


1.12.2019. - 11:00

3 - 0

ŽOK Vitez 11

OK Donji Miholjac

1.12.2019. - 13:00

1.12.2019. - 13:00

1.12.2019. - 13:00

ŽOK Vallis Aurea Ii

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar III

Odobašić Antun
Šimunović Helena

1.12.2019. - 13:00

3 - 0

ŽOK Vallis Aurea Ii

ŽOK Enna Vukovar III



8.kolo

4.12.2019. - 20:00

4.12.2019. - 20:00

4.12.2019. - 20:00

ŽOK Ferivi Višnjevac III

3 - 1

OK Belišće II


4.12.2019. - 20:00

3 - 1

ŽOK Ferivi Višnjevac III

OK Belišće II

7.12.2019. - 15:30

ŠD Đakovo

7.12.2019. - 15:30

7.12.2019. - 15:30

OK Đakovo II

3 - 0

ŽOK Vallis Aurea Ii


7.12.2019. - 15:30

3 - 0

OK Đakovo II

ŽOK Vallis Aurea Ii

8.12.2019. - 17:00

OŠ D. Tadijanović

8.12.2019. - 17:00

8.12.2019. - 17:00

ŽOK Enna Vukovar III

0 - 3

ŽOK Vitez 11

Šimić Svjetlana

8.12.2019. - 17:00

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar III

ŽOK Vitez 11

21.12.2019. - 15:00

21.12.2019. - 15:00

21.12.2019. - 15:00

OK Donji Miholjac

0 - 3

ŽOK Baranja


21.12.2019. - 15:00

0 - 3

OK Donji Miholjac

ŽOK Baranja



9.kolo

14.12.2019. - 13:00

14.12.2019. - 13:00

14.12.2019. - 13:00

ŽOK Vallis Aurea Ii

0 - 3

ŽOK Ferivi Višnjevac III

Majer Ivona
Trampus Matea

14.12.2019. - 13:00

0 - 3

ŽOK Vallis Aurea Ii

ŽOK Ferivi Višnjevac III

15.12.2019. - 11:00

15.12.2019. - 11:00

15.12.2019. - 11:00

ŽOK Vitez 11

2 - 3

OK Đakovo II

Majer Ivona

15.12.2019. - 11:00

2 - 3

ŽOK Vitez 11

OK Đakovo II

15.12.2019. - 12:30

15.12.2019. - 12:30

15.12.2019. - 12:30

ŽOK Baranja

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar III


15.12.2019. - 12:30

3 - 0

ŽOK Baranja

ŽOK Enna Vukovar III

15.12.2019. - 14:30

OŠ Đuro Pilar

15.12.2019. - 14:30

15.12.2019. - 14:30

OK Kolonija II

3 - 0

OK Donji Miholjac


15.12.2019. - 14:30

3 - 0

OK Kolonija II

OK Donji Miholjac

GRUPA B GRUPA B Matches

1.kolo

12.10.2019. - 13:00

biti će odlučeno

12.10.2019. - 13:00

12.10.2019. - 13:00

ŽOK Našice II

0 - 3

ŽOK Vinkovci II


12.10.2019. - 13:00

0 - 3

ŽOK Našice II

ŽOK Vinkovci II

13.10.2019. - 11:00

biti će odlučeno

13.10.2019. - 11:00

13.10.2019. - 11:00

OK Čepin II

3 - 0

ŽOK Osijek IV


13.10.2019. - 11:00

3 - 0

OK Čepin II

ŽOK Osijek IV

13.10.2019. - 14:00

biti će odlučeno

13.10.2019. - 14:00

13.10.2019. - 14:00

ŽOK Nova Gradiška II

3 - 1

AOK Osijek II


13.10.2019. - 14:00

3 - 1

ŽOK Nova Gradiška II

AOK Osijek II

27.11.2019. - 14:00

27.11.2019. - 14:00

27.11.2019. - 14:00

OK Linga II

1 - 3

OK Osijek Jug II

Astaloš Andrea
Šarić Lukrecija

27.11.2019. - 14:00

1 - 3

OK Linga II

OK Osijek Jug II



2.kolo

19.10.2019. - 12:00

SD Vijuš

19.10.2019. - 12:00

19.10.2019. - 12:00

OK Posavina Brod II

3 - 1

ŽOK Našice II


19.10.2019. - 12:00

3 - 1

OK Posavina Brod II

ŽOK Našice II

19.10.2019. - 13:00

biti će odlučeno

19.10.2019. - 13:00

19.10.2019. - 13:00

AOK Osijek II

3 - 1

OK Linga II


19.10.2019. - 13:00

3 - 1

AOK Osijek II

OK Linga II

20.10.2019. - 18:00

biti će odlučeno

20.10.2019. - 18:00

20.10.2019. - 18:00

ŽOK Vinkovci II

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška II


20.10.2019. - 18:00

3 - 0

ŽOK Vinkovci II

ŽOK Nova Gradiška II

17.12.2019. - 20:00

OŠ Tin Ujević

17.12.2019. - 20:00

17.12.2019. - 20:00

OK Osijek Jug II

3 - 1

OK Čepin II

Šimić Svjetlana

17.12.2019. - 20:00

3 - 1

OK Osijek Jug II

OK Čepin II



3.kolo

2.11.2019. - 14:00

biti će odlučeno

2.11.2019. - 14:00

2.11.2019. - 14:00

ŽOK Nova Gradiška II

3 - 0

OK Posavina Brod II


2.11.2019. - 14:00

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška II

OK Posavina Brod II

3.11.2019. - 11:00

OŠ Vladimir Nazor

3.11.2019. - 11:00

3.11.2019. - 11:00

OK Čepin II

0 - 3

AOK Osijek II


3.11.2019. - 11:00

0 - 3

OK Čepin II

AOK Osijek II