PRVA LIGA - žENE

LIGA SUSTAV

select
LIGA SUSTAV LIGA SUSTAV Matches

1.kolo

10.10.2020. - 15:00

OŠ Bartol Kašić

10.10.2020. - 15:00

10.10.2020. - 15:00

OK Don Bosco

3 - 1

OK Veli Vrh

Baltić Mirela
Gojačić Dino

10.10.2020. - 15:00

3 - 1

OK Don Bosco

OK Veli Vrh

10.10.2020. - 15:30

Dom odbojke Bojan Stranić

10.10.2020. - 15:30

10.10.2020. - 15:30

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 0

OK Umag (Ž)

Ptiček Mislav
Gvozden Ilija

10.10.2020. - 15:30

3 - 0

HAOK Mladost II (Ž)

OK Umag (Ž)

10.10.2020. - 16:00

GSD Varaždin

10.10.2020. - 16:00

10.10.2020. - 16:00

OK Kitro Varaždin (Ž)

1 - 3

ŽOK Osijek II (Ž)

Brozić Goran
Brlas Bojan

10.10.2020. - 16:00

1 - 3

OK Kitro Varaždin (Ž)

ŽOK Osijek II (Ž)

10.10.2020. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

10.10.2020. - 17:00

10.10.2020. - 17:00

OK Zadar (Ž)

3 - 0

ŽOK Drenova

Markulin Paolo
Poropat Dean

10.10.2020. - 17:00

3 - 0

OK Zadar (Ž)

ŽOK Drenova

10.10.2020. - 19:00

Elektro-tehnička škola

10.10.2020. - 19:00

10.10.2020. - 19:00

ŽOK Nova Gradiška

2 - 3

ŽOK Sinj

Kopić Goran
Šutalo Marin

10.10.2020. - 19:00

2 - 3

ŽOK Nova Gradiška

ŽOK Sinj

10.10.2020. - 20:00

ŠSD Mladost

10.10.2020. - 20:00

10.10.2020. - 20:00

OK Karlovac (Ž)

3 - 0

OK Nebo

Šulc Matija
Adamek Tomislav

10.10.2020. - 20:00

3 - 0

OK Karlovac (Ž)

OK Nebo



2.kolo

17.10.2020. - 15:00

17.10.2020. - 15:00

17.10.2020. - 15:00

ŽOK Sinj

3 - 0

OK Don Bosco

Jukić Ivan
Sladić Marin

17.10.2020. - 15:00

3 - 0

ŽOK Sinj

OK Don Bosco

17.10.2020. - 16:00

OŠ Veli Vrh

17.10.2020. - 16:00

17.10.2020. - 16:00

OK Veli Vrh

0 - 3

OK Karlovac (Ž)

Mikuličić Filip
Tomas Ana

17.10.2020. - 16:00

0 - 3

OK Veli Vrh

OK Karlovac (Ž)

17.10.2020. - 16:00

SD Dinko Lukarić

17.10.2020. - 16:00

17.10.2020. - 16:00

ŽOK Drenova

3 - 1

ŽOK Nova Gradiška

Bišćan Mihael
Grgorinić Edi

17.10.2020. - 16:00

3 - 1

ŽOK Drenova

ŽOK Nova Gradiška

17.10.2020. - 16:30

NŠD Gradski vrt

17.10.2020. - 16:30

17.10.2020. - 16:30

ŽOK Osijek II (Ž)

3 - 1

OK Umag (Ž)

Dubac Ernesta
Pavičić Ana

17.10.2020. - 16:30

3 - 1

ŽOK Osijek II (Ž)

OK Umag (Ž)

17.10.2020. - 17:30

17.10.2020. - 17:30

17.10.2020. - 17:30

OK Nebo

2 - 3

HAOK Mladost II (Ž)

Gvozden Ilija
Maganić Marin

17.10.2020. - 17:30

2 - 3

OK Nebo

HAOK Mladost II (Ž)

18.10.2020. - 16:00

GSD Varaždin

18.10.2020. - 16:00

18.10.2020. - 16:00

OK Kitro Varaždin (Ž)

2 - 3

OK Zadar (Ž)

Adamek Tomislav
Antolić Marko

18.10.2020. - 16:00

2 - 3

OK Kitro Varaždin (Ž)

OK Zadar (Ž)



3.kolo

24.10.2020. - 15:00

OŠ Bartol Kašić

24.10.2020. - 15:00

24.10.2020. - 15:00

OK Don Bosco

3 - 0

ŽOK Drenova

Ptiček Mislav
Šulc Matija

24.10.2020. - 15:00

3 - 0

OK Don Bosco

ŽOK Drenova

24.10.2020. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

24.10.2020. - 17:00

24.10.2020. - 17:00

OK Zadar (Ž)

1 - 3

ŽOK Osijek II (Ž)

Hrabrov Ivan
Belić Stipe

24.10.2020. - 17:00

1 - 3

OK Zadar (Ž)

ŽOK Osijek II (Ž)

24.10.2020. - 18:00

Elektro-tehnička škola

24.10.2020. - 18:00

24.10.2020. - 18:00

ŽOK Nova Gradiška

3 - 2

OK Kitro Varaždin (Ž)

Šutalo Marin
Kopić Goran

24.10.2020. - 18:00

3 - 2

ŽOK Nova Gradiška

OK Kitro Varaždin (Ž)

24.10.2020. - 18:00

OŠ Marije i Line

24.10.2020. - 18:00

24.10.2020. - 18:00

OK Umag (Ž)

0 - 3

OK Nebo

Andrijanić Miroslav
Grgorinić Edi

24.10.2020. - 18:00

0 - 3

OK Umag (Ž)

OK Nebo

24.10.2020. - 20:00

ŠSD Mladost

24.10.2020. - 20:00

24.10.2020. - 20:00

OK Karlovac (Ž)

3 - 0

ŽOK Sinj

Maganić Marin
Gvozden Ilija

24.10.2020. - 20:00

3 - 0

OK Karlovac (Ž)

ŽOK Sinj

5.12.2020. - 14:30

Dom odbojke Bojan Stranić

5.12.2020. - 14:30

5.12.2020. - 14:30

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 0

OK Veli Vrh

Adamek Tomislav
Gvozden Ilija

5.12.2020. - 14:30

3 - 0

HAOK Mladost II (Ž)

OK Veli Vrh



4.kolo

31.10.2020. - 14:00

NŠD Gradski vrt

31.10.2020. - 14:00

31.10.2020. - 14:00

ŽOK Osijek II (Ž)

2 - 3

OK Nebo

Pavičić Ana
Šutalo Marin

31.10.2020. - 14:00

2 - 3

ŽOK Osijek II (Ž)

OK Nebo

31.10.2020. - 15:00

GSD Varaždin

31.10.2020. - 15:00

31.10.2020. - 15:00

OK Kitro Varaždin (Ž)

3 - 2

OK Don Bosco

Gojačić Dino
Baltić Mirela

31.10.2020. - 15:00

3 - 2

OK Kitro Varaždin (Ž)

OK Don Bosco

31.10.2020. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

31.10.2020. - 17:00

31.10.2020. - 17:00

OK Zadar (Ž)

1 - 3

ŽOK Nova Gradiška

Sladić Marin
Jukić Ivan

31.10.2020. - 17:00

1 - 3

OK Zadar (Ž)

ŽOK Nova Gradiška

15.11.2020. - 17:00

OŠ Veli Vrh

15.11.2020. - 17:00

15.11.2020. - 17:00

OK Veli Vrh

3 - 1

OK Umag (Ž)

Grgorinić Edi
Andrijanić Miroslav

15.11.2020. - 17:00

3 - 1

OK Veli Vrh

OK Umag (Ž)

25.11.2020. - 20:00

25.11.2020. - 20:00

25.11.2020. - 20:00

ŽOK Sinj

1 - 3

HAOK Mladost II (Ž)

Sladić Marin
Perajica Joško

25.11.2020. - 20:00

1 - 3

ŽOK Sinj

HAOK Mladost II (Ž)

16.1.2021. - 19:00

SD Dinko Lukarić

16.1.2021. - 19:00

16.1.2021. - 19:00

ŽOK Drenova

1 - 3

OK Karlovac (Ž)

Mikuličić Filip
Tomas Ana

16.1.2021. - 19:00

1 - 3

ŽOK Drenova

OK Karlovac (Ž)



5.kolo

7.11.2020. - 15:00

OŠ Bartol Kašić

7.11.2020. - 15:00

7.11.2020. - 15:00

OK Don Bosco

3 - 1

OK Zadar (Ž)

Gvozden Ilija
Maganić Marin

7.11.2020. - 15:00

3 - 1

OK Don Bosco

OK Zadar (Ž)

7.11.2020. - 19:00

Elektro-tehnička škola

7.11.2020. - 19:00

7.11.2020. - 19:00

ŽOK Nova Gradiška

0 - 3

ŽOK Osijek II (Ž)

Horvat Damir
Dubac Ernesta

7.11.2020. - 19:00

0 - 3

ŽOK Nova Gradiška

ŽOK Osijek II (Ž)

7.11.2020. - 20:00

ŠSD Mladost

7.11.2020. - 20:00

7.11.2020. - 20:00

OK Karlovac (Ž)

3 - 1

OK Kitro Varaždin (Ž)

Adamek Tomislav
Antolić Marko

7.11.2020. - 20:00

3 - 1

OK Karlovac (Ž)

OK Kitro Varaždin (Ž)

7.11.2020. - 20:00

7.11.2020. - 20:00

7.11.2020. - 20:00

OK Nebo

0 - 3

OK Veli Vrh

Baltić Mirela
Gojačić Dino

7.11.2020. - 20:00

0 - 3

OK Nebo

OK Veli Vrh

8.11.2020. - 16:00

OŠ Marije i Line

8.11.2020. - 16:00

8.11.2020. - 16:00

OK Umag (Ž)

0 - 3

ŽOK Sinj

Andrijanić Miroslav
Grgorinić Edi

8.11.2020. - 16:00

0 - 3

OK Umag (Ž)

ŽOK Sinj

27.1.2021. - 21:15

Dom odbojke Bojan Stranić

27.1.2021. - 21:15

27.1.2021. - 21:15

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 0

ŽOK Drenova

Baltić Mirela
Gojačić Dino

27.1.2021. - 21:15

3 - 0

HAOK Mladost II (Ž)

ŽOK Drenova



6.kolo

14.11.2020. - 16:00

GSD Varaždin

14.11.2020. - 16:00

14.11.2020. - 16:00

OK Kitro Varaždin (Ž)

2 - 3

HAOK Mladost II (Ž)

Muha Bruno
Bardić Bojan

14.11.2020. - 16:00

2 - 3

OK Kitro Varaždin (Ž)

HAOK Mladost II (Ž)

14.11.2020. - 16:00

Elektro-tehnička škola

14.11.2020. - 16:00

14.11.2020. - 16:00

ŽOK Nova Gradiška

0 - 3

OK Don Bosco

Kopić Goran
Šutalo Marin

14.11.2020. - 16:00

0 - 3

ŽOK Nova Gradiška

OK Don Bosco

14.11.2020. - 18:00

ŠD Krešimir Ćosić

14.11.2020. - 18:00

14.11.2020. - 18:00

OK Zadar (Ž)

0 - 3

OK Karlovac (Ž)

Sladić Marin
Jukić Ivan

14.11.2020. - 18:00

0 - 3

OK Zadar (Ž)

OK Karlovac (Ž)

14.11.2020. - 19:00

SD Dinko Lukarić

14.11.2020. - 19:00

14.11.2020. - 19:00

ŽOK Drenova

0 - 3

OK Umag (Ž)

Mujakić Elena
Mikuličić Filip

14.11.2020. - 19:00

0 - 3

ŽOK Drenova

OK Umag (Ž)

23.12.2020. - 17:00

GD Sinj Ivica Glavan

23.12.2020. - 17:00

23.12.2020. - 17:00

ŽOK Sinj

1 - 3

OK Nebo

Hrabrov Ivan
Belić Stipe

23.12.2020. - 17:00

1 - 3

ŽOK Sinj

OK Nebo

24.1.2021. - 14:00

NŠD Gradski vrt

24.1.2021. - 14:00

24.1.2021. - 14:00

ŽOK Osijek II (Ž)

3 - 1

OK Veli Vrh

Mijić Anto
Pavičić Ana

24.1.2021. - 14:00

3 - 1

ŽOK Osijek II (Ž)

OK Veli Vrh



7.kolo

21.11.2020. - 15:00

OŠ Bartol Kašić

21.11.2020. - 15:00

21.11.2020. - 15:00

OK Don Bosco

1 - 3

ŽOK Osijek II (Ž)

Adamek Tomislav
Nižić Antica

21.11.2020. - 15:00

1 - 3

OK Don Bosco

ŽOK Osijek II (Ž)

21.11.2020. - 15:00

OŠ Veli Vrh

21.11.2020. - 15:00

21.11.2020. - 15:00

OK Veli Vrh

3 - 1

ŽOK Sinj

Mujakić Elena
Tomas Ana

21.11.2020. - 15:00

3 - 1

OK Veli Vrh

ŽOK Sinj

21.11.2020. - 16:30

21.11.2020. - 16:30

21.11.2020. - 16:30

OK Nebo

3 - 0

ŽOK Drenova

Gvozden Ilija
Lipić Aleksandra

21.11.2020. - 16:30

3 - 0

OK Nebo

ŽOK Drenova

21.11.2020. - 18:00

OŠ Marije i Line

21.11.2020. - 18:00

21.11.2020. - 18:00

OK Umag (Ž)

3 - 0

OK Kitro Varaždin (Ž)

Bišćan Mihael
Andrijanić Miroslav

21.11.2020. - 18:00

3 - 0

OK Umag (Ž)

OK Kitro Varaždin (Ž)

21.11.2020. - 20:00

ŠSD Mladost

21.11.2020. - 20:00

21.11.2020. - 20:00

OK Karlovac (Ž)

3 - 1

ŽOK Nova Gradiška

Šulc Matija
Adamek Tomislav

21.11.2020. - 20:00

3 - 1

OK Karlovac (Ž)

ŽOK Nova Gradiška

9.1.2021. - 14:30

Dom odbojke Bojan Stranić

9.1.2021. - 14:30

9.1.2021. - 14:30

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 0

OK Zadar (Ž)

Antolić Marko
Bingula Toni

9.1.2021. - 14:30

3 - 0

HAOK Mladost II (Ž)

OK Zadar (Ž)



8.kolo

23.1.2021. - 15:00

OŠ Bartol Kašić

23.1.2021. - 15:00

23.1.2021. - 15:00

OK Don Bosco

2 - 3

OK Karlovac (Ž)

Adamek Tomislav
Gvozden Ilija

23.1.2021. - 15:00

2 - 3

OK Don Bosco

OK Karlovac (Ž)

23.1.2021. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

23.1.2021. - 17:00

23.1.2021. - 17:00

OK Zadar (Ž)

3 - 0

OK Umag (Ž)

Jukić Ivan
Sladić Marin

23.1.2021. - 17:00

3 - 0

OK Zadar (Ž)

OK Umag (Ž)

23.1.2021. - 18:00

GSD Varaždin

23.1.2021. - 18:00

23.1.2021. - 18:00

OK Kitro Varaždin (Ž)

3 - 1

OK Nebo

Maganić Marin
Ptiček Mislav

23.1.2021. - 18:00

3 - 1

OK Kitro Varaždin (Ž)

OK Nebo

23.1.2021. - 18:00

Elektro-tehnička škola

23.1.2021. - 18:00

23.1.2021. - 18:00

ŽOK Nova Gradiška

0 - 3

HAOK Mladost II (Ž)