PRVA B LIGA - ŽENE

PRVA B JUG - ŽENE

select
PRVA B JUG - ŽENE PRVA B JUG - ŽENE Matches

1.kolo

Game Postponed

OŠ Ravne njive

Game Postponed

Game Postponed

OK Brda II (Ž)

-

OK Kaštela II (Ž)


Game Postponed

-

OK Brda II (Ž)

OK Kaštela II (Ž)

10.10.2020. - 14:45

10.10.2020. - 14:45

10.10.2020. - 14:45

OŽK Split Volley Team

0 - 3

OK Marina Kaštela II (Ž)

Bujas Krešimir
Ivić Petra

10.10.2020. - 14:45

0 - 3

OŽK Split Volley Team

OK Marina Kaštela II (Ž)

10.10.2020. - 16:00

10.10.2020. - 16:00

10.10.2020. - 16:00

ŽOK Šibenik

0 - 3

OK Kaštel Lukšić

Hrabrov Ivan
Belić Stipe

10.10.2020. - 16:00

0 - 3

ŽOK Šibenik

OK Kaštel Lukšić

10.10.2020. - 17:30

SD Vinko Kandija

10.10.2020. - 17:30

10.10.2020. - 17:30

ŽOK Trogir

3 - 0

ŽOK Župa Dubrovačka

Jukić Ivan
Sladić Marin

10.10.2020. - 17:30

3 - 0

ŽOK Trogir

ŽOK Župa Dubrovačka

10.10.2020. - 18:30

10.10.2020. - 18:30

10.10.2020. - 18:30

OK Šibenik 91 (Ž)

3 - 0

OK Split II (Ž)

Belić Stipe
Hrabrov Ivan

10.10.2020. - 18:30

3 - 0

OK Šibenik 91 (Ž)

OK Split II (Ž)

11.10.2020. - 11:00

ŠD Krešimir Ćosić

11.10.2020. - 11:00

11.10.2020. - 11:00

OK Zadar II (Ž)

1 - 3

OK Makarska

Ivić Petra
Bujas Krešimir

11.10.2020. - 11:00

1 - 3

OK Zadar II (Ž)

OK Makarska



2.kolo

17.10.2020. - 16:00

17.10.2020. - 16:00

17.10.2020. - 16:00

OK Split II (Ž)

2 - 3

ŽOK Šibenik

Lučić Mate
Grgurević Jelena

17.10.2020. - 16:00

2 - 3

OK Split II (Ž)

ŽOK Šibenik

17.10.2020. - 17:00

17.10.2020. - 17:00

17.10.2020. - 17:00

ŽOK Župa Dubrovačka

2 - 3

OŽK Split Volley Team

Matuško Nikolina
Zekić Željko

17.10.2020. - 17:00

2 - 3

ŽOK Župa Dubrovačka

OŽK Split Volley Team

18.10.2020. - 13:00

18.10.2020. - 13:00

18.10.2020. - 13:00

OK Marina Kaštela II (Ž)

3 - 0

OK Zadar II (Ž)

Ivić Petra
Bujas Krešimir

18.10.2020. - 13:00

3 - 0

OK Marina Kaštela II (Ž)

OK Zadar II (Ž)

18.10.2020. - 16:00

18.10.2020. - 16:00

18.10.2020. - 16:00

OK Kaštela II (Ž)

0 - 3

OK Kaštel Lukšić

Grgurević Jelena
Lučić Mate

18.10.2020. - 16:00

0 - 3

OK Kaštela II (Ž)

OK Kaštel Lukšić

18.10.2020. - 20:00

GSD Makarska

18.10.2020. - 20:00

18.10.2020. - 20:00

OK Makarska

0 - 3

OK Šibenik 91 (Ž)

Sladić Marin
Jukić Ante

18.10.2020. - 20:00

0 - 3

OK Makarska

OK Šibenik 91 (Ž)

18.11.2020. - 13:00

OŠ Ravne njive

18.11.2020. - 13:00

18.11.2020. - 13:00

OK Brda II (Ž)

3 - 0

ŽOK Trogir

Lučić Mate
Jukić Ivan

18.11.2020. - 13:00

3 - 0

OK Brda II (Ž)

ŽOK Trogir



3.kolo

24.10.2020. - 13:30

24.10.2020. - 13:30

24.10.2020. - 13:30

OK Kaštel Lukšić

2 - 3

OK Split II (Ž)

Grgurević Jelena
Lučić Mate

24.10.2020. - 13:30

2 - 3

OK Kaštel Lukšić

OK Split II (Ž)

24.10.2020. - 14:00

OŠ Meterize

24.10.2020. - 14:00

24.10.2020. - 14:00

OK Šibenik 91 (Ž)

1 - 3

OK Marina Kaštela II (Ž)

Sladić Marin
Jukić Ivan

24.10.2020. - 14:00

1 - 3

OK Šibenik 91 (Ž)

OK Marina Kaštela II (Ž)

24.10.2020. - 15:00

SC Poljud

24.10.2020. - 15:00

24.10.2020. - 15:00

OŽK Split Volley Team

1 - 3

OK Brda II (Ž)

Matuško Nikolina
Ivić Petra

24.10.2020. - 15:00

1 - 3

OŽK Split Volley Team

OK Brda II (Ž)

24.10.2020. - 16:00

OŠ Meterize

24.10.2020. - 16:00

24.10.2020. - 16:00

ŽOK Šibenik

2 - 3

OK Makarska

Jukić Ivan
Sladić Marin

24.10.2020. - 16:00

2 - 3

ŽOK Šibenik

OK Makarska

24.10.2020. - 17:00

SD Vinko Kandija

24.10.2020. - 17:00

24.10.2020. - 17:00

ŽOK Trogir

0 - 3

OK Kaštela II (Ž)

Bujas Krešimir
Perajica Joško

24.10.2020. - 17:00

0 - 3

ŽOK Trogir

OK Kaštela II (Ž)

25.10.2020. - 16:00

OŠ Župa dubrovačka

25.10.2020. - 16:00

25.10.2020. - 16:00

ŽOK Župa Dubrovačka

2 - 3

OK Zadar II (Ž)

Matuško Nikolina
Jukić Ivan

25.10.2020. - 16:00

2 - 3

ŽOK Župa Dubrovačka

OK Zadar II (Ž)



4.kolo

Game Postponed

Game Postponed

Game Postponed

ŽOK Župa Dubrovačka

-

OK Šibenik 91 (Ž)


Game Postponed

-

ŽOK Župa Dubrovačka

OK Šibenik 91 (Ž)

31.10.2020. - 11:15

GD Kaštela

31.10.2020. - 11:15

31.10.2020. - 11:15

OK Kaštela II (Ž)

0 - 3

OK Split II (Ž)

Surać Marko
Grgurević Jelena

31.10.2020. - 11:15

0 - 3

OK Kaštela II (Ž)

OK Split II (Ž)

31.10.2020. - 14:00

OŠ Stjepana Ivičevića

31.10.2020. - 14:00

31.10.2020. - 14:00

OK Makarska

3 - 1

OK Kaštel Lukšić


Bujas Krešimir

31.10.2020. - 14:00

3 - 1

OK Makarska

OK Kaštel Lukšić

31.10.2020. - 14:05

GD Kaštela

31.10.2020. - 14:05

31.10.2020. - 14:05

OK Marina Kaštela II (Ž)

3 - 1

ŽOK Šibenik

Lučić Mate
Surać Marko

31.10.2020. - 14:05

3 - 1

OK Marina Kaštela II (Ž)

ŽOK Šibenik

31.10.2020. - 20:00

SD Vinko Kandija

31.10.2020. - 20:00

31.10.2020. - 20:00

ŽOK Trogir

3 - 1

OŽK Split Volley Team

Lučić Mate
Grgurević Jelena

31.10.2020. - 20:00

3 - 1

ŽOK Trogir

OŽK Split Volley Team

31.10.2020. - 20:30

OŠ Ravne njive

31.10.2020. - 20:30

31.10.2020. - 20:30

OK Brda II (Ž)

3 - 0

OK Zadar II (Ž)

Perajica Joško
Jukić Ante

31.10.2020. - 20:30

3 - 0

OK Brda II (Ž)

OK Zadar II (Ž)



5.kolo

Game Postponed

GD Kaštela

Game Postponed

Game Postponed

OK Kaštel Lukšić

-

OK Marina Kaštela II (Ž)


Game Postponed

-

OK Kaštel Lukšić

OK Marina Kaštela II (Ž)

7.11.2020. - 12:00

SC Gripe

7.11.2020. - 12:00

7.11.2020. - 12:00

OŽK Split Volley Team

3 - 0

OK Kaštela II (Ž)

Belić Stipe
Surać Marko

7.11.2020. - 12:00

3 - 0

OŽK Split Volley Team

OK Kaštela II (Ž)

7.11.2020. - 16:00

OŠ Meterize

7.11.2020. - 16:00

7.11.2020. - 16:00

ŽOK Šibenik

3 - 0

ŽOK Župa Dubrovačka

Grgurević Jelena
Lučić Mate

7.11.2020. - 16:00

3 - 0

ŽOK Šibenik

ŽOK Župa Dubrovačka

7.11.2020. - 17:00

SC Poljud

7.11.2020. - 17:00

7.11.2020. - 17:00

OK Split II (Ž)

3 - 0

OK Makarska

Bujas Krešimir
Sladić Marin

7.11.2020. - 17:00

3 - 0

OK Split II (Ž)

OK Makarska

7.11.2020. - 18:00

OŠ Meterize

7.11.2020. - 18:00

7.11.2020. - 18:00

OK Šibenik 91 (Ž)

2 - 3

OK Brda II (Ž)

Lučić Mate
Grgurević Jelena

7.11.2020. - 18:00

2 - 3

OK Šibenik 91 (Ž)

OK Brda II (Ž)

8.11.2020. - 13:00

ŠD Krešimir Ćosić

8.11.2020. - 13:00

8.11.2020. - 13:00

OK Zadar II (Ž)

0 - 3

ŽOK Trogir

Surać Marko
Hrabrov Ivan

8.11.2020. - 13:00

0 - 3

OK Zadar II (Ž)

ŽOK Trogir



6.kolo

Game Postponed

OŠ Župa dubrovačka

Game Postponed

Game Postponed

ŽOK Župa Dubrovačka

-

OK Kaštel Lukšić


Game Postponed

-

ŽOK Župa Dubrovačka

OK Kaštel Lukšić

Game Postponed

SD Vinko Kandija

Game Postponed

Game Postponed

ŽOK Trogir

-

OK Šibenik 91 (Ž)


Game Postponed

-

ŽOK Trogir

OK Šibenik 91 (Ž)

14.11.2020. - 12:00

SC Gripe

14.11.2020. - 12:00

14.11.2020. - 12:00

OŽK Split Volley Team

3 - 1

OK Zadar II (Ž)

Surać Marko

14.11.2020. - 12:00

3 - 1

OŽK Split Volley Team

OK Zadar II (Ž)

14.11.2020. - 14:45

GD Kaštela

14.11.2020. - 14:45

14.11.2020. - 14:45

OK Marina Kaštela II (Ž)

3 - 2

OK Split II (Ž)

Lučić Mate
Grgurević Jelena

14.11.2020. - 14:45

3 - 2

OK Marina Kaštela II (Ž)

OK Split II (Ž)

14.11.2020. - 20:30

OŠ Ravne njive

14.11.2020. - 20:30

14.11.2020. - 20:30

OK Brda II (Ž)

3 - 0

ŽOK Šibenik

Perajica Joško
Špadina Ivica

14.11.2020. - 20:30

3 - 0

OK Brda II (Ž)

ŽOK Šibenik

22.11.2020. - 19:00

GD Kaštela

22.11.2020. - 19:00

22.11.2020. - 19:00

OK Kaštela II (Ž)

3 - 1

OK Makarska

Lučić Mate
Sladić Marin

22.11.2020. - 19:00

3 - 1

OK Kaštela II (Ž)

OK Makarska



7.kolo

Game Postponed

ŠD Krešimir Ćosić

Game Postponed

Game Postponed

OK Zadar II (Ž)

-

OK Kaštela II (Ž)


Game Postponed

-

OK Zadar II (Ž)

OK Kaštela II (Ž)

21.11.2020. - 14:00

GSD Makarska

21.11.2020. - 14:00

21.11.2020. - 14:00

OK Makarska

1 - 3

OK Marina Kaštela II (Ž)

Sladić Marin
Grgurević Jelena

21.11.2020. - 14:00

1 - 3

OK Makarska

OK Marina Kaštela II (Ž)

21.11.2020. - 15:00

SC Poljud

21.11.2020. - 15:00

21.11.2020. - 15:00

OK Split II (Ž)

3 - 0

ŽOK Župa Dubrovačka

Jukić Ivan
Jukić Ante

21.11.2020. - 15:00

3 - 0

OK Split II (Ž)

ŽOK Župa Dubrovačka

21.11.2020. - 16:00

OŠ Meterize

21.11.2020. - 16:00

21.11.2020. - 16:00

ŽOK Šibenik

1 - 3

ŽOK Trogir


Bujas Krešimir

21.11.2020. - 16:00

1 - 3

ŽOK Šibenik

ŽOK Trogir

22.11.2020. - 16:00

GD Kaštela

22.11.2020. - 16:00

22.11.2020. - 16:00

OK Kaštel Lukšić

0 - 3

OK Brda II (Ž)

Grgurević Jelena
Lučić Mate

22.11.2020. - 16:00

0 - 3

OK Kaštel Lukšić

OK Brda II (Ž)

22.11.2020. - 17:00

OŠ Meterize

22.11.2020. - 17:00

22.11.2020. - 17:00

OK Šibenik 91 (Ž)

3 - 0

OŽK Split Volley Team

Bujas Krešimir

22.11.2020. - 17:00

3 - 0

OK Šibenik 91 (Ž)

OŽK Split Volley Team



8.kolo

Game Postponed

GD Kaštela

Game Postponed

Game Postponed

OK Kaštela II (Ž)

-

OK Marina Kaštela II (Ž)


Game Postponed

-

OK Kaštela II (Ž)

OK Marina Kaštela II (Ž)

Game Postponed

OŠ Župa dubrovačka

Game Postponed

Game Postponed

ŽOK Župa Dubrovačka

-