PRVA B LIGA - ŽENE

PRVA B SJEVER - ŽENE

select
PRVA B SJEVER - ŽENE PRVA B SJEVER - ŽENE Matches

1.kolo

9.10.2020. - 21:00

9.10.2020. - 21:00

9.10.2020. - 21:00

OK Medveščak

2 - 3

HOK Gorica

Lipić Aleksandra
Maganić Marin

9.10.2020. - 21:00

2 - 3

OK Medveščak

HOK Gorica

10.10.2020. - 13:00

10.10.2020. - 13:00

10.10.2020. - 13:00

HAOK Mladost III (Ž)

1 - 3

OK Velika Gorica

Jugo Josipa
Antolić Marko

10.10.2020. - 13:00

1 - 3

HAOK Mladost III (Ž)

OK Velika Gorica

10.10.2020. - 15:00

10.10.2020. - 15:00

10.10.2020. - 15:00

ŽOK Vrbovec

3 - 0

OK Sisak (Ž)

Vizner Petra
Ivanković Ana

10.10.2020. - 15:00

3 - 0

ŽOK Vrbovec

OK Sisak (Ž)

10.10.2020. - 19:30

10.10.2020. - 19:30

10.10.2020. - 19:30

ŽOK Ivanec

1 - 3

ŽOK Kaštel

Gerić Hudoletnjak Hrvoje
Novak Martina

10.10.2020. - 19:30

1 - 3

ŽOK Ivanec

ŽOK Kaštel

11.10.2020. - 18:00

11.10.2020. - 18:00

11.10.2020. - 18:00

OK Olimpik II

3 - 1

OK Dinamo II

Nižić Antica
Šarčević Azra

11.10.2020. - 18:00

3 - 1

OK Olimpik II

OK Dinamo II



2.kolo

17.10.2020. - 16:00

SD Peščenica

17.10.2020. - 16:00

17.10.2020. - 16:00

OK Dinamo II

3 - 2

HAOK Mladost III (Ž)

Hamer Dominik
Lipić Aleksandra

17.10.2020. - 16:00

3 - 2

OK Dinamo II

HAOK Mladost III (Ž)

18.10.2020. - 14:00

18.10.2020. - 14:00

18.10.2020. - 14:00

OK Velika Gorica

1 - 3

ŽOK Ivanec

Vizner Petra
Jugo Josipa

18.10.2020. - 14:00

1 - 3

OK Velika Gorica

ŽOK Ivanec

18.10.2020. - 16:30

18.10.2020. - 16:30

18.10.2020. - 16:30

OK Novi Zagreb

3 - 0

ŽOK Vrbovec

Lipić Aleksandra
Šarčević Azra

18.10.2020. - 16:30

3 - 0

OK Novi Zagreb

ŽOK Vrbovec

18.10.2020. - 17:30

18.10.2020. - 17:30

18.10.2020. - 17:30

ŽOK Kaštel

3 - 0

OK Medveščak

Ptiček Mislav
Gerić Hudoletnjak Hrvoje

18.10.2020. - 17:30

3 - 0

ŽOK Kaštel

OK Medveščak

18.10.2020. - 19:00

18.10.2020. - 19:00

18.10.2020. - 19:00

OK Sisak (Ž)

0 - 3

OK Olimpik II

Gojačić Dino
Baltić Mirela

18.10.2020. - 19:00

0 - 3

OK Sisak (Ž)

OK Olimpik II



3.kolo

Game Postponed

GSD Velika Gorica

Game Postponed

Game Postponed

HOK Gorica

-

ŽOK Kaštel


Game Postponed

-

HOK Gorica

ŽOK Kaštel

24.10.2020. - 14:00

OŠ Bukovac

24.10.2020. - 14:00

24.10.2020. - 14:00

OK Medveščak

1 - 3

OK Velika Gorica

Ivanković Ana
Vizner Petra

24.10.2020. - 14:00

1 - 3

OK Medveščak

OK Velika Gorica

24.10.2020. - 17:00

OŠ Gornje Vrapče

24.10.2020. - 17:00

24.10.2020. - 17:00

OK Olimpik II

0 - 3

OK Novi Zagreb

Hamer Dominik
Jugo Josipa

24.10.2020. - 17:00

0 - 3

OK Olimpik II

OK Novi Zagreb

24.10.2020. - 17:00

Dom odbojke Bojan Stranić

24.10.2020. - 17:00

24.10.2020. - 17:00

HAOK Mladost III (Ž)

3 - 0

OK Sisak (Ž)

Lipić Aleksandra
Antolić Marko

24.10.2020. - 17:00

3 - 0

HAOK Mladost III (Ž)

OK Sisak (Ž)

11.11.2020. - 20:00

OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski

11.11.2020. - 20:00

11.11.2020. - 20:00

ŽOK Ivanec

3 - 1

OK Dinamo II

Novak Martina
Ptiček Mislav

11.11.2020. - 20:00

3 - 1

ŽOK Ivanec

OK Dinamo II



4.kolo

Game Postponed

GSD Velika Gorica

Game Postponed

Game Postponed

OK Velika Gorica

-

HOK Gorica


Game Postponed

-

OK Velika Gorica

HOK Gorica

31.10.2020. - 18:00

SD Brezovica

31.10.2020. - 18:00

31.10.2020. - 18:00

OK Sisak (Ž)

0 - 3

ŽOK Ivanec


31.10.2020. - 18:00

0 - 3

OK Sisak (Ž)

ŽOK Ivanec

31.10.2020. - 18:30

OŠ Borovje

31.10.2020. - 18:30

31.10.2020. - 18:30

OK Novi Zagreb

3 - 0

HAOK Mladost III (Ž)

Antolić Marko
Adamek Tomislav

31.10.2020. - 18:30

3 - 0

OK Novi Zagreb

HAOK Mladost III (Ž)

8.11.2020. - 16:00

Dvorana Srednjih škola

8.11.2020. - 16:00

8.11.2020. - 16:00

ŽOK Vrbovec

0 - 3

OK Olimpik II

Vizner Petra
Lipić Aleksandra

8.11.2020. - 16:00

0 - 3

ŽOK Vrbovec

OK Olimpik II

19.11.2020. - 21:00

OŠ Bukovac

19.11.2020. - 21:00

19.11.2020. - 21:00

OK Dinamo II

0 - 3

OK Medveščak


Jugo Josipa

19.11.2020. - 21:00

0 - 3

OK Dinamo II

OK Medveščak



5.kolo

7.11.2020. - 13:00

OŠ Bukovac

7.11.2020. - 13:00

7.11.2020. - 13:00

OK Medveščak

3 - 1

OK Sisak (Ž)

Lipić Aleksandra
Vizner Petra

7.11.2020. - 13:00

3 - 1

OK Medveščak

OK Sisak (Ž)

7.11.2020. - 16:00

Dom odbojke Bojan Stranić

7.11.2020. - 16:00

7.11.2020. - 16:00

HAOK Mladost III (Ž)

3 - 0

ŽOK Vrbovec


Hamer Dominik

7.11.2020. - 16:00

3 - 0

HAOK Mladost III (Ž)

ŽOK Vrbovec

7.11.2020. - 18:00

OŠ Belica

7.11.2020. - 18:00

7.11.2020. - 18:00

ŽOK Kaštel

3 - 0

OK Velika Gorica

Kozjak Orlando
Kopačević Pejo

7.11.2020. - 18:00

3 - 0

ŽOK Kaštel

OK Velika Gorica

7.11.2020. - 20:00

OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski

7.11.2020. - 20:00

7.11.2020. - 20:00

ŽOK Ivanec

3 - 0

OK Novi Zagreb

Gerić Hudoletnjak Hrvoje
Ptiček Mislav

7.11.2020. - 20:00

3 - 0

ŽOK Ivanec

OK Novi Zagreb

8.11.2020. - 14:45

GSD Velika Gorica

8.11.2020. - 14:45

8.11.2020. - 14:45

HOK Gorica

1 - 3

OK Dinamo II

Nižić Antica

8.11.2020. - 14:45

1 - 3

HOK Gorica

OK Dinamo II



6.kolo

Game Postponed

Srednja škola Vrbovec

Game Postponed

Game Postponed

ŽOK Vrbovec

-

ŽOK Ivanec


Game Postponed

-

ŽOK Vrbovec

ŽOK Ivanec

14.11.2020. - 17:30

OŠ Borovje

14.11.2020. - 17:30

14.11.2020. - 17:30

OK Novi Zagreb

3 - 1

OK Medveščak

Gvozden Ilija

14.11.2020. - 17:30

3 - 1

OK Novi Zagreb

OK Medveščak

14.11.2020. - 19:00

SD Brezovica

14.11.2020. - 19:00

14.11.2020. - 19:00

OK Sisak (Ž)

0 - 3

HOK Gorica

Gojačić Dino
Baltić Mirela

14.11.2020. - 19:00

0 - 3

OK Sisak (Ž)

HOK Gorica

15.11.2020. - 14:30

SD Peščenica

15.11.2020. - 14:30

15.11.2020. - 14:30

OK Dinamo II

3 - 1

ŽOK Kaštel

Adamek Tomislav
Vizner Petra

15.11.2020. - 14:30

3 - 1

OK Dinamo II

ŽOK Kaštel

15.11.2020. - 19:45

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

15.11.2020. - 19:45

15.11.2020. - 19:45

OK Olimpik II

3 - 1

HAOK Mladost III (Ž)

Nižić Antica
Vizner Petra

15.11.2020. - 19:45

3 - 1

OK Olimpik II

HAOK Mladost III (Ž)



7.kolo

Game Postponed

OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski

Game Postponed

Game Postponed

ŽOK Ivanec

-

OK Olimpik II


Game Postponed

-

ŽOK Ivanec

OK Olimpik II

Game Postponed

Game Postponed

Game Postponed

OK Velika Gorica

-

OK Dinamo II


Game Postponed

-

OK Velika Gorica

OK Dinamo II

21.11.2020. - 13:00

OŠ Bukovac

21.11.2020. - 13:00

21.11.2020. - 13:00

OK Medveščak

3 - 0

ŽOK Vrbovec


21.11.2020. - 13:00

3 - 0

OK Medveščak

ŽOK Vrbovec

21.11.2020. - 15:30

OŠ Belica

21.11.2020. - 15:30

21.11.2020. - 15:30

ŽOK Kaštel

3 - 0

OK Sisak (Ž)

Kopačević Pejo
Kozjak Orlando

21.11.2020. - 15:30

3 - 0

ŽOK Kaštel

OK Sisak (Ž)

22.11.2020. - 15:30

GSD Velika Gorica

22.11.2020. - 15:30

22.11.2020. - 15:30

HOK Gorica

3 - 0

OK Novi Zagreb

Jugo Josipa
Hamer Dominik

22.11.2020. - 15:30

3 - 0

HOK Gorica

OK Novi Zagreb



8.kolo

Game Postponed

SD Brezovica

Game Postponed

Game Postponed

OK Sisak (Ž)

-

OK Velika Gorica


Game Postponed

-

OK Sisak (Ž)

OK Velika Gorica

Game Postponed

OŠ Borovje

Game Postponed

Game Postponed

OK Novi Zagreb

-

ŽOK Kaštel


Game Postponed

-

OK Novi Zagreb

ŽOK Kaštel

Game Postponed

Srednja škola Vrbovec

Game Postponed

Game Postponed

ŽOK Vrbovec

-

HOK Gorica


Game Postponed

-

ŽOK Vrbovec

HOK Gorica

Game Postponed

OŠ Gornje Vrapče

Game Postponed

Game Postponed

OK Olimpik II

-

OK Medveščak


Game Postponed

-

OK Olimpik II

OK Medveščak

Game Postponed

Dom odbojke Bojan Stranić

Game Postponed

Game Postponed

HAOK Mladost III (Ž)

-

ŽOK Ivanec


Game Postponed

-

HAOK Mladost III (Ž)

ŽOK Ivanec



9.kolo

Game Postponed

OŠ Bukovac

Game Postponed

Game Postponed

OK Medveščak

-

HAOK Mladost III (Ž)


Game Postponed

-

OK Medveščak

HAOK Mladost III (Ž)

Game Postponed

Game Postponed

Game Postponed

HOK Gorica

-

OK Olimpik II


Game Postponed

-

HOK Gorica

OK Olimpik II

Game Postponed

OŠ Belica

Game Postponed

Game Postponed

ŽOK Kaštel

-

ŽOK Vrbovec


Game Postponed

-

ŽOK Kaštel

ŽOK Vrbovec

Game Postponed

GSD Velika Gorica

Game Postponed

Game Postponed

OK Velika Gorica

-

OK Novi Zagreb


Game Postponed

-

OK Velika Gorica

OK Novi Zagreb

Game Postponed

SD Peščenica

Game Postponed

Game Postponed

OK Dinamo II