SUPER LIGA 2018/2019 ( Ž )

2.stupanj natjecanja ( Ž )

select
1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 1.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Matches

7.kolo

2.2.2019. - 18:00

Dom odbojke

2.2.2019. - 18:00

2.2.2019. - 18:00

HAOK Mladost

3 - 0

HAOK Rijeka CO

Jurković Ksenija
Ramić Jasmin

2.2.2019. - 18:00

3 - 0

HAOK Mladost

HAOK Rijeka CO

2.2.2019. - 19:15

ŠSD Trnsko

2.2.2019. - 19:15

2.2.2019. - 19:15

OK Olimpik

3 - 2

OK Kaštela

Vurušić Boris
Stanojević Dario

2.2.2019. - 19:15

3 - 2

OK Olimpik

OK Kaštela



8.kolo

9.2.2019. - 18:45

GD Kaštela

9.2.2019. - 18:45

9.2.2019. - 18:45

OK Kaštela

2 - 3

HAOK Mladost

Špadina Ivica
Ninić Dinko

9.2.2019. - 18:45

2 - 3

OK Kaštela

HAOK Mladost

9.2.2019. - 19:30

Dvorana Mladosti

9.2.2019. - 19:30

9.2.2019. - 19:30

HAOK Rijeka CO

3 - 0

OK Olimpik

Poropat Dean
Markulin Paolo

9.2.2019. - 19:30

3 - 0

HAOK Rijeka CO

OK Olimpik



9.kolo

17.2.2019. - 19:00

Dvorana Mladosti

17.2.2019. - 19:00

17.2.2019. - 19:00

HAOK Rijeka CO

3 - 1

OK Kaštela

Milinović Miroslav
Gvozden Ilija

17.2.2019. - 19:00

3 - 1

HAOK Rijeka CO

OK Kaštela

18.2.2019. - 20:00

Dom odbojke

18.2.2019. - 20:00

18.2.2019. - 20:00

HAOK Mladost

3 - 0

OK Olimpik

Kramar Šandl Tajana
Babić Mario

18.2.2019. - 20:00

3 - 0

HAOK Mladost

OK Olimpik



10.kolo

23.2.2019. - 18:15

ŠSD Trnsko

23.2.2019. - 18:15

23.2.2019. - 18:15

OK Olimpik

2 - 3

HAOK Mladost

Babić Mario
Gvozden Ilija

23.2.2019. - 18:15

2 - 3

OK Olimpik

HAOK Mladost

24.2.2019. - 17:00

GD Kaštela

24.2.2019. - 17:00

24.2.2019. - 17:00

OK Kaštela

-

HAOK Rijeka CO

Jukić Ante
Ivković Toni

24.2.2019. - 17:00

-

OK Kaštela

HAOK Rijeka CO



11.kolo

2.3.2019. - 00:00

Dvorana Mladosti

2.3.2019. - 00:00

2.3.2019. - 00:00

HAOK Rijeka CO

-

HAOK Mladost


2.3.2019. - 00:00

-

HAOK Rijeka CO

HAOK Mladost

2.3.2019. - 00:00

GD Kaštela

2.3.2019. - 00:00

2.3.2019. - 00:00

OK Kaštela

-

OK Olimpik


2.3.2019. - 00:00

-

OK Kaštela

OK Olimpik



12.kolo

9.3.2019. - 00:00

Dom odbojke

9.3.2019. - 00:00

9.3.2019. - 00:00

HAOK Mladost

-

OK Kaštela


9.3.2019. - 00:00

-

HAOK Mladost

OK Kaštela

9.3.2019. - 00:00

ŠSD Trnsko

9.3.2019. - 00:00

9.3.2019. - 00:00

OK Olimpik

-

HAOK Rijeka CO


9.3.2019. - 00:00

-

OK Olimpik

HAOK Rijeka CO

2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) 2.Skupina ( 2.stupanj natjecanja ) Matches

7.kolo

2.2.2019. - 19:00

OŠ D.Tadijanović

2.2.2019. - 19:00

2.2.2019. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

0 - 0

OK Poreč

Muha Bruno
Dubac Ernesta

2.2.2019. - 19:00

0 - 0

ŽOK Enna Vukovar

OK Poreč

3.2.2019. - 16:00

GD Kaštela

3.2.2019. - 16:00

3.2.2019. - 16:00

OK Marina Kaštela

3 - 1

OK Brda

Jukić Ante
Ivković Toni

3.2.2019. - 16:00

3 - 1

OK Marina Kaštela

OK Brda



8.kolo

10.2.2019. - 17:00

OŠ Ravne njive

10.2.2019. - 17:00

10.2.2019. - 17:00

OK Brda

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar

Juravić Vedran
Hrabrov Ivan

10.2.2019. - 17:00

0 - 3

OK Brda

ŽOK Enna Vukovar

10.2.2019. - 18:00

SRC Veli Jože

10.2.2019. - 18:00

10.2.2019. - 18:00

OK Poreč

3 - 1

OK Marina Kaštela

Markulin Paolo
Poropat Dean

10.2.2019. - 18:00

3 - 1

OK Poreč

OK Marina Kaštela



9.kolo

16.2.2019. - 19:00

OŠ D.Tadijanović

16.2.2019. - 19:00

16.2.2019. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

3 - 0

OK Marina Kaštela

Bardić Bojan
Mijić Anto

16.2.2019. - 19:00

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar

OK Marina Kaštela

17.2.2019. - 18:00

SRC Veli Jože

17.2.2019. - 18:00

17.2.2019. - 18:00

OK Poreč

0 - 3

OK Brda

Brlas Bojan
Tota Dalibor

17.2.2019. - 18:00

0 - 3

OK Poreč

OK Brda



10.kolo

23.2.2019. - 17:00

GD Kaštela

23.2.2019. - 17:00

23.2.2019. - 17:00

OK Marina Kaštela

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar

Ninić Dinko
Špadina Ivica

23.2.2019. - 17:00

3 - 0

OK Marina Kaštela

ŽOK Enna Vukovar

23.2.2019. - 18:00

OŠ Ravne njive

23.2.2019. - 18:00

23.2.2019. - 18:00

OK Brda

3 - 0

OK Poreč

Juravić Vedran
Hrabrov Ivan

23.2.2019. - 18:00

3 - 0

OK Brda

OK Poreč



11.kolo

2.3.2019. - 00:00

SRC Veli Jože

2.3.2019. - 00:00

2.3.2019. - 00:00

OK Poreč

-

ŽOK Enna Vukovar


2.3.2019. - 00:00

-

OK Poreč

ŽOK Enna Vukovar

2.3.2019. - 00:00

OŠ Ravne njive

2.3.2019. - 00:00

2.3.2019. - 00:00

OK Brda

-

OK Marina Kaštela


2.3.2019. - 00:00

-

OK Brda

OK Marina Kaštela



12.kolo

9.3.2019. - 00:00

GD Kaštela

9.3.2019. - 00:00

9.3.2019. - 00:00

OK Marina Kaštela

-

OK Poreč


9.3.2019. - 00:00

-

OK Marina Kaštela

OK Poreč

9.3.2019. - 00:00

OŠ D.Tadijanović

9.3.2019. - 00:00

9.3.2019. - 00:00

ŽOK Enna Vukovar

-

OK Brda


9.3.2019. - 00:00

-

ŽOK Enna Vukovar

OK Brda