SUPER LIGA 2018/2019 ( Ž )

1.stupanj natjecanja ( Ž )

select
SLŽ1819 I dio 1.stupanj natjecanja ( Ž ) Matches

1.kolo

6.10.2018. - 17:30

SRC Veli Jože

6.10.2018. - 17:30

6.10.2018. - 17:30

OK Poreč

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar

Kušljić Želimir
Markulin Paolo

6.10.2018. - 17:30

0 - 3

OK Poreč

ŽOK Enna Vukovar

6.10.2018. - 18:00

Dom odbojke

6.10.2018. - 18:00

6.10.2018. - 18:00

HAOK Mladost

3 - 0

OK Kaštela Cemex

Vurušić Boris
Ramić Jasmin

6.10.2018. - 18:00

3 - 0

HAOK Mladost

OK Kaštela Cemex

6.10.2018. - 19:30

Dvorana Mladosti

6.10.2018. - 19:30

6.10.2018. - 19:30

HAOK Rijeka CO

3 - 0

OK Brda

Humski Luka
Kramar Šandl Tajana

6.10.2018. - 19:30

3 - 0

HAOK Rijeka CO

OK Brda

7.10.2018. - 17:00

GD Kaštela

7.10.2018. - 17:00

7.10.2018. - 17:00

OK Marina Kaštela

0 - 3

OK Olimpik

Brozić Goran
Rajković Milan

7.10.2018. - 17:00

0 - 3

OK Marina Kaštela

OK Olimpik



2.kolo

13.10.2018. - 17:00

Dom odbojke

13.10.2018. - 17:00

13.10.2018. - 17:00

HAOK Mladost

3 - 0

OK Poreč

Brlas Bojan
Kušljić Želimir

13.10.2018. - 17:00

3 - 0

HAOK Mladost

OK Poreč

13.10.2018. - 18:00

OŠ Ravne njive

13.10.2018. - 18:00

13.10.2018. - 18:00

OK Brda

0 - 3

OK Marina Kaštela

Jukić Ante
Jakovac Marija

13.10.2018. - 18:00

0 - 3

OK Brda

OK Marina Kaštela

13.10.2018. - 19:00

GD Kaštela

13.10.2018. - 19:00

13.10.2018. - 19:00

OK Kaštela Cemex

1 - 3

OK Olimpik

Rajković Milan
Tota Dalibor

13.10.2018. - 19:00

1 - 3

OK Kaštela Cemex

OK Olimpik

13.10.2018. - 19:00

OŠ D.Tadijanović

13.10.2018. - 19:00

13.10.2018. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

2 - 3

HAOK Rijeka CO

Muha Bruno
Bardić Bojan

13.10.2018. - 19:00

2 - 3

ŽOK Enna Vukovar

HAOK Rijeka CO



3.kolo

20.10.2018. - 18:00

SRC Veli Jože

20.10.2018. - 18:00

20.10.2018. - 18:00

OK Poreč

1 - 3

OK Kaštela Cemex

Tota Dalibor
Kušljić Želimir

20.10.2018. - 18:00

1 - 3

OK Poreč

OK Kaštela Cemex

20.10.2018. - 18:00

GD Kaštela

20.10.2018. - 18:00

20.10.2018. - 18:00

OK Marina Kaštela

2 - 3

ŽOK Enna Vukovar

Bingula Toni
Adamek Tomislav

20.10.2018. - 18:00

2 - 3

OK Marina Kaštela

ŽOK Enna Vukovar

20.10.2018. - 19:00

ŠSD Trnsko

20.10.2018. - 19:00

20.10.2018. - 19:00

OK Olimpik

3 - 1

OK Brda

Kranjc Igor
Grgas Željko

20.10.2018. - 19:00

3 - 1

OK Olimpik

OK Brda

22.10.2018. - 19:00

Dvorana Mladosti

22.10.2018. - 19:00

22.10.2018. - 19:00

HAOK Rijeka CO

0 - 3

HAOK Mladost

Jurković Ksenija
Ramić Jasmin

22.10.2018. - 19:00

0 - 3

HAOK Rijeka CO

HAOK Mladost



4.kolo

27.10.2018. - 17:30

Dom odbojke

27.10.2018. - 17:30

27.10.2018. - 17:30

HAOK Mladost

3 - 0

OK Marina Kaštela

Vurušić Boris
Ramić Jasmin

27.10.2018. - 17:30

3 - 0

HAOK Mladost

OK Marina Kaštela

27.10.2018. - 17:30

SRC Veli Jože

27.10.2018. - 17:30

27.10.2018. - 17:30

OK Poreč

1 - 3

HAOK Rijeka CO

Poropat Dean
Markulin Paolo

27.10.2018. - 17:30

1 - 3

OK Poreč

HAOK Rijeka CO

27.10.2018. - 19:00

GD Kaštela

27.10.2018. - 19:00

27.10.2018. - 19:00

OK Kaštela Cemex

2 - 3

OK Brda

Ivković Toni
Jakovac Marija

27.10.2018. - 19:00

2 - 3

OK Kaštela Cemex

OK Brda

27.10.2018. - 19:00

OŠ D.Tadijanović

27.10.2018. - 19:00

27.10.2018. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

0 - 3

OK Olimpik

Muha Bruno
Rakin Vlatko

27.10.2018. - 19:00

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar

OK Olimpik



5.kolo

3.11.2018. - 17:00

GD Kaštela

3.11.2018. - 17:00

3.11.2018. - 17:00

OK Marina Kaštela

1 - 3

OK Poreč

Bingula Toni
Milinović Miroslav

3.11.2018. - 17:00

1 - 3

OK Marina Kaštela

OK Poreč

3.11.2018. - 18:00

OŠ Ravne njive

3.11.2018. - 18:00

3.11.2018. - 18:00

OK Brda

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar

Juravić Vedran
Špadina Ivica

3.11.2018. - 18:00

3 - 0

OK Brda

ŽOK Enna Vukovar

3.11.2018. - 19:30

Dvorana Mladosti

3.11.2018. - 19:30

3.11.2018. - 19:30

HAOK Rijeka CO

3 - 1

OK Kaštela Cemex

Pavičić Antonio
Jurković Ksenija

3.11.2018. - 19:30

3 - 1

HAOK Rijeka CO

OK Kaštela Cemex

4.11.2018. - 19:00

ŠSD Trnsko

4.11.2018. - 19:00

4.11.2018. - 19:00

OK Olimpik

0 - 3

HAOK Mladost

Jurković Ksenija
Pavičić Antonio

4.11.2018. - 19:00

0 - 3

OK Olimpik

HAOK Mladost



6.kolo

10.11.2018. - 17:00

Dom odbojke

10.11.2018. - 17:00

10.11.2018. - 17:00

HAOK Mladost

3 - 0

OK Brda

Ramić Jasmin
Jurković Ksenija

10.11.2018. - 17:00

3 - 0

HAOK Mladost

OK Brda

10.11.2018. - 19:00

GD Kaštela

10.11.2018. - 19:00

10.11.2018. - 19:00

OK Kaštela Cemex

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar

Jukić Ante
Ivković Toni

10.11.2018. - 19:00

3 - 0

OK Kaštela Cemex

ŽOK Enna Vukovar

11.11.2018. - 17:30

Dvorana Intersport Centra

11.11.2018. - 17:30

11.11.2018. - 17:30

OK Poreč

3 - 1

OK Olimpik

Poropat Dean
Markulin Paolo

11.11.2018. - 17:30

3 - 1

OK Poreč

OK Olimpik

11.11.2018. - 19:30

Dvorana Mladosti

11.11.2018. - 19:30

11.11.2018. - 19:30

HAOK Rijeka CO

3 - 0

OK Marina Kaštela

Milinović Miroslav
Adamek Tomislav

11.11.2018. - 19:30

3 - 0

HAOK Rijeka CO

OK Marina Kaštela



7.kolo

17.11.2018. - 19:00

OŠ D.Tadijanović

17.11.2018. - 19:00

17.11.2018. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

1 - 3

HAOK Mladost

Bardić Bojan
Muha Bruno

17.11.2018. - 19:00

1 - 3

ŽOK Enna Vukovar

HAOK Mladost

18.11.2018. - 18:00

OŠ Ravne njive

18.11.2018. - 18:00

18.11.2018. - 18:00

OK Brda

3 - 0

OK Poreč

Špadina Ivica
Juravić Vedran

18.11.2018. - 18:00

3 - 0

OK Brda

OK Poreč

18.11.2018. - 19:00

GD Kaštela

18.11.2018. - 19:00

18.11.2018. - 19:00

OK Marina Kaštela

0 - 3

OK Kaštela Cemex

Jukić Ante
Ivković Toni

18.11.2018. - 19:00

0 - 3

OK Marina Kaštela

OK Kaštela Cemex

19.11.2018. - 20:30

ŠSD Trnsko

19.11.2018. - 20:30

19.11.2018. - 20:30

OK Olimpik

3 - 1

HAOK Rijeka CO

Vurušić Boris
Stanojević Dario

19.11.2018. - 20:30

3 - 1

OK Olimpik

HAOK Rijeka CO



8.kolo

24.11.2018. - 18:00

OŠ Ravne njive

24.11.2018. - 18:00

24.11.2018. - 18:00

OK Brda

1 - 3

HAOK Rijeka CO

Špadina Ivica
Ninić Dinko

24.11.2018. - 18:00

1 - 3

OK Brda

HAOK Rijeka CO

24.11.2018. - 18:00

ŠSD Trnsko

24.11.2018. - 18:00

24.11.2018. - 18:00

OK Olimpik

3 - 1

OK Marina Kaštela

Stanojević Dario
Vurušić Boris

24.11.2018. - 18:00

3 - 1

OK Olimpik

OK Marina Kaštela

24.11.2018. - 19:00

GD Kaštela

24.11.2018. - 19:00

24.11.2018. - 19:00

OK Kaštela Cemex

2 - 3

HAOK Mladost

Jukić Ante
Ivković Toni

24.11.2018. - 19:00

2 - 3

OK Kaštela Cemex

HAOK Mladost

25.11.2018. - 19:00

OŠ D.Tadijanović

25.11.2018. - 19:00

25.11.2018. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

3 - 1

OK Poreč

Pišćak Damir
Mijić Anto

25.11.2018. - 19:00

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar

OK Poreč



9.kolo

1.12.2018. - 18:00

SRC Veli Jože

1.12.2018. - 18:00

1.12.2018. - 18:00

OK Poreč

0 - 3

HAOK Mladost

Poropat Dean
Markulin Paolo

1.12.2018. - 18:00

0 - 3

OK Poreč

HAOK Mladost

1.12.2018. - 19:30

GD Kaštela

1.12.2018. - 19:30

1.12.2018. - 19:30

OK Marina Kaštela

3 - 2

OK Brda

Jukić Ante
Ivković Toni

1.12.2018. - 19:30

3 - 2

OK Marina Kaštela

OK Brda

1.12.2018. - 19:30

Dvorana Mladosti

1.12.2018. - 19:30

1.12.2018. - 19:30

HAOK Rijeka CO

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar

Vedriš Tin
Kramar Šandl Tajana

1.12.2018. - 19:30

3 - 1

HAOK Rijeka CO

ŽOK Enna Vukovar

2.12.2018. - 16:00

ŠSD Trnsko

2.12.2018. - 16:00

2.12.2018. - 16:00

OK Olimpik

3 - 2

OK Kaštela Cemex

Pavičić Antonio
Ramić Jasmin

2.12.2018. - 16:00

3 - 2

OK Olimpik

OK Kaštela Cemex



10.kolo

8.12.2018. - 17:00

GD Kaštela

8.12.2018. - 17:00

8.12.2018. - 17:00

OK Kaštela Cemex

3 - 1

OK Poreč

Špadina Ivica
Ninić Dinko

8.12.2018. - 17:00

3 - 1

OK Kaštela Cemex

OK Poreč

8.12.2018. - 18:00

OŠ Ravne njive

8.12.2018. - 18:00

8.12.2018. - 18:00

OK Brda

1 - 3

OK Olimpik

Juravić Vedran
Maričić Tajana

8.12.2018. - 18:00

1 - 3

OK Brda

OK Olimpik

8.12.2018. - 19:00

OŠ D.Tadijanović

8.12.2018. - 19:00

8.12.2018. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

3 - 0

OK Marina Kaštela

Bardić Bojan
Dubac Ernesta

8.12.2018. - 19:00

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar

OK Marina Kaštela

9.12.2018. - 18:00

Dom odbojke

9.12.2018. - 18:00

9.12.2018. - 18:00

HAOK Mladost

3 - 0

HAOK Rijeka CO

Jurković Ksenija
Ramić Jasmin

9.12.2018. - 18:00

3 - 0

HAOK Mladost

HAOK Rijeka CO



11.kolo

15.12.2018. - 16:00

GD Kaštela

15.12.2018. - 16:00

15.12.2018. - 16:00

OK Marina Kaštela

0 - 3

HAOK Mladost

Rajković Milan
Tota Dalibor

15.12.2018. - 16:00

0 - 3

OK Marina Kaštela

HAOK Mladost

15.12.2018. - 17:00

OŠ Ravne njive

15.12.2018. - 17:00

15.12.2018. - 17:00

OK Brda

0 - 3

OK Kaštela Cemex

Jukić Ante
Jakovac Marija

15.12.2018. - 17:00

0 - 3

OK Brda

OK Kaštela Cemex

15.12.2018. - 19:30

Dvorana Mladosti

15.12.2018. - 19:30

15.12.2018. - 19:30

HAOK Rijeka CO

3 - 0

OK Poreč

Humski Luka
Milinović Miroslav

15.12.2018. - 19:30

3 - 0

HAOK Rijeka CO

OK Poreč

16.12.2018. - 17:15

ŠSD Trnsko

16.12.2018. - 17:15

16.12.2018. - 17:15

OK Olimpik

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar

Stanojević Dario
Vurušić Boris

16.12.2018. - 17:15

3 - 1

OK Olimpik

ŽOK Enna Vukovar



12.kolo

21.12.2018. - 19:30

Dom odbojke

21.12.2018. - 19:30

21.12.2018. - 19:30

HAOK Mladost

3 - 0

OK Olimpik

Vedriš Tin
Kramar Šandl Tajana

21.12.2018. - 19:30

3 - 0

HAOK Mladost

OK Olimpik

22.12.2018. - 17:00

GD Kaštela

22.12.2018. - 17:00

22.12.2018. - 17:00

OK Kaštela Cemex

3 - 1

HAOK Rijeka CO

Ivković Toni
Jukić Ante

22.12.2018. - 17:00

3 - 1

OK Kaštela Cemex

HAOK Rijeka CO

22.12.2018. - 19:00

OŠ D.Tadijanović

22.12.2018. - 19:00

22.12.2018. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

3 - 0

OK Brda

Dubac Ernesta
Mijić Anto

22.12.2018. - 19:00

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar

OK Brda

16.1.2019. - 19:00

SRC Veli Jože

16.1.2019. - 19:00

16.1.2019. - 19:00

OK Poreč

0 - 3

OK Marina Kaštela

Rajković Milan
Kušljić Želimir

16.1.2019. - 19:00

0 - 3

OK Poreč

OK Marina Kaštela



13.kolo

19.1.2019. - 17:15

ŠSD Trnsko

19.1.2019. - 17:15

19.1.2019. - 17:15

OK Olimpik

-

OK Poreč

Jurković Ksenija
Pavičić Antonio

19.1.2019. - 17:15

-

OK Olimpik

OK Poreč

19.1.2019. - 18:00

OŠ Ravne njive

19.1.2019. - 18:00

19.1.2019. - 18:00

OK Brda

-