SUPERLIGA (M) 2023/2024


Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Repu Standing

best scorer(points / sets)

#81

IgorOmrčen 6,59(145/22)

#84

EdinMehić 5,91(550/93)

#85

MarkoOršolić 5,66(509/90)

#94

SandroDukić 5,12(471/92)

#98

GabrijelCvanciger 4,84(334/69)

best server(serve ace / sets)

#92

PetarMajer 1(1/1)

#98

DavorBogdanović 0,51(44/86)

#92

MatkoJakoliš 0,5(2/4)

#94

AnteGiljanović 0,46(33/71)

#89

MarioMočić 0,44(30/68)

best blocker(winning blocks / sets)

#89

IvanMandura 1,21(97/80)

#96

TihomirGajić 0,86(48/56)

#90

StenPerillus 0,81(34/42)

#14

HrvojeZelenika 0,78(65/83)

#90

BlažoMilić 0,74(34/46)

best scorer(points)

#84

EdinMehić 550

#85

MarkoOršolić 509

#94

SandroDukić 471

#85

TeoMičetić 412

best server(serve ace)

#84

EdinMehić 37

#89

MarioMočić 30

best blocker(winning blocks)

#84

FranPavlović 54

#83

FranSenčar 53

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#83

KristianSmiljanić 64%(347/542)

#95

IvanĐirlić 61%(150/245)

#98

MaurizioBanko 61%(346/567)

#89

HrvojePervan 61%(177/291)

#85

SvenŠarčević 61%(141/233)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#81

JakovŠušnjara 67%(2/3)

#93

PetarJurić 52%(259/498)

#84

EdinMehić 51%(477/943)

#92

MatkoJakoliš 50%(6/12)

#97

ClemensEcker 50%(154/308)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Cvanciger G.
(HAOK Mladost (M))
MIDDLE B. 2  
Viloria M.P.A.
(MOK Mursa - Osijek)
SPIKER 1  
Oršolić M.
(OK Cratis Varaždin (M))

SPIKER 2  
Dukić S.
(MOK Rijeka)
MIDDLE B. 1  
Mandura I.
(OK Cratis Varaždin (M))
SETTER 1  
Martinko M.
(OKM Centrometal)
LIBERO 1  
Pervan H.
(HAOK Mladost (M))
  • LIBERO 2  
    Banko M.
    (MOK Rijeka)
  • SETTER 2  
    Šoše K.
    (OK Zadar (M))
  • MIDDLE B. 3  
    Zelenika H.
    (OKM Centrometal)
  • MIDDLE B. 4  
    Vlahović S.L.
    (OK Ribola Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Mehić E.
    (MOK Marsonia)
  • SPIKER 3  
    Giljanović A.
    (MOK Mursa - Osijek)
  • SPIKER 4  
    Peterlin F.
    (OKM Centrometal)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Cvanciger G.
(HAOK Mladost (M))
MIDDLE B. 2  
Viloria M.P.A.
(MOK Mursa - Osijek)
SPIKER 1  
Oršolić M.
(OK Cratis Varaždin (M))

SPIKER 2  
Dukić S.
(MOK Rijeka)
MIDDLE B. 1  
Mandura I.
(OK Cratis Varaždin (M))
SETTER 1  
Martinko M.
(OKM Centrometal)
LIBERO 1  
Pervan H.
(HAOK Mladost (M))
  • LIBERO 2  
    Banko M.
    (MOK Rijeka)
  • SETTER 2  
    Šoše K.
    (OK Zadar (M))
  • MIDDLE B. 3  
    Zelenika H.
    (OKM Centrometal)
  • MIDDLE B. 4  
    Vlahović S.L.
    (OK Ribola Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Mehić E.
    (MOK Marsonia)
  • SPIKER 3  
    Giljanović A.
    (MOK Mursa - Osijek)
  • SPIKER 4  
    Peterlin F.
    (OKM Centrometal)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Cvanciger G.
(HAOK Mladost (M))
MIDDLE B. 2  
Viloria M.P.A.
(MOK Mursa - Osijek)
SPIKER 1  
Oršolić M.
(OK Cratis Varaždin (M))

SPIKER 2  
Dukić S.
(MOK Rijeka)
MIDDLE B. 1  
Mandura I.
(OK Cratis Varaždin (M))
SETTER 1  
Martinko M.
(OKM Centrometal)
LIBERO 1  
Pervan H.
(HAOK Mladost (M))
LIBERO 2  
Banko M.
(MOK Rijeka)
SETTER 2  
Šoše K.
(OK Zadar (M))
MIDDLE B. 3  
Zelenika H.
(OKM Centrometal)
SPIKER 3  
Giljanović A.
(MOK Mursa - Osijek)
MIDDLE B. 4  
Vlahović S.L.
(OK Ribola Kaštela)
SPIKER 4  
Peterlin F.
(OKM Centrometal)
OPPOSITE 2  
Mehić E.
(MOK Marsonia)