SUPERLIGA (Ž) 2023/2024


Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Repu Standing

best scorer(points / sets)

#97

DorisBarić 5,12(522/102)

#89

MaraŠtiglić 5(395/79)

#97

HanaČutura 4,9(206/42)

#99

LuciaBabić 4,6(391/85)

#90

KatarinaPavičić 4,49(305/68)

best server(serve ace / sets)

#99

LuciaBabić 0,54(46/85)

#97

DorisBarić 0,51(52/102)

#87

MiaMadjarević 0,5(1/2)

#77

ElenaVukić 0,47(17/36)

#83

EnaZajec 0,46(36/79)

best blocker(winning blocks / sets)

#85

Viktoria AnaTrcol 1,09(98/90)

#82

VitaOrlić 1(3/3)

#96

RitaBogati Pantelić 0,94(92/98)

#95

LauraKesar 0,9(35/39)

#7

KarlaBurđelez 0,82(37/45)

best scorer(points)

#97

DorisBarić 522

#90

NinaStrize 404

#89

MaraŠtiglić 395

best server(serve ace)

#99

LuciaBabić 46

#91

MašaMlinar 39

#84

TaisaWeinand 39

best blocker(winning blocks)

#89

EmaŠeremet 69

#96

MirtaFreund 58

#87

JelenaZdilar 58

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#83

NikaŽupanić 56%(229/409)

#77

ElenaVukić 53%(113/214)

#82

ValentinaVrbanc 49%(242/497)

#88

MateaSmoljan 48%(132/275)

#94

AnaIštuk 48%(160/334)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#93

AidaMehić 61%(48/79)

#85

Viktoria AnaTrcol 57%(171/298)

#85

LeaBoban 50%(68/136)

#90

KatarinaPavičić 48%(259/540)

#90

MirnaMatković 46%(158/341)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Barić D.
(OK Kelteks (Ž))
MIDDLE B. 2  
Bogati P.R.
(OK Kelteks (Ž))
SPIKER 1  
Pavičić K.
(HAOK Mladost (Ž))

SPIKER 2  
Jularić N.
(OK Kelteks (Ž))
MIDDLE B. 1  
Trcol V.A.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Pejić L.
(OK Marina Kašte)
LIBERO 1  
Županić N.
(ŽOK Osijek)
  • LIBERO 2  
    Smoljan M.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • SETTER 2  
    Antunović K.
    (HAOK Mladost (Ž)
  • MIDDLE B. 3  
    Mehić A.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • MIDDLE B. 4  
    Šeremet E.
    (ŽOK Ribola Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Babić L.
    (OK Dinamo)
  • SPIKER 3  
    Vrbanc V.
    (OK Dinamo)
  • SPIKER 4  
    Weinand T.
    (ŽOK Osijek)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Barić D.
(OK Kelteks (Ž))
MIDDLE B. 2  
Bogati P.R.
(OK Kelteks (Ž))
SPIKER 1  
Pavičić K.
(HAOK Mladost (Ž))

SPIKER 2  
Jularić N.
(OK Kelteks (Ž))
MIDDLE B. 1  
Trcol V.A.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Pejić L.
(OK Marina Kašte)
LIBERO 1  
Županić N.
(ŽOK Osijek)
  • LIBERO 2  
    Smoljan M.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • SETTER 2  
    Antunović K.
    (HAOK Mladost (Ž)
  • MIDDLE B. 3  
    Mehić A.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • MIDDLE B. 4  
    Šeremet E.
    (ŽOK Ribola Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Babić L.
    (OK Dinamo)
  • SPIKER 3  
    Vrbanc V.
    (OK Dinamo)
  • SPIKER 4  
    Weinand T.
    (ŽOK Osijek)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Barić D.
(OK Kelteks (Ž))
MIDDLE B. 2  
Bogati P.R.
(OK Kelteks (Ž))
SPIKER 1  
Pavičić K.
(HAOK Mladost (Ž))

SPIKER 2  
Jularić N.
(OK Kelteks (Ž))
MIDDLE B. 1  
Trcol V.A.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Pejić L.
(OK Marina Kašte)
LIBERO 1  
Županić N.
(ŽOK Osijek)
LIBERO 2  
Smoljan M.
(HAOK Mladost (Ž))
SETTER 2  
Antunović K.
(HAOK Mladost (Ž)
MIDDLE B. 3  
Mehić A.
(HAOK Mladost (Ž))
SPIKER 3  
Vrbanc V.
(OK Dinamo)
MIDDLE B. 4  
Šeremet E.
(ŽOK Ribola Kaštela)
SPIKER 4  
Weinand T.
(ŽOK Osijek)
OPPOSITE 2  
Babić L.
(OK Dinamo)