HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP VINKA DOBRIĆA 2023/24


  • 18:00 

    OK Cratis Varaždin (M)

    HAOK Mladost (M)

  • 19:30 

    OK Ribola Kaštela

    MOK Mursa - Osijek

    
18:00 

OK Cratis Varaždin (M)

HAOK Mladost (M)

19:30 

OK Ribola Kaštela

MOK Mursa - Osijek

best scorer(points / sets)

#82

LukaSomođi 6,5(52/8)

#85

MarkoOršolić 6,38(51/8)

#84

EdinMehić 5,6(28/5)

#98

GabrijelCvanciger 5,33(32/6)

#94

SandroDukić 4,75(19/4)

best server(serve ace / sets)

#98

IvanCikojević 1,25(5/4)

#86

StankoStanković 1(1/1)

#97

VukašinCimbaljević 0,86(6/7)

#97

LukaBuljat 0,67(2/3)

#82

Ho YinLeung 0,67(2/3)

best blocker(winning blocks / sets)

#96

TihomirGajić 1,5(9/6)

#85

Simon LukaVlahović 1,29(9/7)

#93

AndrejKovačević 1,25(5/4)

#98

DominikBrčić 1,1(11/10)

#77

MichalMarszalek 1(2/2)

best scorer(points)

#84

EdinMehić 28

best blocker(winning blocks)

#90

IvanKuruc 9

#83

FranSenčar 8

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#86

MarkoSabljić 76%(25/33)

#83

KristianSmiljanić 73%(27/37)

#82

DraganStipanović 67%(4/6)

#4

MarijanRadoš 65%(15/23)

#77

MichalMarszalek 64%(7/11)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#85

Simon LukaVlahović 74%(17/23)

#94

NikolaJureta 71%(12/17)

#97

VukašinCimbaljević 63%(20/32)

#98

IvanĆosić 58%(7/12)

#97

ClemensEcker 57%(8/14)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Cikojević I.
(OK Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Gajić T.
(HAOK Mladost (M))
SPIKER 1  
Cimbaljević V.
(OK Ribola Kaštela)

SPIKER 2  
Smolej L.
(HAOK Mladost (M))
MIDDLE B. 1  
Vlahović S.L.
(OK Ribola Kaštela)
SETTER 1  
Mustapić I.
(OK Ribola Kašte)
LIBERO 1  
Sabljić M.
(OK Split (M))
  • LIBERO 2  
    Smiljanić K.
    (MOK Rijeka)
  • SETTER 2  
    Močić M.
    (OK Ribola Kašte)
  • MIDDLE B. 3  
    Milić B.
    (HAOK Mladost (M))
  • MIDDLE B. 4  
    Kovačević A.
    (OK Rovinj)
  • OPPOSITE 2  
    Cvanciger G.
    (HAOK Mladost (M))
  • SPIKER 3  
    Budim J.
    (MOK Marsonia)
  • SPIKER 4  
    Pribanić J.
    (OK Medicinar Trnje)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Cikojević I.
(OK Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Gajić T.
(HAOK Mladost (M))
SPIKER 1  
Cimbaljević V.
(OK Ribola Kaštela)

SPIKER 2  
Smolej L.
(HAOK Mladost (M))
MIDDLE B. 1  
Vlahović S.L.
(OK Ribola Kaštela)
SETTER 1  
Mustapić I.
(OK Ribola Kašte)
LIBERO 1  
Sabljić M.
(OK Split (M))
  • LIBERO 2  
    Smiljanić K.
    (MOK Rijeka)
  • SETTER 2  
    Močić M.
    (OK Ribola Kašte)
  • MIDDLE B. 3  
    Milić B.
    (HAOK Mladost (M))
  • MIDDLE B. 4  
    Kovačević A.
    (OK Rovinj)
  • OPPOSITE 2  
    Cvanciger G.
    (HAOK Mladost (M))
  • SPIKER 3  
    Budim J.
    (MOK Marsonia)
  • SPIKER 4  
    Pribanić J.
    (OK Medicinar Trnje)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Cikojević I.
(OK Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 2  
Gajić T.
(HAOK Mladost (M))
SPIKER 1  
Cimbaljević V.
(OK Ribola Kaštela)

SPIKER 2  
Smolej L.
(HAOK Mladost (M))
MIDDLE B. 1  
Vlahović S.L.
(OK Ribola Kaštela)
SETTER 1  
Mustapić I.
(OK Ribola Kašte)
LIBERO 1  
Sabljić M.
(OK Split (M))
LIBERO 2  
Smiljanić K.
(MOK Rijeka)
SETTER 2  
Močić M.
(OK Ribola Kašte)
MIDDLE B. 3  
Milić B.
(HAOK Mladost (M))
SPIKER 3  
Budim J.
(MOK Marsonia)
MIDDLE B. 4  
Kovačević A.
(OK Rovinj)
SPIKER 4  
Pribanić J.
(OK Medicinar Trnje)
OPPOSITE 2  
Cvanciger G.
(HAOK Mladost (M))