HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ 2023/24


  • 17:00 

    OK Marina Kaštela

    HAOK Mladost (Ž)

  • 19:30 

    OK Dinamo

    OK Kelteks (Ž)

    
17:00 

OK Marina Kaštela

HAOK Mladost (Ž)

19:30 

OK Dinamo

OK Kelteks (Ž)

best scorer(points / sets)

#19

AndreaKoraca 6,67(20/3)

#88

StelaVukasović 6,14(43/7)

#97

DorisBarić 6(18/3)

#92

AndreaMihaljević 5,83(35/6)

#82

ValentinaVrbanc 5,75(46/8)

best server(serve ace / sets)

#83

EnaZajec 1,25(5/4)

#10

MartaNazor 1(2/2)

#18

IvaHranilović 1(2/2)

#12

KlaraKruhonja 1(3/3)

#86

DunjaVeselčić 1(3/3)

best blocker(winning blocks / sets)

#96

MateaČagalj 2(2/1)

#87

JelenaZdilar 1,43(10/7)

#96

RitaBogati Pantelić 1,33(4/3)

#19

AndreaKoraca 1(3/3)

#93

AidaMehić 1(3/3)

best blocker(winning blocks)

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#88

CarlaStošić 69%(11/16)

#14

MorenaGaber 59%(10/17)

#83

NataliaTomić 58%(7/12)

#94

NikolinaKlarić 53%(10/19)

#90

KatarinaPavičić 52%(13/25)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#93

AidaMehić 82%(9/11)

#95

LeonardaGrabić 67%(4/6)

#85

LeaBoban 67%(8/12)

#92

AndreaMihaljević 60%(26/43)

#93

IdaIvačević 60%(6/10)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Mihaljević A.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 2  
Kruhonja K.
(OK Dinamo)
SPIKER 1  
Štiglić M.
(HAOK Rijeka CO)

SPIKER 2  
Sesar L.
(ŽOK Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 1  
Trcol V.A.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Antunović K.
(HAOK Mladost (Ž)
LIBERO 1  
Stošić C.
(OK Dinamo)
  • LIBERO 2  
    Gaber M.
    (OK Pula)
  • SETTER 2  
    Majer M.
    (ŽOK Enna Vukova)
  • MIDDLE B. 3  
    Mehić A.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • MIDDLE B. 4  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Vlašić E.
    (OK Kelteks (Ž))
  • SPIKER 3  
    Zajec E.
    (OK Nebo)
  • SPIKER 4  
    Inkret I.
    (OK Nebo)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Mihaljević A.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 2  
Kruhonja K.
(OK Dinamo)
SPIKER 1  
Štiglić M.
(HAOK Rijeka CO)

SPIKER 2  
Sesar L.
(ŽOK Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 1  
Trcol V.A.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Antunović K.
(HAOK Mladost (Ž)
LIBERO 1  
Stošić C.
(OK Dinamo)
  • LIBERO 2  
    Gaber M.
    (OK Pula)
  • SETTER 2  
    Majer M.
    (ŽOK Enna Vukova)
  • MIDDLE B. 3  
    Mehić A.
    (HAOK Mladost (Ž))
  • MIDDLE B. 4  
    Zdilar J.
    (OK Marina Kaštela)
  • OPPOSITE 2  
    Vlašić E.
    (OK Kelteks (Ž))
  • SPIKER 3  
    Zajec E.
    (OK Nebo)
  • SPIKER 4  
    Inkret I.
    (OK Nebo)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Mihaljević A.
(HAOK Mladost (Ž))
MIDDLE B. 2  
Kruhonja K.
(OK Dinamo)
SPIKER 1  
Štiglić M.
(HAOK Rijeka CO)

SPIKER 2  
Sesar L.
(ŽOK Ribola Kaštela)
MIDDLE B. 1  
Trcol V.A.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Antunović K.
(HAOK Mladost (Ž)
LIBERO 1  
Stošić C.
(OK Dinamo)
LIBERO 2  
Gaber M.
(OK Pula)
SETTER 2  
Majer M.
(ŽOK Enna Vukova)
MIDDLE B. 3  
Mehić A.
(HAOK Mladost (Ž))
SPIKER 3  
Zajec E.
(OK Nebo)
MIDDLE B. 4  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SPIKER 4  
Inkret I.
(OK Nebo)
OPPOSITE 2  
Vlašić E.
(OK Kelteks (Ž))