PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA (Ž) 2023/2024


  • 22.2.2024. - 19:00

    HAOK ZAGREB

    OK Cratis Varaždin (Ž)

    0 - 3

    18/25  23/25  16/25

  • 24.2.2024. - 15:00

    ŽOK Sinj

    OK Velika Gorica

    3 - 1

    27/25  17/25  25/16  25/19

  • 24.2.2024. - 17:00

    OK Pula

    OK Olimpik

    1 - 3

    25/21  21/25  17/25  21/25

  • 24.2.2024. - 18:00

    ŽOK Vinkovci

    ŽOK Drenova

    2 - 3

    26/28  19/25  25/23  25/21  11/15

  • 24.2.2024. - 18:30

    OK Zadar (Ž)

    OK Veli Vrh

    0 - 3

    17/25  11/25  13/25

  • 24.2.2024. - 19:00

    ŽOK Dubrovnik

    HAOK Mladost II (Ž)

    3 - 0

    25/15  25/16  25/16

  • 2.3.2024. - 16:00

    OK Cratis Varaždin (Ž)

    ŽOK Vinkovci

  • 2.3.2024. - 16:00

    ŽOK Sinj

    OK Pula

  • 2.3.2024. - 19:00

    ŽOK Drenova

    ŽOK Dubrovnik

  • 2.3.2024. - 19:00

    OK Veli Vrh

    OK Olimpik

  • 2.3.2024. - 20:00

    HAOK Mladost II (Ž)

    OK Zadar (Ž)

  • 3.3.2024. - 17:00

    OK Velika Gorica

    HAOK ZAGREB

    
22.2.2024. - 19:00

HAOK ZAGREB

OK Cratis Varaždin (Ž)

0 - 3

18/25  23/25  16/25

24.2.2024. - 15:00

ŽOK Sinj

OK Velika Gorica

3 - 1

27/25  17/25  25/16  25/19

24.2.2024. - 17:00

OK Pula

OK Olimpik

1 - 3

25/21  21/25  17/25  21/25

24.2.2024. - 18:00

ŽOK Vinkovci

ŽOK Drenova

2 - 3

26/28  19/25  25/23  25/21  11/15

24.2.2024. - 18:30

OK Zadar (Ž)

OK Veli Vrh

0 - 3

17/25  11/25  13/25

24.2.2024. - 19:00

ŽOK Dubrovnik

HAOK Mladost II (Ž)

3 - 0

25/15  25/16  25/16

2.3.2024. - 16:00

OK Cratis Varaždin (Ž)

ŽOK Vinkovci

2.3.2024. - 16:00

ŽOK Sinj

OK Pula

2.3.2024. - 19:00

ŽOK Drenova

ŽOK Dubrovnik

2.3.2024. - 19:00

OK Veli Vrh

OK Olimpik

2.3.2024. - 20:00

HAOK Mladost II (Ž)

OK Zadar (Ž)

3.3.2024. - 17:00

OK Velika Gorica

HAOK ZAGREB

best scorer(points / sets)

#98

DorisBuzolić 5,88(347/59)

#99

AnđelaBabić 5,42(287/53)

#92

EmaMrkić 5,38(285/53)

#80

AndreaŠahinović 5,23(293/56)

#76

LorenaSmojver 5(10/2)

best server(serve ace / sets)

#79

MiaRebić 1(1/1)

#76

LorenaSmojver 1(2/2)

#89

IvaKrajina 1(3/3)

#93

MirnaJurić 1(3/3)

#80

AndreaŠahinović 0,86(48/56)

best blocker(winning blocks / sets)

#94

LauraKesar 0,92(37/40)

#77

ArneaPribičević 0,88(7/8)

#99

LuanaBožić 0,83(5/6)

#98

MarinaĆorić 0,8(4/5)

#81

LuanaDžeba 0,79(19/24)

best scorer(points)

#99

AnđelaBabić 287

#92

EmaMrkić 285

#85

NikolMatić 271

best server(serve ace)

#99

MartaBabok 48

#91

ZaraSabalić 38

#92

EmaMrkić 37

#87

MarijaSesar 35

best blocker(winning blocks)

#89

BarbaraLjubez 38

#94

LauraKesar 37

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#1

AnaPetriško 52%(47/91)

#80

IngaRukovanjski 51%(59/115)

#82

FrankaVolpi-Kobal 49%(137/280)

#88

TaraPerhat 49%(147/303)

#92

EmaMrkić 47%(106/225)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#97

LaraDežulović 62%(179/288)

#99

LuanaBožić 61%(14/23)

#81

LuanaDžeba 57%(59/103)

#91

MarijaMohorović 57%(97/171)

#94

LauraKesar 54%(87/160)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matić N.
(OK Velika Gorica)
MIDDLE B. 2  
Honović A.
(OK Veli Vrh)
SPIKER 1  
Kero I.
(OK Zadar (Ž))

SPIKER 2  
Babić A.
(ŽOK Sinj)
MIDDLE B. 1  
Kruhonja K.
(OK Olimpik)
SETTER 1  
Stipanović G.
(ŽOK Dubrovnik)
LIBERO 1  
Rukovanjski I.
(ŽOK Vinkovci)
  • LIBERO 2  
    Petriško A.
    (OK Olimpik)
  • SETTER 2  
    Srhoj N.
    (HAOK Mladost II)
  • MIDDLE B. 3  
    Maslać I.
    (ŽOK Dubrovnik)
  • MIDDLE B. 4  
    Džeba L.
    (OK Veli Vrh)
  • OPPOSITE 2  
    Šahinović A.
    (ŽOK Drenova)
  • SPIKER 3  
    Pavlović P.
    (OK Olimpik)
  • SPIKER 4  
    Babok M.
    (OK Cratis Varaždin (Ž))

Standing

PLŽ2324

PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA (Ž) 2023/2024 PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA (Ž) 2023/2024 Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

ŽOK Dubrovnik

39

16

15

1

46

13

1375

1071

9

2

4

0

1

0

3,54

1,284

-2

OK Veli Vrh

35

16

13

3

42

15

1307

1099

9

2

2

0

3

0

2,80

1,189

-2

OK Olimpik

35

16

12

4

43

17

1360

1107

8

3

1

3

1

0

2,53

1,228

-3

HAOK Mladost II (Ž)

34

16

12

4

37

17

1258

1086

7

5

0

0

1

3

2,18

1,158

-2

OK Pula

31

16

11

5

39

21

1349

1213

7

2

2

2

2

1

1,86

1,112

-2

ŽOK Drenova

24

16

9

7

32

29

1311

1326

4

2

3

2

1

4

1,10

0,989

-2

OK Cratis Varaždin (Ž)

21

16

7

9

29

32

1292

1283

3

3

1

2

4

3

0,91

1,007

-1

ŽOK Sinj

21

16

7

9

26

30

1220

1261

4

3

0

1

3

5

0,87

0,968

-1

ŽOK Vinkovci

15

16

5

11

24

37

1265

1374

2

2

1

3

3

5

0,65

0,921

-2

OK Velika Gorica

10

16

3

13

19

41

1189

1358

2

0

1

3

4

6

0,46

0,876

-1

HAOK ZAGREB

5

16

2

14

6

44

893

1206

1

0

1

0

0

14

0,14

0,740

-

OK Zadar (Ž)

0

16

0

16

1

48

789

1224

0

0

0

0

1

15

0,02

0,645

-




PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA (Ž) 2023/2024 PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA (Ž) 2023/2024 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA (Ž) 2023/2024

Equipo Visitante

HAOK Ml

HAOK ZA

OK Cr

OK Olim

OK Pula

OK Veli

OK Veli

OK Zada

ŽOK Dre

ŽOK Dub

ŽOK Sin

ŽOK Vin

Equipo Local

HAOK Mladost II (Ž) (HAOK Ml)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 1

HAOK ZAGREB (HAOK ZA)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

OK Cratis Varaždin (Ž) (OK Cr)

1 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

OK Olimpik (OK Olim)

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

OK Pula (OK Pula)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

OK Veli Vrh (OK Veli)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

OK Velika Gorica (OK Veli)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

2 - 3

OK Zadar (Ž) (OK Zada)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

ŽOK Drenova (ŽOK Dre)

3 - 0

3 - 0

2 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 1

ŽOK Dubrovnik (ŽOK Dub)

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ŽOK Sinj (ŽOK Sin)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

ŽOK Vinkovci (ŽOK Vin)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

0 - 3

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matić N.
(OK Velika Gorica)
MIDDLE B. 2  
Honović A.
(OK Veli Vrh)
SPIKER 1  
Kero I.
(OK Zadar (Ž))

SPIKER 2  
Babić A.
(ŽOK Sinj)
MIDDLE B. 1  
Kruhonja K.
(OK Olimpik)
SETTER 1  
Stipanović G.
(ŽOK Dubrovnik)
LIBERO 1  
Rukovanjski I.
(ŽOK Vinkovci)
  • LIBERO 2  
    Petriško A.
    (OK Olimpik)
  • SETTER 2  
    Srhoj N.
    (HAOK Mladost II)
  • MIDDLE B. 3  
    Maslać I.
    (ŽOK Dubrovnik)
  • MIDDLE B. 4  
    Džeba L.
    (OK Veli Vrh)
  • OPPOSITE 2  
    Šahinović A.
    (ŽOK Drenova)
  • SPIKER 3  
    Pavlović P.
    (OK Olimpik)
  • SPIKER 4  
    Babok M.
    (OK Cratis Varaždin (Ž))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Matić N.
(OK Velika Gorica)
MIDDLE B. 2  
Honović A.
(OK Veli Vrh)
SPIKER 1  
Kero I.
(OK Zadar (Ž))

SPIKER 2  
Babić A.
(ŽOK Sinj)
MIDDLE B. 1  
Kruhonja K.
(OK Olimpik)
SETTER 1  
Stipanović G.
(ŽOK Dubrovnik)
LIBERO 1  
Rukovanjski I.
(ŽOK Vinkovci)
LIBERO 2  
Petriško A.
(OK Olimpik)
SETTER 2  
Srhoj N.
(HAOK Mladost II)
MIDDLE B. 3  
Maslać I.
(ŽOK Dubrovnik)
SPIKER 3  
Pavlović P.
(OK Olimpik)
MIDDLE B. 4  
Džeba L.
(OK Veli Vrh)
SPIKER 4  
Babok M.
(OK Cratis Varaždin (Ž))
OPPOSITE 2  
Šahinović A.
(ŽOK Drenova)