PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024

PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024


  • 9.4.2024. - 20:00

    OK Sisak (Ž)

    ŽOK Kaštel

    0 - 3

    17/25  20/25  21/25

  • 9.4.2024. - 20:45

    HAOK Mladost III (Ž)

    OK Medveščak

    0 - 3

    17/25  22/25  19/25

  • 13.4.2024. - 13:00

    OK Olimpik II

    HAOK Mladost III (Ž)

    3 - 2

    25/22  25/20  17/25  19/25  15/12

  • 13.4.2024. - 17:00

    OK Dinamo II

    HAOK Dubrava

    2 - 3

    19/25  25/15  25/18  19/25  10/15

  • 13.4.2024. - 18:30

    OK Nedelišće-Elting

    OK Sisak (Ž)

    3 - 0

    25/23  25/17  25/20

  • 13.4.2024. - 19:30

    ŽOK Ivanec

    OK Petrinja

    3 - 0

    25/15  25/15  25/21

  • 14.4.2024. - 16:45

    OK Medveščak

    OK KELTEKS II

    1 - 3

    18/25  25/23  22/25  26/28

  • 14.4.2024. - 18:00

    ŽOK Kaštel

    ŽOK Vrbovec

    3 - 0

    25/19  25/13  25/23

  • 19:45 

    OK KELTEKS II

    HAOK Mladost III (Ž)

  • 20.4.2024. - 00:00

    OK KELTEKS II

    OK Olimpik II

  • 20.4.2024. - 00:00

    HAOK Dubrava

    ŽOK Kaštel

  • 20.4.2024. - 00:00

    ŽOK Vrbovec

    OK Nedelišće-Elting

  • 20.4.2024. - 17:00

    OK Sisak (Ž)

    ŽOK Ivanec

  • 21.4.2024. - 17:00

    OK Petrinja

    OK Medveščak

  • 21.4.2024. - 20:00

    OK Dinamo II

    HAOK Mladost III (Ž)

    
9.4.2024. - 20:00

OK Sisak (Ž)

ŽOK Kaštel

0 - 3

17/25  20/25  21/25

9.4.2024. - 20:45

HAOK Mladost III (Ž)

OK Medveščak

0 - 3

17/25  22/25  19/25

13.4.2024. - 13:00

OK Olimpik II

HAOK Mladost III (Ž)

3 - 2

25/22  25/20  17/25  19/25  15/12

13.4.2024. - 17:00

OK Dinamo II

HAOK Dubrava

2 - 3

19/25  25/15  25/18  19/25  10/15

13.4.2024. - 18:30

OK Nedelišće-Elting

OK Sisak (Ž)

3 - 0

25/23  25/17  25/20

13.4.2024. - 19:30

ŽOK Ivanec

OK Petrinja

3 - 0

25/15  25/15  25/21

14.4.2024. - 16:45

OK Medveščak

OK KELTEKS II

1 - 3

18/25  25/23  22/25  26/28

14.4.2024. - 18:00

ŽOK Kaštel

ŽOK Vrbovec

3 - 0

25/19  25/13  25/23

19:45 

OK KELTEKS II

HAOK Mladost III (Ž)

20.4.2024. - 00:00

OK KELTEKS II

OK Olimpik II

20.4.2024. - 00:00

HAOK Dubrava

ŽOK Kaštel

20.4.2024. - 00:00

ŽOK Vrbovec

OK Nedelišće-Elting

20.4.2024. - 17:00

OK Sisak (Ž)

ŽOK Ivanec

21.4.2024. - 17:00

OK Petrinja

OK Medveščak

21.4.2024. - 20:00

OK Dinamo II

HAOK Mladost III (Ž)

Standing

1BŽS2324

PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024 PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024 Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

ŽOK Ivanec

53

20

18

2

57

9

1622

1158

15

3

0

1

1

0

6,33

1,401

-1

HAOK Dubrava

49

20

16

4

54

21

1707

1433

8

7

1

3

0

1

2,57

1,191

-1

OK Medveščak

40

21

15

6

50

31

1816

1647

7

3

5

1

3

2

1,61

1,103

-1

OK Petrinja

32

20

12

8

39

32

1568

1532

6

4

2

0

3

5

1,22

1,024

-2

OK KELTEKS II

31

18

10

8

37

32

1525

1458

3

6

1

3

1

4

1,16

1,046

-1

OK Nedelišće-Elting

24

20

9

11

37

42

1669

1755

4

1

4

2

6

3

0,88

0,951

-

HAOK Mladost III (Ž)

24

19

7

12

33

40

1568

1584

4

2

1

5

2

5

0,82

0,990

-

ŽOK Kaštel

24

20

8

12

30

38

1377

1534

7

0

1

1

4

7

0,79

0,898

-

OK Dinamo II

22

18

7

11

30

38

1434

1499

3

3

1

3

3

5

0,79

0,957

-1

ŽOK Vrbovec

17

15

7

8

26

35

1247

1321

1

1

5

2

1

5

0,74

0,944

-1

OK Olimpik II

14

20

5

15

20

49

1381

1592

2

2

1

1

3

11

0,41

0,868

-

OK Sisak (Ž)

6

21

2

19

15

61

1370

1771

0

0

2

2

5

12

0,25

0,774

-




PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024 PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024 Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024

Equipo Visitante

HAOK Du

HAOK Ml

OK Dina

OK KELT

OK Medv

OK Nede

OK Olim

OK Petr

OK Sisa

ŽOK Iva

ŽOK Kaš

ŽOK Vrb

Equipo Local

HAOK Dubrava (HAOK Du)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

HAOK Mladost III (Ž) (HAOK Ml)

0 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

OK Dinamo II (OK Dina)

2 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

2 - 3

OK KELTEKS II (OK KELT)

0 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

1 - 0

3 - 0

2 - 3

OK Medveščak (OK Medv)

1 - 3

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 2

OK Nedelišće-Elting (OK Nede)

1 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 2

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 2

0 - 3

OK Olimpik II (OK Olim)

1 - 3

3 - 2

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 0

OK Petrinja (OK Petr)

3 - 2

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

OK Sisak (Ž) (OK Sisa)

1 - 3

3 - 2

2 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

ŽOK Ivanec (ŽOK Iva)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ŽOK Kaštel (ŽOK Kaš)

0 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

ŽOK Vrbovec (ŽOK Vrb)

3 - 2

1 - 3

3 - 2