SUPERLIGA (M) 2023/2024

Prvi krug natjecanja

select
Prvi krug natjecanja Prvi krug natjecanja Matches

1. kolo

30.9.2023. - 17:00

GSD Varaždin

30.9.2023. - 17:00

30.9.2023. - 17:00

OK Kitro Varaždin (M)

3 - 1

OK Medicinar Trnje

Brozić Goran
Mujakić Elena

30.9.2023. - 17:00

3 - 1

OK Kitro Varaždin (M)

OK Medicinar Trnje

30.9.2023. - 17:00

Dvorana Mladosti

30.9.2023. - 17:00

30.9.2023. - 17:00

MOK Rijeka

1 - 3

MOK Mursa - Osijek

Bišćan Mihael
Kramar Šandl Tajana

30.9.2023. - 17:00

1 - 3

MOK Rijeka

MOK Mursa - Osijek

30.9.2023. - 18:00

SD Gimnasium

30.9.2023. - 18:00

30.9.2023. - 18:00

OK Rovinj

0 - 3

HAOK Mladost (M)

Kušljić Želimir
Stipaničev Matečić Ana

30.9.2023. - 18:00

0 - 3

OK Rovinj

HAOK Mladost (M)

30.9.2023. - 19:00

ŠD Krešimir Ćosić

30.9.2023. - 19:00

30.9.2023. - 19:00

OK Zadar (M)

0 - 3

OK Ribola Kaštela

Hamer Dominik
Babić Mario

30.9.2023. - 19:00

0 - 3

OK Zadar (M)

OK Ribola Kaštela

30.9.2023. - 19:00

SD Vijuš

30.9.2023. - 19:00

30.9.2023. - 19:00

MOK Marsonia

0 - 3

OKM Centrometal

Bardić Bojan
Muha Bruno

30.9.2023. - 19:00

0 - 3

MOK Marsonia

OKM Centrometal

30.9.2023. - 20:30

SC Poljud

30.9.2023. - 20:30

30.9.2023. - 20:30

OK Split (M)

1 - 3

OK Sisak (M)

Vedriš Tin
Humski Luka

30.9.2023. - 20:30

1 - 3

OK Split (M)

OK Sisak (M)



2. kolo

7.10.2023. - 17:00

SD Zeleni brijeg

7.10.2023. - 17:00

7.10.2023. - 17:00

OK Sisak (M)

3 - 2

OK Medicinar Trnje

Ivković Toni
Jukić Ante

7.10.2023. - 17:00

3 - 2

OK Sisak (M)

OK Medicinar Trnje

7.10.2023. - 17:00

GD Kaštela

7.10.2023. - 17:00

7.10.2023. - 17:00

OK Ribola Kaštela

3 - 1

MOK Rijeka

Ninić Dinko
Špadina Ivica

7.10.2023. - 17:00

3 - 1

OK Ribola Kaštela

MOK Rijeka

7.10.2023. - 18:00

Dom odbojke Bojan Stranić

7.10.2023. - 18:00

7.10.2023. - 18:00

HAOK Mladost (M)

3 - 0

OK Split (M)

Gerić Hrvoje
Ptiček Mislav

7.10.2023. - 18:00

3 - 0

HAOK Mladost (M)

OK Split (M)

7.10.2023. - 18:00

GSD Varaždin

7.10.2023. - 18:00

7.10.2023. - 18:00

OK Kitro Varaždin (M)

3 - 0

OK Zadar (M)

Šulc Matija
Lipić Aleksandra

7.10.2023. - 18:00

3 - 0

OK Kitro Varaždin (M)

OK Zadar (M)

7.10.2023. - 18:15

NŠD Gradski vrt

7.10.2023. - 18:15

7.10.2023. - 18:15

MOK Mursa - Osijek

3 - 1

MOK Marsonia

Horvat Damir
Pišćak Damir

7.10.2023. - 18:15

3 - 1

MOK Mursa - Osijek

MOK Marsonia

7.10.2023. - 19:00

OŠ Strahoninec

7.10.2023. - 19:00

7.10.2023. - 19:00

OKM Centrometal

3 - 1

OK Rovinj

Vedriš Tin
Bišćan Mihael

7.10.2023. - 19:00

3 - 1

OKM Centrometal

OK Rovinj



3. kolo

14.10.2023. - 17:00

Dvorana Mladosti

14.10.2023. - 17:00

14.10.2023. - 17:00

MOK Rijeka

2 - 3

OK Kitro Varaždin (M)

Hamer Dominik
Jurković Ksenija

14.10.2023. - 17:00

2 - 3

MOK Rijeka

OK Kitro Varaždin (M)

14.10.2023. - 17:00

SD Zeleni brijeg

14.10.2023. - 17:00

14.10.2023. - 17:00

OK Sisak (M)

0 - 3

HAOK Mladost (M)

Ptiček Mislav
Gerić Hrvoje

14.10.2023. - 17:00

0 - 3

OK Sisak (M)

HAOK Mladost (M)

14.10.2023. - 18:00

ŠD Krešimir Ćosić

14.10.2023. - 18:00

14.10.2023. - 18:00

OK Zadar (M)

0 - 3

OK Medicinar Trnje

Sladić Marin
Perajica Joško

14.10.2023. - 18:00

0 - 3

OK Zadar (M)

OK Medicinar Trnje

14.10.2023. - 19:30

SC Poljud

14.10.2023. - 19:30

14.10.2023. - 19:30

OK Split (M)

0 - 3

OKM Centrometal

Šulc Matija
Babić Mario

14.10.2023. - 19:30

0 - 3

OK Split (M)

OKM Centrometal

15.10.2023. - 17:00

SD Vijuš

15.10.2023. - 17:00

15.10.2023. - 17:00

MOK Marsonia

1 - 3

OK Ribola Kaštela

Muha Bruno
Šutalo Marin

15.10.2023. - 17:00

1 - 3

MOK Marsonia

OK Ribola Kaštela

15.10.2023. - 18:00

SD Gimnasium

15.10.2023. - 18:00

15.10.2023. - 18:00

OK Rovinj

0 - 3

MOK Mursa - Osijek

Stipaničev Matečić Ana
Vedriš Tin

15.10.2023. - 18:00

0 - 3

OK Rovinj

MOK Mursa - Osijek



4. kolo

21.10.2023. - 16:30

GD Kaštela

21.10.2023. - 16:30

21.10.2023. - 16:30

OK Ribola Kaštela

3 - 0

OK Rovinj

Tota Dalibor
Brozić Goran

21.10.2023. - 16:30

3 - 0

OK Ribola Kaštela

OK Rovinj

21.10.2023. - 18:00

OŠ Strahoninec

21.10.2023. - 18:00

21.10.2023. - 18:00

OKM Centrometal

3 - 0

OK Sisak (M)

Kramar Šandl Tajana
Maganić Marin

21.10.2023. - 18:00

3 - 0

OKM Centrometal

OK Sisak (M)

21.10.2023. - 18:00

GSD Varaždin

21.10.2023. - 18:00

21.10.2023. - 18:00

OK Kitro Varaždin (M)

3 - 1

MOK Marsonia

Pihler Igor
Babić Mario

21.10.2023. - 18:00

3 - 1

OK Kitro Varaždin (M)

MOK Marsonia

21.10.2023. - 19:00

SC Poljud

21.10.2023. - 19:00

21.10.2023. - 19:00

OK Split (M)

0 - 3

MOK Mursa - Osijek

Hrabrov Ivan
Belić Stipe

21.10.2023. - 19:00

0 - 3

OK Split (M)

MOK Mursa - Osijek

21.10.2023. - 19:00

ŠD Krešimir Ćosić

21.10.2023. - 19:00

21.10.2023. - 19:00

OK Zadar (M)

2 - 3

MOK Rijeka

Žaja Sanda
Sladić Marin

21.10.2023. - 19:00

2 - 3

OK Zadar (M)

MOK Rijeka

21.10.2023. - 20:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

21.10.2023. - 20:00

21.10.2023. - 20:00

OK Medicinar Trnje

2 - 3

HAOK Mladost (M)

Bišćan Mihael
Majstorović Kristina

21.10.2023. - 20:00

2 - 3

OK Medicinar Trnje

HAOK Mladost (M)



5. kolo

28.10.2023. - 15:00

GSD Varaždin

28.10.2023. - 15:00

28.10.2023. - 15:00

OK Kitro Varaždin (M)

0 - 3

OK Rovinj

Raca Dominik
Maganić Marin

28.10.2023. - 15:00

0 - 3

OK Kitro Varaždin (M)

OK Rovinj

28.10.2023. - 17:00

Dvorana Mladosti

28.10.2023. - 17:00

28.10.2023. - 17:00

MOK Rijeka

2 - 3

OK Medicinar Trnje

Jukić Ante
Ivković Toni

28.10.2023. - 17:00

2 - 3

MOK Rijeka

OK Medicinar Trnje

28.10.2023. - 17:00

SD Zeleni brijeg

28.10.2023. - 17:00

28.10.2023. - 17:00

OK Sisak (M)

0 - 3

MOK Mursa - Osijek

Lipić Aleksandra
Hamer Dominik

28.10.2023. - 17:00

0 - 3

OK Sisak (M)

MOK Mursa - Osijek

28.10.2023. - 19:00

SD Vijuš

28.10.2023. - 19:00

28.10.2023. - 19:00

MOK Marsonia

3 - 0

OK Zadar (M)

Šutalo Marin
Kopić Goran

28.10.2023. - 19:00

3 - 0

MOK Marsonia

OK Zadar (M)

28.10.2023. - 20:00

SC Poljud

28.10.2023. - 20:00

28.10.2023. - 20:00

OK Split (M)

0 - 3

OK Ribola Kaštela

Sladić Marin
Jukić Ivan

28.10.2023. - 20:00

0 - 3

OK Split (M)

OK Ribola Kaštela

29.10.2023. - 17:00

Dom odbojke Bojan Stranić

29.10.2023. - 17:00

29.10.2023. - 17:00

HAOK Mladost (M)

3 - 1

OKM Centrometal

Jurković Ksenija
Brozić Goran

29.10.2023. - 17:00

3 - 1

HAOK Mladost (M)

OKM Centrometal



6. kolo

4.11.2023. - 17:00

Dvorana Mladosti

4.11.2023. - 17:00

4.11.2023. - 17:00

MOK Rijeka

2 - 3

MOK Marsonia

Raca Dominik
Pihler Igor

4.11.2023. - 17:00

2 - 3

MOK Rijeka

MOK Marsonia

4.11.2023. - 18:00

GSD Varaždin

4.11.2023. - 18:00

4.11.2023. - 18:00

OK Kitro Varaždin (M)

3 - 0

OK Split (M)

Lipić Aleksandra
Šulc Matija

4.11.2023. - 18:00

3 - 0

OK Kitro Varaždin (M)

OK Split (M)

4.11.2023. - 20:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

4.11.2023. - 20:00

4.11.2023. - 20:00

OK Medicinar Trnje

0 - 3

OKM Centrometal

Muha Bruno
Horvat Damir

4.11.2023. - 20:00

0 - 3

OK Medicinar Trnje

OKM Centrometal

5.11.2023. - 18:00

NŠD Gradski vrt

5.11.2023. - 18:00

5.11.2023. - 18:00

MOK Mursa - Osijek

2 - 3

HAOK Mladost (M)

Brozić Goran
Tota Dalibor

5.11.2023. - 18:00

2 - 3

MOK Mursa - Osijek

HAOK Mladost (M)

5.11.2023. - 18:00

GD Kaštela

5.11.2023. - 18:00

5.11.2023. - 18:00

OK Ribola Kaštela

3 - 0

OK Sisak (M)

Špadina Ivica
Ninić Dinko

5.11.2023. - 18:00

3 - 0

OK Ribola Kaštela

OK Sisak (M)

5.11.2023. - 18:00

ŠD Krešimir Ćosić

5.11.2023. - 18:00

5.11.2023. - 18:00

OK Zadar (M)

1 - 3

OK Rovinj

Perajica Joško
Jukić Ivan

5.11.2023. - 18:00

1 - 3

OK Zadar (M)

OK Rovinj



7. kolo

11.11.2023. - 17:00

SD Gimnasium

11.11.2023. - 17:00

11.11.2023. - 17:00

OK Rovinj

1 - 3

MOK Rijeka

Humski Luka
Raca Dominik

11.11.2023. - 17:00

1 - 3

OK Rovinj

MOK Rijeka

11.11.2023. - 17:00

SC Poljud

11.11.2023. - 17:00

11.11.2023. - 17:00

OK Split (M)

3 - 0

OK Zadar (M)

Jurković Ksenija
Kramar Šandl Tajana

11.11.2023. - 17:00

3 - 0

OK Split (M)

OK Zadar (M)

11.11.2023. - 17:00

SD Zeleni brijeg

11.11.2023. - 17:00

11.11.2023. - 17:00

OK Sisak (M)

1 - 3

OK Kitro Varaždin (M)

Maganić Marin
Hamer Dominik

11.11.2023. - 17:00

1 - 3

OK Sisak (M)

OK Kitro Varaždin (M)

11.11.2023. - 17:00

Dom odbojke Bojan Stranić

11.11.2023. - 17:00

11.11.2023. - 17:00

HAOK Mladost (M)

3 - 1

OK Ribola Kaštela

Kušljić Želimir
Brozić Goran

11.11.2023. - 17:00

3 - 1

HAOK Mladost (M)

OK Ribola Kaštela

11.11.2023. - 17:00

OŠ Strahoninec

11.11.2023. - 17:00

11.11.2023. - 17:00

OKM Centrometal

3 - 1

MOK Mursa - Osijek

Pihler Igor
Šulc Matija

11.11.2023. - 17:00

3 - 1

OKM Centrometal

MOK Mursa - Osijek

11.11.2023. - 19:00

SD Vijuš

11.11.2023. - 19:00

11.11.2023. - 19:00

MOK Marsonia

3 - 0

OK Medicinar Trnje

Horvat Damir
Bardić Bojan

11.11.2023. - 19:00

3 - 0

MOK Marsonia

OK Medicinar Trnje



8. kolo

25.11.2023. - 17:00

Dvorana Mladosti

25.11.2023. - 17:00

25.11.2023. - 17:00

MOK Rijeka

3 - 2

OK Split (M)

Vedriš Tin
Kramar Šandl Tajana

25.11.2023. - 17:00

3 - 2

MOK Rijeka

OK Split (M)

25.11.2023. - 18:00

GSD Varaždin

25.11.2023. - 18:00

25.11.2023. - 18:00

OK Cratis Varaždin (M)

2 - 3

HAOK Mladost (M)

Tota Dalibor
Tomas Ana

25.11.2023. - 18:00

2 - 3

OK Cratis Varaždin (M)

HAOK Mladost (M)

25.11.2023. - 18:30

ŠD Krešimir Ćosić

25.11.2023. - 18:30

25.11.2023. - 18:30

OK Zadar (M)

1 - 3

OK Sisak (M)

Ivković Toni
Perajica Joško

25.11.2023. - 18:30