SUPERLIGA (Ž) 2023/2024

Prvi krug natjecanja

select
Prvi krug natjecanja Prvi krug natjecanja Matches

1. kolo

29.9.2023. - 18:30

Dom odbojke Bojan Stranić

29.9.2023. - 18:30

29.9.2023. - 18:30

HAOK Mladost (Ž)

3 - 0

OK Don Bosco

Lipić Aleksandra
Raca Dominik

29.9.2023. - 18:30

3 - 0

HAOK Mladost (Ž)

OK Don Bosco

30.9.2023. - 18:00

GD Kaštela

30.9.2023. - 18:00

30.9.2023. - 18:00

OK Marina Kaštela

1 - 3

OK Nebo

Špadina Ivica
Belić Stipe

30.9.2023. - 18:00

1 - 3

OK Marina Kaštela

OK Nebo

30.9.2023. - 18:00

NŠD Gradski vrt

30.9.2023. - 18:00

30.9.2023. - 18:00

ŽOK Osijek

1 - 3

OK Dinamo

Jurković Ksenija
Ramić Jasmin

30.9.2023. - 18:00

1 - 3

ŽOK Osijek

OK Dinamo

30.9.2023. - 18:00

OŠ Ravne njive

30.9.2023. - 18:00

30.9.2023. - 18:00

OK Brda

0 - 3

ŽOK Ribola Kaštela

Jukić Ivan
Ivković Toni

30.9.2023. - 18:00

0 - 3

OK Brda

ŽOK Ribola Kaštela

30.9.2023. - 18:30

SC Poljud

30.9.2023. - 18:30

30.9.2023. - 18:30

OK Split (Ž)

0 - 3

OK Kelteks (Ž)

Humski Luka
Vedriš Tin

30.9.2023. - 18:30

0 - 3

OK Split (Ž)

OK Kelteks (Ž)

30.9.2023. - 19:30

Dvorana Mladosti

30.9.2023. - 19:30

30.9.2023. - 19:30

HAOK Rijeka CO

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar

Kramar Šandl Tajana
Bišćan Mihael

30.9.2023. - 19:30

3 - 1

HAOK Rijeka CO

ŽOK Enna Vukovar



2. kolo

7.10.2023. - 18:00

OŠ Antun Augustinčić

7.10.2023. - 18:00

7.10.2023. - 18:00

OK Nebo

1 - 3

ŽOK Ribola Kaštela

Muha Bruno
Kopić Goran

7.10.2023. - 18:00

1 - 3

OK Nebo

ŽOK Ribola Kaštela

7.10.2023. - 19:00

OŠ D. Tadijanović

7.10.2023. - 19:00

7.10.2023. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

3 - 2

ŽOK Osijek

Maganić Marin
Humski Luka

7.10.2023. - 19:00

3 - 2

ŽOK Enna Vukovar

ŽOK Osijek

7.10.2023. - 20:00

ŠSD Mladost

7.10.2023. - 20:00

7.10.2023. - 20:00

OK Kelteks (Ž)

3 - 0

OK Brda

Curać Mihaela
Tota Dalibor

7.10.2023. - 20:00

3 - 0

OK Kelteks (Ž)

OK Brda

7.10.2023. - 20:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

7.10.2023. - 20:00

7.10.2023. - 20:00

OK Dinamo

3 - 0

OK Split (Ž)

Majstorović Kristina
Jurković Ksenija

7.10.2023. - 20:00

3 - 0

OK Dinamo

OK Split (Ž)

7.10.2023. - 20:00

GD Kaštela

7.10.2023. - 20:00

7.10.2023. - 20:00

OK Marina Kaštela

0 - 3

HAOK Mladost (Ž)

Stipaničev Matečić Ana
Kušljić Želimir

7.10.2023. - 20:00

0 - 3

OK Marina Kaštela

HAOK Mladost (Ž)

7.10.2023. - 20:15

Dom odbojke Bojan Stranić

7.10.2023. - 20:15

7.10.2023. - 20:15

OK Don Bosco

0 - 3

HAOK Rijeka CO

Bardić Bojan
Šutalo Marin

7.10.2023. - 20:15

0 - 3

OK Don Bosco

HAOK Rijeka CO



3. kolo

14.10.2023. - 17:00

SC Poljud

14.10.2023. - 17:00

14.10.2023. - 17:00

OK Split (Ž)

0 - 3

ŽOK Enna Vukovar

Babić Mario
Šulc Matija

14.10.2023. - 17:00

0 - 3

OK Split (Ž)

ŽOK Enna Vukovar

14.10.2023. - 18:00

OŠ Ravne njive

14.10.2023. - 18:00

14.10.2023. - 18:00

OK Brda

0 - 3

OK Dinamo

Ninić Dinko
Hrabrov Ivan

14.10.2023. - 18:00

0 - 3

OK Brda

OK Dinamo

14.10.2023. - 18:00

GD Kaštela

14.10.2023. - 18:00

14.10.2023. - 18:00

ŽOK Ribola Kaštela

3 - 2

OK Kelteks (Ž)

Tota Dalibor
Tomas Ana

14.10.2023. - 18:00

3 - 2

ŽOK Ribola Kaštela

OK Kelteks (Ž)

14.10.2023. - 19:30

Dvorana Mladosti

14.10.2023. - 19:30

14.10.2023. - 19:30

HAOK Rijeka CO

0 - 3

OK Marina Kaštela

Jurković Ksenija
Hamer Dominik

14.10.2023. - 19:30

0 - 3

HAOK Rijeka CO

OK Marina Kaštela

15.10.2023. - 17:00

NŠD Gradski vrt

15.10.2023. - 17:00

15.10.2023. - 17:00

ŽOK Osijek

3 - 0

OK Don Bosco

Ramić Jasmin
Majstorović Kristina

15.10.2023. - 17:00

3 - 0

ŽOK Osijek

OK Don Bosco

18.10.2023. - 18:30

Dom odbojke Bojan Stranić

18.10.2023. - 18:30

18.10.2023. - 18:30

HAOK Mladost (Ž)

3 - 0

OK Nebo

Maganić Marin
Lipić Aleksandra

18.10.2023. - 18:30

3 - 0

HAOK Mladost (Ž)

OK Nebo



4. kolo

21.10.2023. - 15:00

OŠ Bartol Kašić

21.10.2023. - 15:00

21.10.2023. - 15:00

OK Don Bosco

2 - 3

OK Split (Ž)

Stipaničev Matečić Ana
Curać Mihaela

21.10.2023. - 15:00

2 - 3

OK Don Bosco

OK Split (Ž)

21.10.2023. - 17:00

OŠ Antun Augustinčić

21.10.2023. - 17:00

21.10.2023. - 17:00

OK Nebo

0 - 3

OK Kelteks (Ž)

Jurković Ksenija
Ramić Jasmin

21.10.2023. - 17:00

0 - 3

OK Nebo

OK Kelteks (Ž)

21.10.2023. - 17:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

21.10.2023. - 17:00

21.10.2023. - 17:00

OK Dinamo

3 - 0

ŽOK Ribola Kaštela

Bardić Bojan
Šutalo Marin

21.10.2023. - 17:00

3 - 0

OK Dinamo

ŽOK Ribola Kaštela

21.10.2023. - 19:00

OŠ D. Tadijanović

21.10.2023. - 19:00

21.10.2023. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

3 - 1

OK Brda

Kopić Goran
Horvat Damir

21.10.2023. - 19:00

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar

OK Brda

21.10.2023. - 19:30

Dom odbojke Bojan Stranić

21.10.2023. - 19:30

21.10.2023. - 19:30

HAOK Mladost (Ž)

3 - 0

HAOK Rijeka CO

Jukić Ivan
Perajica Joško

21.10.2023. - 19:30

3 - 0

HAOK Mladost (Ž)

HAOK Rijeka CO

21.10.2023. - 20:00

GD Kaštela

21.10.2023. - 20:00

21.10.2023. - 20:00

OK Marina Kaštela

3 - 0

ŽOK Osijek

Brozić Goran
Tota Dalibor

21.10.2023. - 20:00

3 - 0

OK Marina Kaštela

ŽOK Osijek



5. kolo

28.10.2023. - 17:00

SC Poljud

28.10.2023. - 17:00

28.10.2023. - 17:00

OK Split (Ž)

0 - 3

OK Marina Kaštela

Jukić Ivan
Sladić Marin

28.10.2023. - 17:00

0 - 3

OK Split (Ž)

OK Marina Kaštela

28.10.2023. - 17:00

ŠSD Mladost

28.10.2023. - 17:00

28.10.2023. - 17:00

OK Kelteks (Ž)

2 - 3

OK Dinamo

Bardić Bojan
Pišćak Damir

28.10.2023. - 17:00

2 - 3

OK Kelteks (Ž)

OK Dinamo

28.10.2023. - 18:00

GD Kaštela

28.10.2023. - 18:00

28.10.2023. - 18:00

ŽOK Ribola Kaštela

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar

Stipaničev Matečić Ana
Tomas Ana

28.10.2023. - 18:00

3 - 1

ŽOK Ribola Kaštela

ŽOK Enna Vukovar

28.10.2023. - 19:30

Dvorana Mladosti

28.10.2023. - 19:30

28.10.2023. - 19:30

HAOK Rijeka CO

0 - 3

OK Nebo

Ivković Toni
Jukić Ante

28.10.2023. - 19:30

0 - 3

HAOK Rijeka CO

OK Nebo

29.10.2023. - 18:00

OŠ Ravne njive

29.10.2023. - 18:00

29.10.2023. - 18:00

OK Brda

2 - 3

OK Don Bosco

Tota Dalibor
Kušljić Želimir

29.10.2023. - 18:00

2 - 3

OK Brda

OK Don Bosco

12.12.2023. - 19:00

NŠD Gradski vrt

12.12.2023. - 19:00

12.12.2023. - 19:00

ŽOK Osijek

0 - 3

HAOK Mladost (Ž)

Ramić Jasmin
Pišćak Damir

12.12.2023. - 19:00

0 - 3

ŽOK Osijek

HAOK Mladost (Ž)



6. kolo

4.11.2023. - 17:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

4.11.2023. - 17:00

4.11.2023. - 17:00

OK Don Bosco

1 - 3

ŽOK Ribola Kaštela

Tomas Ana
Mujakić Elena

4.11.2023. - 17:00

1 - 3

OK Don Bosco

ŽOK Ribola Kaštela

4.11.2023. - 19:00

OŠ D. Tadijanović

4.11.2023. - 19:00

4.11.2023. - 19:00

ŽOK Enna Vukovar

3 - 2

OK Kelteks (Ž)

Humski Luka
Kramar Šandl Tajana

4.11.2023. - 19:00

3 - 2

ŽOK Enna Vukovar

OK Kelteks (Ž)

4.11.2023. - 19:30

Dom odbojke Bojan Stranić

4.11.2023. - 19:30

4.11.2023. - 19:30

HAOK Mladost (Ž)

3 - 0

OK Split (Ž)

Gerić Hrvoje
Ptiček Mislav

4.11.2023. - 19:30

3 - 0

HAOK Mladost (Ž)

OK Split (Ž)

4.11.2023. - 19:30

Dvorana Mladosti

4.11.2023. - 19:30

4.11.2023. - 19:30

HAOK Rijeka CO

1 - 3

ŽOK Osijek

Pihler Igor
Raca Dominik

4.11.2023. - 19:30

1 - 3

HAOK Rijeka CO

ŽOK Osijek

4.11.2023. - 20:00

GD Kaštela

4.11.2023. - 20:00

4.11.2023. - 20:00

OK Marina Kaštela

3 - 0

OK Brda

Ninić Dinko
Špadina Ivica

4.11.2023. - 20:00

3 - 0

OK Marina Kaštela

OK Brda

5.11.2023. - 18:00

OŠ Antun Augustinčić

5.11.2023. - 18:00

5.11.2023. - 18:00

OK Nebo

0 - 3

OK Dinamo

Babić Mario
Vedriš Tin

5.11.2023. - 18:00

0 - 3

OK Nebo

OK Dinamo



7. kolo

11.11.2023. - 17:00

NŠD Gradski vrt

11.11.2023. - 17:00

11.11.2023. - 17:00

ŽOK Osijek

3 - 0

OK Nebo

Ramić Jasmin
Majstorović Kristina

11.11.2023. - 17:00

3 - 0

ŽOK Osijek

OK Nebo

11.11.2023. - 17:00

GD Kaštela

11.11.2023. - 17:00

11.11.2023. - 17:00

ŽOK Ribola Kaštela

1 - 3

OK Marina Kaštela

Jukić Ante
Sladić Marin

11.11.2023. - 17:00

1 - 3

ŽOK Ribola Kaštela

OK Marina Kaštela

11.11.2023. - 17:30

OŠ Ravne njive

11.11.2023. - 17:30

11.11.2023. - 17:30

OK Brda

0 - 3

HAOK Mladost (Ž)

Belić Stipe
Hrabrov Ivan

11.11.2023. - 17:30

0 - 3

OK Brda

HAOK Mladost (Ž)

11.11.2023. - 20:00

SC Poljud

11.11.2023. - 20:00

11.11.2023. - 20:00

OK Split (Ž)

0 - 3

HAOK Rijeka CO

Kramar Šandl Tajana
Jurković Ksenija

11.11.2023. - 20:00

0 - 3

OK Split (Ž)

HAOK Rijeka CO

11.11.2023. - 20:00

ŠSD Mladost

11.11.2023. - 20:00

11.11.2023. - 20:00

OK Kelteks (Ž)

3 - 2

OK Don Bosco

Mujakić Elena
Curać Mihaela

11.11.2023. - 20:00

3 - 2

OK Kelteks (Ž)

OK Don Bosco

12.11.2023. - 17:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

12.11.2023. - 17:00

12.11.2023. - 17:00

OK Dinamo

3 - 0

ŽOK Enna Vukovar

Ivković Toni
Žaja Sanda

12.11.2023. - 17:00

3 - 0

OK Dinamo

ŽOK Enna Vukovar



8. kolo

25.11.2023. - 16:00

NŠD Gradski vrt

25.11.2023. - 16:00

25.11.2023. - 16:00

ŽOK Osijek

3 - 0

OK Split (Ž)

Jurković Ksenija
Majstorović Kristina

25.11.2023. - 16:00

3 - 0

ŽOK Osijek

OK Split (Ž)

25.11.2023. - 17:00

Dom odbojke Bojan Stranić

25.11.2023. - 17:00

25.11.2023. - 17:00

HAOK Mladost (Ž)

3 - 2

ŽOK Ribola Kaštela

Bardić Bojan
Muha Bruno

25.11.2023. - 17:00

3 - 2

HAOK Mladost (Ž)

ŽOK Ribola Kaštela

25.11.2023. - 18:00

OŠ Antun Augustinčić

25.11.2023. - 18:00

25.11.2023. - 18:00

OK Nebo

3 - 1

ŽOK Enna Vukovar

Brozić Goran
Curać Mihaela

25.11.2023. - 18:00

3 - 1

OK Nebo

ŽOK Enna Vukovar