PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024

PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024

PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024

select
PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024 PRVA B HRVATSKA LIGA - SKUPINA SJEVER 2023/2024 Matches

1. kolo

7.10.2023. - 13:00

Dom odbojke Bojan Stranić

7.10.2023. - 13:00

7.10.2023. - 13:00

HAOK Mladost III (Ž)

-

ŽOK Kaštel

Šulc Matija
Lipić Aleksandra

7.10.2023. - 13:00

-

HAOK Mladost III (Ž)

ŽOK Kaštel

7.10.2023. - 13:30

OŠ Gornje Vrapče

7.10.2023. - 13:30

7.10.2023. - 13:30

OK Olimpik II

1 - 3

OK Dinamo II

Jugo Josipa
Vizner Petra

7.10.2023. - 13:30

1 - 3

OK Olimpik II

OK Dinamo II

7.10.2023. - 15:00

OŠ Mate Lovraka

7.10.2023. - 15:00

7.10.2023. - 15:00

OK Petrinja

3 - 0

OK KELTEKS II

Baltić Mirela
Bakonji Lucija

7.10.2023. - 15:00

3 - 0

OK Petrinja

OK KELTEKS II

7.10.2023. - 15:00

Srednja škola Vrbovec

7.10.2023. - 15:00

7.10.2023. - 15:00

ŽOK Vrbovec

-

ŽOK Ivanec

Antolić Marko
Visković Ana

7.10.2023. - 15:00

-

ŽOK Vrbovec

ŽOK Ivanec

7.10.2023. - 15:00

OŠ Iver

7.10.2023. - 15:00

7.10.2023. - 15:00

HAOK Dubrava

3 - 1

OK Nedelišće-Elting

Hamer Dominik
Maslač Dinko

7.10.2023. - 15:00

3 - 1

HAOK Dubrava

OK Nedelišće-Elting

7.10.2023. - 19:00

SD Zeleni brijeg

7.10.2023. - 19:00

7.10.2023. - 19:00

OK Sisak (Ž)

0 - 3

OK Medveščak

Bakonji Lucija
Lalić Stela

7.10.2023. - 19:00

0 - 3

OK Sisak (Ž)

OK Medveščak



2. kolo

14.10.2023. - 17:00

OŠ Strahoninec

14.10.2023. - 17:00

14.10.2023. - 17:00

OK Nedelišće-Elting

-

HAOK Mladost III (Ž)

Novak Martina
Kozjak Orlando

14.10.2023. - 17:00

-

OK Nedelišće-Elting

HAOK Mladost III (Ž)

14.10.2023. - 19:30

OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski

14.10.2023. - 19:30

14.10.2023. - 19:30

ŽOK Ivanec

3 - 0

HAOK Dubrava

Mašić Ema
Ćorko Jana

14.10.2023. - 19:30

3 - 0

ŽOK Ivanec

HAOK Dubrava

15.10.2023. - 14:00

15.10.2023. - 14:00

15.10.2023. - 14:00

OK Medveščak

3 - 2

ŽOK Vrbovec

Visković Ana

15.10.2023. - 14:00

3 - 2

OK Medveščak

ŽOK Vrbovec

15.10.2023. - 15:00

OŠ Belica

15.10.2023. - 15:00

15.10.2023. - 15:00

ŽOK Kaštel

-

OK Olimpik II

Kozjak Orlando
Gerić Hrvoje

15.10.2023. - 15:00

-

ŽOK Kaštel

OK Olimpik II

15.10.2023. - 17:00

OŠ Mate Lovraka

15.10.2023. - 17:00

15.10.2023. - 17:00

OK Petrinja

3 - 0

OK Sisak (Ž)

Lalić Stela
Šarčević Azra

15.10.2023. - 17:00

3 - 0

OK Petrinja

OK Sisak (Ž)

15.10.2023. - 19:15

ŠSD Mladost

15.10.2023. - 19:15

15.10.2023. - 19:15

OK KELTEKS II

3 - 1

OK Dinamo II

Kompes Branimir
Knezović Viktorija

15.10.2023. - 19:15

3 - 1

OK KELTEKS II

OK Dinamo II



3. kolo

21.10.2023. - 15:00

OŠ Iver

21.10.2023. - 15:00

21.10.2023. - 15:00

HAOK Dubrava

3 - 1

OK Medveščak


Ivanković Ana

21.10.2023. - 15:00

3 - 1

HAOK Dubrava

OK Medveščak

21.10.2023. - 16:00

Srednja škola Vrbovec

21.10.2023. - 16:00

21.10.2023. - 16:00

ŽOK Vrbovec

-

OK Petrinja


Antolić Marko

21.10.2023. - 16:00

-

ŽOK Vrbovec

OK Petrinja

21.10.2023. - 16:30

Dom odbojke Bojan Stranić

21.10.2023. - 16:30

21.10.2023. - 16:30

HAOK Mladost III (Ž)

0 - 3

ŽOK Ivanec

Gvozden Ilija
Maslač Dinko

21.10.2023. - 16:30

0 - 3

HAOK Mladost III (Ž)

ŽOK Ivanec

22.10.2023. - 14:00

OŠ Gornje Vrapče

22.10.2023. - 14:00

22.10.2023. - 14:00

OK Olimpik II

0 - 3

OK Nedelišće-Elting

Visković Ana
Jugo Josipa

22.10.2023. - 14:00

0 - 3

OK Olimpik II

OK Nedelišće-Elting

22.10.2023. - 15:00

SD Zeleni brijeg

22.10.2023. - 15:00

22.10.2023. - 15:00

OK Sisak (Ž)

0 - 3

OK KELTEKS II

Svržnjak Jana
Baltić Mirela

22.10.2023. - 15:00

0 - 3

OK Sisak (Ž)

OK KELTEKS II

22.10.2023. - 15:00

OŠ Belica

22.10.2023. - 15:00

22.10.2023. - 15:00

OK Dinamo II

-

ŽOK Kaštel

Kozjak Orlando
Ćorko Jana

22.10.2023. - 15:00

-

OK Dinamo II

ŽOK Kaštel



4. kolo

28.10.2023. - 13:00

OŠ Ksavar Šandor Gjalski

28.10.2023. - 13:00

28.10.2023. - 13:00

OK Medveščak

3 - 2

HAOK Mladost III (Ž)

Kompes Branimir
Jugo Josipa

28.10.2023. - 13:00

3 - 2

OK Medveščak

HAOK Mladost III (Ž)

28.10.2023. - 14:00

SD Zeleni brijeg

28.10.2023. - 14:00

28.10.2023. - 14:00

OK Sisak (Ž)

3 - 2

ŽOK Vrbovec

Majstorović Kristina
Šarčević Azra

28.10.2023. - 14:00

3 - 2

OK Sisak (Ž)

ŽOK Vrbovec

28.10.2023. - 17:00

OŠ Strahoninec

28.10.2023. - 17:00

28.10.2023. - 17:00

OK Nedelišće-Elting

3 - 0

OK Dinamo II

Kozjak Orlando
Gerić Hrvoje

28.10.2023. - 17:00

3 - 0

OK Nedelišće-Elting

OK Dinamo II

29.10.2023. - 18:00

OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski

29.10.2023. - 18:00

29.10.2023. - 18:00

ŽOK Ivanec

3 - 0

OK Olimpik II

Ćorko Jana
Mašić Ema

29.10.2023. - 18:00

3 - 0

ŽOK Ivanec

OK Olimpik II

29.10.2023. - 18:00

OŠ Mate Lovraka

29.10.2023. - 18:00

29.10.2023. - 18:00

OK Petrinja

3 - 2

HAOK Dubrava

Bakonji Lucija
Majstorović Kristina

29.10.2023. - 18:00

3 - 2

OK Petrinja

HAOK Dubrava

27.11.2023. - 19:00

OŠ Dubovac

27.11.2023. - 19:00

27.11.2023. - 19:00

OK KELTEKS II

3 - 0

ŽOK Kaštel

Hamer Dominik
Lipić Aleksandra

27.11.2023. - 19:00

3 - 0

OK KELTEKS II

ŽOK Kaštel



5. kolo

4.11.2023. - 15:00

OŠ Iver

4.11.2023. - 15:00

4.11.2023. - 15:00

HAOK Dubrava

3 - 0

OK Sisak (Ž)

Kezerić Anamarija
Kompes Branimir

4.11.2023. - 15:00

3 - 0

HAOK Dubrava

OK Sisak (Ž)

4.11.2023. - 16:30

Dom odbojke Bojan Stranić

4.11.2023. - 16:30

4.11.2023. - 16:30

HAOK Mladost III (Ž)

1 - 3

OK Petrinja

Jugo Josipa
Visković Ana

4.11.2023. - 16:30

1 - 3

HAOK Mladost III (Ž)

OK Petrinja

4.11.2023. - 18:30

OŠ Belica

4.11.2023. - 18:30

4.11.2023. - 18:30

ŽOK Kaštel

3 - 2

OK Nedelišće-Elting

Mašić Ema
Kozjak Orlando

4.11.2023. - 18:30

3 - 2

ŽOK Kaštel

OK Nedelišće-Elting

5.11.2023. - 10:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

5.11.2023. - 10:00

5.11.2023. - 10:00

OK Dinamo II

1 - 3

ŽOK Ivanec

Vizner Petra
Lipić Aleksandra

5.11.2023. - 10:00

1 - 3

OK Dinamo II

ŽOK Ivanec

5.11.2023. - 13:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

5.11.2023. - 13:00

5.11.2023. - 13:00

OK Olimpik II

0 - 3

OK Medveščak

Jugo Josipa
Hamer Dominik

5.11.2023. - 13:00

0 - 3

OK Olimpik II

OK Medveščak

13.12.2023. - 20:30

Srednja škola Vrbovec

13.12.2023. - 20:30

13.12.2023. - 20:30

ŽOK Vrbovec

-

OK KELTEKS II

Vizner Petra
Knezović Viktorija

13.12.2023. - 20:30

-

ŽOK Vrbovec

OK KELTEKS II



6. kolo

11.11.2023. - 13:00

SD Zeleni brijeg

11.11.2023. - 13:00

11.11.2023. - 13:00

OK Sisak (Ž)

3 - 2

HAOK Mladost III (Ž)

Baltić Mirela
Bakonji Lucija

11.11.2023. - 13:00

3 - 2

OK Sisak (Ž)

HAOK Mladost III (Ž)

11.11.2023. - 16:45

OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski

11.11.2023. - 16:45

11.11.2023. - 16:45

ŽOK Ivanec

3 - 0

ŽOK Kaštel

Ptiček Mislav
Gerić Hrvoje

11.11.2023. - 16:45

3 - 0

ŽOK Ivanec

ŽOK Kaštel

11.11.2023. - 18:00

OŠ Mate Lovraka

11.11.2023. - 18:00

11.11.2023. - 18:00

OK Petrinja

3 - 0

OK Olimpik II

Bakonji Lucija
Lalić Stela

11.11.2023. - 18:00

3 - 0

OK Petrinja

OK Olimpik II

11.11.2023. - 18:30

OŠ Ksavar Šandor Gjalski

11.11.2023. - 18:30

11.11.2023. - 18:30

OK Medveščak

3 - 0

OK Dinamo II

Maslač Dinko
Bišćan Mihael

11.11.2023. - 18:30

3 - 0

OK Medveščak

OK Dinamo II

12.11.2023. - 16:00

Srednja škola Vrbovec

12.11.2023. - 16:00

12.11.2023. - 16:00

ŽOK Vrbovec

-

HAOK Dubrava

Knezović Viktorija
Visković Ana

12.11.2023. - 16:00

-

ŽOK Vrbovec

HAOK Dubrava

12.11.2023. - 17:30

ŠSD Mladost

12.11.2023. - 17:30

12.11.2023. - 17:30

OK KELTEKS II

3 - 1

OK Nedelišće-Elting

Krmpotić Paula
Kompes Branimir

12.11.2023. - 17:30

3 - 1

OK KELTEKS II

OK Nedelišće-Elting



7. kolo

18.11.2023. - 12:00

Dom odbojke Bojan Stranić

18.11.2023. - 12:00

18.11.2023. - 12:00

HAOK Mladost III (Ž)

1 - 3

ŽOK Vrbovec

Kompes Branimir
Kezerić Anamarija

18.11.2023. - 12:00

1 - 3

HAOK Mladost III (Ž)

ŽOK Vrbovec

18.11.2023. - 15:00

OŠ A. Mihanović

18.11.2023. - 15:00

18.11.2023. - 15:00

HAOK Dubrava

3 - 0

OK KELTEKS II

Maslač Dinko
Visković Ana

18.11.2023. - 15:00

3 - 0

HAOK Dubrava

OK KELTEKS II

18.11.2023. - 16:00

OŠ Strahoninec

18.11.2023. - 16:00

18.11.2023. - 16:00

OK Nedelišće-Elting

1 - 3

ŽOK Ivanec

Kozjak Orlando
Mašić Ema

18.11.2023. - 16:00

1 - 3

OK Nedelišće-Elting

ŽOK Ivanec

18.11.2023. - 20:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

18.11.2023. - 20:00

18.11.2023. - 20:00

OK Olimpik II

3 - 1

OK Sisak (Ž)

Krmpotić Paula
Jugo Josipa

18.11.2023. - 20:00

3 - 1

OK Olimpik II

OK Sisak (Ž)

19.11.2023. - 11:00

SD Peščenica

19.11.2023. - 11:00

19.11.2023. - 11:00

OK Dinamo II

3 - 0

OK Petrinja

Knezović Viktorija
Gvozden Ilija

19.11.2023. - 11:00

3 - 0

OK Dinamo II

OK Petrinja

19.11.2023. - 17:30

OŠ Belica

19.11.2023. - 17:30

19.11.2023. - 17:30

ŽOK Kaštel

3 - 0

OK Medveščak

Ćorko Jana
Ptiček Mislav

19.11.2023. - 17:30

3 - 0

ŽOK Kaštel

OK Medveščak



8. kolo

25.11.2023. - 00:00

ŠSD Mladost

25.11.2023. - 00:00

25.11.2023. - 00:00

OK KELTEKS II

-

ŽOK Ivanec


25.11.2023. - 00:00

-

OK KELTEKS II

ŽOK Ivanec

25.11.2023. - 14:00

Srednja škola Vrbovec

25.11.2023. - 14:00

25.11.2023. - 14:00

ŽOK Vrbovec

-

OK Olimpik II

Jugo Josipa
Kezerić Anamarija

25.11.2023. - 14:00

-

ŽOK Vrbovec

OK Olimpik II

26.11.2023. - 13:00

OŠ Ksavar Šandor Gjalski

26.11.2023. - 13:00

26.11.2023. - 13:00

OK Medveščak

3 - 1

OK Nedelišće-Elting

Antolić Marko
Visković Ana

26.11.2023. - 13:00

3 - 1

OK Medveščak

OK Nedelišće-Elting

28.11.2023. - 20:45