SUPERLIGA (M)


  • 1.2.2020. - 18:30

    MOK Rijeka

    OKM Centrometal

  • 1.2.2020. - 19:00

    OK Kitro Varaždin (M)

    OK Rovinj

  • 1.2.2020. - 19:00

    MOK Marsonia

    MOK Rijeka

  • 1.2.2020. - 19:00

    OK Zadar (M)

    OK Split (M)

  • 1.2.2020. - 19:00

    OK Sisak

    MOK Mursa - Osijek

    
1.2.2020. - 18:30

MOK Rijeka

OKM Centrometal

1.2.2020. - 19:00

OK Kitro Varaždin (M)

OK Rovinj

1.2.2020. - 19:00

MOK Marsonia

MOK Rijeka

1.2.2020. - 19:00

OK Zadar (M)

OK Split (M)

1.2.2020. - 19:00

OK Sisak

MOK Mursa - Osijek

best scorer(points / sets)

#16

IgorOmrčen 6,41(109/17)

#15

DavorBogdanović 5,13(200/39)

#3

DraženVincek 5,06(238/47)

#91

JuricaSkorin 4,97(159/32)

#11

KrešimirPrlić 4,93(222/45)

best server(serve ace / sets)

#5

VidČargonja 1(2/2)

#16

IgorOmrčen 0,71(12/17)

#15

DavorBogdanović 0,64(25/39)

#7

MatijaTepavac 0,63(24/38)

#13

MateGlaurdić 0,6(25/42)

best bloker(winning blocks / sets)

#4

DominikBrčić 1,27(47/37)

#3

AndrejKovačević 0,91(41/45)

#14

HrvojeZelenika 0,81(38/47)

#3

DinoJurlin 0,76(32/42)

#14

RobertoVarga 0,75(9/12)

best scorer(points)

#1

IvanDžeba 189

best server(serve ace)

#13

MateGlaurdić 25

#23

KarloJakovac 19

best bloker(winning blocks)

#3

DinoJurlin 32

#95

GoranJošić 29

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#15

DavorBogdanović 65%(130/199)

#4

MarinMarinović 63%(33/52)

#2

MarkoSabljić 60%(75/125)

#91

LukaSomođi 56%(155/276)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#4

DominikBrčić 57%(63/111)

#1

IvanĆosić 54%(97/178)

#16

IgorOmrčen 53%(92/174)

#15

DavorBogdanović 52%(170/326)

#10

IvanLozić 50%(154/307)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Omrčen I.
(OK Split (M))
MIDDLE B. 2  
Zelenika H.
(OKM Centrometal)
SPIKER 1  
Bogdanović D.
(MOK Rijeka)

SPIKER 2  
Tepavac M.
(OK Sisak)
MIDDLE B. 1  
Brčić D.
(OK Medicinar Trnje)
SETTER 1  
Bartol L.
(OK Medicinar Tr)
LIBERO 1  
Busak V.D.
(OK Medicinar Trnje)
  • LIBERO 2  
    Sabljić M.
    (OK Split (M))
  • SETTER 2  
    Ćosić F.
    (OK Split (M))
  • MIDDLE B. 3  
    Jošić G.
    (OK Kitro Varaždin (M))
  • MIDDLE B. 4  
    Kovačević A.
    (MOK Marsonia)
  • OPPOSITE 2  
    Vincek D.
    (OKM Centrometal)
  • SPIKER 3  
    Silić F.
    (OK Kitro Varaždin (M))
  • SPIKER 4  
    Stanković S.
    (MOK Mursa - Osijek)

Standing

SL (M) - I dio

SUPERLLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

MOK Mursa - Osijek

30

13

10

3

36

18

1206

1087

4

3

3

3

0

0

2,00

1,110

-

MOK Rijeka

29

13

10

3

31

13

1056

859

7

2

1

0

1

2

2,38

1,229

-

OK Split (M)

24

13

8

5

28

17

1005

946

7

0

1

1

2

2

1,65

1,062

-

OK Medicinar Trnje

23

13

8

5

26

18

1013

933

6

1

1

0

2

3

1,44

1,086

-

OK Sisak

22

13

8

5

27

22

1099

1076

3

3

2

1

1

3

1,23

1,021

-

OK Kitro Varaždin (M)

20

13

6

7

25

26

1127

1085

2

3

1

2

3

2

0,96

1,039

-

OKM Centrometal

19

13

6

7

23

24

1037

1022

4

1

1

2

1

4

0,96

1,015

-

MOK Marsonia

17

13

6

7

22

26

1005

1104

3

1

2

1

2

4

0,85

0,910

-

OK Zadar (M)

8

13

2

11

10

35

871

1058

0

2

0

2

0

9

0,29

0,823

-

OK Rovinj

3

13

1

12

9

38

875

1124

0

0

1

1

4

7

0,24

0,778

-




SUPERLLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SUPERLLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja

Equipo Visitante

OKM Cen

OK Medi

MOK Mar

MOK Mur

MOK Rij

OK Rovi

OK Sisa

OK Spli

OK Kitr

OK Zada

Equipo Local

OKM Centrometal (OKM Cen)

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

OK Medicinar Trnje (OK Medi)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

MOK Marsonia (MOK Mar)

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 0

MOK Mursa - Osijek (MOK Mur)

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 2

MOK Rijeka (MOK Rij)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

0 - 3

OK Rovinj (OK Rovi)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 2

OK Sisak (OK Sisa)

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

OK Split (M) (OK Spli)

3 - 0

2 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OK Kitro Varaždin (M) (OK Kitr)

3 - 0

3 - 2

1 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 0

OK Zadar (M) (OK Zada)

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Omrčen I.
(OK Split (M))
MIDDLE B. 2  
Zelenika H.
(OKM Centrometal)
SPIKER 1  
Bogdanović D.
(MOK Rijeka)

SPIKER 2  
Tepavac M.
(OK Sisak)
MIDDLE B. 1  
Brčić D.
(OK Medicinar Trnje)
SETTER 1  
Bartol L.
(OK Medicinar Tr)
LIBERO 1  
Busak V.D.
(OK Medicinar Trnje)
  • LIBERO 2  
    Sabljić M.
    (OK Split (M))
  • SETTER 2  
    Ćosić F.
    (OK Split (M))
  • MIDDLE B. 3  
    Jošić G.
    (OK Kitro Varaždin (M))
  • MIDDLE B. 4  
    Kovačević A.
    (MOK Marsonia)
  • OPPOSITE 2  
    Vincek D.
    (OKM Centrometal)
  • SPIKER 3  
    Silić F.
    (OK Kitro Varaždin (M))
  • SPIKER 4  
    Stanković S.
    (MOK Mursa - Osijek)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Omrčen I.
(OK Split (M))
MIDDLE B. 2  
Zelenika H.
(OKM Centrometal)
SPIKER 1  
Bogdanović D.
(MOK Rijeka)

SPIKER 2  
Tepavac M.
(OK Sisak)
MIDDLE B. 1  
Brčić D.
(OK Medicinar Trnje)
SETTER 1  
Bartol L.
(OK Medicinar Tr)
LIBERO 1  
Busak V.D.
(OK Medicinar Trnje)
LIBERO 2  
Sabljić M.
(OK Split (M))
SETTER 2  
Ćosić F.
(OK Split (M))
MIDDLE B. 3  
Jošić G.
(OK Kitro Varaždin (M))
SPIKER 3  
Silić F.
(OK Kitro Varaždin (M))
MIDDLE B. 4  
Kovačević A.
(MOK Marsonia)
SPIKER 4  
Stanković S.
(MOK Mursa - Osijek)
OPPOSITE 2  
Vincek D.
(OKM Centrometal)