SUPERLIGA (M)


  • 7.12.2019. - 16:30

    MOK Mursa - Osijek

    OK Medicinar Trnje

    3 - 1

    25/22  25/22  14/25  26/24

  • 7.12.2019. - 18:00

    OKM Centrometal

    OK Rovinj

    3 - 0

    25/13  25/15  25/17

  • 7.12.2019. - 18:00

    OK Split (M)

    OK Kitro Varaždin (M)

    3 - 0

    25/21  25/18  25/18

  • 7.12.2019. - 19:00

    OK Sisak

    OK Zadar (M)

    3 - 0

    25/15  25/22  25/20

  • 7.12.2019. - 19:30

    MOK Rijeka

    MOK Marsonia

    3 - 0

    25/9  25/13  25/15

  • 14.12.2019. - 17:00

    OK Kitro Varaždin (M)

    OK Zadar (M)

  • 14.12.2019. - 17:00

    MOK Rijeka

    OK Rovinj

  • 14.12.2019. - 18:00

    OKM Centrometal

    OK Medicinar Trnje

  • 14.12.2019. - 19:00

    OK Sisak

    MOK Marsonia

  • 14.12.2019. - 20:00

    MOK Mursa - Osijek

    OK Split (M)

    
7.12.2019. - 16:30

MOK Mursa - Osijek

OK Medicinar Trnje

3 - 1

25/22  25/22  14/25  26/24

7.12.2019. - 18:00

OKM Centrometal

OK Rovinj

3 - 0

25/13  25/15  25/17

7.12.2019. - 18:00

OK Split (M)

OK Kitro Varaždin (M)

3 - 0

25/21  25/18  25/18

7.12.2019. - 19:00

OK Sisak

OK Zadar (M)

3 - 0

25/15  25/22  25/20

7.12.2019. - 19:30

MOK Rijeka

MOK Marsonia

3 - 0

25/9  25/13  25/15

14.12.2019. - 17:00

OK Kitro Varaždin (M)

OK Zadar (M)

14.12.2019. - 17:00

MOK Rijeka

OK Rovinj

14.12.2019. - 18:00

OKM Centrometal

OK Medicinar Trnje

14.12.2019. - 19:00

OK Sisak

MOK Marsonia

14.12.2019. - 20:00

MOK Mursa - Osijek

OK Split (M)

best scorer(points / sets)

#83

IgorOmrčen 7(21/3)

#15

DavorBogdanović 5,59(151/27)

#97

DraženVincek 5,17(150/29)

#91

JuricaSkorin 5,08(132/26)

#88

StankoStanković 4,76(138/29)

best server(serve ace / sets)

#5

VidČargonja 2(2/1)

#15

DavorBogdanović 0,7(19/27)

#88

MateGlaurdić 0,68(19/28)

#93

MatijaTepavac 0,5(12/24)

#92

FilipSilić 0,5(13/26)

best bloker(winning blocks / sets)

#94

DominikBrčić 1,26(39/31)

#97

AndrejKovačević 0,94(32/34)

#95

GoranJošić 0,89(16/18)

#88

HrvojeZelenika 0,83(24/29)

#7

LukaOsojnak 0,67(6/9)

best scorer(points)

#97

DraženVincek 150

#99

IvanDžeba 142

#91

JuricaSkorin 132

best server(serve ace)

#88

MateGlaurdić 19

#90

LovreBabić 14

#84

KarloJakovac 14

#95

JosipIlić 14

best bloker(winning blocks)

#97

DinoJurlin 17

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#15

DavorBogdanović 66%(91/138)

#93

MarinMarinović 61%(27/44)

#91

LukaSomođi 58%(84/145)

#99

IvanDžeba 58%(88/153)

#97

MislavLučić 56%(36/64)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#15

DavorBogdanović 55%(129/233)

#10

IvanLozić 52%(105/202)

#88

StankoStanković 50%(118/235)

#94

AntonioJuras 50%(92/185)

#99

IvanĆosić 49%(61/124)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Osojnak L.
(MOK Rijeka)
MIDDLE B. 2  
Zelenika H.
(OKM Centrometal)
SPIKER 1  
Bogdanović D.
(MOK Rijeka)

SPIKER 2  
Ilić J.
(MOK Mursa - Osijek)
MIDDLE B. 1  
Brčić D.
(OK Medicinar Trnje)
SETTER 1  
Bartol L.
(OK Medicinar Tr)
LIBERO 1  
Sabljić M.
(OK Split (M))
  • LIBERO 2  
    Marinović M.
    (MOK Mursa - Osijek)
  • SETTER 2  
    Šućur J.
    (MOK Mursa - Osi)
  • MIDDLE B. 3  
    Nedić F.
    (MOK Mursa - Osijek)
  • MIDDLE B. 4  
    Kovačević A.
    (MOK Marsonia)
  • OPPOSITE 2  
    Skorin J.
    (OK Medicinar Trnje)
  • SPIKER 3  
    Stanković S.
    (MOK Mursa - Osijek)
  • SPIKER 4  
    Silić F.
    (OK Kitro Varaždin (M))

Standing

SL (M) - I dio

  

Puntos

MOK Rijeka

23

MOK Mursa - Osijek

23

OK Medicinar Trnje

17

OK Sisak

16

OKM Centrometal

14

OK Split (M)

13

OK Kitro Varaždin (M)

11

MOK Marsonia

10

OK Zadar (M)

5

OK Rovinj

3

Standing

SL (M) - I dio

SUPERLLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

MOK Rijeka

23

9

8

1

25

7

772

602

5

2

1

0

1

0

3,57

1,282

-

MOK Mursa - Osijek

23

9

8

1

26

10

819

700

3

3

2

1

0

0

2,60

1,170

-

OK Medicinar Trnje

17

9

6

3

20

11

721

645

5

0

1

0

2

1

1,82

1,118

-

OK Sisak

16

9

5

4

19

16

782

758

2

2

1

2

0

2

1,19

1,032

-

OKM Centrometal

14

9

4

5

16

16

721

692

3

1

0

2

0

3

1,00

1,042

-

OK Split (M)

13

9

4

5

16

15

674

683

4

0

0

1

2

2

1,07

0,987

-

OK Kitro Varaždin (M)

11

9

4

5

15

19

744

738

1

2

1

0

3

2

0,79

1,008

-

MOK Marsonia

10

9

4

5

14

20

706

801

1

1

2

0

2

3

0,70

0,881

-

OK Zadar (M)

5

9

1

8

7

25

608

762

0

1

0

2

0

6

0,28

0,798

-

OK Rovinj

3

9

1

8

7

26

613

779

0

0

1

1

2

5

0,27

0,787

-




SUPERLLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SUPERLLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja

Equipo Visitante

OKM Cen

OK Medi

MOK Mar

MOK Mur

MOK Rij

OK Rovi

OK Sisa

OK Spli

OK Kitr

OK Zada

Equipo Local

OKM Centrometal (OKM Cen)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OK Medicinar Trnje (OK Medi)

3 - 0

3 - 0

3 - 2

0 - 3

3 - 0

MOK Marsonia (MOK Mar)

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 1

1 - 3

MOK Mursa - Osijek (MOK Mur)

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

MOK Rijeka (MOK Rij)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

OK Rovinj (OK Rovi)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 2

OK Sisak (OK Sisa)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

OK Split (M) (OK Spli)

2 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OK Kitro Varaždin (M) (OK Kitr)

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 2

OK Zadar (M) (OK Zada)

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Osojnak L.
(MOK Rijeka)
MIDDLE B. 2  
Zelenika H.
(OKM Centrometal)
SPIKER 1  
Bogdanović D.
(MOK Rijeka)

SPIKER 2  
Ilić J.
(MOK Mursa - Osijek)
MIDDLE B. 1  
Brčić D.
(OK Medicinar Trnje)
SETTER 1  
Bartol L.
(OK Medicinar Tr)
LIBERO 1  
Sabljić M.
(OK Split (M))
  • LIBERO 2  
    Marinović M.
    (MOK Mursa - Osijek)
  • SETTER 2  
    Šućur J.
    (MOK Mursa - Osi)
  • MIDDLE B. 3  
    Nedić F.
    (MOK Mursa - Osijek)
  • MIDDLE B. 4  
    Kovačević A.
    (MOK Marsonia)
  • OPPOSITE 2  
    Skorin J.
    (OK Medicinar Trnje)
  • SPIKER 3  
    Stanković S.
    (MOK Mursa - Osijek)
  • SPIKER 4  
    Silić F.
    (OK Kitro Varaždin (M))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Osojnak L.
(MOK Rijeka)
MIDDLE B. 2  
Zelenika H.
(OKM Centrometal)
SPIKER 1  
Bogdanović D.
(MOK Rijeka)

SPIKER 2  
Ilić J.
(MOK Mursa - Osijek)
MIDDLE B. 1  
Brčić D.
(OK Medicinar Trnje)
SETTER 1  
Bartol L.
(OK Medicinar Tr)
LIBERO 1  
Sabljić M.
(OK Split (M))
LIBERO 2  
Marinović M.
(MOK Mursa - Osijek)
SETTER 2  
Šućur J.
(MOK Mursa - Osi)
MIDDLE B. 3  
Nedić F.
(MOK Mursa - Osijek)
SPIKER 3  
Stanković S.
(MOK Mursa - Osijek)
MIDDLE B. 4  
Kovačević A.
(MOK Marsonia)
SPIKER 4  
Silić F.
(OK Kitro Varaždin (M))
OPPOSITE 2  
Skorin J.
(OK Medicinar Trnje)