PRVA HOL (Ž)


Kvalifikacijska utakmica za popunu Prvelige 20/21 Kvalifikacijska utakmica za popunu Prvelige 20/21 Standing

best scorer(points / sets)

#5

AndreaMihaljević 6,2(93/15)

#98

VanaMrduljaš 5,38(156/29)

#6

IvanaMarinović 4,64(51/11)

#13

NataniaLevak 4,45(138/31)

#6

AuroraPapac 4,25(17/4)

best server(serve ace / sets)

#8

TihanaBraut 1(1/1)

#1

IvonaMatijević 1(3/3)

#13

NikaTodorović 1(4/4)

#10

SaraGrujić 1(6/6)

#6

MatejaTomić 0,8(8/10)

best bloker(winning blocks / sets)

#9

DeaFatorić 1(1/1)

#11

EmiliMakovac 1(6/6)

#7

AnamarijaKezerić 0,85(23/27)

#1

KarlaAntunović 0,85(11/13)

#19

IvanaKalebić 0,67(2/3)

best scorer(points)

#13

NataniaLevak 138

#99

LoriNikpalj 102

#18

AnaMatuško 96

best server(serve ace)

#94

KristinaGolem 16

#98

VanaMrduljaš 15

#13

NataniaLevak 12

best bloker(winning blocks)

#5

IvaDeak 15

#13

NataniaLevak 15

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#14

IzabelaŠtimac 61%(56/92)

#3

MiaBilušić 45%(32/71)

#84

ŠeilaIkanović 44%(4/9)

#10

AnaIštuk 43%(46/108)

#1

JelenaGrgić 42%(54/130)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#17

KatjaKalinić 67%(2/3)

#6

AuroraPapac 63%(15/24)

#19

IvanaKalebić 57%(8/14)

#4

RitaBogati Pantelić 56%(9/16)

#2

DorisBuzolić 48%(15/31)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Šahinović A.
(ŽOK Drenova)
MIDDLE B. 2  
Grujić S.
(OK Kostrena)
SPIKER 1  
Levak N.
(OK Dinamo)

SPIKER 2  
Nikpalj L.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 1  
Matijević I.
(ŽOK Drenova)
SETTER 1  
Brčić Z.
(HAOK Mladost II)
LIBERO 1  
Štimac I.
(HAOK Mladost II (Ž))
  • LIBERO 2  
    Licul E.
    (OK Dinamo)
  • SETTER 2  
    Stipanović G.
    (ŽOK Dubrovnik)
  • MIDDLE B. 3  
    Kalister B.
    (OK Veli Vrh)
  • MIDDLE B. 4  
    Makovac E.
    (OK Dinamo)
  • OPPOSITE 2  
    Mihaljević A.
    (HAOK Mladost II (Ž))
  • SPIKER 3  
    Mrduljaš V.
    (OK Zadar (Ž))
  • SPIKER 4  
    Bilušić M.
    (HAOK Mladost II (Ž))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Šahinović A.
(ŽOK Drenova)
MIDDLE B. 2  
Grujić S.
(OK Kostrena)
SPIKER 1  
Levak N.
(OK Dinamo)

SPIKER 2  
Nikpalj L.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 1  
Matijević I.
(ŽOK Drenova)
SETTER 1  
Brčić Z.
(HAOK Mladost II)
LIBERO 1  
Štimac I.
(HAOK Mladost II (Ž))
  • LIBERO 2  
    Licul E.
    (OK Dinamo)
  • SETTER 2  
    Stipanović G.
    (ŽOK Dubrovnik)
  • MIDDLE B. 3  
    Kalister B.
    (OK Veli Vrh)
  • MIDDLE B. 4  
    Makovac E.
    (OK Dinamo)
  • OPPOSITE 2  
    Mihaljević A.
    (HAOK Mladost II (Ž))
  • SPIKER 3  
    Mrduljaš V.
    (OK Zadar (Ž))
  • SPIKER 4  
    Bilušić M.
    (HAOK Mladost II (Ž))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Šahinović A.
(ŽOK Drenova)
MIDDLE B. 2  
Grujić S.
(OK Kostrena)
SPIKER 1  
Levak N.
(OK Dinamo)

SPIKER 2  
Nikpalj L.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 1  
Matijević I.
(ŽOK Drenova)
SETTER 1  
Brčić Z.
(HAOK Mladost II)
LIBERO 1  
Štimac I.
(HAOK Mladost II (Ž))
LIBERO 2  
Licul E.
(OK Dinamo)
SETTER 2  
Stipanović G.
(ŽOK Dubrovnik)
MIDDLE B. 3  
Kalister B.
(OK Veli Vrh)
SPIKER 3  
Mrduljaš V.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 4  
Makovac E.
(OK Dinamo)
SPIKER 4  
Bilušić M.
(HAOK Mladost II (Ž))
OPPOSITE 2  
Mihaljević A.
(HAOK Mladost II (Ž))