PRVA HOL (Ž)


  • 7.12.2019. - 16:00

    OK Dinamo

    OK Karlovac (Ž)

    3 - 0

    25/17  25/17  25/11

  • 7.12.2019. - 17:00

    ŽOK Drenova

    ŽOK Dubrovnik

    0 - 3

    18/25  18/25  9/25

  • 7.12.2019. - 18:00

    OK Veli Vrh

    OK Don Bosco

    3 - 2

    13/25  16/25  26/24  25/21  15/9

  • 8.12.2019. - 16:00

    OK Kostrena

    ŽOK Nova Gradiška

    1 - 3

    25/23  23/25  19/25  23/25

  • 8.12.2019. - 18:00

    HAOK Mladost II (Ž)

    OK Zadar (Ž)

    3 - 0

    25/22  25/13  25/19

  • 14.12.2019. - 16:00

    ŽOK Nova Gradiška

    OK Dinamo

  • 14.12.2019. - 17:30

    OK Don Bosco

    HAOK Mladost II (Ž)

  • 14.12.2019. - 18:00

    OK Zadar (Ž)

    ŽOK Drenova

  • 14.12.2019. - 19:00

    OK Karlovac (Ž)

    OK Veli Vrh

  • 15.12.2019. - 18:00

    ŽOK Dubrovnik

    OK Kostrena

    
7.12.2019. - 16:00

OK Dinamo

OK Karlovac (Ž)

3 - 0

25/17  25/17  25/11

7.12.2019. - 17:00

ŽOK Drenova

ŽOK Dubrovnik

0 - 3

18/25  18/25  9/25

7.12.2019. - 18:00

OK Veli Vrh

OK Don Bosco

3 - 2

13/25  16/25  26/24  25/21  15/9

8.12.2019. - 16:00

OK Kostrena

ŽOK Nova Gradiška

1 - 3

25/23  23/25  19/25  23/25

8.12.2019. - 18:00

HAOK Mladost II (Ž)

OK Zadar (Ž)

3 - 0

25/22  25/13  25/19

14.12.2019. - 16:00

ŽOK Nova Gradiška

OK Dinamo

14.12.2019. - 17:30

OK Don Bosco

HAOK Mladost II (Ž)

14.12.2019. - 18:00

OK Zadar (Ž)

ŽOK Drenova

14.12.2019. - 19:00

OK Karlovac (Ž)

OK Veli Vrh

15.12.2019. - 18:00

ŽOK Dubrovnik

OK Kostrena

best scorer(points / sets)

#98

VanaMrduljaš 5,52(116/21)

#5

AndreaMihaljević 5(40/8)

#13

NataniaLevak 4,45(49/11)

#93

AuroraPapac 4,25(17/4)

#99

LoriNikpalj 4,1(86/21)

best server(serve ace / sets)

#90

SaraGrujić 1,33(4/3)

#98

VivijanMurgić 1(3/3)

#88

NikaTodorović 1(4/4)

#16

IvaNikačević 0,91(10/11)

#99

LoriNikpalj 0,86(18/21)

best bloker(winning blocks / sets)

#95

IvaDeak 1,33(4/3)

#11

EmiliMakovac 1,2(6/5)

#1

KarlaAntunović 0,75(6/8)

#6

MariaMiliša 0,75(6/8)

#7

AnamarijaKezerić 0,73(8/11)

best scorer(points)

#99

LoriNikpalj 86

#13

NataniaLevak 49

best server(serve ace)

#94

KristinaGolem 12

#98

VanaMrduljaš 11

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#14

IzabelaŠtimac 53%(29/55)

#85

HanaPetrović 48%(15/31)

#97

KlaraHodak 47%(9/19)

#1

JelenaGrgić 47%(27/58)

#10

AnaIštuk 46%(21/46)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#93

AuroraPapac 63%(15/24)

#91

LauraGnjatović 60%(6/10)

#97

RitaBogati Pantelić 56%(9/16)

#90

SaraGrujić 50%(8/16)

#7

AnamarijaKezerić 50%(19/38)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kliman D.
(OK Don Bosco)
MIDDLE B. 2  
Grujić S.
(OK Kostrena)
SPIKER 1  
Nikpalj L.
(OK Zadar (Ž))

SPIKER 2  
Mrduljaš V.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 1  
Makovac E.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Brčić Z.
(HAOK Mladost II)
LIBERO 1  
Grgić J.
(OK Dinamo)
  • LIBERO 2  
    Štimac I.
    (HAOK Mladost II (Ž))
  • SETTER 2  
    Dautović L.
    (ŽOK Nova Gradiš)
  • MIDDLE B. 3  
    Kalister B.
    (OK Veli Vrh)
  • MIDDLE B. 4  
    Deak I.
    (OK Dinamo)
  • OPPOSITE 2  
    Mihaljević A.
    (HAOK Mladost II (Ž))
  • SPIKER 3  
    Murgić V.
    (OK Kostrena)
  • SPIKER 4  
    Bilušić M.
    (HAOK Mladost II (Ž))

Standing

PL (Ž) - I dio

  

Puntos

OK Dinamo

31

HAOK Mladost II (Ž)

28

OK Zadar (Ž)

22

ŽOK Dubrovnik

20

OK Don Bosco

18

ŽOK Nova Gradiška

16

OK Veli Vrh

14

OK Karlovac (Ž)

10

ŽOK Drenova

6

OK Kostrena

0

Standing

PL (Ž) - I dio

PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

OK Dinamo

31

11

11

0

33

5

923

712

8

1

2

0

0

0

6,60

1,296

-

HAOK Mladost II (Ž)

28

11

9

2

30

10

940

785

5

4

0

1

1

0

3,00

1,198

-

OK Zadar (Ž)

22

11

8

3

24

17

884

861

2

4

2

0

0

3

1,41

1,027

-

ŽOK Dubrovnik

20

11

6

5

23

17

887

792

4

2

0

2

1

2

1,35

1,120

-

OK Don Bosco

18

11

5

6

23

20

959

887

3

2

0

3

2

1

1,15

1,081

-

ŽOK Nova Gradiška

16

11

5

6

20

21

886

937

2

3

0

1

3

2

0,95

0,946

-

OK Veli Vrh

14

11

5

6

21

25

988

977

0

3

2

1

4

1

0,84

1,011

-

OK Karlovac (Ž)

10

11

4

7

15

25

820

904

2

0

2

0

3

4

0,60

0,907

-

ŽOK Drenova

6

11

2

9

10

29

718

923

1

0

1

1

2

6

0,34

0,778

-

OK Kostrena

0

11

0

11

3

33

663

890

0

0

0

0

3

8

0,09

0,745

-




PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVALIGA 19/20 (Ž)- Prvi dio natjecanja

Equipo Visitante

OK Dina

OK Don

ŽOK Dre

ŽOK Dub

OK Karl

OK Kost

HAOK Ml

ŽOK Nov

OK Veli

OK Zada

Equipo Local

OK Dinamo (OK Dina)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

OK Don Bosco (OK Don )

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

ŽOK Drenova (ŽOK Dre)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 2

1 - 3

0 - 3

ŽOK Dubrovnik (ŽOK Dub)

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

OK Karlovac (Ž) (OK Karl)

0 - 3

3 - 2

3 - 0

1 - 3

1 - 3

OK Kostrena (OK Kost)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

HAOK Mladost II (Ž) (HAOK Ml)

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

ŽOK Nova Gradiška (ŽOK Nov)

3 - 0

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

OK Veli Vrh (OK Veli)

0 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 1

3 - 1

1 - 3

OK Zadar (Ž) (OK Zada)

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kliman D.
(OK Don Bosco)
MIDDLE B. 2  
Grujić S.
(OK Kostrena)
SPIKER 1  
Nikpalj L.
(OK Zadar (Ž))

SPIKER 2  
Mrduljaš V.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 1  
Makovac E.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Brčić Z.
(HAOK Mladost II)
LIBERO 1  
Grgić J.
(OK Dinamo)
  • LIBERO 2  
    Štimac I.
    (HAOK Mladost II (Ž))
  • SETTER 2  
    Dautović L.
    (ŽOK Nova Gradiš)
  • MIDDLE B. 3  
    Kalister B.
    (OK Veli Vrh)
  • MIDDLE B. 4  
    Deak I.
    (OK Dinamo)
  • OPPOSITE 2  
    Mihaljević A.
    (HAOK Mladost II (Ž))
  • SPIKER 3  
    Murgić V.
    (OK Kostrena)
  • SPIKER 4  
    Bilušić M.
    (HAOK Mladost II (Ž))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kliman D.
(OK Don Bosco)
MIDDLE B. 2  
Grujić S.
(OK Kostrena)
SPIKER 1  
Nikpalj L.
(OK Zadar (Ž))

SPIKER 2  
Mrduljaš V.
(OK Zadar (Ž))
MIDDLE B. 1  
Makovac E.
(OK Dinamo)
SETTER 1  
Brčić Z.
(HAOK Mladost II)
LIBERO 1  
Grgić J.
(OK Dinamo)
LIBERO 2  
Štimac I.
(HAOK Mladost II (Ž))
SETTER 2  
Dautović L.
(ŽOK Nova Gradiš)
MIDDLE B. 3  
Kalister B.
(OK Veli Vrh)
SPIKER 3  
Murgić V.
(OK Kostrena)
MIDDLE B. 4  
Deak I.
(OK Dinamo)
SPIKER 4  
Bilušić M.
(HAOK Mladost II (Ž))
OPPOSITE 2  
Mihaljević A.
(HAOK Mladost II (Ž))