DRUGA HOL - SJEVER (Ž)


  • 7.12.2019. - 18:30

    ŽOK Ivanec

    OK Štrigova

    3 - 0

    25/8  25/14  25/16

  • 8.12.2019. - 10:00

    OK Glina

    OK Petrinja

    1 - 3

    19/25  26/28  25/23  21/25

  • 8.12.2019. - 11:00

    HAOK Dubrava

    OK Don Bosco II

    3 - 0

    25/14  25/16  25/14

  • 9.12.2019. - 19:45

    OK Feniks

    OK Plavi Zmaj

    0 - 3

    16/25  21/25  17/25

  • 19:45 

    ŽOK Kaštel II

    ŽOK Lepoglava

  • 14.12.2019. - 00:00

    OK Don Bosco II

    OK Feniks

  • 14.12.2019. - 00:00

    OK Plavi Zmaj

    OK Glina

  • 14.12.2019. - 00:00

    OK Petrinja

    OK Olimpik III

  • 14.12.2019. - 00:00

    OK Štrigova

    ŽOK Kaštel II

  • 14.12.2019. - 00:00

    ŽOK Lepoglava

    OK Kitro Varaždin II (Ž)

  • 14.12.2019. - 17:00

    OK Brcko

    ŽOK Bjelovar

  • 17.12.2019. - 20:30

    ŽOK Bjelovar

    ŽOK Ivanec

    
7.12.2019. - 18:30

ŽOK Ivanec

OK Štrigova

3 - 0

25/8  25/14  25/16

8.12.2019. - 10:00

OK Glina

OK Petrinja

1 - 3

19/25  26/28  25/23  21/25

8.12.2019. - 11:00

HAOK Dubrava

OK Don Bosco II

3 - 0

25/14  25/16  25/14

9.12.2019. - 19:45

OK Feniks

OK Plavi Zmaj

0 - 3

16/25  21/25  17/25

19:45 

ŽOK Kaštel II

ŽOK Lepoglava

14.12.2019. - 00:00

OK Don Bosco II

OK Feniks

14.12.2019. - 00:00

OK Plavi Zmaj

OK Glina

14.12.2019. - 00:00

OK Petrinja

OK Olimpik III

14.12.2019. - 00:00

OK Štrigova

ŽOK Kaštel II

14.12.2019. - 00:00

ŽOK Lepoglava

OK Kitro Varaždin II (Ž)

14.12.2019. - 17:00

OK Brcko

ŽOK Bjelovar

17.12.2019. - 20:30

ŽOK Bjelovar

ŽOK Ivanec

Standing

GRUPA -SJEVER

  

Puntos

ŽOK Ivanec

12

ŽOK Kaštel II

11

OK Štrigova

6

OK Kitro Varaždin II (Ž)

4

ŽOK Bjelovar

3

OK Brcko

0

ŽOK Lepoglava

0

GRUPA - JUG

  

Puntos

HAOK Dubrava

9

OK Glina

7

OK Petrinja

5

OK Feniks

5

OK Olimpik III

3

OK Plavi Zmaj

1

OK Don Bosco II

0

Standing

GRUPA -SJEVER

GRUPA -SJEVER GRUPA -SJEVER Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

ŽOK Ivanec

12

4

4

0

12

1

319

215

3

1

0

0

0

0

12,00

1,484

-

ŽOK Kaštel II

11

4

4

0

12

4

367

328

1

2

1

0

0

0

3,00

1,119

-

OK Štrigova

6

4

2

2

8

7

345

330

1

1

0

0

2

0

1,14

1,046

-

OK Kitro Varaždin II (Ž)

4

3

1

2

5

6

238

211

1

0

0

1

0

1

0,83

1,128

-

ŽOK Bjelovar

3

3

1

2

4

6

201

233

1

0

0

0

1

1

0,67

0,863

-

OK Brcko

0

3

0

3

1

9

193

241

0

0

0

0

1

2

0,11

0,801

-

ŽOK Lepoglava

0

3

0

3

0

9

120

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,533

-




GRUPA -SJEVER GRUPA -SJEVER Standing Results Breakdown

Results Breakdown

GRUPA -SJEVER

Equipo Visitante

OK Brck

OK Kitr

OK Štri

ŽOK Bje

ŽOK Iva

ŽOK Kaš

ŽOK Lep

Equipo Local

OK Brcko (OK Brck)

1 - 3

0 - 3

OK Kitro Varaždin II (Ž) (OK Kitr)

1 - 3

3 - 2

3 - 0

OK Štrigova (OK Štri)

3 - 0

2 - 3

1 - 3

ŽOK Bjelovar (ŽOK Bje)

3 - 0

1 - 3

ŽOK Ivanec (ŽOK Iva)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ŽOK Kaštel II (ŽOK Kaš)

3 - 2

3 - 1

ŽOK Lepoglava (ŽOK Lep)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

GRUPA - JUG

GRUPA - JUG GRUPA - JUG Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

HAOK Dubrava

9

3

3

0

9

0

225

164

3

0

0

0

0

0

-

1,372

-

OK Glina

7

3

2

1

8

5

302

281

0

2

0

1

0

0

1,60

1,075

-

OK Petrinja

5

3

2

1

6

6

243

265

0

1

1

0

0

1

1,00

0,917

-

OK Feniks

5

4

2

2

7

8

317

306

1

0

1

0

1

1

0,88

1,036

-

OK Olimpik III

3

2

1

1

4

3

165

158

1

0

0

0

1

0

1,33

1,044

-

OK Plavi Zmaj

1

3

0

3

3

9

246

271

0

0

0

1

1

1

0,33

0,908

-

OK Don Bosco II

0

2

0

2

0

6

97

150

0

0

0

0

0

2

0,00

0,647

-




GRUPA - JUG GRUPA - JUG Standing Results Breakdown

Results Breakdown

GRUPA - JUG

Equipo Visitante

HAOK Du

OK Don

OK Feni

OK Glin

OK Olim

OK Petr

OK Plav

Equipo Local

HAOK Dubrava (HAOK Du)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OK Don Bosco II (OK Don )

0 - 3

OK Feniks (OK Feni)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

OK Glina (OK Glin)

3 - 1

1 - 3

3 - 1

OK Olimpik III (OK Olim)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

OK Petrinja (OK Petr)

0 - 3

3 - 2

OK Plavi Zmaj (OK Plav)

3 - 2

3 - 0

2 - 3