SUPERLIGA (Ž)


  • 1.2.2020. - 17:00

    OK Olimpik

    OK Marina Kaštela

  • 1.2.2020. - 18:30

    ŽOK Enna Vukovar

    OK Split (Ž)

  • 2.2.2020. - 17:00

    OK Poreč

    ŽOK Osijek

    
1.2.2020. - 17:00

OK Olimpik

OK Marina Kaštela

1.2.2020. - 18:30

ŽOK Enna Vukovar

OK Split (Ž)

2.2.2020. - 17:00

OK Poreč

ŽOK Osijek

best scorer(points / sets)

#13

MarinaĆorić 7(28/4)

#95

AnamarijaĆosić 5,12(82/16)

#8

AndreaKalman 4,54(209/46)

#91

DorisBarić 4,45(147/33)

#6

IsidoraUbavić 4,43(217/49)

best server(serve ace / sets)

#5

IvanaKesten 2(2/1)

#15

JelenaZdilar 0,8(37/46)

#14

MartaLukić 0,76(35/46)

#7

DoraKožinec 0,75(3/4)

#15

BarbaraKelava 0,7(7/10)

best bloker(winning blocks / sets)

#7

LaraDežulović 0,89(41/46)

#1

IvonaBakarčić 0,83(35/42)

#15

JelenaZdilar 0,8(37/46)

#15

AnjaJurić 0,8(35/44)

#13

MarinaĆorić 0,75(3/4)

best scorer(points)

#8

AndreaKalman 209

#5

EmaKolarić 200

#8

AnaMioč 181

best server(serve ace)

#14

MartaLukić 35

best bloker(winning blocks)

#15

JelenaZdilar 37

#15

AnjaJurić 35

reception - positivity %(idealan prijem + prijem) / all receptions

#13

MarinaĆorić 59%(10/17)

#12

NikolinaKlarić 54%(151/279)

#13

LeaUcović 54%(14/26)

#12

NikaŽupanić 52%(12/23)

#12

MiaVolarić 51%(52/101)

attack - excellent %poen iz napada / all spikes

#7

LaraDežulović 59%(106/179)

#1

KatarinaBilić 57%(108/191)

#22

DorjaSulić 50%(3/6)

#6

AndreaKoraca 47%(82/174)

#95

AnamarijaĆosić 47%(72/153)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Ubavić I.
(ŽOK Osijek)
MIDDLE B. 2  
Jurić A.
(ŽOK Osijek)
SPIKER 1  
Koraca A.
(HAOK Rijeka CO)

SPIKER 2  
Cvitković M.
(HAOK Rijeka CO)
MIDDLE B. 1  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SETTER 1  
Kovač K.
(ŽOK Enna Vukova)
LIBERO 1  
Ucović L.
(OK Olimpik)
  • LIBERO 2  
    Klarić N.
    (OK Brda)
  • SETTER 2  
    Šuta J.
    (OK Brda)
  • MIDDLE B. 3  
    Bakarčić I.
    (HAOK Rijeka CO)
  • MIDDLE B. 4  
    Bilić K.
    (ŽOK Enna Vukovar)
  • OPPOSITE 2  
    Vukasović S.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Bedart-Ghani Y.
    (OK Poreč)
  • SPIKER 4  
    Lukić M.
    (ŽOK Enna Vukovar)

Standing

SL (Ž) - I dio

SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja Standing
EquipoPuntosPartidosSetsPuntosResults BreakdownCoeficiente SetsCoeficiente PuntosPenalty
  JugadosGanadosPerdidosGanadosPerdidosGanadosPerdidos3-03-13-22-31-30-3   

HAOK Rijeka CO

31

14

11

3

36

19

1256

1109

4

4

3

1

1

1

1,89

1,133

-

OK Marina Kaštela

28

13

10

3

31

15

1072

957

6

2

2

0

1

2

2,07

1,120

-

ŽOK Enna Vukovar

27

13

8

5

32

19

1130

1020

5

2

1

4

0

1

1,68

1,108

-

OK Brda

19

14

6

8

24

29

1157

1162

2

3

1

2

2

4

0,83

0,996

-

ŽOK Osijek

18

13

6

7

23

26

1056

1037

3

1

2

2

1

4

0,88

1,018

-

OK Poreč

13

13

4

9

19

29

983

1094

3

0

1

2

3

4

0,66

0,898

-

OK Split (Ž)

13

13

4

9

20

32

1088

1156

1

1

2

3

2

4

0,62

0,941

-

OK Olimpik

10

13

4

9

16

32

900

1107

1

1

2

0

4

5

0,50

0,813

-




SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja Standing Results Breakdown

Results Breakdown

SUPERLIGA 19/20 (Ž) Prvi dio natjecanja

Equipo Visitante

OK Brda

OK Mari

OK Olim

ŽOK Osi

OK Pore

HAOK Ri

OK Spli

ŽOK Enn

Equipo Local

OK Brda (OK Brda)

0 - 3

1 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 1

3 - 0

0 - 3

OK Marina Kaštela (OK Mari)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

0 - 3

1 - 3

OK Olimpik (OK Olim)

0 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

0 - 3

ŽOK Osijek (ŽOK Osi)

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

0 - 3

OK Poreč (OK Pore)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

0 - 3

HAOK Rijeka CO (HAOK Ri)

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 2

OK Split (Ž) (OK Spli)

3 - 2

2 - 3

3 - 1

2 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 2

ŽOK Enna Vukovar (ŽOK Enn)

3 - 1

0 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 0

2 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Ubavić I.
(ŽOK Osijek)
MIDDLE B. 2  
Jurić A.
(ŽOK Osijek)
SPIKER 1  
Koraca A.
(HAOK Rijeka CO)

SPIKER 2  
Cvitković M.
(HAOK Rijeka CO)
MIDDLE B. 1  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SETTER 1  
Kovač K.
(ŽOK Enna Vukova)
LIBERO 1  
Ucović L.
(OK Olimpik)
  • LIBERO 2  
    Klarić N.
    (OK Brda)
  • SETTER 2  
    Šuta J.
    (OK Brda)
  • MIDDLE B. 3  
    Bakarčić I.
    (HAOK Rijeka CO)
  • MIDDLE B. 4  
    Bilić K.
    (ŽOK Enna Vukovar)
  • OPPOSITE 2  
    Vukasović S.
    (OK Brda)
  • SPIKER 3  
    Bedart-Ghani Y.
    (OK Poreč)
  • SPIKER 4  
    Lukić M.
    (ŽOK Enna Vukovar)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Ubavić I.
(ŽOK Osijek)
MIDDLE B. 2  
Jurić A.
(ŽOK Osijek)
SPIKER 1  
Koraca A.
(HAOK Rijeka CO)

SPIKER 2  
Cvitković M.
(HAOK Rijeka CO)
MIDDLE B. 1  
Zdilar J.
(OK Marina Kaštela)
SETTER 1  
Kovač K.
(ŽOK Enna Vukova)
LIBERO 1  
Ucović L.
(OK Olimpik)
LIBERO 2  
Klarić N.
(OK Brda)
SETTER 2  
Šuta J.
(OK Brda)
MIDDLE B. 3  
Bakarčić I.
(HAOK Rijeka CO)
SPIKER 3  
Bedart-Ghani Y.
(OK Poreč)
MIDDLE B. 4  
Bilić K.
(ŽOK Enna Vukovar)
SPIKER 4  
Lukić M.
(ŽOK Enna Vukovar)
OPPOSITE 2  
Vukasović S.
(OK Brda)