SUPERLIGA (M)

SUPERLIGA 19/20 (M)

select
SUPERLIGA 19/20 (M) drugi dio natjecanja Skupina 1 SUPERLIGA 19/20 (M) drugi dio natjecanja Skupina 1 Matches

1.kolo

7.3.2020. - 18:00

Dom odbojke Bojan Stranić

7.3.2020. - 18:00

7.3.2020. - 18:00

HAOK Mladost (M)

3 - 0

MOK Mursa - Osijek

Rajković Milan
Kušljić Želimir

7.3.2020. - 18:00

3 - 0

HAOK Mladost (M)

MOK Mursa - Osijek

7.3.2020. - 18:00

GD Kaštela

7.3.2020. - 18:00

7.3.2020. - 18:00

OK Mladost Ribola Kaštela

3 - 0

MOK Rijeka

Pihler Igor
Adamek Tomislav

7.3.2020. - 18:00

3 - 0

OK Mladost Ribola Kaštela

MOK Rijeka



2.kolo

10.3.2020. - 20:00

NŠD Gradski vrt

10.3.2020. - 20:00

10.3.2020. - 20:00

MOK Mursa - Osijek

0 - 3

OK Mladost Ribola Kaštela

Humski Luka
Ramić Jasmin

10.3.2020. - 20:00

0 - 3

MOK Mursa - Osijek

OK Mladost Ribola Kaštela

11.3.2020. - 19:00

Dvorana Mladosti

11.3.2020. - 19:00

11.3.2020. - 19:00

MOK Rijeka

0 - 3

HAOK Mladost (M)

Ivković Toni
Jukić Ante

11.3.2020. - 19:00

0 - 3

MOK Rijeka

HAOK Mladost (M)

SUPERLIGA 19/20 (M) drugi dio natjecanja Skupina 2 SUPERLIGA 19/20 (M) drugi dio natjecanja Skupina 2 Matches

1.kolo

7.3.2020. - 16:00

SD Brezovica

7.3.2020. - 16:00

7.3.2020. - 16:00

OK Sisak

3 - 1

OK Kitro Varaždin (M)

Tota Dalibor
Brlas Bojan

7.3.2020. - 16:00

3 - 1

OK Sisak

OK Kitro Varaždin (M)

7.3.2020. - 17:00

SC Poljud

7.3.2020. - 17:00

7.3.2020. - 17:00

OK Split (M)

3 - 0

OK Medicinar Trnje

Ninić Dinko
Špadina Ivica

7.3.2020. - 17:00

3 - 0

OK Split (M)

OK Medicinar Trnje



2.kolo

11.3.2020. - 20:00

GSD Varaždin

11.3.2020. - 20:00

11.3.2020. - 20:00

OK Kitro Varaždin (M)

3 - 0

OK Split (M)

Mijić Anto
Bardić Bojan

11.3.2020. - 20:00

3 - 0

OK Kitro Varaždin (M)

OK Split (M)

SUPERLIGA 19/20 (M) drugi dio natjecanja Skupina 3 SUPERLIGA 19/20 (M) drugi dio natjecanja Skupina 3 Matches

1.kolo

7.3.2020. - 19:00

NCG Aton

7.3.2020. - 19:00

7.3.2020. - 19:00

OKM Centrometal

3 - 1

OK Rovinj

Gvozden Ilija
Raca Dominik

7.3.2020. - 19:00

3 - 1

OKM Centrometal

OK Rovinj

7.3.2020. - 19:00

SD Vijuš

7.3.2020. - 19:00

7.3.2020. - 19:00

MOK Marsonia

1 - 3

OK Zadar (M)

Babić Mario
Bingula Toni

7.3.2020. - 19:00

1 - 3

MOK Marsonia

OK Zadar (M)

SUPERLLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja SUPERLIGA 19/20 (M) - Prvi dio natjecanja Matches

1.kolo

12.10.2019. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

12.10.2019. - 17:00

12.10.2019. - 17:00

OK Zadar (M)

3 - 1

OK Kitro Varaždin (M)

Jukić Ante
Ninić Dinko

12.10.2019. - 17:00

3 - 1

OK Zadar (M)

OK Kitro Varaždin (M)

12.10.2019. - 18:00

SC Poljud

12.10.2019. - 18:00

12.10.2019. - 18:00

OK Split (M)

2 - 3

MOK Mursa - Osijek

Stipaničev Matačić Ana
Kušljić Želimir

12.10.2019. - 18:00

2 - 3

OK Split (M)

MOK Mursa - Osijek

12.10.2019. - 19:00

SD Gimnasium

12.10.2019. - 19:00

12.10.2019. - 19:00

OK Rovinj

0 - 3

MOK Rijeka

Kramar Šandl Tajana
Raca Dominik

12.10.2019. - 19:00

0 - 3

OK Rovinj

MOK Rijeka

12.10.2019. - 19:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

12.10.2019. - 19:00

12.10.2019. - 19:00

OK Medicinar Trnje

3 - 0

OKM Centrometal

Jurković Ksenija
Kranjc Igor

12.10.2019. - 19:00

3 - 0

OK Medicinar Trnje

OKM Centrometal

12.10.2019. - 20:00

SD Vijuš

12.10.2019. - 20:00

12.10.2019. - 20:00

MOK Marsonia

1 - 3

OK Sisak

Pišćak Damir
Horvat Damir

12.10.2019. - 20:00

1 - 3

MOK Marsonia

OK Sisak



2.kolo

19.10.2019. - 17:00

GSD Varaždin

19.10.2019. - 17:00

19.10.2019. - 17:00

OK Kitro Varaždin (M)

1 - 3

MOK Mursa - Osijek

Tota Dalibor
Brozić Goran

19.10.2019. - 17:00

1 - 3

OK Kitro Varaždin (M)

MOK Mursa - Osijek

19.10.2019. - 17:00

Dvorana Mladosti

19.10.2019. - 17:00

19.10.2019. - 17:00

MOK Rijeka

3 - 1

OK Medicinar Trnje

Pavičić Antonio
Jurković Ksenija

19.10.2019. - 17:00

3 - 1

MOK Rijeka

OK Medicinar Trnje

19.10.2019. - 18:00

NCG Aton

19.10.2019. - 18:00

19.10.2019. - 18:00

OKM Centrometal

3 - 0

OK Split (M)

Mijić Anto
Dubac Ernesta

19.10.2019. - 18:00

3 - 0

OKM Centrometal

OK Split (M)

19.10.2019. - 18:30

SD Gimnasium

19.10.2019. - 18:30

19.10.2019. - 18:30

OK Rovinj

2 - 3

OK Sisak

Kušljić Želimir
Rajković Milan

19.10.2019. - 18:30

2 - 3

OK Rovinj

OK Sisak

19.10.2019. - 19:00

ŠD Krešimir Ćosić

19.10.2019. - 19:00

19.10.2019. - 19:00

OK Zadar (M)

2 - 3

MOK Marsonia

Perajica Joško
Žaja Sanda

19.10.2019. - 19:00

2 - 3

OK Zadar (M)

MOK Marsonia



3.kolo

26.10.2019. - 17:00

SC Poljud

26.10.2019. - 17:00

26.10.2019. - 17:00

OK Split (M)

0 - 3

MOK Rijeka

Pavičić Antonio
Jurković Ksenija

26.10.2019. - 17:00

0 - 3

OK Split (M)

MOK Rijeka

26.10.2019. - 17:45

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

26.10.2019. - 17:45

26.10.2019. - 17:45

OK Medicinar Trnje

3 - 2

OK Sisak

Horvat Damir
Pišćak Damir

26.10.2019. - 17:45

3 - 2

OK Medicinar Trnje

OK Sisak

26.10.2019. - 18:00

SD Gimnasium

26.10.2019. - 18:00

26.10.2019. - 18:00

OK Rovinj

3 - 2

OK Zadar (M)

Adamek Tomislav
Babić Mario

26.10.2019. - 18:00

3 - 2

OK Rovinj

OK Zadar (M)

26.10.2019. - 19:30

NŠD Gradski vrt

26.10.2019. - 19:30

26.10.2019. - 19:30

MOK Mursa - Osijek

3 - 2

OKM Centrometal

Kramar Šandl Tajana
Bingula Toni

26.10.2019. - 19:30

3 - 2

MOK Mursa - Osijek

OKM Centrometal

27.10.2019. - 18:00

SD Vijuš

27.10.2019. - 18:00

27.10.2019. - 18:00

MOK Marsonia

1 - 3

OK Kitro Varaždin (M)

Vedriš Tin
Pihler Igor

27.10.2019. - 18:00

1 - 3

MOK Marsonia

OK Kitro Varaždin (M)



4.kolo

2.11.2019. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

2.11.2019. - 17:00

2.11.2019. - 17:00

OK Zadar (M)

0 - 3

OK Medicinar Trnje

Žaja Sanda
Jukić Ante

2.11.2019. - 17:00

0 - 3

OK Zadar (M)

OK Medicinar Trnje

2.11.2019. - 18:30

Dvorana Mladosti

2.11.2019. - 18:30

2.11.2019. - 18:30

MOK Rijeka

3 - 2

MOK Mursa - Osijek

Ivković Toni
Perajica Joško

2.11.2019. - 18:30

3 - 2

MOK Rijeka

MOK Mursa - Osijek

2.11.2019. - 19:00

SD Vijuš

2.11.2019. - 19:00

2.11.2019. - 19:00

MOK Marsonia

3 - 0

OK Rovinj

Ramić Jasmin
Pavičić Antonio

2.11.2019. - 19:00

3 - 0

MOK Marsonia

OK Rovinj

2.11.2019. - 19:30

SD Brezovica

2.11.2019. - 19:30

2.11.2019. - 19:30

OK Sisak

3 - 1

OK Split (M)

Pišćak Damir
Mijić Anto

2.11.2019. - 19:30

3 - 1

OK Sisak

OK Split (M)

3.11.2019. - 16:00

GSD Varaždin

3.11.2019. - 16:00

3.11.2019. - 16:00

OK Kitro Varaždin (M)

3 - 0

OKM Centrometal

Bingula Toni
Vedriš Tin

3.11.2019. - 16:00

3 - 0

OK Kitro Varaždin (M)

OKM Centrometal



5.kolo

9.11.2019. - 18:00

SD Gimnasium

9.11.2019. - 18:00

9.11.2019. - 18:00

OK Rovinj

1 - 3

OK Kitro Varaždin (M)

Kranjc Igor
Grgas Željko

9.11.2019. - 18:00

1 - 3

OK Rovinj

OK Kitro Varaždin (M)

9.11.2019. - 18:00

NŠD Gradski vrt

9.11.2019. - 18:00

9.11.2019. - 18:00

MOK Mursa - Osijek

3 - 0

OK Sisak

Babić Mario
Bingula Toni

9.11.2019. - 18:00

3 - 0

MOK Mursa - Osijek

OK Sisak

9.11.2019. - 18:00

NCG Aton

9.11.2019. - 18:00

9.11.2019. - 18:00

OKM Centrometal

3 - 1

MOK Rijeka

Horvat Damir
Pišćak Damir

9.11.2019. - 18:00

3 - 1

OKM Centrometal

MOK Rijeka

10.11.2019. - 13:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

10.11.2019. - 13:00

10.11.2019. - 13:00

OK Medicinar Trnje

3 - 0

MOK Marsonia

Tota Dalibor
Stipaničev Matačić Ana

10.11.2019. - 13:00

3 - 0

OK Medicinar Trnje

MOK Marsonia

10.11.2019. - 18:00

SC Poljud

10.11.2019. - 18:00

10.11.2019. - 18:00

OK Split (M)

3 - 0

OK Zadar (M)

Špadina Ivica
Ninić Dinko

10.11.2019. - 18:00

3 - 0

OK Split (M)

OK Zadar (M)



6.kolo

16.11.2019. - 17:00

ŠD Krešimir Ćosić

16.11.2019. - 17:00

16.11.2019. - 17:00

OK Zadar (M)

0 - 3

MOK Mursa - Osijek

Jukić Ante
Žaja Sanda

16.11.2019. - 17:00

0 - 3

OK Zadar (M)

MOK Mursa - Osijek

16.11.2019. - 18:30

SD Gimnasium

16.11.2019. - 18:30

16.11.2019. - 18:30

OK Rovinj

0 - 3

OK Medicinar Trnje

Kušljić Želimir
Brozić Goran

16.11.2019. - 18:30

0 - 3

OK Rovinj

OK Medicinar Trnje

16.11.2019. - 19:00

SD Brezovica

16.11.2019. - 19:00

16.11.2019. - 19:00

OK Sisak

3 - 0

OKM Centrometal

Kranjc Igor
Grgas Željko

16.11.2019. - 19:00

3 - 0

OK Sisak

OKM Centrometal

16.11.2019. - 19:00

SD Vijuš

16.11.2019. - 19:00

16.11.2019. - 19:00

MOK Marsonia

3 - 1

OK Split (M)

Bingula Toni
Adamek Tomislav

16.11.2019. - 19:00

3 - 1

MOK Marsonia

OK Split (M)

17.11.2019. - 16:00

GSD Varaždin

17.11.2019. - 16:00

17.11.2019. - 16:00

OK Kitro Varaždin (M)

1 - 3

MOK Rijeka

Vedriš Tin
Maganić Marin

17.11.2019. - 16:00

1 - 3

OK Kitro Varaždin (M)

MOK Rijeka



7.kolo

23.11.2019. - 13:00

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

23.11.2019. - 13:00

23.11.2019. - 13:00

OK Medicinar Trnje

3 - 0

OK Kitro Varaždin (M)

Kranjc Igor
Grgas Željko

23.11.2019. - 13:00

3 - 0

OK Medicinar Trnje

OK Kitro Varaždin (M)

23.11.2019. - 17:00

SC Poljud

23.11.2019. - 17:00

23.11.2019. - 17:00

OK Split (M)

3 - 0

OK Rovinj

Brlas Bojan
Tota Dalibor

23.11.2019. - 17:00

3 - 0

OK Split (M)

OK Rovinj

23.11.2019. - 17:00

Dvorana Mladosti

23.11.2019. - 17:00

23.11.2019. - 17:00

MOK Rijeka

3 - 0

OK Sisak

Ninić Dinko
Špadina Ivica

23.11.2019. - 17:00

3 - 0

MOK Rijeka

OK Sisak

23.11.2019. - 18:00

NŠD Gradski vrt

23.11.2019. - 18:00

23.11.2019. - 18:00

MOK Mursa - Osijek

3 - 0

MOK Marsonia

Raca Dominik
Pihler Igor

23.11.2019. - 18:00

3 - 0

MOK Mursa - Osijek

MOK Marsonia

23.11.2019. - 18:00

Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

23.11.2019. - 18:00

23.11.2019. - 18:00

OKM Centrometal

3 - 0

OK Zadar (M)

Humski Luka
Gvozden Ilija

23.11.2019. - 18:00

3 - 0

OKM Centrometal

OK Zadar (M)



8.kolo

30.11.2019. - 14:45

ŠSD Trnsko -Boško Božić Pepsi

30.11.2019. - 14:45

30.11.2019. - 14:45

OK Medicinar Trnje

0 - 3